cipiripi
Prijatelj foruma
Tema Autor/ica
Kontakt:
Status: Offline

Skupstina FK Željezničar

sri nov 13, 2019 10:49 am

Poštovani,

Kao sto sam vec napisao na glavnoj temi ovo je izborna godina za članove Skupstine FK Željeznicar.

Volio bih da ovdje i na ovom mjestu porazgovaramo o nacinu i izboru novih delegata u Skupstinu. Posebno bih zelio naglasiti i skrenuti moderaciji paznju da sankcionisu svakog ko skrene sa konstruktivne teme i razgovora. Dakle, ne bih zelio da diskusija krene u pogresnom smjeru. Ono sto mi je cilj jeste da svi clanovi ovog foruma odaberu minimalno DVA clana sa kojim bi se islo za prijedlog novih clanova Skupstine kluba.
Naravno volio bih da se iznesu neki novi konstruktivni planovi za četverogodisnji mandat, dakle ko god je zainteresovan potrebno je da iznese kako i na koji nacin on licno moze doprinijeti boljem i uspjesnijem funkcionisanju kluba.
Ovdje ne zelim nikakve podjele na tzv Amarovce i Misketovce, morate shvatiti da ako budete izabrani da cete bas Vi biti glas navijaca sa ovog foruma koji ima veliku navijacku bazu i to vam je veliko bremen i odgovornost. Budite svjesni da ako udjete u Skupstinu vasa ruka moze promijeniti dosta stvari bilo pozitivinh ili negativnih.

Volio bih da neko napise ko su clanovi komisije za izbor novih delegata i da pokrenemo proceduru za izbor novog clana Skupstine koji ce ici prema Klubu.

Srdačan pozdrav
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

storm_raider
Kontakt:

Re: Skupstina FK Željezničar

sri nov 13, 2019 11:07 am

Treba prvo Statut postaviti i procitati. Mislim da bez toga ne mozemo nikakvu diskusiju zapoceti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

cipiripi
Prijatelj foruma
Tema Autor/ica
Kontakt:

sri nov 13, 2019 12:14 pm

https://fkzeljeznicar.ba/klub/akti-kluba/

Ovdje imate Statut kluba, gdje je sve decidno objasnjeno. Molio bih sve Vas koji se zelite ukljuciti u ovu raspravu da prvo procitate Statut.
Sve je objasnjeno oko izbora novih clanova Skupstine i bilo bi dobro da se vise angazujemo oko izbora clanova.
Nismo ni svjesni koliko smo jaki i mocni dok nesto ne pokusamo uraditi. To su dokazale mnogobrojne akcije i aktivnosti clanova ovog foruma koje su bile za dobrobit naseg kluba.
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sri nov 13, 2019 12:39 pm

Ja bih poceo sa pitanjem ko je zainteresovan? To nam je u pocetku najvaznije.
Željezničar ante portas !

cipiripi
Prijatelj foruma
Tema Autor/ica
Kontakt:

sri nov 13, 2019 1:14 pm

Takodje bi bilo pozeljno navesti godinu rodjenja, strucna sprema i status (zaposlen/ne zaposlen), godine radnog iskustva u struci ili na nekim drugim poslovima.

Ovdje ne zelimo da se sada iskristalise ovo kao prijem za posao, vec zelimo da predlozimo najbolje od najboljih, osobe koje su se spemne posvetiti radu u Skupstini i osobe koje mogu doprinijeti boljitku naseg kluba

PlaviVlak
Kontakt:

čet nov 14, 2019 12:35 am

Posljednja izborna skupština bila je 30.01.2016. Po Statutu, iduća mora biti sazvana najmanje mjesec dana prije isteka mandata starog saziva. Znači da bi skupština morala biti organizovana do Nove godine.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

storm_raider
Kontakt:

čet nov 14, 2019 8:40 am

Bice nakon Nove Godine vjerovatno.

storm_raider
Kontakt:

pon dec 02, 2019 7:48 pm

Valter je napisao/la:
pon dec 02, 2019 7:42 pm
storm_raider je napisao/la:
pon dec 02, 2019 7:06 pm

Jesi li zainteresovan da makar diskusujemo na tu temu ovdje: viewtopic.php?f=51&t=929
Kao i svima drugima koji vole Želju i u mom ličnom interesu je da u Skupštinu bude izabrani delegati koji imaju viziju, hrabrost i dovoljno poštenja da klub izdignu iznad ovih naših prostora. Uvijek ću nastojati da dam svoj skromni doprinos kako bi klub bio primjer pozitivnog u našem društvu. Treba biti oprezan da se u klub ne infiltriraju oni koji svoje privatne interese žele rješavati preko našeg Želje, a danas je takvih na žalost puno. Par kvalitetnih pojedinaca mogu čuda napraviti.
Slazem se. Jako je bitno da imamo visoko moralne ljude, koji su voljni svojim licnim primjerom Zelji donijeti sigurnost. Skupstina je krovni organ Kluba i kao takav i najodgovorniji organ. Zao mi je @Valter sto neces aplicirati, siguran sam da bi prosao.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 4 gosta.

Prijava  •  Registracija