• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Occasionally
Kontakt:
Status: Offline

Re: Gradjevine, gradjevinci i ostale rabote

ned okt 27, 2019 6:07 pm

BRZO PROĐE TIH NEKOLIKO NAREDNIH DANA. GDJE SMO STALI ?

slikabbcode image
slika
slika
slika
slikaonline image hosting
slika
slika
slika
slika
slika

Occasionally
Kontakt:

uto okt 29, 2019 8:57 pm

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

nide
Kontakt:

sri okt 30, 2019 8:30 am

Occasionally je napisao/la:
uto okt 29, 2019 8:57 pm
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
cinjenica je da je cjena priblizno ista samo iz nekoga iskustva od prije vidimo da cjene se drasticno razlikuju i istocna tribina jos nije ni blizu gotova a cjena joj je davno
presisala recenu cijenu i tako bi bilo i sa ovom i bice ko god da je u klubu i da vodi poslove. Meni se onaj stari jug MAKETA STAROG JUGA nije ni svidalo nesto pretjerano zbog
razlicitih visina. Moje licno misljenje je da je najbolje jug napraviti bez zdenki, a istok i zapad spojiti sa jugom zgradom u kojoj mozes da imas prostorije kao restoran, prostorije kluba teretanu za igrace i ove prostorije za doping isl. Mi nemamo previse prostora iza Glavne tribine da se sirimo previse ako necemo halaliti pomocni teren.Nadam se dace da razmisljaju dugorocno i da cemo imati stadion na kojem ce se dugo moci igrati lopta bez nekih giganticnih ulaganja kada sve bude gotovo.

Occasionally
Kontakt:

sri okt 30, 2019 6:17 pm

Kako je potrebno dugoročno planiranje u pogledu razvoja i strategije sportskog segmenta, tako i planiranje tj zamisao oko Doline mora biti studiozno i dugoročno.
Prvo utvrditi koji mi to kapacitet trebamo? Koji je to broj navijača koji se očekuje. Za koga mi uopšte i pravimo tribine? Za Željovce ili za povremeni meč A selekcije BiH?
Da skratim. Zapad sve određuje. Zna se šta se sve traži po kategoriji 4. UEFA i većina od toga ili sve je na Zapadu.
Projektovati Zapad i on faktički ti i određuje kapacitet Juga. Da ne bude zabune, Jug se mora graditi prvi što zbog finansija ali prvenstveno zbog prilaza gradilištu jer ići Zapad pa Jug je nemoguće.
Napisao bih još ali me znate da sve potkrepljujem skicama. Svakako se bavim krovom trenutno ali će se to proširiti na cijeli stadion i svakako da će i Zapad i Jug biti tu obuhvaćeni.

Željo je Institucija.

Paprika

sri okt 30, 2019 10:25 pm

Occasionally je napisao/la:
ned okt 27, 2019 6:07 pm
BRZO PROĐE TIH NEKOLIKO NAREDNIH DANA. GDJE SMO STALI ?

slikabbcode image
slika
slika
slika
slikaonline image hosting
slika
slika
slika
slika
slika
Kamo srece da je tu kucu i parcelu klub kupio, ali nije. Novi vlasnik u talu sa Koldzom na tom mjestu planira postaviti tri stambene zgrade. Jedu ispod druge. Jos su bacili oko na nas dio, cosak prema tranzitu.
Zbog toga novi jug mora biti u tlorisu uzi od istoka i buduceg zapada, samim tim i okomitiji. Inace smo na meďama komsija sa novim jugom. Nemamo prilaza. Jedino da dobijemo uz godisnje padobrane. Pisao sam o tome zasto novi jug mora biti skoro isti kao sto je na idejnom rijesenju bivse uprave danas na glavnoj temi.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Trenutno korisnika/ca: Brkoo, salle86 i 21 gost.

Prijava  •  Registracija