• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
 
Avatar
Pappy
Postovi: 46
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mladje selekcije i talenti

uto feb 16, 2016 10:27 pm

Zapostavlja se na reprezentativnim okupljanjima i mali Bjeloš iz Slavije. Momak je zimus zadovoljio i na probi AIK Štokholma, bio je često na okupljanjima kadetske selekcije, a sada ga u juniorskoj nema. Možda i jedini koji nešto vrijedi u omladinskoj školi Slavije uz takođe juniorskog golmana Terzića.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mladje selekcije i talenti

sri feb 17, 2016 1:56 am

Pappy je napisao/la:Zapostavlja se na reprezentativnim okupljanjima i mali Bjeloš iz Slavije. Momak je zimus zadovoljio i na probi AIK Štokholma, bio je često na okupljanjima kadetske selekcije, a sada ga u juniorskoj nema. Možda i jedini koji nešto vrijedi u omladinskoj školi Slavije uz takođe juniorskog golmana Terzića.
Prije bi rekao da nemaju uvid da (veliki) talenti postoje i u drugim klubovima osim iz najvecih. Uz duzno postovanje prema Slaviji. Nebi reko da su Sakib ni Toni a vala mislim ni Darko otisli po omladinskim utakmicama i pogledali sta to ima na rasporedu... nego sta bi sa AIKom?? :)
 
Avatar
Pappy
Postovi: 46
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mladje selekcije i talenti

sri feb 17, 2016 1:05 pm

sajo10 je napisao/la:
Pappy je napisao/la:Zapostavlja se na reprezentativnim okupljanjima i mali Bjeloš iz Slavije. Momak je zimus zadovoljio i na probi AIK Štokholma, bio je često na okupljanjima kadetske selekcije, a sada ga u juniorskoj nema. Možda i jedini koji nešto vrijedi u omladinskoj školi Slavije uz takođe juniorskog golmana Terzića.
Prije bi rekao da nemaju uvid da (veliki) talenti postoje i u drugim klubovima osim iz najvecih. Uz duzno postovanje prema Slaviji. Nebi reko da su Sakib ni Toni a vala mislim ni Darko otisli po omladinskim utakmicama i pogledali sta to ima na rasporedu... nego sta bi sa AIKom?? :)
Pa recimo da je prošao tu probu. Pomoćni trener Aika je naš čovjek iz Istočnog Sarajeva, ikona kluba praktično, i on je malo pogurao tu priču, tako da će vjerovatno na ljeto, dok još malo očvrsne ići tamo, pa bi ga oni trebali proslijediti negdje na pozajmicu.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mladje selekcije i talenti

sri feb 17, 2016 1:22 pm

Pappy je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:
Pappy je napisao/la:Zapostavlja se na reprezentativnim okupljanjima i mali Bjeloš iz Slavije. Momak je zimus zadovoljio i na probi AIK Štokholma, bio je često na okupljanjima kadetske selekcije, a sada ga u juniorskoj nema. Možda i jedini koji nešto vrijedi u omladinskoj školi Slavije uz takođe juniorskog golmana Terzića.
Prije bi rekao da nemaju uvid da (veliki) talenti postoje i u drugim klubovima osim iz najvecih. Uz duzno postovanje prema Slaviji. Nebi reko da su Sakib ni Toni a vala mislim ni Darko otisli po omladinskim utakmicama i pogledali sta to ima na rasporedu... nego sta bi sa AIKom?? :)
Pa recimo da je prošao tu probu. Pomoćni trener Aika je naš čovjek iz Istočnog Sarajeva, ikona kluba praktično, i on je malo pogurao tu priču, tako da će vjerovatno na ljeto, dok još malo očvrsne ići tamo, pa bi ga oni trebali proslijediti negdje na pozajmicu.
Kako necu znati za Novakovica :P odavno sam imao utisak da je dobar covjek. Onako nije ufuran sto bi se reklo. A za tog malog vidjetcemo :) :palacgore:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mladje selekcije i talenti

čet feb 18, 2016 1:13 pm

Nikola Jelisic, bivsi igrac omladinski selekcija Bayerna posle vise od sest mjeseci bez kluba potpisao je sestomjesecni ugovor sa cetveroligasem BV Cloppenburg :klanjase2:

Adis Omerbasic, bivsi igrac omladinski selekcija Schalkea potpisao je takodjer sestomjesecni ugovor - sa Bonner SC koji nastupa u petoj ligi Njemacke! :klanjase2: :klanjase2:
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mladje selekcije i talenti

čet feb 18, 2016 2:03 pm

sajo10 je napisao/la:Nikola Jelisic, bivsi igrac omladinski selekcija Bayerna posle vise od sest mjeseci bez kluba potpisao je sestomjesecni ugovor sa cetveroligasem BV Cloppenburg :klanjase2:

Adis Omerbasic, bivsi igrac omladinski selekcija Schalkea potpisao je takodjer sestomjesecni ugovor - sa Bonner SC koji nastupa u petoj ligi Njemacke! :klanjase2: :klanjase2:
To su ti talenti koji se guraju ispred naših :pljesak:
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
Cartmo
Tema Autor/ica
Postovi: 75
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mladje selekcije i talenti

čet feb 18, 2016 5:41 pm

Jos jedan dokaz da se treba prestat gledat ime kluba. Ti veliki klubovi imaju masu igraca, od kojih 90% nikad nece nista napravit. Predvidjam i Modicu slicnu sudbinu.

Da ne spominjem Atajica koji je sada u Litvaniji...
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mladje selekcije i talenti

čet feb 18, 2016 8:54 pm

sajo10 je napisao/la:Nikola Jelisic, bivsi igrac omladinski selekcija Bayerna posle vise od sest mjeseci bez kluba potpisao je sestomjesecni ugovor sa cetveroligasem BV Cloppenburg :klanjase2:

Adis Omerbasic, bivsi igrac omladinski selekcija Schalkea potpisao je takodjer sestomjesecni ugovor - sa Bonner SC koji nastupa u petoj ligi Njemacke! :klanjase2: :klanjase2:
Ovaj Jelišić je izgledao baš dobro na terenu dok je Omerbašić bio prosjek, barem za moj ukus.

Inače smiješno je ovo al' eto bitno je gurati sputavati momke iz naše lige nauštrb nekih momaka koji igraju po Njemačkoj, Švedskoj, Holandiji itd bez obzira za koji klub igraju.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mladje selekcije i talenti

pon feb 22, 2016 11:49 pm

http://novovrijeme.ba/problem-mladih-bh ... noj-formi/" onclick="window.open(this.href);return false;
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mladje selekcije i talenti

uto feb 23, 2016 6:16 pm

U-17 reprezentacija BiH bolja od Crne Gore

slika

Crna Gora - Bosna i Hercegovina 0-3 (0-2)

Stadion: Trening kamp FSCG, Podgorica.

Sudija: Nikola Vođević.

Strijelci: 0:1 Resić (39'), 0:2 Dadić (42'), 0:3 Smajić (58').

Crna Gora: Milović, Krulanović, Peličić, Drinčić, Zečević, Grubač, Stjepanović, Rašović, Piranić, Popović, Ceklić. Selektor: Boris Miličković.

Bosna i Hercegovina: Vasilj, Perić, Beširević, Čeliković (65. Šabanadžović), Velić, Marić, Kovač (75. Buljan), Dadić (75. Knežević), Veladžić (55. Šunjić), Smajić (60. Mehuljić), Resić (60. Vladić). Selektor: Sakib Malkočević.

Sljedeca utakmica u 11:00 za dva dana protiv istog protivnika.
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mladje selekcije i talenti

sri feb 24, 2016 5:01 pm

sajo10 je napisao/la:Nikola Jelisic, bivsi igrac omladinski selekcija Bayerna posle vise od sest mjeseci bez kluba potpisao je sestomjesecni ugovor sa cetveroligasem BV Cloppenburg :klanjase2:

Adis Omerbasic, bivsi igrac omladinski selekcija Schalkea potpisao je takodjer sestomjesecni ugovor - sa Bonner SC koji nastupa u petoj ligi Njemacke! :klanjase2: :klanjase2:
Od obojice se puno očekivalo, posebno ovo mislim na Jelišića. :r Propadoše k'o žetoni.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mladje selekcije i talenti

čet feb 25, 2016 3:19 pm

Kadeti ponovo savladali Crnu Goru u gostima. Ovaj put su svi igraci dobili priliku a rezultat je bio 3-2 na kraju za nas. Golove za nasu reprezentaciju su postigli Veladzic, Dadic i Vladic.

slika
Statistika U17-reprezentacije do sada.

Jos dodati Denisa Omica iz Rome i Benjamina Hadzica iz Bayerna i imamo vrlo solidan tim za eventualan uspjeh u Gruziji iduceg mjeseca u elitnom krugu! Protivnici su nam domacini Gruzija, Italija i Rusija. :bih:
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mladje selekcije i talenti

čet feb 25, 2016 4:30 pm

Najveći je problem što većina nas misli ako neko igra u velikom klubu u mlađim selekcijama da mu to daje garanciju da će postati dobar fudbaler i samim time kalibar za seniorsku reprezentaciju.
Većina ih se izgubi, tipa Atajić, Maletić, Jelišić, Omerbašić, vjerovatno će i sa Modićem biti isto, ali bitni da se digne frka i da se oni stavljaju ispred naših mladića.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mladje selekcije i talenti

pon mar 07, 2016 2:29 pm

U17-spisak za Elitni krug u Gruziji (15-20 mart)

slika
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u pon mar 14, 2016 4:30 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mladje selekcije i talenti

pon mar 14, 2016 4:29 pm

U21-spisak za kval. utakmicu protiv Kazakstana (25 mart)

slika
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mladje selekcije i talenti

pon mar 14, 2016 6:34 pm

2 golmana, 3 odbrambena, 2 napadača i ostalo vezni igraci :klanjase2: Idi Darko u qrac vise debilu jedan, ako vec mora biti Srbin selektor dajte onda Vladu Jagodica za ovu budalu je Murinjo u svakom smislu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mladje selekcije i talenti

pon mar 14, 2016 11:34 pm

Valjda mu niko nije rekao ni da je Dado odavno povrijeđen...

Šta će Bajić i Hodžić u U-21 više? Obojica, a pogotovo Armin, zaslužuju seniorsku repku... Čast Đuriću i Ibiševiću, ali nama je potreban drugačiji profil napadača u odnosu na Džeku.

A o stručnosti ovog maga dovoljno govori ona rečenica: 'Englezi su odrasli na šniclama, a mi na bureku.'
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mladje selekcije i talenti

uto mar 15, 2016 3:36 pm

Meni stvarno dođe da plačem kad vidim ko nama vodi ove selekcije i kako se pozivaju igrači :shock:
I čudimo se što nam djeca ne prave bolje transfere u inostranstvo, ne možemo ni izboriti nikakvo veliko takmičenje s ovim duducima na klupi. :psujem:
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mladje selekcije i talenti

čet mar 17, 2016 2:31 pm

Selam za Sakiba od Nedima! :karanje:
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mladje selekcije i talenti

ned mar 20, 2016 11:39 am

Sakibeeeeeeeeeee :ganja:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija