Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 11:38 am

Srcezelje je napisao/la:
ned maj 03, 2020 9:31 am
Jel Cityu lose od kada je privatizovan??Nije,ljudi pisu historiju,4 puta prvaci drzave,jel Parizu lose,gdje je Chelsea bio prije Abramovica??? 90% NAJVECIH klubova u Evropi su privatni i nije im lose sekunde.Samo mi sirotinja iz Bosne se nesto protivimo,seremo,hocemo da budemo trajni kokuzi,umjesto da mi navijaci dodatno poguramo privatizaciju pa da izadjemo iz sivila.
Mislim da si fulio, ja sam prvi za privatizaciju u legalnim okolnostima i investitorom koji ce zaista imati visegodisnji plan za Klub. Nazalost, sada se ne mogu sjetiti vise od 2 kompanije u BiH koje su privatizovane, a da nisu na ovaj ili onaj nacin unistene. Sigurno je da ih ima. Mi se sa City-em ili PSG-om ne mozemo porediti (porediti sa njima je san), vec sa klubovima iz drzave, eventualno okruzenja.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 12:09 pm

U drzavi u kojoj covjek,koji je stvarao ovu drzavu,koji je više puta i ranjavan u borbama za ovu drzavu nema nikakva primanja i njegova su djeca gladna.Da bi prehranio djecu usjece par kubika drva i zaglavi 6 mejeseci zatvora.Za pljacku milijardi eura niko nije zaglavio vec i dalje pljackaju.Nemojte ziviti u iluziji da ce iko normalan iz vana u takvu drzavu uloziti 20-30 miliona.Mi imamo infrastrukturu koja vrijedi desetine miliona.Oni sa kobilje glave nisu niti imaju ništa i niko ih nije mogao ni opljackati.Ne znam ni šta su prodali.Oni nisu imali ništa i nemaju za cim zaliti.Mi imamo i zato smo i interesantni hoštaplerima.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 12:35 pm

Kod nas , pa i u regiji, investirat ce samo neko ko zeli zaobici zakone, poreze, odnosno zeli oprati pare. Mi smo idealno podneblje za takve "investitore". Ozbiljni ljudi i ozbiljne pare tesko da ce do nas, ovde radi ko sta hoce i kako hoce...
Da se ne zanosimo bezveze nekakvim iluzijama.

Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 1:58 pm

Vrijeme radnika,radnicke klase je proslo.
Mi mozemo zivjeti u nostalgiji nekoj, uhljupi su iz Udbe presli u nacionalisticki projekat, i sad su strana investicija. Koja je ispala pun pogodak.
Od kad im je Tan tu osvojise 4 pehara,kamp zadrze igrace.. nesto ne viidim da im navijaci placu jer nema Blekica i slicnih ubleha. Dobise kamp, u prvom timu dosta mladih igraca.
Protiv ulaska nekog kapitala ne mogu biti. Jer ovako je puno teze, bukvalno te jedna sezona moze ugasit.
Dok god zavisimo od para iz dva tri pretkola, nsma naprijed.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 2:38 pm

Znaci i guzice daj za pehar.. da bi komsiju pitara mogao zayebavati kako imas vise kanti od njih....
Dok gid tako razmiljamo nema naprijed.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 3:26 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned maj 03, 2020 1:58 pm
Vrijeme radnika,radnicke klase je proslo.
Mi mozemo zivjeti u nostalgiji nekoj, uhljupi su iz Udbe presli u nacionalisticki projekat, i sad su strana investicija. Koja je ispala pun pogodak.
Od kad im je Tan tu osvojise 4 pehara,kamp zadrze igrace.. nesto ne viidim da im navijaci placu jer nema Blekica i slicnih ubleha. Dobise kamp, u prvom timu dosta mladih igraca.
Protiv ulaska nekog kapitala ne mogu biti. Jer ovako je puno teze, bukvalno te jedna sezona moze ugasit.
Dok god zavisimo od para iz dva tri pretkola, nsma naprijed.
ako je ono kamp mi s foruma mozemo Ajaxovu akademiju napravit, smiješno ono nazvat kampom ... pa da se angažujemo neko s foruma bi milion posto iznajmio jeftino zemlju Želji na koristenje (iznajmio, ne poklonio), napravimo akciju da se postave 2-3 kontejnera i to je to

lako je bilo njih prodati kad nisu imali ni kučeta ni mačeta
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 7:04 pm

NEKRETNINE, POSTROJENJA I OPREMA - SAMO STALNA SREDSTVA: 23.126.906,00 KM na dan 31.12.2018. godine. Postavljanjem krova na Istoku je vrijednost uvećana. I šta, sad sve ovo treba prodati i reći ovo je sada tuđe? Ovo nije više naše? Može, al' malo sutra. Ako im je do prodaje, neka krčme i prodaju babovinu, a Željino neka ne diraju. Nije Željo ničija prćija, niti će biti. MI SMO ŽELJIN IŽELJO JE NAŠ!

Na kraju krajeva koja će budala izvaliti 30 miliona KM da kupi Želju skupa sa nekretninanama, historijom, ali i dugovima koje su nakucali posljeratni hohštapleri, prevaranti i kriminalci, koje je Željo othranio.

Kome je do tuđeg, naka navija za torpedo, hamin sin, etno selo stanišiće, olimpik...ima ih koliko hoš! Eno Vijetnamac ima svoj klub u našoj zemlji. Taj klub ima i neku historiju, nemali broj trofeja i navijače. Ja ne želim da navijam za tuđi klub. Ne želim da navijam za klub nekog Kineza, Vijetnamca, Turčina, Srbina, Hrvata, Bošnjaka... Ko želi - bujrum.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 8:11 pm

Maloprije Faruk Brković za FTV Dnevnik 2.

- Sa nekim bankama postignut dogovor oko moratorija za otplatu kredita, a u toku je razgovor sa još nekoliko banaka oko moratorija
- Igračima nisu smanjena primanja po važećim Ugovorima. Razgovara se sa igračima.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 8:46 pm

avlami97 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 8:11 pm
Maloprije Faruk Brković za FTV Dnevnik 2.

- Sa nekim bankama postignut dogovor oko moratorija za otplatu kredita, a u toku je razgovor sa još nekoliko banaka oko moratorija
- Igračima nisu smanjena primanja po važećim Ugovorima. Razgovara se sa igračima.
Nisu zato sto igraci traze da im se isplate sva dugovanja i nece biti problem sa smanjenjem plate.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 8:53 pm

Liga se nece nastavljati.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
BC1921
Postovi: 671
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 8:55 pm

avlami97 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 8:11 pm
Maloprije Faruk Brković za FTV Dnevnik 2.

- Sa nekim bankama postignut dogovor oko moratorija za otplatu kredita, a u toku je razgovor sa još nekoliko banaka oko moratorija
- Igračima nisu smanjena primanja po važećim Ugovorima. Razgovara se sa igračima.


Koliko to kredita imamo?
Krivina Jug
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 8:56 pm

A sto mi ne bi izdavali neki mjesecni casopis sa slikama, intervjuima, rezultatima itd? I onda prodavali to?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 9:01 pm

Senad1921 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 8:55 pm
avlami97 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 8:11 pm
Maloprije Faruk Brković za FTV Dnevnik 2.

- Sa nekim bankama postignut dogovor oko moratorija za otplatu kredita, a u toku je razgovor sa još nekoliko banaka oko moratorija
- Igračima nisu smanjena primanja po važećim Ugovorima. Razgovara se sa igračima.


Koliko to kredita imamo?
Pojma nemam. Tako Generalni sekretar za FTV reče. Ma ko hebe kredite. Vratit će ih neko nekada. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
BC1921
Postovi: 671
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 9:28 pm

avlami97 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 9:01 pm
Senad1921 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 8:55 pm
avlami97 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 8:11 pm
Maloprije Faruk Brković za FTV Dnevnik 2.

- Sa nekim bankama postignut dogovor oko moratorija za otplatu kredita, a u toku je razgovor sa još nekoliko banaka oko moratorija
- Igračima nisu smanjena primanja po važećim Ugovorima. Razgovara se sa igračima.


Koliko to kredita imamo?
Pojma nemam. Tako Generalni sekretar za FTV reče. Ma ko hebe kredite. Vratit će ih neko nekada. :D


On babinim stopama krenuo... Ne pada kruska daleko od stabla. Neka nam je Bog na pomoci.
Krivina Jug
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 9:44 pm

Sportski kolektivi u našoj zemlji našli su se u nezavidnom položaju u vrijeme pandemije COVID-19. U takozvani koronazakon nisu uključena udruženja građana, što znači da će finansijska podrška izostati za profesionalne nogometne klubove u BiH.

federalna.ba


http://www.federalna.ba/bhs/vijest/3169 ... 2-03052020
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 9:50 pm

Senad1921 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 9:28 pm
avlami97 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 9:01 pm
Senad1921 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 8:55 pm




Koliko to kredita imamo?
Pojma nemam. Tako Generalni sekretar za FTV reče. Ma ko hebe kredite. Vratit će ih neko nekada. :D


On babinim stopama krenuo... Ne pada kruska daleko od stabla. Neka nam je Bog na pomoci.
Sto si to zapeo za njega? I neki dan si ga prozivao. Ne vidim da sta lose radi ili mozda mu oca ne volis, pa onda napadaj malog?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 10:01 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
ned maj 03, 2020 8:53 pm
Liga se nece nastavljati.
?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 10:15 pm

Bolje nam je prezivljavati jos 100 godina ovako nego se prodati u ovom trenutku jer nas onda nece biti nikako...
Nakon svih ovih afera u državi i lopovluka, kada se okrenem unazad i vidim sta je uprava na celu sa gospodinom Senadom Misimovicem uradila u NAŠEM klubu još vecu tezinu to dobija, i moze pricati ko sta hoce ali to su cinjenice, nemojte mi mjesati sada ni Amara ni petog ni desetog, razdvojite jednom za sva vremena, ako govorim cinjenice za gospodina Senada Misimovica ne znaci da pljujem drugog, budimo realni lakse ce nam biti.
Gospodine Misimovicu nikad vas prezaliti necu! Bio sam miran, gradili smo dom, sminkali smo sve sto se zapustilo godinama, dva puta drugo mjesto i jedan kup BiH uz svo zlo koje su nam nanosili, i svi mi znamo sta su nam radili i samo slijep i zlonamejran covjek moze reci ; Senad se ne razumije u nogomet.. Senad se ne mora razumiti bilo je ljudi koji se razumiju, ali nisu mogli raditi od mnogih, pogledajte jedni druge u oci i mucnite glavom, ako mi ne pomognemo Želji, bojim se da svoje dijete necu moci dovesti u dolinu da pjeva Grbavicu sa mnom. Svi zajedno!!
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 11:13 pm

avlami97 je napisao/la:
ned maj 03, 2020 9:44 pm
Sportski kolektivi u našoj zemlji našli su se u nezavidnom položaju u vrijeme pandemije COVID-19. U takozvani koronazakon nisu uključena udruženja građana, što znači da će finansijska podrška izostati za profesionalne nogometne klubove u BiH.

federalna.ba


http://www.federalna.ba/bhs/vijest/3169 ... 2-03052020
Za njih sport u ovoj državi ne postoji, dobar mi i klub imamo, kako nam država pomaže.
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 03, 2020 11:34 pm

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 33 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija