• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 17

Ko osvaja Euro?

Njemačka
6 (19%)
Španija
5 (16%)
Engleska
4 (13%)
Italija
5 (16%)
Francuska
2 (6%)
Belgija
2 (6%)
Turska
1 (3%)
Portugal
2 (6%)
Hrvatska
4 (13%)
Neko drugi
1 (3%)
 
Ukupno glasova: 32
 
Avatar
braco
Postovi: 123
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

sub jun 11, 2016 11:35 pm

Kloc Lallana, Kane izvođač kornera (a uz to odigrao lošu utakmicu) i Sterling koji konta da Maradona su krivci za ovaj rezultat. Znači napadački dio totalno zakazao. Walker strašna partija, Rooney i Alli fina partija. Dier svaka čast za go. Kane je zaslužio da izađe iz igre, ali mag Hodgson je odlučio da ga ostavi na klupi iako je imao Vardya,Sturidgea i Rashforda na klupi. Napisah jučer da selektor najviše koči ovu reprezentaciju. Kad je vodio Englesku na SP u Brazilu, kontao sam da je Boris Gavran na klupi koliko su mu nepromišljeni potezi i taktika. Nadam se da će uvidjeti neke greške iz ove utakmice, pa možda i naprave neki rezultat na ovom takmičenju.

Sutra uz Hrvatsku protiv meni odvratnih Turaka. Imaju Hrvati itekako dobre šanse protiv Turske. Vezni red Modrić i Kovačić u Realu, Rakitić u Barci, Brozović u Interu, Badelj u Fiorentini. Još Perišić u Interu, Mandžo u Juveu. Strahota od ekipe yebote. Po imenima imaju jednu od najjačih ekipa na prvenstvu. Samo ne znam kako će to Čačić ukomponovat sve, nemam previše povjerenja u njega. Naravno i Terim ima strašne igrače u ekipi ali po meni je Hrvatska bolja ekipa.

Poljaci su sigurno favoriti protiv S. Irske ali ne treba podcjenjivati nijednu ekipu na ovom prvenstvu. Očekujem mnogo trke od njih protiv Poljaka, nešto kao Rumunija protiv Francuske. Upravo tom trkom i borbenošću će pokušati da naprave taj jaz u kvalitetu između njih i Poljaka što manjim. Poljaci strašan napadački arsenal imaju, igrači S. Irske moraju biti dobro fokusirani u odbrani ako žele bod izvući jer će imati mnogo posla sa Lewom i Milikom, te Kubom koji će prijetiti sa krilne pozicije.

Njemačka - Ukrajina bi isto mogla biti dobra utakmica. Nema se šta pričati o Njemačkoj ovdje puno, znamo kakvu ekipu imaju ljudi ali i oni imaju mane. To su svakako bekovske pozicije. Povlačenjem Lahma iz repke oni su definitnvo slabija ekipa u odbrani jer ne postoji zamjena za takvog majstora. A Ukrajina je upravo najjača na krilnim pozicijama jer im na krilima igraju 2 paklena igrača - Yarmolenko i Konopljanka. Mislim da će napadima preko krila Ukrajina tražiti svoju šansu protiv Švaba.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

ned jun 12, 2016 12:10 am

braco je napisao/la:Kloc Lallana, Kane izvođač kornera (a uz to odigrao lošu utakmicu) i Sterling koji konta da Maradona su krivci za ovaj rezultat. Znači napadački dio totalno zakazao. Walker strašna partija, Rooney i Alli fina partija. Dier svaka čast za go. Kane je zaslužio da izađe iz igre, ali mag Hodgson je odlučio da ga ostavi na klupi iako je imao Vardya,Sturidgea i Rashforda na klupi. Napisah jučer da selektor najviše koči ovu reprezentaciju. Kad je vodio Englesku na SP u Brazilu, kontao sam da je Boris Gavran na klupi koliko su mu nepromišljeni potezi i taktika. Nadam se da će uvidjeti neke greške iz ove utakmice, pa možda i naprave neki rezultat na ovom takmičenju.

Sutra uz Hrvatsku protiv meni odvratnih Turaka. Imaju Hrvati itekako dobre šanse protiv Turske. Vezni red Modrić i Kovačić u Realu, Rakitić u Barci, Brozović u Interu, Badelj u Fiorentini. Još Perišić u Interu, Mandžo u Juveu. Strahota od ekipe yebote. Po imenima imaju jednu od najjačih ekipa na prvenstvu. Samo ne znam kako će to Čačić ukomponovat sve, nemam previše povjerenja u njega. Naravno i Terim ima strašne igrače u ekipi ali po meni je Hrvatska bolja ekipa.

Poljaci su sigurno favoriti protiv S. Irske ali ne treba podcjenjivati nijednu ekipu na ovom prvenstvu. Očekujem mnogo trke od njih protiv Poljaka, nešto kao Rumunija protiv Francuske. Upravo tom trkom i borbenošću će pokušati da naprave taj jaz u kvalitetu između njih i Poljaka što manjim. Poljaci strašan napadački arsenal imaju, igrači S. Irske moraju biti dobro fokusirani u odbrani ako žele bod izvući jer će imati mnogo posla sa Lewom i Milikom, te Kubom koji će prijetiti sa krilne pozicije.

Njemačka - Ukrajina bi isto mogla biti dobra utakmica. Nema se šta pričati o Njemačkoj ovdje puno, znamo kakvu ekipu imaju ljudi ali i oni imaju mane. To su svakako bekovske pozicije. Povlačenjem Lahma iz repke oni su definitnvo slabija ekipa u odbrani jer ne postoji zamjena za takvog majstora. A Ukrajina je upravo najjača na krilnim pozicijama jer im na krilima igraju 2 paklena igrača - Yarmolenko i Konopljanka. Mislim da će napadima preko krila Ukrajina tražiti svoju šansu protiv Švaba.
dobra analiza....ja sam mozda jedini koji ne ocekuje sutra pobjedu Njemacke...ne znam sto :palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

ned jun 12, 2016 8:14 am

Gledam juče neke priloge iz Francuske, sunce na sve strane, a prije prvenstva mjesec dana poplava....sjedim jutros, pijem fuka, gledam ovu kišu i sjetim se svjetskog prvenstva u Njemačkoj 2006. Mjesec dana sunca, nigdje oblačka a kod nas je bio mjesec dana kiše. Naknadno sam pročitao da su nekim raketama razbijali oblake, da bi imali lijepo vrijeme, a kišu poslali ovamo nama. Ovo mi nekako vuče na to....ili sam lud ili nisam normalan...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

ned jun 12, 2016 9:41 am

Veteran je napisao/la:Gledam juče neke priloge iz Francuske, sunce na sve strane, a prije prvenstva mjesec dana poplava....sjedim jutros, pijem fuka, gledam ovu kišu i sjetim se svjetskog prvenstva u Njemačkoj 2006. Mjesec dana sunca, nigdje oblačka a kod nas je bio mjesec dana kiše. Naknadno sam pročitao da su nekim raketama razbijali oblake, da bi imali lijepo vrijeme, a kišu poslali ovamo nama. Ovo mi nekako vuče na to....ili sam lud ili nisam normalan...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Jarane , svaka tebj cast kad razmisljas o takvim stvarima :rofl:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Kapiten
Tema Autor/ica
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

ned jun 12, 2016 10:34 am

slika
hajde hajde
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
Kapiten
Tema Autor/ica
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

ned jun 12, 2016 3:48 pm

Susjedi odlicno. Pokazali vise od svih koji su igrali do sada... Svaka im cast
Odlican gol Luke :pljesak:
Nece im ga Turci nikad dati...
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

ned jun 12, 2016 3:50 pm

Ma nema jačeg veznog reda na Euru od Hrvata..
Navijam za arkadaše,ali male su šanse da išta urade...jedostavno ljudi ih pojeli,a Modrićev gol je samo majstorija jednog od najboljih igrača svijeta.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

ned jun 12, 2016 4:55 pm

Zasluzeno Hrvatska apsolustno,izgledaju dosta dobro na terenu.Vidjet cemo dokle ce dogurati na kraju.
Kakva golcina Modirca,zasjenio je i Payeta :palacgore:
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

ned jun 12, 2016 4:56 pm

AsharaK je napisao/la:
Veteran je napisao/la:Gledam juče neke priloge iz Francuske, sunce na sve strane, a prije prvenstva mjesec dana poplava....sjedim jutros, pijem fuka, gledam ovu kišu i sjetim se svjetskog prvenstva u Njemačkoj 2006. Mjesec dana sunca, nigdje oblačka a kod nas je bio mjesec dana kiše. Naknadno sam pročitao da su nekim raketama razbijali oblake, da bi imali lijepo vrijeme, a kišu poslali ovamo nama. Ovo mi nekako vuče na to....ili sam lud ili nisam normalan...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Jarane , svaka tebj cast kad razmisljas o takvim stvarima :rofl:
Ma buraz ne mogu kiše nikako, treba mi sunca, pa zato sam fokusiran na to jbg...

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

ned jun 12, 2016 4:59 pm

Eh sad Lewandowskog na djelu gledat..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

ned jun 12, 2016 9:26 pm

Njemacka nista bolja :ganja:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

ned jun 12, 2016 9:48 pm

Ukrajina mocno izgleda bas....ako ovako nastave okrenut ce ovo :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

ned jun 12, 2016 10:16 pm

Po mom nekom mišljenju Ukrajina i susjedi pokazali potencijal za neko iznenađenje.
Rastavi Ukrajina Nijemce.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

ned jun 12, 2016 10:39 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Po mom nekom mišljenju Ukrajina i susjedi pokazali potencijal za neko iznenađenje.
Rastavi Ukrajina Nijemce.
ma nemoj da ti bude mjerilo ona turska ....oni su katastrofalna repka...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

ned jun 12, 2016 10:49 pm

To Ozile :shisha:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

ned jun 12, 2016 11:04 pm

Ovaj goetze ne bi meni ni u vratniku igro majke mi..
Kakva truba od igrača :guz:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

ned jun 12, 2016 11:25 pm

Treba imati u vidu da je ovo prvo kolo i da nosi ogroman teret, eventualni uspjeh ili neuspjeh donosi veliki pritisak ili olaksicu u nastavku turnira. Sutra ocekujem minimalnu pobjedu spanije, tvrdu utakmicu Belgije i Italije kao i Irske i SveCke .
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

pon jun 13, 2016 12:13 am

bravo Minjore...upravo sam to ja zelio napisati !!
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

pon jun 13, 2016 12:22 am

sastala se braća da prokomentarišu situaciju na euru :shisha:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Općenito

pon jun 13, 2016 12:25 am

Ma delinjo brate općenito govorim da su dobro igrali a imaju i jedan od najboljih veznih redova...nekako očekujem BOOM od njih.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 17

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija