YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat prognozirate protiv Krupe?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
23 (68%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
6 (18%)
Remi
2 (6%)
Poraz
3 (9%)

Ukupno glasova: 34

djoxxx1921
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 21, 2020 5:47 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet maj 21, 2020 4:27 pm
djoxxx1921 je napisao/la:
čet maj 21, 2020 2:50 pm
čet maj 21, 2020 1:40 pm

Daj nam dokaz da se vise duguje.
Ili opet Zec posudjuje pare, jednom lazov uvijek lazov.
Sve je to lahko provjerljivo. Hoces na kafu da te povedem, pa da ti docaramo slikovito, ili ja ili on?
Ma.drug ja sve kontam ovo neka sala hahahahah
Pasa moj, ja se ne krijem iza ovog nicka. Ti mene ovdje optuzujes, nazivas lazovom, a ja te fino zovem pa da vidimo ko je upravu

djoxxx1921
Kontakt:

čet maj 21, 2020 5:48 pm

čet maj 21, 2020 4:32 pm
Kakav crni Karic :o
Sta bi sa onim Ajayiem i Blazevicem ?
Kad si vec toliko upucen, trebao bi znati da su sjedili vec par puta, ali nista jos nije dogovoreno

Raptor44
Kontakt:

čet maj 21, 2020 6:10 pm

Šta fali Kariću, bar ćemo imati dva napadača u rosteru.

mamba21
Kontakt:

čet maj 21, 2020 7:00 pm

Raptor44 je napisao/la:
čet maj 21, 2020 6:10 pm
Šta fali Kariću, bar ćemo imati dva napadača u rosteru.
Amar ga je i na zimu htio dovesti koliko ja znam.
Forza 1921!

Amar927
Kontakt:

čet maj 21, 2020 7:18 pm

Iskusni napadač Radnika Mahir Karić (33) trebao bi postati novi fudbaler Željezničara.

Ovaj 33-godišnji napadač okončat će za nekoliko dana saradnju s timom iz Bijeljine, a iako je od strane kluba postojala želja za nastavak saradnje, to se neće dogoditi.

G.g.ba neslužbeno saznaje da će Karić uskoro postati novi član Plavih s Grbavice, gdje je želja već odavno.

Sjajni napadač se sa Željom povezivao protekle zime. Amar Osim je veliki ljubitelj njegovog stila igre i uskoro bismo ovog fudbalera mogli gledati na terenima Grbavice.

Faca Sa Ulica
Kontakt:

čet maj 21, 2020 8:10 pm

Pitarski ker....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....

AsharaK
Administrator
Kontakt:

čet maj 21, 2020 9:02 pm

Meni smeta sto je Siroki najglasniji. Da smo pametni svaki dan bi jedan nas igrac imao intervju, uposlenik itd. Ne mozemo ocekivat nastavak, kad se i ne borimo kako treba za nastavak.
Željezničar ante portas !

samo_da_repliciram
Kontakt:

čet maj 21, 2020 9:11 pm

AsharaK je napisao/la:
Meni smeta sto je Siroki najglasniji. Da smo pametni svaki dan bi jedan nas igrac imao intervju, uposlenik itd. Ne mozemo ocekivat nastavak, kad se i ne borimo kako treba za nastavak.
Zato sto nisu za nastavak

ubaceni element
Kontakt:

čet maj 21, 2020 10:20 pm

samo_da_repliciram je napisao/la:
čet maj 21, 2020 9:11 pm
AsharaK je napisao/la:
Zato sto nisu za nastavak
Pa nisu ni pitari pa svaki dan nesto objave.

NAVIJAČ
Kontakt:

pet maj 22, 2020 12:32 am

Auuu sta sve napisase, kako se aktivirase hahahaha
Pa ne treba nama STAV da kaze da nema plata.To svi znaju.
Ali pazi ti manipulacije i arsenala bijednih postova, dusmanski sa primjesom isfrustriranosti i mrznje. Ne znam smijem li postaviti sliku s iftara od prosle godine s Misimovicem? Sa te slike pet likova ovdje spinuje i prizeljkuje kolaps. Jel to normalno i slucajno?
Nama ne treba Vico, Dzemidzic, udji samo ovdje.
Nerazurro@ postavio si par pitanja. Vezano sta je trebalo uraditi sa sportskim sistemom kad znas da dobijes preko noci 5 miliona eura (Standard, transferi, Dzeko). Pa trebalo je dovesti strucne i sposobne ljude. Ne mogu Riba ili Cenan po "ustaljenim procedurama" sklapati ekipu. Odmah zvati Amara, ne znam jesu li ga zvali 15/16 godine. Mi smo dovodili neprovjerene i smijesne trenere i hehe direktore. Imali smo pogresan pristup i nevjerovatnu dozu tvrdoglavosti i bahatosti. Zato su sami sebi spremili dzenazu.
Za buducnost i kako dalje ne znam stvarno.Nisam vidovit. Spinuje se i namjerno unosi nemir.Nigdje nije bajno i krasno.Citav svijet je stao, a da ne stane "mali i siromasni" klub. Imao je Zeljo i gorih situacija kroz historiju. Amar i Jug mi ulijevaju optimizam. Ide i ta stogodisnjica. Treba gledati optimisticno.
Ni milimetra !

Senad1921
Kontakt:

pet maj 22, 2020 12:48 am

NAVIJAČ je napisao/la:
Ali pazi ti manipulacije i arsenala bijednih postova, dusmanski sa primjesom isfrustriranosti i mrznje. Ne znam smijem li postaviti sliku s iftara od prosle godine s Misimovicem? Sa te slike pet likova ovdje spinuje i prizeljkuje kolaps. Jel to normalno i slucajno?
Nerazurro@ postavio si par pitanja. Vezano sta je trebalo uraditi sa sportskim sistemom kad znas da dobijes preko noci 5 miliona eura (Standard, transferi, Dzeko). Pa trebalo je dovesti strucne i sposobne ljude. Ne mogu Riba ili Cenan po "ustaljenim procedurama" sklapati ekipu. Odmah zvati Amara, ne znam jesu li ga zvali 15/16 godine. Mi smo dovodili neprovjerene i smijesne trenere i hehe direktore. Imali smo pogresan pristup i nevjerovatnu dozu tvrdoglavosti i bahatosti. Zato su sami sebi spremili dzenazu.
Za buducnost i kako dalje ne znam stvarno.Nisam vidovit. Spinuje se i namjerno unosi nemir.Nigdje nije bajno i krasno.Citav svijet je stao, a da ne stane "mali i siromasni" klub. Imao je Zeljo i gorih situacija kroz historiju. Amar i Jug mi ulijevaju optimizam. Ide i ta stogodisnjica. Treba gledati optimisticno.

Hajde postavi sliku molim te i napisi koji su to nikovi da ih zajedno pljujemo. Mislim da i moderatori nemaju nista protiv. Hajde molim te.
Jel to isto onih 5 mil, ko sto je i Gredic i Amar ostavili a ostavili u napadu Nedu Turkovica i Vareu? Ma hajte molim vas...

Ps, evo neka i ovi izbace Ferenca i sl, prodaju par igraca, pa neka imaju 5 mil zarade...
Ah da, los riba, cenan i sl, al zato kakav posao rade Dzubur, Pesto, Selimovic, Ustamujic, kakve su i kakve su to bile violine kluba....
Pa gora je sada situacija nego sa Landzom i Ahmetbegovicem, kakvih smo to imali situacija poslije rata na ovamo od ove molim te?
Krivina Jug

Faca Sa Ulica
Kontakt:

pet maj 22, 2020 12:51 am

Strasan poso rade....
Kera pitarskog dovode i predstavljaju ko pojacanje....

Glas Razuma
Kontakt:

pet maj 22, 2020 1:03 am

NAVIJAČ je napisao/la:
Ukoliko smatras da je unosenje nemira pisanje istine, onda jeste unosenje nemira. Mozda bi po tvom ukusu vise odgovaralo da pisemo lazi, ali to nije Zeljeznicar. Vezano za tu sliku sa iftara i da sa te slike (ne znam odista o cemu se radi) neko pise po necijoj direktivi je takodjer laz ili narodski receno "spin". Spinujes, namjerno ili nenamjerno da neko po necijoj instrukciji pise i time unosis nemir medju navijace Zeljeznicara, cime se ne odvajas nimalo od osobe koja je posljednjih godina jako nastetila reputaciji naseg kluba, veoma poznatog navijaca koji je sipao sampanjac na "Danu Pobjede". Samo na trenutak zastani i pokusaj prihvatiti cinjenicu da niko ne pise ni po cijoj instrukciji, vec da ljudi pisu jer vole Zeljeznicar. Tako je barem kada sam u pitanju licno ja. Da se vratimo na sliku, postavi je ukoliko gospoda koja odredjuje pravila ovdje dozvoli, mada ne vidim kolika je korist od toga. Da li iko od tih ljudi ide na utakmice? Da li se iko od tih ljudi oglasio nakon svega? Da li imas dokaz da iko od tih ljudi pise na forumu ili lazes? I to za Ramazan? Kleveta je ozbiljna stvar.

Gospodin Osim ne ulijeva povjerenje, osim tog da ce kada ode nakon njega ostati monetarna pustos, ili sto bi Luj XV rekao: "Poslije mene potop!". Mozda osvojimo titulu, medjutim titula nije garancija stabilnosti. Stabilno okruzenje koje oplodjava svoj novac i time ga uvecava jeste garancija stabilnosti, ako nista. Mi trenutno nismo stabilni. Trofej je tada odista gorkog okusa.

Ja jesam naginjao prema bivsem sazivu UO i NO. Naginjacu i prema tebi ukoliko udjes u strukture kluba i budes radio posteno, cisto kada pricamo o direktivama, instrukcijama, a i konstrukcijama. Ne mogu naginjati prema necemu sto nema sistem, ni program. Tesko je naginjati prema necemu sto nema plan, vec zavisi od "danas do sutra". Nazalost, osim gospodina Badzaka, niko od ljudi koje je gospodin Osim doveo u klub nije u stanju da zaradi novac. Gdje je gospodin Ustamujic? Gdje je gospodin Selimovic, za kojeg je svojevremeno najpoznatiji konobar u drzavi pricao kako je "slupao najskuplje auto u drzavi" i kako "ima para"? Nebitno je gdje su oni, ali da li ce odgovarati? Da li ce gospodin Siljak odgovarati? Naposljetku, eto i taj Misimovic, ukoliko je bilo kako nanio stetu nasem klubu, da li ce on odgovarati? Obzirom da poznjem i bivse i one prije njih i one prije tih, a i ove trenutne, znam da su prvih mjeseci iskljucivo trazili gresku bivsih saziva UO u papirima. Eto cime su se oni bavili, umjesto da se bave klubom. Licnim osvetama, a vjerujte da su nasli nesto to bi bilo na sva zvona objavljeno.

Nazalost, Zeljeznicar je sukob vise interesa, a ima tu imovinu koja mu je opterecenje posljednjih godina vise nego je prednost. Pomoci trebamo, ali trebamo prvo bez predrasuda, idola, samosvjesno pogledati prvo sebe i situaciju oko sebe. Mozda nam se oci otvore i mozda shvatimo da niko nije bezgrijesan. Ocekujem da shvatimo da su jedni zaradili od Zeljeznicara, a drugi nisu. Nekima je Zeljeznicar bankomat, nekima nije bio. To je kriterij kojim se vodim, a gospodine @NAViJAC stojim iza svog stava da ukoliko ti udjes u strukture naseg kluba i budes radio posteno, vjeruj mi na rijec da cu te na sva zvona braniti i hvalospjeve o tebi pisati. Ne samo to, vec cu se potruditi da moja kompanija sponzorise klub kao proteklih godina.
Zadnja izmjena: Glas Razuma, dana/u pet maj 22, 2020 1:05 am, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!

samo_da_repliciram
Kontakt:

pet maj 22, 2020 1:04 am

Kakav ker pitarski covjek iz Zenice, jel' Krpic, koji je bio kapiten, ker pitarski?

zeka_tm87
Kontakt:

pet maj 22, 2020 1:08 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
Strasan poso rade....
hhahah cuj karic ja sam kontao da je to onaj nas omladinac tek sada skontah da nije kada videjh 33 godine jesu li oni imalo normalni cccc koji kolocevi bruka na kvadrat f uj a jos gurbet.
amar osim i uprava OUT

neroazzuro
Kontakt:

pet maj 22, 2020 1:16 am

Znači, po tebi je trebalo dovesti stručnu osobu na mjesto sportskog direktora ali ne znaš koga. Vjerujem da je to mišljenje ovde dijelilo makar 95% raje.
Čak je i javno iznešen taj problem na pres konferencijama i to da se traga za pravom osobom. Ali baš niko ovdje nije dao prijedlog imena izuzev, kao i ti, Amara, a Amar nije htio. Amara su navodno zvali tri puta i svaki puta je odbio. Znači i ti kao i svi znaš šta nije trebalo ali ne znaš šta jeste. Priznaćeš da to nije baš teško skontat.
Znaš da se probalo sa Papcem, da se nudilo Šabanadžoviću i Staniću ali su isti kulturno odbili. Znači, glavno pitanje je koga i za koju platu.
Pazi, da ne ispadne da kao eto zrinjski i pitari znaju, a mi ne znamo nego ovi naši nisu htjeli raditi s lovom na ruke pa su automatski otpadale mogućnosti angažmana nekih igrača jer se sve moralo prijavljivati. To je bila možda i čudna odluka, ali ako želiš poslovati potpuno legalno jedan od uslova je da "baciš " 40% love na poreze i doprinose. A kada niko drugi tako ne posluje već računa na političku pomoć državnih preduzeća u vidu sponzorstva i sudijske organizacije kad upadneš u krizu, dok ti nemaš nijedno od tih pomoćnih sredstava onda stvari na terenu nisu ni bile tako loše uzevši sve to u obzir. Međutim ako si se opredijelio na potpumo legalan način poslovanja to je neminovnost. Druga je stvar je li bilo prerano za to. Po meni nije jer je masa ljudi to prepoznala i kao sponzor i kao navijač-donator i to je moglo samo rasti. Ali nije sada ni bitno, sve to nas opet prije ili kasnije čeka. To je jedan od razloga zašto su nam neki igrači izmicali, veće plate u prosjeku davao zrinjski.

Nisi mi odgovorio pitanje za govn.ogovno.ba i medijsku harangu. Šta je po tebi razlog iste i njenog mometalnog prestanka povratkom Amara?
Kako se uopšte osjećaš sada kad su ovako blizu kluba, a onakvu štetu nam radili? Na dan revanša sa Ferencom i Standardom čini mi se da ni jedan naslov o Želji nije bio.

Ne zamjeri što sam se tebe "obavezao" ali stekao sam dojam da se s tobom može konstruktivno prodiskutovati bez onog "vidi mu glave, ne zna pravopis" i sl.
Živio!

fcz
Kontakt:

pet maj 22, 2020 1:18 am

Jebe.m te internete i ko te izmisli.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

neroazzuro
Kontakt:

pet maj 22, 2020 1:19 am

Strasan poso rade....
Polako s pretpostavkama. I Adilovića su mnogi u prvi mah ismijavali.

Faca Sa Ulica
Kontakt:

pet maj 22, 2020 2:07 am

samo_da_repliciram je napisao/la:
pet maj 22, 2020 1:04 am
Kakav ker pitarski covjek iz Zenice, jel' Krpic, koji je bio kapiten, ker pitarski?
Ker jer igrao za anamo njih.....
Kada su ostali mogli biti kerovi moze i on vala......

Faca Sa Ulica
Kontakt:

pet maj 22, 2020 2:08 am

neroazzuro je napisao/la:
pet maj 22, 2020 1:19 am
Strasan poso rade....
Polako s pretpostavkama. I Adilovića su mnogi u prvi mah ismijavali.
Sad gledam zaista ima impresivnu karijeru....

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 10 gostiju.

Prijava  •  Registracija