Koju opciju podrzavate?

Nastavak lige pred praznim tribinama
13 (19%)
Playoff (8 timova)
1 (1%)
Playoff (4 tima)
11 (16%)
Nastavak lige nakon kraja pandemije (preko ljeta)
43 (63%)

Ukupno glasova: 68

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 08, 2019 1:14 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
ned dec 08, 2019 1:05 pm
Ne znam onaj iz Veleza jel desni bek. Onaj Dario . On mi nekako najbolje djeluje
Jucer bio lijevo kad je usao. Ima ugovor do 2022. Meni su iz sirokog cipetic i coric okej

fanaticZeljin
Kontakt:

Minjore je napisao/la:
ned dec 08, 2019 1:05 pm
Ne znam onaj iz Veleza jel desni bek. Onaj Dario . On mi nekako najbolje djeluje
Jucer bio lijevo kad je usao. Ima ugovor do 2022. Meni su iz sirokog cipetic i coric okej
A da Ćorić je premia
Srcu draga, boja PLAVA !

salle86
Kontakt:

ned dec 08, 2019 1:30 pm

Ma bekovi manje više, nego je meni fascinantno da mi od nekih 20 ubačaja po utakmici imamo ovako loš omjer ne samo golova već pokušaja. I onda i dalje se to forsira. Ok, izigra se nekako i ubaci, nije to ni loš centaršut ali štoperi vazda kupe, a od tih 20 nekih 4-5 naši nekako ko po komandi preko gola traljavo loptu zakače.
Ima se tih nekih "prilika" ili hajmo reći "prilika za priliku" ali sama završnica OČAJNA!!!
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Meha87
Kontakt:

ned dec 08, 2019 1:33 pm

Sinisa top 3 beka lige ,defanzivno mozda i najbolji. Ne treba se rješavati igraca ako ne mozemo dovesti bolje.

avlami97
Kontakt:

ned dec 08, 2019 1:35 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned dec 08, 2019 11:52 am
Mnogo bodova manje imamo u odnosu na onu Amarovu raćunicu.
I dalje se govori, "ma nema veze što smo zijanili na Grbavici". Do kad? Previše je kiksova kod kuće. Nije to tipićno za Amara i za šampionske ekipe.
I sada kao nije imao koga na klupi imati pa je bolesni Sinan bio. Ni to mu nije niko kriv. Imao dva prelazna i on ostane na 3 štopera, 3 beka, 2 i po krila, jednom špicu.
Sreća da nas povrede nisu više zezale...

Ne znam. Nevjerovatno mi je krivo kako nismo prvi u nikad lošijij konkurenciji i što tu priliku nećemo okrenuti na svoju stranu iz razloga što nema para, što je neko nesposoban voditi klub i uplatiti uplatnicu.
Po Amarovoj računici (2 boda po kolu + 10%) smo trebali imati 41-42 boda (preciznije 41,8), a imamo 35. Po istoj računici na kraju sezone bi trebali imati 72-73 boda (preciznije 72,6). Da bi "ispoštovao" sopstvenu računicu od preostala 42 boda mora osvojiti 37-38 bodova (preciznije 37,6) :D Ostalo nam je 7 kući i 7 na strani, a pitarima kao glavnim konkurentima 8 kući i 6 na strani utakmica.

Posjeta odlična, gledajući vremenske ne/prilike - Broj gledalaca: 5.723
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

salle86
Kontakt:

ned dec 08, 2019 1:43 pm

I fakat, da me neko ne bi pogrešno skontao da sam Amarovac pa ga branim :D ali sve ovo što je rekao na izvještaju stoji.
"Kvalitet, to je kvalitet. Bili su spremni i koncentrisani, da kad se pojave da pokušaju biti maksimalno efikasni, a znali su da se neće pojaviti često i da takav im je plan igre bio, da čekaju i da će imati par situacija. Dok mi valjda smatramo da je normalno da dođeš do zadnjih 20-30 metara i da će to samo od sebe, neće. Zadnji pas nam je falio, agresivnosti, pameti, tehnike. Na kraju smo i golmana razbranili, mi smo mu pomogli u tome i rezultat je logičan. Na žalost po nas..."
Samo bih dodao, da kod prvog gola bar po meni nije riječ i njihovom kvalitetu koliki je do naše nekvalitete. Smiješno je misliti o najvećim ambicijama a svako kolo protivnik ima ovakav jedan gol gdje igrač stoji sam na peterci i zabija, ko na terminu.
Drugi gol takođe, ta agresivnost ono i bi ga napao i ne bi, mlitavo. Igra "besqrac", a kad ti dođe protivnik koji je kvalitetom lošiji ali ne toliko da sa duplo više želje i htjenja uz dozu sreće, onda što reče Amar "rezultat je logičan".
Ma jbg
EDIT: I imali smo opet tih nekakvih prilika, nije da nismo. Samo fakat neće, a i mi očito da ne znamo. Ne sviđa mi se što evo već drugi meč kući gubimo a da nismo bili lošiji tim. Ako nije bilo realno po igri 6 bodova onda 4 je neka mjera. A mi osvojili NULU !
Zadnja izmjena: salle86, dana/u ned dec 08, 2019 1:46 pm, ukupno mijenjano 1 put.
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

AsharaK
Administrator
Kontakt:

ned dec 08, 2019 1:46 pm

Jos ako je istina da nam ide pola ekipe, a medju njima i najbolji igraci, nek nam je bog na pomoci.
Željezničar ante portas !

avlami97
Kontakt:

ned dec 08, 2019 1:03 pm
Minjore je napisao/la:
ned dec 08, 2019 12:55 pm
Ko je po vama desni bek iz nase lige koji bi bio pojacanje nama ?
Nema ga vjeruj, svi su oni u 5 deka sa sinisom.
Ma nisu nama problem bekovi (Siniša, Pava) nego činjenica da nemamo adekvatnu zamjenu za iste. Isti slučaj je i sa stoperima Sipa, Kemo. Ne može se na dvije bekovske pozicije imati alternativu u Staniću ili na stoperima Bogija. To je problem. Da smo imali jednako kvalitetne zamjene na pozicijama beka i stopera bodovna situacija bi bila bolja. Ista situacija je i sa špicem, gdje nemamo jednako kvalitetnu zamjenu za Krpića.

No, kod nas je raja takva. Na početku sezone su se naklatili na Ramovića, a sada na Krpića iako svi dobro znamo da su nam oni među 5 najboljih igrača. Hebiga, takav mentalitet.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

ned dec 08, 2019 1:48 pm

Cocalic i Lendric ako vec Krpic ide... i jos jedan stoper... zamisli Graovac i Coca...
DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

fanaticZeljin
Kontakt:

ned dec 08, 2019 1:54 pm

Durgo je napisao/la:
ned dec 08, 2019 1:48 pm
Cocalic i Lendric ako vec Krpic ide... i jos jedan stoper... zamisli Graovac i Coca...
Previše lijepo zvuči da bi se ostvarilo
Srcu draga, boja PLAVA !

AsharaK
Administrator
Kontakt:

ned dec 08, 2019 1:56 pm

Ljudi dragi treba se spustit u realnost, mi para nemamo, jedino ako Osim nešto izvuče iz nafatalina.

mamba21
Kontakt:

ned dec 08, 2019 2:01 pm

@durgo koga bi prije volio vidjeti Lendrica ili Voju?
Forza 1921!

salle86
Kontakt:

ned dec 08, 2019 2:02 pm

Ma i ovo malo para što imamo podijeliti ko nafaku da Semira posluži zdravlje i da nema kartona. Poznato je da sve što daš ko nafaku to ti se udesetorostruči...kud ćeš bolje 🤣🤣🤣

AsharaK
Administrator
Kontakt:

ned dec 08, 2019 2:07 pm

mamba21 je napisao/la:
ned dec 08, 2019 2:01 pm
@durgo koga bi prije volio vidjeti Lendrica ili Voju?
Lendric preloš ove sezone, potpuno ispao iz forme. Sa Vojom ne može niko u ovoj ligi, niti Krpić, niti Ahmetović, niti Lendrić.

Leon_Professional
Kontakt:

ned dec 08, 2019 2:12 pm

AsharaK je napisao/la:
Jos ako je istina da nam ide pola ekipe, a medju njima i najbolji igraci, nek nam je bog na pomoci.
jbg neće niko đaba da igra.
Fakat nek nam je na pomoći, a odlićna prilika za titulu ....
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

sajo10
Kontakt:

ned dec 08, 2019 2:13 pm

AsharaK je napisao/la:
Koji najbolji igraci? Koja zal za pola ekipe? Siroki Brijeg 1-2, Velez 0-2. Ti najbolji igraci? Hajde bolan nemoj zezat. Stilic igra sam zadnjih par sedmica. Jedna utakmica bez njega i ovi izgledaju ko pioniri sto se prvi put sastavljaju sa loptom. Sve ove igraca Veselinovica, Kjosevskog, Krpica itd treba se prodat ako dodje "dobra" ponuda.

Stilic i 10 polovnjaka nam moze donjet titulu. Toliko i o nama i o ovoj ligi, a Bogami i konkurentima.

I dalje nemogu da dodjem sebi sta su nam poklonili u zadnja dva meca kod kuce u ligi za 2019 godinu. Aferim "najbolji" nasi.

Leon_Professional
Kontakt:

ned dec 08, 2019 2:13 pm

Izlija je napisao/la:
ned dec 08, 2019 12:44 pm
slika
Evo razloga što Meša nije mogao meda.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Raptor44
Kontakt:

ned dec 08, 2019 2:15 pm

Nešto imam osjećaj da je ono jučer bila bogijeva zadnja utakmica u našem dresu, bit će zanimljivo gdje će nastaviti karijeru, ipak se radi o perspektivnom igraču.

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

ned dec 08, 2019 2:16 pm

salle86 je napisao/la:
ned dec 08, 2019 1:43 pm

"Kvalitet, to je kvalitet. Bili su spremni i koncentrisani, da kad se pojave da pokušaju biti maksimalno efikasni, a znali su da se neće pojaviti često i da takav im je plan igre bio, da čekaju i da će imati par situacija. Dok mi valjda smatramo da je normalno da dođeš do zadnjih 20-30 metara i da će to samo od sebe, neće. Zadnji pas nam je falio, agresivnosti, pameti, tehnike. Na kraju smo i golmana razbranili, mi smo mu pomogli u tome i rezultat je logičan. Na žalost po nas..."
Za ovo boldirano. Pri tom imas Mehic koji ima fin zadnji pas, i presjedi na klupi. Nemas igraca sa iskustvom za ovakve utakmice, Alispahic jucer igrao kao da mu je 19 a ne 30 i nesto. Evo Jamak bi nam valjao u ovakvim tekmama.

Kospa
Kontakt:

ned dec 08, 2019 2:17 pm

Minjore je napisao/la:
ned dec 08, 2019 12:55 pm
Ko je po vama desni bek iz nase lige koji bi bio pojacanje nama ?
Cipetic iz Sirokog je svemirski brod za svakog beka u nasoj ligi
... Godine života svoga tebi dao sam...

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 10 gostiju.

Prijava  •  Registracija