Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:05 pm

Jesam li ja jedini kojem se ne svidja ono sto veselinovic radi ? frajer samo melja loptu, pada, uvijek potez viska, a konkretnost jedna velika nula citavu sezonu s obzirom da je krilo sa najvise minuta

Krpic po ko zna koji put kritican, ko kaze da Krpic zna igrat lopte taj nije realan, nek zahvali bogu sto je imao iza seb Stilu, Ramovica, Zeca i najefikasniju ekipu u zadnih nekoliko godina...

I da, Dudic je momacki nadmudrio Amara i svaka mu cast
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:06 pm

sahmat je napisao/la:
sub dec 07, 2019 8:00 pm
Dacic u 2min vise puta usao u priliku nego Krpic za 90min
Da je ušao još 20 puta gola ne bi dao. Nema od njega ništa. Sa dva metra prebaci loptu preko gola. Teže bilo ne dati gol, nego dati, al eto uspio je. Antitalent.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:08 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub dec 07, 2019 7:23 pm
I onda neko kaže što je Štila glavna faca nakon derbija, kolektivna je to pobjeda. Kolektivna ku.rac.
Ostalih 17.karinaša u sastavu su tu da bi mogli igrati utakmicu.

Meni je strašno da na utakmicu krenem i jedine nade polažem u Veselinovića, uz dužno poštovanje prema tom momku koji nešto i zna.
I sve što kaže @brkoo za Krpića, 100% je u pravu nažalost. Kad nema doktora da mu namjesti 3.šanse po tekmi frajer ne postoji na terenu. Nikakve veze sa fudbalom on nema. Al nikakve. Vojo je za njeg lewandowski.

Kad opet pogledaš sa strane sve, ja sam se nadao da ćemo na polusezonu otići sa manje od -6 zaostatka jer bi imali neke šanse za titulu. Ovako je odlično ispalo sa ovim -1.
Ali ko nam garantuje da ćemo se pojačati kvalitetno? Nama u svakoj liniji bar po jedan kvalitetan igrač fali.
Ne možemo živiti od Štile.
Nek' se zaduže do kraja, ali titula se mora uzeti. Pojačati se moramo i biti podrška klubu do kraja.
Svaka čast za posjetu večeras, lijepo je opet vidjeti i veću grupu gostujućih na Grbavici.
Sve je bilo posloženo osim ovih amatera koji nas godinama guze u mozak.
Bogičević, Kjosevski, Zec, Erić, Stevanović, Mujezinović, Krpić vozdra!
Tuzno je sto vecina navijaca svrsava na njega i cim napisem nesto skacu i vade statistiku. U biti lazemo sami sebe. Covjek nista fudbalsko nema u sebi, ne znam drugacije to da opisem. Bas krkan. I zamisli takav igrac prvi strijelac lige. Uporedi njega i Ubiparipa, bas drasticna razlika, a nije sad ni Vojo neka igracina. Samo Vojo nije predvidljiv, ima tehniku i sut, ima osjecaj za prostor. Ne moze nijedan stoper Voju lagano zaustaviti jer ima mnogo vise stvari da ponudi iz svog repertoara, nije klasicni krkan poput Krpica nego zna i zabiti gol iz daljine, asistirati, otvoriti prostor saigracima itd..

Evo veceras, Krpic par puta dobio loptu na 30 metara od gola i nigdje protivnickih igraca oko njega, zato sto znaju da ne zna, gledas i ne vjerujes.

Isto kao u kosarci kad istjeras centra iz reketa gdje je kao jak i on je odmah kao riba na suhom jer jedino sto zna je da neki zicer realizuje a vecers se desilo da je Velez dobro prostudirao naseg napadaca(centra iz ove moje price) pa ces kaanije kad ga istjeras iz reketa faulirati po potrebi tog centra jer znas da sa npr. slobodnih(izvan 16 metara) ne moze sto se kaze bazen pogoditi. Horor za gledati..

Nije Krpic jedini krivac. Zalosno je gledai da je u Zelji najbolje krilo Veselinovic. To je bas zalosno. Kad spojis sva krila nemamo jedno normalno. Nemamo ni 1 normalnog beka. Kad gledas Sipovica sa onakvom visinom kako udara loptu glavom dodje mi i da se smijem i da placem u istom trenutku. Osnovne stvari ljudi ne znaju.

Zalosno je sto se kao igraci Zelje vode: Sinisa, Kjosevski, Eric, Bogicevic, Asim Zec itd. Ti igraci primaju plate za ovo, halo ba, zaradjuju ljudi novac od fudbala, ***** ti takav fudbal.

Koliko je ova liga u globalu uzasna, to je strasno. U normalnim drzavama 95% igraca iz ove lige bi dobilo zabranu da se bave fudbalom a kod nas au neki cak i kljucni igraci u svojim klubovima a osnove fudbalske ne znaju..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:10 pm

FK Željezničar je najveći i najbolji klub na planeti i tačka.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:16 pm

Igračina je crnjo iz YangBoysa.
A mi platu ne možemo 3 mjeseca dati Mujezinoviću, Staniću i ovoj "jeftinoj" ekipi. Vjerovatno i sada štedimo. :kafa:

Za ovakve većerašnje tekme treba imati dva napadača. Kad je Dacić ušao prošla dva/tri centaršuta. Šta jedan igrač može pored njihove odbrane, treba ga rasteretiti drugim napadaćem.
Krnjava ekipa od početka do kraja. Zato se ovo i dešava. Nit imaš opcije s klupe, nit imaš neki izbor. Ušli smo s takvim rizikom radi nedostatka para, ni zbog čega drugog. Sve druge priče okačiti na kc.

Da se ne nađe neko uvrijeđen, samo hoću reći da bi valjalo svakog igrača zamjeniti boljim igračem. Ali ima neki redoslijed i prioritet u tome.
Neviđene kritike trpi Krpić koji je jedan od najboljih igrača naše ekipe. Daj da zamjenimo prvo ovih 15 lošijih od Krpe sa boljim, pa onda Krpu da nabijemo i dovedemo boljeg.
A daj Bože da mi išta možemo bolje dovesti jer ni za ove loše nemamo para.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u sub dec 07, 2019 8:23 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:17 pm

Amarov poraz.
Subasic ok, malo noge cuva ali cini mi se da ima potencijala.
Nadam se da nijednog igraca koji su danas odbranu igrali necemo gledati na proljece.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:18 pm

Isprsko te je Fedja Amare
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:23 pm

Brkoo je napisao/la:
sub dec 07, 2019 8:08 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sub dec 07, 2019 7:23 pm
I onda neko kaže što je Štila glavna faca nakon derbija, kolektivna je to pobjeda. Kolektivna ku.rac.
Ostalih 17.karinaša u sastavu su tu da bi mogli igrati utakmicu.

Meni je strašno da na utakmicu krenem i jedine nade polažem u Veselinovića, uz dužno poštovanje prema tom momku koji nešto i zna.
I sve što kaže @brkoo za Krpića, 100% je u pravu nažalost. Kad nema doktora da mu namjesti 3.šanse po tekmi frajer ne postoji na terenu. Nikakve veze sa fudbalom on nema. Al nikakve. Vojo je za njeg lewandowski.

Kad opet pogledaš sa strane sve, ja sam se nadao da ćemo na polusezonu otići sa manje od -6 zaostatka jer bi imali neke šanse za titulu. Ovako je odlično ispalo sa ovim -1.
Ali ko nam garantuje da ćemo se pojačati kvalitetno? Nama u svakoj liniji bar po jedan kvalitetan igrač fali.
Ne možemo živiti od Štile.
Nek' se zaduže do kraja, ali titula se mora uzeti. Pojačati se moramo i biti podrška klubu do kraja.
Svaka čast za posjetu večeras, lijepo je opet vidjeti i veću grupu gostujućih na Grbavici.
Sve je bilo posloženo osim ovih amatera koji nas godinama guze u mozak.
Bogičević, Kjosevski, Zec, Erić, Stevanović, Mujezinović, Krpić vozdra!
Tuzno je sto vecina navijaca svrsava na njega i cim napisem nesto skacu i vade statistiku. U biti lazemo sami sebe. Covjek nista fudbalsko nema u sebi, ne znam drugacije to da opisem. Bas krkan. I zamisli takav igrac prvi strijelac lige. Uporedi njega i Ubiparipa, bas drasticna razlika, a nije sad ni Vojo neka igracina. Samo Vojo nije predvidljiv, ima tehniku i sut, ima osjecaj za prostor. Ne moze nijedan stoper Voju lagano zaustaviti jer ima mnogo vise stvari da ponudi iz svog repertoara, nije klasicni krkan poput Krpica nego zna i zabiti gol iz daljine, asistirati, otvoriti prostor saigracima itd..

Evo veceras, Krpic par puta dobio loptu na 30 metara od gola i nigdje protivnickih igraca oko njega, zato sto znaju da ne zna, gledas i ne vjerujes.

Isto kao u kosarci kad istjeras centra iz reketa gdje je kao jak i on je odmah kao riba na suhom jer jedino sto zna je da neki zicer realizuje a vecers se desilo da je Velez dobro prostudirao naseg napadaca(centra iz ove moje price) pa ces kaanije kad ga istjeras iz reketa faulirati po potrebi tog centra jer znas da sa npr. slobodnih(izvan 16 metara) ne moze sto se kaze bazen pogoditi. Horor za gledati..

Nije Krpic jedini krivac. Zalosno je gledai da je u Zelji najbolje krilo Veselinovic. To je bas zalosno. Kad spojis sva krila nemamo jedno normalno. Nemamo ni 1 normalnog beka. Kad gledas Sipovica sa onakvom visinom kako udara loptu glavom dodje mi i da se smijem i da placem u istom trenutku. Osnovne stvari ljudi ne znaju.

Zalosno je sto se kao igraci Zelje vode: Sinisa, Kjosevski, Eric, Bogicevic, Asim Zec itd. Ti igraci primaju plate za ovo, halo ba, zaradjuju ljudi novac od fudbala, ***** ti takav fudbal.

Koliko je ova liga u globalu uzasna, to je strasno. U normalnim drzavama 95% igraca iz ove lige bi dobilo zabranu da se bave fudbalom a kod nas au neki cak i kljucni igraci u svojim klubovima a osnove fudbalske ne znaju..
Potpuno se slažem. Krpa je danas dobio 4-5 lopti, okrenut ledjima prema golu. Nigdje nikog oko njega, on ih vrati nazad. Umjesto da se pokuša okrenuti pa 1 na 1 nešto uraditi. Drugo, on nikako ne stoji u liniji sa odbranom da traži loptu u prostor (mada je pitanje da li ima ko i da mu je da), i on osim igre glavom i požrtvovanosti ništa nema.
Mislim da je ovo Amarov poraz jel mu ekipa ne zna napravit povratnu loptu po zemlji. Veseli probije, krene prema golu i umjesto da traži nekog na 16m sa povratnom loptom on trči na tih 16m i očito da nema ko da mu kaže da to ne smije raditi.
Svakoj obrani je 10 puta teže povratnu po zemlji očistit, nego neki centaršut. Mi ne znamo napravit povratnu loptu na Alispahica, Sadikovica i Boju. Krila i kad probiju samo soliraju a trener to očito dopušta.
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:24 pm

Minjore je napisao/la:
sub dec 07, 2019 8:04 pm
Ramovic na infuziji zavrsio zato ga nije bilo.. a trebao je biti u prvih 11
Počinje me nervirati. Momak nema problema sa fudbalom nego sa "zdravljem". Za svoje dobro nek se mane fudbala a posveti sebi.
U dvije godine on godinu ipo na bolovanju
 
Avatar
fcz
Postovi: 4127
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:24 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sub dec 07, 2019 7:46 pm
fcz je napisao/la:
sub dec 07, 2019 7:37 pm
Meha87 je napisao/la:
sub dec 07, 2019 7:21 pm
Jedina smo ekipa u ligi (uz mozda siroki) koja kroz posjed stvara prilike to ce nam donijet titulu garantujem. Pustite ove seljacke ekipe izbi nabi nafakasi.

Na zimu dovest desno krilo,stopera i napadaca (ako krpa ostaje nekog sitnog i brzog)
Okanimo se nerealnih mastarija. Do kraja je mrtva trka Dodikovog i Namovog kluba. Mi cemo morati krv propisati ako hocemo nekako da se domognemo Evrope i to je to, maksimalan moguci domet.
Ne lupetaj. Cinjenica je da ovo danas bilo lose. Ali cinjenica je da smo obezglavljeni(Ramovic, Stilic, E.Zec). Cinjenica je da ide rekontstrukcija ekipe vol66, ali cinjenica je isto tako da ko god da dodje ne moze biti gori od pojedinih(Pavic, Bogi, Bojo, Mujezin, Zajmovic, Zec Jr,). Kad dodas oscilacije Veselog i Dade kao danas(onaj kojem je danas Veseli imao ikakav ucinak treba da se okani gledanja nogometa). Uz to imas Sipovica koji zeli voli i hoce al dzaba kad ne zna osnove i ti si bod iza drugog. Dakle s nekom osrednjom selekcijom igraca, bez golmana(ocito je Eric fula a ovaj mlatimudan beskoristan) si drugi itekako imas sansu za vrh.

Takodjer jos jednom ste imali priliku da vidite kakva stoka navija i igra za ovaj seljacki klub, koji bruka nekadasnji Velez.
Nek ja lupetam, a cinjenica je da mi 6 i kusur godina gledamo kako neki drugi vladaju onim sto je nekad bilo nase. Ali suvereno vladaju, bez da se mi ista pitamo. Cinjenica je da svako ama bas SVAKO kome se digne qrac nas ne dobije - nego razbije. Ko god da je krenuo agresivno na nas pomeo nas je. I tako vec godinama. Kad samo pocnem redati poraze na Grbavici od neke 2013-2014 pa na ovamo, tacno da se covjek smrzne. Toliko sramota je puno za par decenija a kamoli za par godina.

Slucajno ili ne, stvari su se promijenile otkad su u bh. fudbal pocela neka ulaganja (svinjski sa svojim semama, kosooki, sisoje iz Amerike, evo sad ovi majmuni u Banja Luci, donekle i ovo smece iz Vrapcica...). Otad nas nema na mapi. A razlika u korist vladara lige je sve izrazenija.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:25 pm

Ima li plata jel to problem?
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:26 pm

nookey je napisao/la:
sub dec 07, 2019 8:25 pm
Ima li plata jel to problem?
Ima. Već ispricano danas.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:30 pm

Anel debitovao za AEK danas.. Sretno momcino
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:30 pm

Bravo @Qooler za povratne.
Slažem se. Isto sam pisao prije nekog vremena.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:31 pm

Minjore je napisao/la:
sub dec 07, 2019 8:30 pm
Anel debitovao za AEK danas.. Sretno momcino
Super vijesti, sretno momcino!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:32 pm

Stava je ba u bod smo razlike fino se pripremit dovest 3 pojacanja i dvijee prinove i lagano u borbu ua titulu jedan bod za prvom pozicijom ke nista i da je 9 moze se stici niste toliko kukali lad smo po 10 nodova zaostajali na tabeli.... a jos nesto na polusezoni 2010 smo na polusezoni kasnili 7 il 8 bodova ako me sjecanje dobro sluzi pa smo je slavili na kraju l.p

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:33 pm

Jel Siniša plakao poslije utakmice zna li neko? Ratnik naš
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:36 pm

Bogi, Mujezinovic, A. Zec nadam se da su bivši.
Dovesti desnog beka, Siniša samo za da plače, a to nam ne treba za fudbal.
Desno krilo dovesti i 2 napadaca koji znaju da dodaju loptu i da igraju 1 na 1
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:37 pm

Izlija je napisao/la:
sub dec 07, 2019 8:10 pm
FK Željezničar je najveći i najbolji klub na planeti i tačka.
Pa imas ljudi koji pisu da nismo. Nakon jdnog poraza. Valjda njima treba vjerovat.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:37 pm

Ma Bozija pravda to je to
... Godine života svoga tebi dao sam...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], ghamaz i 206 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija