Ko osvaja Euro?

Njemačka
6 (19%)
Španija
5 (16%)
Engleska
4 (13%)
Italija
5 (16%)
Francuska
2 (6%)
Belgija
2 (6%)
Turska
1 (3%)
Portugal
2 (6%)
Hrvatska
4 (13%)
Neko drugi
1 (3%)
 
Ukupno glasova: 32
 
LAPAZ
Postovi: 131
Pridružen/a: sri jun 08, 2016 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

sri jun 22, 2016 1:24 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:jeste li vidjeli kako je pique pokazao srednji prst tokom spanske himne?

toliko o tome da je spanija slozna reprezentacija... ovi katalonci gori od nasih izdajnika... :palacdole:
Ja niti sam rekao da li je slozna ili ne, ali reprezentacija ne moze biti prvak evrope 2 puta zaredom ako ih boli tuki za repkom i to u doba kad okosnicu tima cinili igraci Barcelone. Cim koji poraz ubiljezis vecina se hvata za slamku...Pitanje za tebe kako mogu biti prvak evrope a igrati preko k.urca.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

sri jun 22, 2016 1:28 pm

LAPAZ je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:jeste li vidjeli kako je pique pokazao srednji prst tokom spanske himne?

toliko o tome da je spanija slozna reprezentacija... ovi katalonci gori od nasih izdajnika... :palacdole:
Ja niti sam rekao da li je slozna ili ne, ali reprezentacija ne moze biti prvak evrope 2 puta zaredom ako ih boli tuki za repkom i to u doba kad okosnicu tima cinili igraci Barcelone. Cim koji poraz ubiljezis vecina se hvata za slamku...Pitanje za tebe kako mogu biti prvak evrope a igrati preko k.urca.
kvalitet over patriotism... jednostavno... toliko su spanci jaki bili, i sad mozda, da ih nista ne moze poremetiti... pa cak i nedostatak patriotizma.

nije da igraju bas preko qrca, ali vidi se na nekim igracima da bi najradije igrali za kataloniju ili baskiju... ali u odnosu na balkan, to su veliki profesionalci pa ipak koliko toliko u stanju da to stave iznad nacionalizma...
100/94/37/34 - i to je to!
 
LAPAZ
Postovi: 131
Pridružen/a: sri jun 08, 2016 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

sri jun 22, 2016 1:31 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
LAPAZ je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:jeste li vidjeli kako je pique pokazao srednji prst tokom spanske himne?

toliko o tome da je spanija slozna reprezentacija... ovi katalonci gori od nasih izdajnika... :palacdole:
Ja niti sam rekao da li je slozna ili ne, ali reprezentacija ne moze biti prvak evrope 2 puta zaredom ako ih boli tuki za repkom i to u doba kad okosnicu tima cinili igraci Barcelone. Cim koji poraz ubiljezis vecina se hvata za slamku...Pitanje za tebe kako mogu biti prvak evrope a igrati preko k.urca.
kvalitet over patriotism... jednostavno... toliko su spanci jaki bili, i sad mozda, da ih nista ne moze poremetiti... pa cak i nedostatak patriotizma.

nije da igraju bas preko qrca, ali vidi se na nekim igracima da bi najradije igrali za kataloniju ili baskiju... ali u odnosu na balkan, to su veliki profesionalci pa ipak koliko toliko u stanju da to stave iznad nacionalizma...
:palacgore:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

sri jun 22, 2016 3:15 pm

Ako neko stvarno misli da je Pique pokazo srednjak onde, klasicna je budala. Pa lik je pucketao prstima. Ja ne vjerujem kakvih sve budala ima...
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plavo - Bijeli
Postovi: 401
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 11:47 am
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

sri jun 22, 2016 3:37 pm

AsharaK je napisao/la:Ako neko stvarno misli da je Pique pokazo srednjak onde, klasicna je budala. Pa lik je pucketao prstima. Ja ne vjerujem kakvih sve budala ima...
i meni je to prvo palo na pamet kad sam vidio klip ali eto
BOG BOSNA I BOSNJACI
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

sri jun 22, 2016 3:39 pm

Plavo - Bijeli je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Ako neko stvarno misli da je Pique pokazo srednjak onde, klasicna je budala. Pa lik je pucketao prstima. Ja ne vjerujem kakvih sve budala ima...
i meni je to prvo palo na pamet kad sam vidio klip ali eto
Ma lik pucketa prste, vidi se iz aviona. Mrzim ove cigane, ali treba stati u odbranu kad vidis da nije onako kako se prica.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

sri jun 22, 2016 7:12 pm

Kakva tekma :klanjase2:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

sri jun 22, 2016 7:20 pm

Kakva tekma... :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: stativaaa, nema odbrana sad visee :pljesak: :pljesak:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

sri jun 22, 2016 7:28 pm

Kakav mec allahu dragi sta je ovooooo
Sinoc je bio prvi mec kojim sam zadovoljan na Euru, ovo je drugi..valjda su ovo naznake pravog fudbala;)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

sri jun 22, 2016 7:37 pm

imam golmana madjarske u fantasyu, na klupi sreca :rofl:
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

sri jun 22, 2016 7:42 pm

ako ovako ostane, portugal je drugi i ide medju osam dole dje su vec njemacka, francuska, italija, spanija i italija... kakvo ludilo :o
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

sri jun 22, 2016 7:52 pm

Fantasticna utakmca :pljesak:
U grupi gdje smo ocekivali lagan posao za Portugal ispade najzanimljivija borba za prolaz.
Dobro je za Euro da su prosli Portugal i Ronaldo,ali tanko je ovo,tri remija je sve samo ne uvjerljivo,da nije ovakav format takmicenja ne bi ih vise gledali,to valjda dovoljno govori.Ako se nesto radikalno ne promjeni,a ne vjerujem,vrlo brzo ce kuci.
Sa druge srane Madjarska je meni pravo pozitivno iznenadjenje :palacgore:
Zadnja izmjena: rios, dana/u sri jun 22, 2016 8:06 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

sri jun 22, 2016 7:53 pm

Pique je gospodin,pozz za hejtere :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

sri jun 22, 2016 7:59 pm

Hahah uvali se Island na engleze
Željezničar ante portas !
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

sri jun 22, 2016 8:01 pm

island bio u petoj jakosnoj skupini, i evo ih u osminifinala... bravo island!!! navijacu za njih sada...

sad na austrijskoj televeziji kaze komentator, da su predsjednicki izbori na islandu u nedelju, i ako bude u francuskoj 30.000 islandjana onda nece preci koncenzus na izborima :rofl:
100/94/37/34 - i to je to!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

sri jun 22, 2016 11:00 pm

Parovi u osminifinalu:

Svicarska - Poljska, prolaz Poljske, bas knap
Hrvatska - Portugal, prolaz Portugala zbog Ronalda
Vels - Sjeverna Irska, Bale rjesava Protestante
Madjarska - Belgija, Belgija apsolutni favorit
Njemacka - Slovacka, Nijemci moraju odcepiti nekad
Italija - Spanija, blaga prednost Italiji
Francuska - Irska, osveta Iraca zbog 2010? ne vjerujem
Engleska - Island, navijam za Island, ali tesko da ce proci
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

čet jun 23, 2016 12:05 am

Eto zavrsi se grupna faza,pa da bacim neki svoj rezime :DD:

Najprijatnija iznenadjenja od ovih zvucnijih repki su Italija i Hrvatska,iako je Italija ovu posljednju zijanila,ali saren sastav,plus odsustvo motiva..Djeluju zrelo,znaju kakvu igru zele i traze,tako se ponasaju na terenu,odgovorno i sad vec ih vidim u tom uzem krugu favorita.Sto se tice Hrvatske,mozda cak i najjaci utisak od svih su ostavili,igraju dobro,sjajan vezni red,napad uvijek opasan,u odbrani malo zna skripati ali ove prve dvije linije nekako to nadoknadjuju dosad.
Od ostalih jacih repki Njemacka mi je bila favorit broj 1 prije,i sada je al nisam bas fasciniran.Cini mi se da ne igraju jos uvijek sa 100% mogucnosti,sad da li namjerno da li jednostavno forma nija optimalna da se to dostigne,ne znam,vidjet cemo brzo.Prolaz jesu rijesili bez neke napetosti,ali..Vidjet cemo sta ce pokazati u nastavku..Spanija i Francuska nekako ni tamo ni vamo,pomalo i na misice,nekad zablistaju,pa onda malo razocaraju,ne znam..Neka sredina zasad..Najvece razocaranje je Portugal,ekipa takvog renome da jedva prodje sa tri remija,lose..Engleska mi ne djeluje nesto posebno,nisu mi u nekom uzem krugu..Drago mi je da se Belgija dize sa formom,nakon prije svega taktickog poraza od Italije ove dvije tekme su rijesili lagano,ali nekako mislim da ce cim nalete na iskusniju repku zapeti..
Od ovih repki koje nisu nesto kotirale prije EP najvece iznenadjenje mi je Madjarska,igraju timski,igraju napadacki,nece biti lahko nikom protiv njih..Najslabiji utisak su ostavili Svedjani,jedan gol i to autogol protivnika,bas lose..

Sto se tice parova osmine finala:

Svicarska - Poljska, blaga prednost Poljskoj
Hrvatska - Portugal, vece sanse dajem Hrvatskoj
Vels - Sjeverna Irska, Vels ocekujem jos ovu stepenicu da prodje i to bi bilo to od njih vjerovatno
Madjarska - Belgija, Belgija favorit,ali nece im biti lahko,Madjarska igra dobro
Njemacka - Slovacka, Njemacka ne bi trebala imati problema
Italija - Spanija, po dosad vidjenom Italija,ali Spanija je Spanija,ne znam..Mozda 55 - 45 za Italiju.
Francuska - Irska, Francuska
Engleska - Island, Engleska je favorit,ali treba ocekivati zestok otpor Islanda,namucit ce Englesku vjerovanto
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

čet jun 23, 2016 12:27 am

drago mi je zbog Iraca i will griggsa on fire :ganja: :ganja:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

čet jun 23, 2016 8:29 am

rios je napisao/la:Eto zavrsi se grupna faza,pa da bacim neki svoj rezime :DD:

Najprijatnija iznenadjenja od ovih zvucnijih repki su Italija i Hrvatska,iako je Italija ovu posljednju zijanila,ali saren sastav,plus odsustvo motiva..Djeluju zrelo,znaju kakvu igru zele i traze,tako se ponasaju na terenu,odgovorno i sad vec ih vidim u tom uzem krugu favorita.Sto se tice Hrvatske,mozda cak i najjaci utisak od svih su ostavili,igraju dobro,sjajan vezni red,napad uvijek opasan,u odbrani malo zna skripati ali ove prve dvije linije nekako to nadoknadjuju dosad.
Od ostalih jacih repki Njemacka mi je bila favorit broj 1 prije,i sada je al nisam bas fasciniran.Cini mi se da ne igraju jos uvijek sa 100% mogucnosti,sad da li namjerno da li jednostavno forma nija optimalna da se to dostigne,ne znam,vidjet cemo brzo.Prolaz jesu rijesili bez neke napetosti,ali..Vidjet cemo sta ce pokazati u nastavku..Spanija i Francuska nekako ni tamo ni vamo,pomalo i na misice,nekad zablistaju,pa onda malo razocaraju,ne znam..Neka sredina zasad..Najvece razocaranje je Portugal,ekipa takvog renome da jedva prodje sa tri remija,lose..Engleska mi ne djeluje nesto posebno,nisu mi u nekom uzem krugu..Drago mi je da se Belgija dize sa formom,nakon prije svega taktickog poraza od Italije ove dvije tekme su rijesili lagano,ali nekako mislim da ce cim nalete na iskusniju repku zapeti..
Od ovih repki koje nisu nesto kotirale prije EP najvece iznenadjenje mi je Madjarska,igraju timski,igraju napadacki,nece biti lahko nikom protiv njih..Najslabiji utisak su ostavili Svedjani,jedan gol i to autogol protivnika,bas lose..

Sto se tice parova osmine finala:

Svicarska - Poljska, blaga prednost Poljskoj
Hrvatska - Portugal, vece sanse dajem Hrvatskoj
Vels - Sjeverna Irska, Vels ocekujem jos ovu stepenicu da prodje i to bi bilo to od njih vjerovatno
Madjarska - Belgija, Belgija favorit,ali nece im biti lahko,Madjarska igra dobro
Njemacka - Slovacka, Njemacka ne bi trebala imati problema
Italija - Spanija, po dosad vidjenom Italija,ali Spanija je Spanija,ne znam..Mozda 55 - 45 za Italiju.
Francuska - Irska, Francuska
Engleska - Island, Engleska je favorit,ali treba ocekivati zestok otpor Islanda,namucit ce Englesku vjerovanto
:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
sportskatribina
Postovi: 6
Pridružen/a: ned feb 21, 2016 1:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

pet jun 24, 2016 2:39 pm

Ajmo Hrvatskaa
Sportska tribina - Sport na pravom mjestu

http://sportska-tribina.info/

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija