Moderator/ica: storm_raider

 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 8:50 pm

bianco blu je napisao/la:
ned nov 24, 2019 8:31 pm
Kjosevski je puno, puno bolji golman od Erića. To je jasno kao dan.
Kjosovski nije puno, puno bolji golman ni od mene a kamo li od Erića koji je golman po profesiji !!! Sjetim samo njegovih skrivljenih penala i primljenih golova sa metar od gola i muka mi je od pomisli da bi ga mogao vidjeti i na klupi...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 8:50 pm

Kospa je napisao/la:
ned nov 24, 2019 8:10 pm
Sve bi ovo bolje bilo da mi imamo odbranu. Eric, Bogicevic, pa bekovi... Sa ovakvom odbranom pukao bi svaki vezni red a ne nase jambolije Dado i Mesa. Cijelu seonu nas yebu debili u odbrani i to je to. Nismo sampionska ekipa sa ovakvom odbranom i vet6nim redom i to je to. Krpa je problem al nije najveci, a neki jedva docekali lose izdanje da ga uzjasu
Da smo ekipa i da imamo odbranu većeras ne bi izgubili.
Ok, neće u gol, al ne možeš iz jednog šuta primiti dva gola. Ne smiješ jednostavno ako išta hoćeš.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 8:50 pm

Kospa je napisao/la:
ned nov 24, 2019 8:10 pm
Sve bi ovo bolje bilo da mi imamo odbranu. Eric, Bogicevic, pa bekovi... Sa ovakvom odbranom pukao bi svaki vezni red a ne nase jambolije Dado i Mesa. Cijelu seonu nas yebu debili u odbrani i to je to. Nismo sampionska ekipa sa ovakvom odbranom i vet6nim redom i to je to. Krpa je problem al nije najveci, a neki jedva docekali lose izdanje da ga uzjasu
Da smo ekipa i da imamo odbranu većeras ne bi izgubili.
Ok, neće u gol, al ne možeš iz jednog šuta primiti dva gola. Ne smiješ jednostavno ako išta hoćeš.
 
Avatar
ono.na
Postovi: 567
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 8:51 pm

Ja se ne mogu oteti dojmu da je neko prodao ovu utakmicu.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 8:52 pm

Titula nije izgubljena.... i da na kraju polusezone zaostanemo 9 bodova za jufkama opet nije izgubljena

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 8:53 pm

Po komentarima ispade mi ih razavalili ali eto nije nam se dalo - SKROZ KONRTA
golman GROZAN
odbrana ODRON
sredine NISMO IMALI (Bogi slao duge lopte)
napad OČAJAN (fulili sve moguće i nemoguće)
pa u čemu smo to bili bolji
 
SkenderijaTM
Postovi: 164
Pridružen/a: sub maj 27, 2017 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 8:53 pm

Zvizdanje Ericu pred kraj utakmice, pri svakom kontaktu s loptom, pokazuje kakva smo mi govna. Jest zajebo je momak, desava se, al svom igracu zvizdati ne znam stvarno.. Vecu bi vracali, a covjeku iz ruku ispadala lopta vise puta i kostala nas golova, da ne spominjem njegov ne izlazak na centarsut, vjecno na liniji.. Krpic prvi put u Zelji masi penal, kaze ne treba on sutat, komedija. Pavic iz utakmice u utakmicu sve bolji, Stila klasa.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 8:54 pm

bianco blu je napisao/la:
ned nov 24, 2019 8:31 pm
Kjosevski je puno, puno bolji golman od Erića. To je jasno kao dan.
Veca treba prvo postat golman, pa tek onda da se poredi s nekim losim golmanom ala Eric.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 8:59 pm

Vidjet ćemo šta smo i gdje smo već u subotu. Pobjedom večeras derbi i ne bi bio toliko rezultatski u prvom planu. Bilo bi koliko toliko mjesta kalkulaciji. Ovako moramo ići na pobjedu. Bez kalkulacija i očekujem pobjedu. Sve ostalo je totalna katastrofa. Pobjeda nas drži u igri, poraz ovjerava titulu konama jer 6 boba niko ne stiže. Remi nevjerujem da će biti jer općenito malo je derbija u posljednje vrijeme koji su bili x. Zadnjih par godina se derbiji igraju na pobjede i jednostavno se stvorio takav mentalitet i kod igrača. Odigrati muški pa šta bude.
 
SkenderijaTM
Postovi: 164
Pridružen/a: sub maj 27, 2017 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:04 pm

Cuj ako izgubimo derbi pitari uzimaju titulu hahahahaha. Neki ko da od jucer prate ovu ligu. Ni zimska pauza nije dosla. Show.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:06 pm

Dzenan Zajimovic i Asim Zec su vidjeni u srijedu u jednom nocnom klubu u sred Mostara...u cetvrtak je nas klub imao trening, na kojem su bila obojica...SRAMOTA jedna velika, bez imalo casti i postovanja za klub koji igraju!!
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:09 pm

SkenderijaTM je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:04 pm
Cuj ako izgubimo derbi pitari uzimaju titulu hahahahaha. Neki ko da od jucer prate ovu ligu. Ni zimska pauza nije dosla. Show.
Ti da pratis ovu ligu znao bi da pitarluk tek na proljeće gura svim sredstvima. Sad su još i male mace sa namještajem i ostalim igricama. Zato bi tih plus 6 za njih značio titulu. Ne znam šta je nejasno tu??
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:11 pm

Erić je karina, ali Vedran je još veća. Za oba gola kriv Erić, za nesigurnost u odbrani kriv Bogičević kojem želim da nikad više ne obuče Željin dres. Dado i Meša spori, pičkastti, jednostavno Enin i onak drugi veznjak ih izdominirali. Po meni je Ramović jedini bio na solidnom nivou, Pavić dijelom kriv za prvi gol, ali nije bio loš toliko, Siniša plače a to što ne zna ubaciti u 16, a ima sve vrijeme ovog svijeta da izabere i namjesti se, nikom ništa.
Štilić Semir je najveći majstor kojeg sam ja gledao u ovoj ligi! 4 zicera je namjestio i zabio gol, ima magiju u nogama...
Veseli sramotan promašaj, Zajimović glup pa glup, jedino se za Ramovićevu mogla reći da nije htjela ući, ove ostale su čisto neznanje i nedostatak mudda.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:12 pm

SkenderijaTM je napisao/la:
ned nov 24, 2019 8:53 pm
Zvizdanje Ericu pred kraj utakmice, pri svakom kontaktu s loptom, pokazuje kakva smo mi govna. Jest zajebo je momak, desava se, al svom igracu zvizdati ne znam stvarno.. Vecu bi vracali, a covjeku iz ruku ispadala lopta vise puta i kostala nas golova, da ne spominjem njegov ne izlazak na centarsut, vjecno na liniji.. Krpic prvi put u Zelji masi penal, kaze ne treba on sutat, komedija. Pavic iz utakmice u utakmicu sve bolji, Stila klasa.
Zvizdanje je stvarno ruzno bilo slusati, ali uvijek ce biti takvih ljudi.

Od juga su dobili i poruku i podrsku i to je bitno to su Željovci i Željo.
I da gubis 10:0 ... mi te volimo
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:12 pm

Premier je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:06 pm
Dzenan Zajimovic i Asim Zec su vidjeni u srijedu u jednom nocnom klubu u sred Mostara...u cetvrtak je nas klub imao trening, na kojem su bila obojica...SRAMOTA jedna velika, bez imalo casti i postovanja za klub koji igraju!!
Bogičević, Asim, Zajim, Srđan, Veca ne smiju imati mjesto u Želji, kvalitetom i moralom nisu ni blizu da ispune norme koje podrazumijeva klub kao Željo, vrlo blizu su Siniša i Pavić, ali eto može im se još uvijek gledati kroz prste zbog pristojnog ponašanja, zalaganja i poštovanja prema klubu, kvalitetom su kao gore nabrojani.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:14 pm

Meni je Sinisa i bio naprijed solidan, nazad su ga malo vozali. Imao je onaj dobar sut, steta sto nije isla u stranu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:15 pm

Pas Štilića za Ramovića.
Spoiler:
velahavle
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:18 pm

Da... nevjerovatan pas. Nemam uopste pojma kako je moguce onako brzo citati igru. Magija.

https://streamable.com/grl4z
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:18 pm

mamba21 je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:12 pm
SkenderijaTM je napisao/la:
ned nov 24, 2019 8:53 pm
Zvizdanje Ericu pred kraj utakmice, pri svakom kontaktu s loptom, pokazuje kakva smo mi govna. Jest zajebo je momak, desava se, al svom igracu zvizdati ne znam stvarno.. Vecu bi vracali, a covjeku iz ruku ispadala lopta vise puta i kostala nas golova, da ne spominjem njegov ne izlazak na centarsut, vjecno na liniji.. Krpic prvi put u Zelji masi penal, kaze ne treba on sutat, komedija. Pavic iz utakmice u utakmicu sve bolji, Stila klasa.
Zvizdanje je stvarno ruzno bilo slusati, ali uvijek ce biti takvih ljudi.

Od juga su dobili i poruku i podrsku i to je bitno to su Željovci i Željo.
I da gubis 10:0 ... mi te volimo
Nisam zviždao, ali nisam im vala ni aplaudirao, niti su zaslužili. Bukvalno navijači se deru i vrše pritisak na naše da izađu, da trče...
Puno su naloženiji bili igrači Širokog i zbog našeg neznanja nagrađeni su pobjedom.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
SkenderijaTM
Postovi: 164
Pridružen/a: sub maj 27, 2017 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 24, 2019 9:19 pm

Vortex je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:09 pm
SkenderijaTM je napisao/la:
ned nov 24, 2019 9:04 pm
Cuj ako izgubimo derbi pitari uzimaju titulu hahahahaha. Neki ko da od jucer prate ovu ligu. Ni zimska pauza nije dosla. Show.
Ti da pratis ovu ligu znao bi da pitarluk tek na proljeće gura svim sredstvima. Sad su još i male mace sa namještajem i ostalim igricama. Zato bi tih plus 6 za njih značio titulu. Ne znam šta je nejasno tu??
Da si ti meni ziv i zdrav, isli smo i mi s tim bodovnim prednostima na pauzu, pa smo ispusili kurcinu. A to namjestanje price za malu djecu, kad smo mi pravi nemamo sta na druge gledati. Uzmes kod kuce ekipe koje nisu Sarajevo i Zrinjski imas 60% titule,a ako njih oboje uzmes u nasem slucaju, a kiksas protiv borca, slobode.. Sami smo sebi krivi na kraju krajeva. Da smo uzeli siroki veceras druga bi se prica vrtila, a posto smo izgubili prelosi smo. Krpic je karina, dado debil, veselinovic bolid i tako dalje da ne nabrajam..

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 117 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija