Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 fantasy

sub jun 11, 2016 12:33 am

Payet 10 bodova, Giroud 5 ... Nije loše
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 fantasy

sub jun 11, 2016 1:25 am

slika

Nmgu nikako da poredam ove igrace u ovoj formaciji kako ja hocu, ali eto to je taj tim, prvi put ovo igram :ganja:
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Fantasy

sub jun 11, 2016 11:36 am

Trebalo bi eto tu u cosku lijevo dole da mozes promijeniti, a i kada ubacis npr. odbrambenog igraca umjesto napadaca/veznjaka sama se formacija promijeni...
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Fantasy

sub jun 11, 2016 12:01 pm

Kapiten je napisao/la:Trebalo bi eto tu u cosku lijevo dole da mozes promijeniti, a i kada ubacis npr. odbrambenog igraca umjesto napadaca/veznjaka sama se formacija promijeni...
Ma komplikovano ali opet sam sastavio finu ekipu.. i ako treba da ginem ja cu prvi izginut..
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Fantasy

sub jun 11, 2016 3:08 pm

Schar :kafa:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Fantasy

ned jun 12, 2016 5:15 pm

Jedno pitanje, mozel se ubacit danas igrac ako igra, a sutra neko drugi i da se uzmu od svakog bodov?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Fantasy

ned jun 12, 2016 5:19 pm

AsharaK je napisao/la:Jedno pitanje, mozel se ubacit danas igrac ako igra, a sutra neko drugi i da se uzmu od svakog bodov?
Ne mozes dobiti bodove od onog kojeg izbacis, a izmjene se cini se mogu praviti :D
ps. Los je ovaj fantasy fakat. Rakitic 3 boda, nema bodova za odbrane golmana, interceptions, clearances, blocks ( za odbrambene igrace), createc chances ...
Najbolji fantasy koji sam igrao je ultimate fantasy EPL...
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Fantasy

ned jun 12, 2016 5:21 pm

Npr ubacim Strinjica, i sad vratim Bonuccia, nmg za obojicu dobit?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Fantasy

ned jun 12, 2016 5:25 pm

Joj ne znam ni ja sad. U dilemu si me doveo posto ispod ovih igraca koji su odigrali utakmcie ne pisu bodovi nego ime narednog protivnika :r
Mozda i moze to, hocemo li rizikovati ? Evo ja cu Neuera umjesto Sommera ubacit :mrgreen: i nije neki rizik...

edit: sada se i ne moze izvrsiti izmjena...
Zadnja izmjena: Kapiten, dana/u ned jun 12, 2016 5:26 pm, ukupno mijenjano 1 put.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Fantasy

ned jun 12, 2016 5:26 pm

Al kako god okrenes, mislim da se bodovi sa klupe ne broje :ganja:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Fantasy

ned jun 12, 2016 5:26 pm

Ako sam ja dobro ovo shvatio te izmjene se mogu vrsiti poslije zavrsetka svakog matchday-a,znaci nakon sto se sve utakmice zavrse taj dan..Eh,trebalo bi i da ostaju bodovi..Npr. danas si stavio xy igraca i donio ti par bodova,sutra igra drugi xy kojeg ubacis umjesto ovog prvog i on ti donosi nesto bodova,tj,donose ti obojica..
Eh ako sam pogrijesio sta ispravite me..
Zadnja izmjena: rios, dana/u ned jun 12, 2016 5:28 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Fantasy

ned jun 12, 2016 5:28 pm

rios je napisao/la:Ako sam ja dobro ovo shvatio te izmjene se mogu vrsiti poslije zavrsetka svakog matchday-a,znaci nakon sto se sve utakmice zavrse..Eh,trebalo bi i da ostaju bodovi..Npr. danas si stavio xy igraca i donio ti par bodova,sutra igra drugi xy kojeg ubacis nakon ovog prvog i on ti donosi nesto bodova,tj,donose ti obojica..
Eh ako sam pogrijesio sta ispravite me..
Ne znam, treba to provjerit
Željezničar ante portas !
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Fantasy

ned jun 12, 2016 5:33 pm

AsharaK je napisao/la:
rios je napisao/la:Ako sam ja dobro ovo shvatio te izmjene se mogu vrsiti poslije zavrsetka svakog matchday-a,znaci nakon sto se sve utakmice zavrse..Eh,trebalo bi i da ostaju bodovi..Npr. danas si stavio xy igraca i donio ti par bodova,sutra igra drugi xy kojeg ubacis nakon ovog prvog i on ti donosi nesto bodova,tj,donose ti obojica..
Eh ako sam pogrijesio sta ispravite me..
Ne znam, treba to provjerit
Mislim da sam pogrijesio i da se oduzimjau bodovi igraca kojeg zamjenis.Evo pise da igrac koji se zamjeni postize 0 poena..I druga stvar,ja sam zamjenio npr. Pogbu nakon prvog dana a donio mi je 2 boda,sad kad pogledam na tabelu imam 0 bodova.
Elem,saznat cemo vec nekako.. :mrgreen:
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Fantasy

ned jun 12, 2016 5:35 pm

Znaci oni koji su u ekipi, to ti je to. Kontam meni Clyne donio 0 bodova, odo ubacit Bartru mozda zaigra, a nw gubim nista zar ne?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Fantasy

ned jun 12, 2016 5:40 pm

Izgleda da je tako,oni sto ti donese bodove moraju biti u ekipi da bi ti njihovi bodovi ostali..Eh sad ako ti igrac nije donio nista nema ti se sta oduzeti ni kad ga zamjenis,bar bi bilo logicno da je tako :r
A izmjene se izgleda mogu praviti samo nakon kraja jednog do pcoetka drugog matchday-a..
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Fantasy

ned jun 12, 2016 5:44 pm

AsharaK je napisao/la:Znaci oni koji su u ekipi, to ti je to. Kontam meni Clyne donio 0 bodova, odo ubacit Bartru mozda zaigra, a nw gubim nista zar ne?
Da. nemas sta izgubiti...
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Fantasy

ned jun 12, 2016 5:45 pm

rios je napisao/la:Izgleda da je tako,oni sto ti donese bodove moraju biti u ekipi da bi ti njihovi bodovi ostali..Eh sad ako ti igrac nije donio nista nema ti se sta oduzeti ni kad ga zamjenis,bar bi bilo logicno da je tako :r
A izmjene se izgleda mogu praviti samo nakon kraja jednog do pcoetka drugog matchday-a..
Imam sreće što Španija igra sutra, napomeni me da zamjenim :ganja:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: EURO 2016 - Fantasy

ned jun 12, 2016 6:00 pm

Kapiten je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Znaci oni koji su u ekipi, to ti je to. Kontam meni Clyne donio 0 bodova, odo ubacit Bartru mozda zaigra, a nw gubim nista zar ne?
Da. nemas sta izgubiti...
Ja sam Clyne-a imao u sastavu(jos ga gotivim sto navijam za Liverpool) i kad sam upalio sinoc tekmu 5 min prije pocetka onaj komentator govori takticka izmjena da nece igrati prvu odma sam usao i transfer uradio i izbacio ga iz ekipe..i stavin Srnu i evo dobro odigra Dario :)

Ugl vam je fazon ako neki odigra danas i osvoji lupam 3 boda a ima neki na klupi i ako mislite da vam moze donijeti vise bodova onda ga izmjenite..sve je kocka..za ligu prvaka kad sam igrao kolko se puta tako zeznem
Eto ovde da znate da vezni i napadaci donose prevagu tako da mislim da je bolje formaciju praviti sa manje u odbrani tipa 352 ili 343 i kapitena birajte tako da mislite da ce zabiti pogotak ili neke asistencije praviti a ne lupam Bufon mi je najstariji i najiskusniji pa njemu cu dati kapitensku :) odma Ronaldu ili Lewandoskom traku na ruku slika
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: EURO 2016 - Fantasy

ned jun 12, 2016 6:10 pm

Southboy je napisao/la:
Kapiten je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Znaci oni koji su u ekipi, to ti je to. Kontam meni Clyne donio 0 bodova, odo ubacit Bartru mozda zaigra, a nw gubim nista zar ne?
Da. nemas sta izgubiti...
Ja sam Clyne-a imao u sastavu(jos ga gotivim sto navijam za Liverpool) i kad sam upalio sinoc tekmu 5 min prije pocetka onaj komentator govori takticka izmjena da nece igrati prvu odma sam usao i transfer uradio i izbacio ga iz ekipe..i stavin Srnu i evo dobro odigra Dario :)

Ugl vam je fazon ako neki odigra danas i osvoji lupam 3 boda a ima neki na klupi i ako mislite da vam moze donijeti vise bodova onda ga izmjenite..sve je kocka..za ligu prvaka kad sam igrao kolko se puta tako zeznem
Eto ovde da znate da vezni i napadaci donose prevagu tako da mislim da je bolje formaciju praviti sa manje u odbrani tipa 352 ili 343 i kapitena birajte tako da mislite da ce zabiti pogotak ili neke asistencije praviti a ne lupam Bufon mi je najstariji i najiskusniji pa njemu cu dati kapitensku :) odma Ronaldu ili Lewandoskom traku na ruku slika
Čekaj, Clyne bi trebao igrati onda?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: EURO 2016 - Fantasy

ned jun 12, 2016 6:19 pm

Nemam pojma brate sljedecu hoce li zavisi od trenera..al ako si dobio 0 za njega sada promjeni ga za nekog sto ce igrati sutra ili prekosutra..jer ovu tekmu s rusima ce ti 0 biti..mislim moze odigrati jos 2 kola a mozda i ne odigra..ja sam ga zamjenio
Uzmi bolan Boatenga umjesto njega i rjesis sve

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija