Moderator/ica: storm_raider

 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 6:49 pm

Polako. Ja sam zadovoljan, ponovo nismo imali sreće. Moramo se pojcati, i ozbiljno uci u sezonu.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 6:50 pm

Glasanje za igraca utakmice...

viewtopic.php?f=101&t=932
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 6:51 pm

Imam traume od utakmica na Grbavici u novembru i decembru otkako je postavljen novi travnjak. Ne znam šta da kažem. Na proljeće ćemo svi biti godinu stariji a ne vjerujem da ćemo vidjeti nešto što već nismo prethodnih sezona...
 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 6:51 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sub dec 07, 2019 6:46 pm
Iznervirah se opaano ali jbg bobic sve vadio ovi prisebniji bili i eto. Titula vjerujte meni
Ja još sebi ne mogu da dođem ,titula ako bude pojačanja nekih ,bez pojačanja nema titule.
Zadnja izmjena: ZeljinManijak, dana/u sub dec 07, 2019 6:52 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 6:52 pm

Kakvih ba 20 udaraca pa mi nismo sanse napravili da valja
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 6:52 pm

Toliko prosutih bodova kuci, strasno
Željezničar ante portas !
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 6:53 pm

AdmirA je napisao/la:
sub dec 07, 2019 6:49 pm
Polako. Ja sam zadovoljan, ponovo nismo imali sreće. Moramo se pojcati, i ozbiljno uci u sezonu.
Kakve srece brate mili? Onih par bijednih suteva na koje bi Klocevski pravio iste onakve parade? Muda su ovdje falila, nikakva sreca. Pojeli nas u trci, pojeli nas u svakom duelu. Koja crna sreca...
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 6:54 pm

Veseli daleko najbolji danas, od 21 prekrsaja nad nasim igracima 15 je bilo nad veselinovicu. Mi imamo svega cetri igraca da valjaju a to su Ramovic, Veseli, Stilic i E. Zec i dva srednja igraca Krpic i Pavic ostalo kurcu ne valja. Ako Rama, Krpic i Veseli odu nama trebaju dva jebena krila i napdac uz to ti jos trebaju dva defanzivna igraca bez kojih citavu sezonu igramo, desni bek i jedan veznjak kao npr Dinu Besirevica inace se tituli ne treba nadati. Pobjedimo na jebenom derbiju i svi kolektivno zaboravimo da su Osmanlovic i Sipovic samo treca opcija i da su to nikakvi defanzivci a o Bogiju i ne trebam pisati. Sinisa se bori ali nema nista od njegove borbe jer je los isto tako Bojo, frajer trci ali malo koristi od njegovog trcanja ali ipak se njemu jos moze progledati kroz prste i nadati da ce poslje zimske proraditi. Mujezinovic ko muha bez glave. A. Zec i Zaim odlaze da se samo nekako rijesiti mujezina i sinise. Krpic nije za nas stil igre, hvala mu na svemu i dovidjenja. Alispahic i Dado koji su odigrali tri tekme dobro i nakon dobro derbija sve njihove mane zaboravimo kao npr. da je Alispahic spor i nije u stanju odigrati citavu tekmu a Dado nije igrac koji moze pokrenuti neki napad. Subasic me pozitivno iznenedaio ali jbg nije on Joker kao E. Zec, on je trebao od prve igrati mjesto Mujezinovica. Ako odu Rama, Krpic i Veseli nama ce faliti najmanje 6-7 igraca. Sto se tice golmanske pozicije i ona je kriticna ali moze proci ipak smo na ostalim pozicijama jos slabiji pa bi pustio Erica na proljece da nam bude prvi golman, ali da ga Guso dobro pripremi.
Nadam se pojacanjima za kojih imamo repa i koji su za ovu ligu ipak vrh kao npr.:
Dialiba
B. Colic
Fanimo
Vojo
Dino Besirevic
i najmanje jedan defanzivac
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 6:55 pm

Protiv Sirokog smo se mogli izvlaciti na nedostatak srece, veceras ne mozemo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
SkenderijaTM
Postovi: 164
Pridružen/a: sub maj 27, 2017 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:00 pm

Ako se ne osvoji titula nek se gone svi u picku materinu, kratko i jasno.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:08 pm

Odmah veceras ispisnicu uruciti Bogicevicu, Sinisi, Asimu Zecu, obojci golmana itd. Rijesiti se jednom luzera za sva vremena..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1723
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:11 pm

Napraviti cistku sto jes jes ali nemojmo bipolarnih poremecaja. Prosle hefte ekstaza sad karina. Hajmo polahko i pamrtno ovu zimu odradit pa da se pofajtamo
 
Riki1921
Postovi: 129
Pridružen/a: pon dec 03, 2018 8:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:13 pm

Porazi na grbavici najvise bole.Smješno je da nakon sto kornera nista ne uradimo a primamo golove iz prvih suteva na gol iz utakmice u utakmicu
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:15 pm

Tamam pomislis da ulazimo u mirniju luku sto se tice rezultat i ovo nam prirede. Ide sada najduza pauza na svijetu... Nadam se da cemo se pojacati, pa da udjemo u proljetni dio sezone kako valja. Stoper nam najvise nedostaje. Kemo u paru sa nekim. Bogi ne smije biti opcija, osim u citanju recitacija u domu penzionera.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:16 pm

A na misketa svrsavali nakon 5 poraza. Binde licemjerne
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:16 pm

Zanimljivo je da mi toliko puta probijemo po boku i Veseli i Subašić a ne znamo povratnu loptu po zemlji napraviti. Strašno.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:18 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sub dec 07, 2019 7:11 pm
Napraviti cistku sto jes jes ali nemojmo bipolarnih poremecaja. Prosle hefte ekstaza sad karina. Hajmo polahko i pamrtno ovu zimu odradit pa da se pofajtamo
Da se ne lazemo, ekstaza je bilo samo zato sto smo dobili najvece dusmane (90% zahvaljujuci Stilinoj genijalnosti, onih 10% otpada na lose stanje u kojem se jufke nalaze) i tako nakratko zaboravili da smo iz godine u godinu sve veca karina.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Meha87
Postovi: 605
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:21 pm

Jedina smo ekipa u ligi (uz mozda siroki) koja kroz posjed stvara prilike to ce nam donijet titulu garantujem. Pustite ove seljacke ekipe izbi nabi nafakasi.

Na zimu dovest desno krilo,stopera i napadaca (ako krpa ostaje nekog sitnog i brzog)
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:23 pm

I onda neko kaže što je Štila glavna faca nakon derbija, kolektivna je to pobjeda. Kolektivna ku.rac.
Ostalih 17.karinaša u sastavu su tu da bi mogli igrati utakmicu.

Meni je strašno da na utakmicu krenem i jedine nade polažem u Veselinovića, uz dužno poštovanje prema tom momku koji nešto i zna.
I sve što kaže @brkoo za Krpića, 100% je u pravu nažalost. Kad nema doktora da mu namjesti 3.šanse po tekmi frajer ne postoji na terenu. Nikakve veze sa fudbalom on nema. Al nikakve. Vojo je za njeg lewandowski.

Kad opet pogledaš sa strane sve, ja sam se nadao da ćemo na polusezonu otići sa manje od -6 zaostatka jer bi imali neke šanse za titulu. Ovako je odlično ispalo sa ovim -1.
Ali ko nam garantuje da ćemo se pojačati kvalitetno? Nama u svakoj liniji bar po jedan kvalitetan igrač fali.
Ne možemo živiti od Štile.
Nek' se zaduže do kraja, ali titula se mora uzeti. Pojačati se moramo i biti podrška klubu do kraja.
Svaka čast za posjetu večeras, lijepo je opet vidjeti i veću grupu gostujućih na Grbavici.
Sve je bilo posloženo osim ovih amatera koji nas godinama guze u mozak.
Bogičević, Kjosevski, Zec, Erić, Stevanović, Mujezinović, Krpić vozdra!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 7:29 pm

Da malo dignem atmosferu, najavljujem da cemo uskoro poceti sa akcijom za izbor Forumasa Godine. Onaj ko ovoji titulu, dobice pored natpisa ispod nick-a: "Forumas Godine 2019" i adekvatnu nagradu, kao sto je bio slucaj svih proteklih godina!

Jedan od kriterija za nominiaciju ce biti da je vas post zavrsio u Plavoj Sehari: viewtopic.php?f=51&t=221&start=120

Uskoro vise informacija...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 43 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija