Analize protivnika za sezonu 2019/2020: viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: viewtopic.php?f=51&t=912&p=434009

AsharaK
Administrator
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 fantasy

sub jun 11, 2016 12:33 am

Payet 10 bodova, Giroud 5 ... Nije loše
Željezničar ante portas !

Leon_Professional
Kontakt:

Re: EURO 2016 fantasy

sub jun 11, 2016 1:25 am

slika

Nmgu nikako da poredam ove igrace u ovoj formaciji kako ja hocu, ali eto to je taj tim, prvi put ovo igram :ganja:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Kapiten
Kontakt:

Re: EURO 2016 - Fantasy

sub jun 11, 2016 11:36 am

Trebalo bi eto tu u cosku lijevo dole da mozes promijeniti, a i kada ubacis npr. odbrambenog igraca umjesto napadaca/veznjaka sama se formacija promijeni...

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

sub jun 11, 2016 12:01 pm

Kapiten je napisao/la:Trebalo bi eto tu u cosku lijevo dole da mozes promijeniti, a i kada ubacis npr. odbrambenog igraca umjesto napadaca/veznjaka sama se formacija promijeni...
Ma komplikovano ali opet sam sastavio finu ekipu.. i ako treba da ginem ja cu prvi izginut..

Leon_Professional
Kontakt:

sub jun 11, 2016 3:08 pm

Schar :kafa:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

AsharaK
Administrator
Kontakt:

ned jun 12, 2016 5:15 pm

Jedno pitanje, mozel se ubacit danas igrac ako igra, a sutra neko drugi i da se uzmu od svakog bodov?

Kapiten
Kontakt:

ned jun 12, 2016 5:19 pm

AsharaK je napisao/la:Jedno pitanje, mozel se ubacit danas igrac ako igra, a sutra neko drugi i da se uzmu od svakog bodov?
Ne mozes dobiti bodove od onog kojeg izbacis, a izmjene se cini se mogu praviti :D
ps. Los je ovaj fantasy fakat. Rakitic 3 boda, nema bodova za odbrane golmana, interceptions, clearances, blocks ( za odbrambene igrace), createc chances ...
Najbolji fantasy koji sam igrao je ultimate fantasy EPL...

AsharaK
Administrator
Kontakt:

ned jun 12, 2016 5:21 pm

Npr ubacim Strinjica, i sad vratim Bonuccia, nmg za obojicu dobit?

Kapiten
Kontakt:

ned jun 12, 2016 5:25 pm

Joj ne znam ni ja sad. U dilemu si me doveo posto ispod ovih igraca koji su odigrali utakmcie ne pisu bodovi nego ime narednog protivnika :r
Mozda i moze to, hocemo li rizikovati ? Evo ja cu Neuera umjesto Sommera ubacit :mrgreen: i nije neki rizik...

edit: sada se i ne moze izvrsiti izmjena...
Zadnja izmjena: Kapiten, dana/u ned jun 12, 2016 5:26 pm, ukupno mijenjano 1 put.

AsharaK
Administrator
Kontakt:

ned jun 12, 2016 5:26 pm

Al kako god okrenes, mislim da se bodovi sa klupe ne broje :ganja:

rios
Kontakt:

ned jun 12, 2016 5:26 pm

Ako sam ja dobro ovo shvatio te izmjene se mogu vrsiti poslije zavrsetka svakog matchday-a,znaci nakon sto se sve utakmice zavrse taj dan..Eh,trebalo bi i da ostaju bodovi..Npr. danas si stavio xy igraca i donio ti par bodova,sutra igra drugi xy kojeg ubacis umjesto ovog prvog i on ti donosi nesto bodova,tj,donose ti obojica..
Eh ako sam pogrijesio sta ispravite me..
Zadnja izmjena: rios, dana/u ned jun 12, 2016 5:28 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

AsharaK
Administrator
Kontakt:

ned jun 12, 2016 5:28 pm

rios je napisao/la:Ako sam ja dobro ovo shvatio te izmjene se mogu vrsiti poslije zavrsetka svakog matchday-a,znaci nakon sto se sve utakmice zavrse..Eh,trebalo bi i da ostaju bodovi..Npr. danas si stavio xy igraca i donio ti par bodova,sutra igra drugi xy kojeg ubacis nakon ovog prvog i on ti donosi nesto bodova,tj,donose ti obojica..
Ne znam, treba to provjerit

rios
Kontakt:

ned jun 12, 2016 5:33 pm

AsharaK je napisao/la:
rios je napisao/la:Ako sam ja dobro ovo shvatio te izmjene se mogu vrsiti poslije zavrsetka svakog matchday-a,znaci nakon sto se sve utakmice zavrse..Eh,trebalo bi i da ostaju bodovi..Npr. danas si stavio xy igraca i donio ti par bodova,sutra igra drugi xy kojeg ubacis nakon ovog prvog i on ti donosi nesto bodova,tj,donose ti obojica..
Ne znam, treba to provjerit
Mislim da sam pogrijesio i da se oduzimjau bodovi igraca kojeg zamjenis.Evo pise da igrac koji se zamjeni postize 0 poena..I druga stvar,ja sam zamjenio npr. Pogbu nakon prvog dana a donio mi je 2 boda,sad kad pogledam na tabelu imam 0 bodova.
Elem,saznat cemo vec nekako.. :mrgreen:

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

AsharaK
Administrator
Kontakt:

ned jun 12, 2016 5:35 pm

Znaci oni koji su u ekipi, to ti je to. Kontam meni Clyne donio 0 bodova, odo ubacit Bartru mozda zaigra, a nw gubim nista zar ne?

rios
Kontakt:

ned jun 12, 2016 5:40 pm

Izgleda da je tako,oni sto ti donese bodove moraju biti u ekipi da bi ti njihovi bodovi ostali..Eh sad ako ti igrac nije donio nista nema ti se sta oduzeti ni kad ga zamjenis,bar bi bilo logicno da je tako :r
A izmjene se izgleda mogu praviti samo nakon kraja jednog do pcoetka drugog matchday-a..

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Kapiten
Kontakt:

ned jun 12, 2016 5:44 pm

AsharaK je napisao/la:Znaci oni koji su u ekipi, to ti je to. Kontam meni Clyne donio 0 bodova, odo ubacit Bartru mozda zaigra, a nw gubim nista zar ne?
Da. nemas sta izgubiti...

AsharaK
Administrator
Kontakt:

ned jun 12, 2016 5:45 pm

rios je napisao/la:Izgleda da je tako,oni sto ti donese bodove moraju biti u ekipi da bi ti njihovi bodovi ostali..Eh sad ako ti igrac nije donio nista nema ti se sta oduzeti ni kad ga zamjenis,bar bi bilo logicno da je tako :r
A izmjene se izgleda mogu praviti samo nakon kraja jednog do pcoetka drugog matchday-a..
Imam sreće što Španija igra sutra, napomeni me da zamjenim :ganja:

Southboy
Kontakt:

Re: RE: Re: EURO 2016 - Fantasy

ned jun 12, 2016 6:00 pm

Kapiten je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Znaci oni koji su u ekipi, to ti je to. Kontam meni Clyne donio 0 bodova, odo ubacit Bartru mozda zaigra, a nw gubim nista zar ne?
Ja sam Clyne-a imao u sastavu(jos ga gotivim sto navijam za Liverpool) i kad sam upalio sinoc tekmu 5 min prije pocetka onaj komentator govori takticka izmjena da nece igrati prvu odma sam usao i transfer uradio i izbacio ga iz ekipe..i stavin Srnu i evo dobro odigra Dario :)

Ugl vam je fazon ako neki odigra danas i osvoji lupam 3 boda a ima neki na klupi i ako mislite da vam moze donijeti vise bodova onda ga izmjenite..sve je kocka..za ligu prvaka kad sam igrao kolko se puta tako zeznem
Eto ovde da znate da vezni i napadaci donose prevagu tako da mislim da je bolje formaciju praviti sa manje u odbrani tipa 352 ili 343 i kapitena birajte tako da mislite da ce zabiti pogotak ili neke asistencije praviti a ne lupam Bufon mi je najstariji i najiskusniji pa njemu cu dati kapitensku :) odma Ronaldu ili Lewandoskom traku na ruku slika

AsharaK
Administrator
Kontakt:

Re: RE: Re: EURO 2016 - Fantasy

ned jun 12, 2016 6:10 pm

Southboy je napisao/la:
Kapiten je napisao/la:
Ja sam Clyne-a imao u sastavu(jos ga gotivim sto navijam za Liverpool) i kad sam upalio sinoc tekmu 5 min prije pocetka onaj komentator govori takticka izmjena da nece igrati prvu odma sam usao i transfer uradio i izbacio ga iz ekipe..i stavin Srnu i evo dobro odigra Dario :)

Ugl vam je fazon ako neki odigra danas i osvoji lupam 3 boda a ima neki na klupi i ako mislite da vam moze donijeti vise bodova onda ga izmjenite..sve je kocka..za ligu prvaka kad sam igrao kolko se puta tako zeznem
Eto ovde da znate da vezni i napadaci donose prevagu tako da mislim da je bolje formaciju praviti sa manje u odbrani tipa 352 ili 343 i kapitena birajte tako da mislite da ce zabiti pogotak ili neke asistencije praviti a ne lupam Bufon mi je najstariji i najiskusniji pa njemu cu dati kapitensku :) odma Ronaldu ili Lewandoskom traku na ruku slika
Čekaj, Clyne bi trebao igrati onda?

Southboy
Kontakt:

ned jun 12, 2016 6:19 pm

Nemam pojma brate sljedecu hoce li zavisi od trenera..al ako si dobio 0 za njega sada promjeni ga za nekog sto ce igrati sutra ili prekosutra..jer ovu tekmu s rusima ce ti 0 biti..mislim moze odigrati jos 2 kola a mozda i ne odigra..ja sam ga zamjenio
Uzmi bolan Boatenga umjesto njega i rjesis sve

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Prijava  •  Registracija