Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Omar500
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Mehmed Alispahić (16)

čet jun 20, 2019 5:46 pm

slika
Mehmed Alispahić novi fudbaler Željezničara
Sada već bivši fudbaler tuzlanske Slobode, Mehmed Alispahić, novi je fudbaler Željezničara, a s našim Klubom potpisao je dvogodišnji ugovor.

Mehmed Alispahić rođen je 24. novembra 1987. godine u Bugojnu. Karijeru je počeo u bugojanskoj Iskri, a potom prešao u Šibenik gdje je igrao s Erminom Zecom i nakon dobrih nastupa uslijedio je transfer u zagrebački Dinamo gdje se zadržao godinu i pol. Nakon Dinama, Mehmed prelazi u Rijeku, a nakon dvije godine dolazi u Sarajevo. Potom je ponovo obukao dres Šibenika, a prošle godine stigao je u Slobodu za koju je u protekloj sezoni odigrao 24 utakmice.

– Imao sam dobru prošlu sezonu, posebno prvi dio. Dolazim u veliki klub i imam velike obaveze kao i svi igrači. Trudit ću se da dam maksimalno sve od sebe i nadam se dobrim partijama. Drago mi je da sam ponovo zajedno s Erminom, treći put u karijeri, nadam se nastavku naše dobre saradnje i jedva čekam trening, kazao je Alispahić.

Bivši A reprezentativac BiH osvojio je titulu prvaka BiH, dva prvenstva Hrvatske i dva trofeja kupa ove zemlje.
LINKOVIslika slika slika slika slikaslikaslika
STATISTIKA

Ukupno utakmica za Željezničar: 38
Ukupno golova za Željezničar: 4
Debitovao za Željezničar: 20.7.2019. ŽELJEZNIČAR - Borac 0-0

Ukupno utakmica u Premijer Ligi BiH: 69
Ukupno golova u Premijer Ligi BiH: 6
Debitovao u Premijer Ligi BiH: 28.2.2015. Zvijezda - SARAJEVO 0-3

Ukupno utakmica u Premijer Ligi BiH za Željezničar: 35
Ukupno golova u Premijer Ligi BiH za Željezničar: 4
Debitovao u Premijer Ligi BiH za Željezničar: 20.7.2019. ŽELJEZNIČAR - Borac 0-0

edit by JM
GALERIJA
slika
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija