Moderator/ica: storm_raider

 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 10:52 pm

Evo jedna asocijacija: 2/17
 
Avatar
salle86
Postovi: 5096
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 10:52 pm

Ajzea je napisao/la:
sub feb 22, 2020 6:38 pm
Ch.Willa1986 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 6:26 pm
Kad ne ide, najlakse je okriviti nekoga drugog. Vazda neko drugi kriv, cijeli svemir protiv nas... Jah, kako da nije. Sto nisi dobio danas tri razlike? Teske nam noge valjda, tvrd protivnik, sta li...

Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk
Hajd se sad sjeti kako su Bajicu, Hadziahmetovicu i co. prije par godina oteli titulu pa se opet zamisli zasto se raja ljuti radi ovih stvari.
Ili se sjeti Bijeljine i penala u sudijskoj.
Ko se protiv toga moze boriti uopste?
Prvo uraditi svoj dio posla pa onda upirati prstom u druge. Ovakvom igrom kao danas nismo za Europe a ne titule i tu sva priča završava. Od titule "najmanje loše ekipe" nema se velike koristi, sve se to brzo sruši ko kula od karata. Bolje biti treći jednu godinu ali da se bar nešto može vidjeti, nekakav yebeni sistem koji postoji i gdje se samo igrači ubace/izbace ali sistem postoji, nego nazor titule koje ti prividno kažu da si nešto, a prvi ozbiljan protivnik te poništi. Dobiješ i neke pare, nama je to fina lova ali za ozbiljan nogomet već je to sitnica koja na kraju opet "izlapi" ako nemaš sistema. A mi ga nemamo i bojim se da ga nikad nećemo ni imati. Karine u svakom yebenom pogledu.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23614
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 10:52 pm

@NAVIJAC, bas ste kasno usli na stadion..., ali raduje sto ste ostali do kraja, ako se ne varam. Svaka cast, dugo nisam bio gore.. nije ni blizu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ublehas
Postovi: 1016
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 10:57 pm

Brkoo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 9:59 pm
@ublehas, O kakvoj bahatosti i svemu ostalom pricam? Od otkaza trenerima koji su to saznali iz novina. Neki od njih su otjerani na brutalan nacin. Od onoga u Krupi sampioni ovo ono. Od narcisoidnosti mi smo najbolja uprava, mi smo bitni, molite Boga da samo mi ne odemo. Pratite skupstinu i molite se da ne odemo jer mi smo najbolji. Od odnosa sa igracima gdje 95% obicnih kloceva koje su dovodili govori sve najgore protiv njih. Da ne spominjem da poslije 5 vezanih poraza nisu ostavke ponudili nego su sastavili par tekstova u fazonu nismo mi krivi, svi su protiv nas, mi smo zlatni ali nam neko podmece itd i onda pobjegli iz kluba, nisu imali obraza da se pojave na skupstini..
Vidi drug. 100 puta ponavljana laž ne postaje istina. Koji su to treneri saznali za otkaz iz novina? Edis kome se reklo da ce dobiti otkaz ako ne izbori evropu, pa onda ne dodje na 2-3 sastanka na koja je pozvan? Ko jos? Koje u Krupi sampioni ovo ono??? Jedino cega se sjecam su majice dupla kruna u kupu protiv Borca, ali tada nije bilo prosle uprave. Naravno sjecm se i nekog odbrojavanja, p predstavljanja majica 5:2...to najbolja uprava nismo cuo ni procitao od ijednog od njih. To su raja pisala po forumu. Mozes li mi molim te pokazati kad su oni rekli mi smo najbolji??? I Jel nam neko nije podmetao? Od 5 tekmu koje smo izgubili zaredom mislim da je mozda jedna bila da nas sudija nije direktno ostetio.
I fakat nisam pisao nista vezano za tekmu danas jer iskreno nisam ni ocekivao puno vise, ali me nervira kada se nesto pokusava braniti pljuvanjem drugih ljidi.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5096
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 10:59 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
sub feb 22, 2020 7:06 pm
Idemo dalje.Priznajem komentare samo oni sto su grmili danas u Bijeljini.Falio je taj zgoditak.
Titulu da slavimo...
Ja se divim vama. Allaha mi. Toliko vremena, novca, odricanja i guranja u drugi plan porodica ma svega zbog ovih "nogometaša" koji brukaju to ime.
Ja potrošio 2 sata ispred TV-a, ne mogu sebi nikako halaliti što nisam djecu odveo u park da se malo izigraju. Bolje bi bilo.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 11:00 pm

Strašno je čitati da nakon svakog kiksa sve se svede na isto.
Yebale vas uprave više ba!
Neamo para yebajiga, znamo ba svi to.
Borimo se s onim što imamo, trošimo svoje vrijeme, živce, zdravlje i pare za ono što volimo beskonačno.
Najlakše je ovdje srati i ponavljati istu priču.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24752
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 11:02 pm

"FK ŽELJEZNIČAR", Sarajevo: Priganica Rijad , Šehbajraktarević Abdul Ali , Zuka Aladin , Moćević
Benjamin ,Čl. 55/1, Podrug Denis (Atletiko, Sarajevo), Pašić Ensar (FK OLIMPIK, Sarajevo), Ljuca
Harun (J Academy, Sarajevo), Buljina Bakir (Young Boys, Sarajevo), Bećirbegović Timur (Young Boys,
Sarajevo), Zukobašić Eldin (FK RADNIK, Hadžići), Božić Danko (Young Boys, Sarajevo), Ajkunić
Elmedin (FK Novi Grad, Sarajevo),Tolja Danis (NK ČELIK, Zenica),Brutus Faris (Young Boys,
Sarajevo),Kurtović Belmin (FK SARAJEVO, Sarajevo),Martinčević Ytzak Petar(NK "Brnjaci"), Čl. 55/2
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 11:03 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub feb 22, 2020 11:00 pm
Strašno je čitati da nakon svakog kiksa sve se svede na isto.
Yebale vas uprave više ba!
Neamo para yebajiga, znamo ba svi to.
Borimo se s onim što imamo, trošimo svoje vrijeme, živce, zdravlje i pare za ono što volimo beskonačno.
Najlakše je ovdje srati i ponavljati istu priču.
Muka mi je od ove priče, ali nemoj ti smirivati živ bio.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 11:04 pm

Jos jednom smo pokazali zasto smo broj jedan u drzavi, bar imam razloga za zapit se u kafani, a i da smo dobili, zapio bi se od srece. Vidimo se u Ugljeviku aBd. Zeljeznicar iznad svega!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23614
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 11:04 pm

salle86 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 10:59 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sub feb 22, 2020 7:06 pm
Idemo dalje.Priznajem komentare samo oni sto su grmili danas u Bijeljini.Falio je taj zgoditak.
Titulu da slavimo...
Ja se divim vama. Allaha mi. Toliko vremena, novca, odricanja i guranja u drugi plan porodica ma svega zbog ovih "nogometaša" koji brukaju to ime.
Ja potrošio 2 sata ispred TV-a, ne mogu sebi nikako halaliti što nisam djecu odveo u park da se malo izigraju. Bolje bi bilo.
Da se i s tobom slozim jednom. Bravo Manijaci!!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 11:07 pm

I nadam se da je stream radio kako treba i da je pomoglo. Sljedeci put cu dobro razmislit. Objasnio sam u postu da se javite u petak, a mnogi su se opet danas javljali. Meni je zao odbiti nekog da gleda Zelju, ja to napravim opet, al fakat uzima dosta vremena. Ako ja mogu ispostovat vas, ispostujte i vi mene.
Željezničar ante portas !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 11:15 pm

ublehas je napisao/la:
sub feb 22, 2020 10:57 pm
Brkoo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 9:59 pm
@ublehas, O kakvoj bahatosti i svemu ostalom pricam? Od otkaza trenerima koji su to saznali iz novina. Neki od njih su otjerani na brutalan nacin. Od onoga u Krupi sampioni ovo ono. Od narcisoidnosti mi smo najbolja uprava, mi smo bitni, molite Boga da samo mi ne odemo. Pratite skupstinu i molite se da ne odemo jer mi smo najbolji. Od odnosa sa igracima gdje 95% obicnih kloceva koje su dovodili govori sve najgore protiv njih. Da ne spominjem da poslije 5 vezanih poraza nisu ostavke ponudili nego su sastavili par tekstova u fazonu nismo mi krivi, svi su protiv nas, mi smo zlatni ali nam neko podmece itd i onda pobjegli iz kluba, nisu imali obraza da se pojave na skupstini..
Vidi drug. 100 puta ponavljana laž ne postaje istina. Koji su to treneri saznali za otkaz iz novina? Edis kome se reklo da ce dobiti otkaz ako ne izbori evropu, pa onda ne dodje na 2-3 sastanka na koja je pozvan? Ko jos? Koje u Krupi sampioni ovo ono??? Jedino cega se sjecam su majice dupla kruna u kupu protiv Borca, ali tada nije bilo prosle uprave. Naravno sjecm se i nekog odbrojavanja, p predstavljanja majica 5:2...to najbolja uprava nismo cuo ni procitao od ijednog od njih. To su raja pisala po forumu. Mozes li mi molim te pokazati kad su oni rekli mi smo najbolji??? I Jel nam neko nije podmetao? Od 5 tekmu koje smo izgubili zaredom mislim da je mozda jedna bila da nas sudija nije direktno ostetio.
I fakat nisam pisao nista vezano za tekmu danas jer iskreno nisam ni ocekivao puno vise, ali me nervira kada se nesto pokusava braniti pljuvanjem drugih ljidi.
Kako je otjeran Slavko? Dan pred utakmicu. Kako je otjeran Vlado Capljic? Nakon 2-3 sedmice. Edis je rekao da je za otkaz saznao iz medija itd.

U Krupi u nasoj svlacionici papiri bili na kojima je pisalo "sampioni". Preko forumskih botova je bila prica najbolja uprava, najbolji, najbolji, najbolji. Normalno nece javno reci da su oni to radili. Clan uprave koji je rekao da smo zaradili na silnim raskidima je bio clan ovog foruma.

Jesi li shvatio da nije bitno u ovom kontekstu da li nam je neko podmetao ili ne, bitno je to sto nikad nisu preuzeli odgovornost, da kazu ljudi smo od krvi i mesa desile su se greske, pogrijesili smo, krivi smo, do nas je itd. Premalo samokriticnosti a previse zaradili smo na raskidima i slicne stvari..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5096
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 11:22 pm

storm_raider je napisao/la:
sub feb 22, 2020 11:04 pm
salle86 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 10:59 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
sub feb 22, 2020 7:06 pm
Idemo dalje.Priznajem komentare samo oni sto su grmili danas u Bijeljini.Falio je taj zgoditak.
Titulu da slavimo...
Ja se divim vama. Allaha mi. Toliko vremena, novca, odricanja i guranja u drugi plan porodica ma svega zbog ovih "nogometaša" koji brukaju to ime.
Ja potrošio 2 sata ispred TV-a, ne mogu sebi nikako halaliti što nisam djecu odveo u park da se malo izigraju. Bolje bi bilo.
Da se i s tobom slozim jednom. Bravo Manijaci!!!
Ne zna čovjek šta bi rekao. Imao sam ponudu od dva druga (tu su na forumu prepoznaće se) da idemo danas u Bijeljinu ali zbog privatnih obaveza nisam mogao. Sreća.
Mislim ono, volim i ja Želju, da ne volim ne bih evo sad ko budala opet gledao utakmicu na kojoj se nema apsolutno ništa vidjeti, ali fakat se zapitam do koje granice treba ići i koliko nešto vrijedi. Da li se ima vremena i živaca/života za bacati zbog nekih debila koji, čast izuzecima, nisu ni za to da dohvaćaju lopte a ne da igraju...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5096
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 11:24 pm

igla je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:06 pm
Nismo opalili po golu da valja i pricamo o pitarima?

Imali igraca vise? OK, dali su 6. Vjecno neke teorije. Niko nam nije kriv sto je Zajim opcija, a sredina Jamak Dado
Kako ono ide "da bi imao sreće moraš je izazvati" ?
E pa tako nekako o sa sudijama, da bi ti nešto dosudili moraš ih "natjerati" na to. Nama je danas samo Bog mogao pomoći, jer ne može ti bi sudija svirati penal na centru, niti faul na 16m kad je najdalje što si došao sa loptom 25m...ili karton protivniku kad si mlitav i nezainteresovan za živjeti a ne igrati.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
zfc
Postovi: 106
Pridružen/a: pon apr 29, 2019 10:59 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 11:37 pm

NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
sub feb 22, 2020 10:39 pm
Bod kao bod, na teskom gostovanju nije los.
Ali realno mi sa ovom ekipom ako i Evropu dohvatimo bice odlicno.
Ova Tuzla je bez Crnkica i Voje danas pokazala jako puno 11 na 11, a o pitarima da i ne pricam. Jesu pogurani, ali danas su nafilovali samopouzdanje do maksimuma.
Lete po terenu u 90. minuti kod 6-2, vecina novih igraca ili dali gol ili asistirali, a mi doveli 15 igraca iz raspalog Celika...
Kod nas ni bekova, ni krila, ni spica da valja.
Da nema Stile sastavili se ne bi.
Realno, sansa nam je kup ako izbacimo Borac, sve drugo je naucna fantastika.

O Amarovom izbjegavanju rukovanja sa bratom po tuzbi nemam rijeci, osim
Sramota!
I mi takvim pitarima ocitamo lekciju dva puta....tad nisu letili po terenu...a to realno sansa nam je kup...objesi macku o rep.
A to brat po tuzbi samo govori o tebi da si zlonamjeran i da blage veze nemas.....
 
ublehas
Postovi: 1016
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 11:46 pm

Brkoo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 11:15 pm
ublehas je napisao/la:
sub feb 22, 2020 10:57 pm
Brkoo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 9:59 pm
@ublehas, O kakvoj bahatosti i svemu ostalom pricam? Od otkaza trenerima koji su to saznali iz novina. Neki od njih su otjerani na brutalan nacin. Od onoga u Krupi sampioni ovo ono. Od narcisoidnosti mi smo najbolja uprava, mi smo bitni, molite Boga da samo mi ne odemo. Pratite skupstinu i molite se da ne odemo jer mi smo najbolji. Od odnosa sa igracima gdje 95% obicnih kloceva koje su dovodili govori sve najgore protiv njih. Da ne spominjem da poslije 5 vezanih poraza nisu ostavke ponudili nego su sastavili par tekstova u fazonu nismo mi krivi, svi su protiv nas, mi smo zlatni ali nam neko podmece itd i onda pobjegli iz kluba, nisu imali obraza da se pojave na skupstini..
Vidi drug. 100 puta ponavljana laž ne postaje istina. Koji su to treneri saznali za otkaz iz novina? Edis kome se reklo da ce dobiti otkaz ako ne izbori evropu, pa onda ne dodje na 2-3 sastanka na koja je pozvan? Ko jos? Koje u Krupi sampioni ovo ono??? Jedino cega se sjecam su majice dupla kruna u kupu protiv Borca, ali tada nije bilo prosle uprave. Naravno sjecm se i nekog odbrojavanja, p predstavljanja majica 5:2...to najbolja uprava nismo cuo ni procitao od ijednog od njih. To su raja pisala po forumu. Mozes li mi molim te pokazati kad su oni rekli mi smo najbolji??? I Jel nam neko nije podmetao? Od 5 tekmu koje smo izgubili zaredom mislim da je mozda jedna bila da nas sudija nije direktno ostetio.
I fakat nisam pisao nista vezano za tekmu danas jer iskreno nisam ni ocekivao puno vise, ali me nervira kada se nesto pokusava braniti pljuvanjem drugih ljidi.
Kako je otjeran Slavko? Dan pred utakmicu. Kako je otjeran Vlado Capljic? Nakon 2-3 sedmice. Edis je rekao da je za otkaz saznao iz medija itd.

U Krupi u nasoj svlacionici papiri bili na kojima je pisalo "sampioni". Preko forumskih botova je bila prica najbolja uprava, najbolji, najbolji, najbolji. Normalno nece javno reci da su oni to radili. Clan uprave koji je rekao da smo zaradili na silnim raskidima je bio clan ovog foruma.

Jesi li shvatio da nije bitno u ovom kontekstu da li nam je neko podmetao ili ne, bitno je to sto nikad nisu preuzeli odgovornost, da kazu ljudi smo od krvi i mesa desile su se greske, pogrijesili smo, krivi smo, do nas je itd. Premalo samokriticnosti a previse zaradili smo na raskidima i slicne stvari..
Opet su svi znali za otkaze. I Slavko i Capljic i Edis.
Dalje, opet neke lazi. Receno je da smo zaradili na raskidu ugovora sa Herevasom. Ako se dobro sjecam receno je da je on/menadžer platio 30.000 KM/eur nisam siguran za papire. Naravno na forumu su bogovi to pretvorili u izrugivanje i lagali da je uprava tvrdila da zaradjuje na raskidima. Pored toga forumski borovi su lagali o mnogo stvari. Protezale su se price kako su pokraden pare za istok, za stolice, pisali su se placeni clanci o padu dinastije Misimović, snimale emisije gdje se besomucno lagalo na proslu upravu...a kad smo kod odgovornosti, vidim sad se svi slomise da je preuzmu...
 
Avatar
fcz
Postovi: 4093
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 12:00 am

zfc je napisao/la:
sub feb 22, 2020 11:37 pm
NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
sub feb 22, 2020 10:39 pm
Bod kao bod, na teskom gostovanju nije los.
Ali realno mi sa ovom ekipom ako i Evropu dohvatimo bice odlicno.
Ova Tuzla je bez Crnkica i Voje danas pokazala jako puno 11 na 11, a o pitarima da i ne pricam. Jesu pogurani, ali danas su nafilovali samopouzdanje do maksimuma.
Lete po terenu u 90. minuti kod 6-2, vecina novih igraca ili dali gol ili asistirali, a mi doveli 15 igraca iz raspalog Celika...
Kod nas ni bekova, ni krila, ni spica da valja.
Da nema Stile sastavili se ne bi.
Realno, sansa nam je kup ako izbacimo Borac, sve drugo je naucna fantastika.

O Amarovom izbjegavanju rukovanja sa bratom po tuzbi nemam rijeci, osim
Sramota!
I mi takvim pitarima ocitamo lekciju dva puta....tad nisu letili po terenu...a to realno sansa nam je kup...objesi macku o rep.
A to brat po tuzbi samo govori o tebi da si zlonamjeran i da blage veze nemas.....
Sjebe i Bilbao pocesto Barcelonu pa sta, na kraju svake sezone poglaba kurcinu a ovi osvajaju titule. Previse su nama zamazala oci ta dva derbija a realnost je da smo mi evo vec sedmu sezonu nekakav potencijalni favorit iz sjene koji uvijek posrne dok drugi vladaju bh. fudbalom.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
zfc
Postovi: 106
Pridružen/a: pon apr 29, 2019 10:59 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 12:12 am

Nije ti usporedba dobra......mi smo najtrofejniji i najveci klub u BiH.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2998
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 12:23 am

Ovo je Amaru treci prelazni rok.
Meni laiku ovo znaci da bismo trebali biti jaci i uigraniji barem dupli, nego za vrijeme njegivih prethodnika
Niti jedam trener iza rata nije imao priliku da dobije tri prelazna roka i da slozi ekiou.
Kakvu ekipu je Amar slozio vidjeli smo danas, kakva ce ova ekipa biti vidjet cemo u maju.
Alea iacta est!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4093
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 12:26 am

zfc je napisao/la:
ned feb 23, 2020 12:12 am
Nije ti usporedba dobra......mi smo najtrofejniji i najveci klub u BiH.
Ali vec dugo nismo najjaci. Predugo. Niti pokazujemo znakove da cemo u doglednoj buducnosti biti.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 137 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija