Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Tema Autor/ica
Postovi: 2987
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Skupstina FK Željezničar

sri nov 13, 2019 10:49 am

Poštovani,


Kao sto sam vec napisao na glavnoj temi ovo je izborna godina za članove Skupstine FK Željeznicar.

Volio bih da ovdje i na ovom mjestu porazgovaramo o nacinu i izboru novih delegata u Skupstinu. Posebno bih zelio naglasiti i skrenuti moderaciji paznju da sankcionisu svakog ko skrene sa konstruktivne teme i razgovora. Dakle, ne bih zelio da diskusija krene u pogresnom smjeru. Ono sto mi je cilj jeste da svi clanovi ovog foruma odaberu minimalno DVA clana sa kojim bi se islo za prijedlog novih clanova Skupstine kluba.
Naravno volio bih da se iznesu neki novi konstruktivni planovi za četverogodisnji mandat, dakle ko god je zainteresovan potrebno je da iznese kako i na koji nacin on licno moze doprinijeti boljem i uspjesnijem funkcionisanju kluba.
Ovdje ne zelim nikakve podjele na tzv Amarovce i Misketovce, morate shvatiti da ako budete izabrani da cete bas Vi biti glas navijaca sa ovog foruma koji ima veliku navijacku bazu i to vam je veliko bremen i odgovornost. Budite svjesni da ako udjete u Skupstinu vasa ruka moze promijeniti dosta stvari bilo pozitivinh ili negativnih.

Volio bih da neko napise ko su clanovi komisije za izbor novih delegata i da pokrenemo proceduru za izbor novog clana Skupstine koji ce ici prema Klubu.

Srdačan pozdrav
Alea iacta est!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23606
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Skupstina FK Željezničar

sri nov 13, 2019 11:07 am

Treba prvo Statut postaviti i procitati. Mislim da bez toga ne mozemo nikakvu diskusiju zapoceti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Tema Autor/ica
Postovi: 2987
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Skupstina FK Željezničar

sri nov 13, 2019 12:14 pm

https://fkzeljeznicar.ba/klub/akti-kluba/

Ovdje imate Statut kluba, gdje je sve decidno objasnjeno. Molio bih sve Vas koji se zelite ukljuciti u ovu raspravu da prvo procitate Statut.
Sve je objasnjeno oko izbora novih clanova Skupstine i bilo bi dobro da se vise angazujemo oko izbora clanova.
Nismo ni svjesni koliko smo jaki i mocni dok nesto ne pokusamo uraditi. To su dokazale mnogobrojne akcije i aktivnosti clanova ovog foruma koje su bile za dobrobit naseg kluba.
Alea iacta est!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Skupstina FK Željezničar

sri nov 13, 2019 12:39 pm

Ja bih poceo sa pitanjem ko je zainteresovan? To nam je u pocetku najvaznije.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Tema Autor/ica
Postovi: 2987
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Skupstina FK Željezničar

sri nov 13, 2019 1:14 pm

Takodje bi bilo pozeljno navesti godinu rodjenja, strucna sprema i status (zaposlen/ne zaposlen), godine radnog iskustva u struci ili na nekim drugim poslovima.

Ovdje ne zelimo da se sada iskristalise ovo kao prijem za posao, vec zelimo da predlozimo najbolje od najboljih, osobe koje su se spemne posvetiti radu u Skupstini i osobe koje mogu doprinijeti boljitku naseg kluba
Alea iacta est!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Skupstina FK Željezničar

čet nov 14, 2019 12:35 am

Posljednja izborna skupština bila je 30.01.2016. Po Statutu, iduća mora biti sazvana najmanje mjesec dana prije isteka mandata starog saziva. Znači da bi skupština morala biti organizovana do Nove godine.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23606
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Skupstina FK Željezničar

čet nov 14, 2019 8:40 am

Bice nakon Nove Godine vjerovatno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23606
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Skupstina FK Željezničar

pon dec 02, 2019 7:48 pm

Valter je napisao/la:
pon dec 02, 2019 7:42 pm
storm_raider je napisao/la:
pon dec 02, 2019 7:06 pm


Jesi li zainteresovan da makar diskusujemo na tu temu ovdje: viewtopic.php?f=51&t=929
Kao i svima drugima koji vole Želju i u mom ličnom interesu je da u Skupštinu bude izabrani delegati koji imaju viziju, hrabrost i dovoljno poštenja da klub izdignu iznad ovih naših prostora. Uvijek ću nastojati da dam svoj skromni doprinos kako bi klub bio primjer pozitivnog u našem društvu. Treba biti oprezan da se u klub ne infiltriraju oni koji svoje privatne interese žele rješavati preko našeg Želje, a danas je takvih na žalost puno. Par kvalitetnih pojedinaca mogu čuda napraviti.
Slazem se. Jako je bitno da imamo visoko moralne ljude, koji su voljni svojim licnim primjerom Zelji donijeti sigurnost. Skupstina je krovni organ Kluba i kao takav i najodgovorniji organ. Zao mi je @Valter sto neces aplicirati, siguran sam da bi prosao.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Skupstina FK Željezničar

pet jan 10, 2020 7:52 am

Gledajuci ovaj spissk prijavljenih,ne mogu se oteti utisku da su se bivsi opet ponijeli pickasto.
Niti jednog nema na spisku.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Tema Autor/ica
Postovi: 2987
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Skupstina FK Željezničar

pet jan 10, 2020 7:56 am

Ljudi su svjesni da ne mogu raditi sa postojecom gatniturom, tako da ih opravdavam zbog ne prijavljivanja.
Da sam u njihovom polozaju isto bih postupio. Na stranu ljubav i privrzenost Klubu, ali ako znas da ce te neko opstruirati i raditi sve kontra tebe, zasto onda ulaziti u upravljacke organe
Alea iacta est!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Skupstina FK Željezničar

pet jan 10, 2020 8:05 am

cipiripi je napisao/la:
pet jan 10, 2020 7:56 am
Ljudi su svjesni da ne mogu raditi sa postojecom gatniturom, tako da ih opravdavam zbog ne prijavljivanja.
Da sam u njihovom polozaju isto bih postupio. Na stranu ljubav i privrzenost Klubu, ali ako znas da ce te neko opstruirati i raditi sve kontra tebe, zasto onda ulaziti u upravljacke organe
Morali,zbog svega onoga prije.
Prvi put je i meni bilo ok jer sam bio upoznat sa svim desavanjima.
Ovo sada je pickasto.Jednostavno su morali biti tu,posebno sto ih je jako puno raje dozivljavalo kao svjetlo na kraju tunela.
Citavo su se ljeto sastajali i kao nesto dogovarali,i na kraju nista ne bude.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Tema Autor/ica
Postovi: 2987
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Skupstina FK Željezničar

pet jan 10, 2020 10:21 am

Ja kao individua sam dugo razmisljao da li da se prijavim u Skupstinu i na kraju sam odustao.

Razlog je jednostavan ne povjerenje u trenutne strukture. Kako da udjem u Klub kada ne znam skim imam posla. Ljudi koji su sada u Skupstini su nam totalno nepoznati kako ja da predlozim neke svoje prijatelje privatnike da ulazu u Klub kada ja prvi nemam povjerenje da ce ta ulaganja biti pravilno iskoristena.

Prosli su doveli mnogo sponzora, a 70% je doslo na licno poznanstvno i uzajamno povjerenje, ovo nije slucaj sa trenutnom garniturom i zbog toga je vecina raje skepticna kada su ulaganja u pitanju
Alea iacta est!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Skupstina FK Željezničar

sub jan 11, 2020 3:14 pm

A gdje jma spisak priajvljenih
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: Skupstina FK Željezničar

sub jan 11, 2020 5:10 pm

cipiripi je napisao/la:
pet jan 10, 2020 7:56 am
Ljudi su svjesni da ne mogu raditi sa postojecom gatniturom, tako da ih opravdavam zbog ne prijavljivanja.
Da sam u njihovom polozaju isto bih postupio. Na stranu ljubav i privrzenost Klubu, ali ako znas da ce te neko opstruirati i raditi sve kontra tebe, zasto onda ulaziti u upravljacke organe
Kako ce znati ako ne probaju?
Svi Zeljovci su dobrodosli, ne kazem to ja. Da se kandiduju 70% njih bi proslo.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23606
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Skupstina FK Željezničar

ned jan 12, 2020 6:33 am

Slazem se...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Skupstina FK Željezničar

ned jan 12, 2020 10:44 am

ponosannavas je napisao/la:
sub jan 11, 2020 3:14 pm
A gdje jma spisak priajvljenih
Imam ja ali ga sigurno necu nikome prosliediti niti ga objaviti,cisto zbog ljudi koji su se orijavili.
Izmedju ostalog jedan od prijavljenih je i suprug ove "nove" predsjednice skupstine kantona.
Veliki Zeljovac....
https://akos.ba/silvije-kristic-za-akos ... -voli-bih/
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Skupstina FK Željezničar

ned jan 12, 2020 10:54 am

Od svima nama poznatih tu su jos i Djelo,Zeba,Nijaz Brkovic,Zuban,.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Skupstina FK Željezničar

ned jan 12, 2020 11:02 am

Hvala.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 71 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija