Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 17, 2019 12:51 pm

Čini mi se da lokomotiva Ici na jugoistok, mislim da je tako predviđeno
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 17, 2019 12:58 pm

@avlami97
Onako na brzinu...
Ne vidim ništa što bi zabranilo. Može se i pismo napisati. Informativno, čisto da smo sigurni ako se neka Uprava odlući na taj potez postavke Lokomotive između tribina.

slika

slikapic share link
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 17, 2019 1:00 pm

Vrijeme je da se pode put stadiona lagano
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 17, 2019 2:31 pm

0-2
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 17, 2019 3:54 pm

3:3. Ko je bio zajebo se.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 17, 2019 4:10 pm

Bolje ovako.
Iz 2 u 1 bi bilo materijala za VAR i za Bordo prijatelje. :D
 
Avatar
Gola
Postovi: 468
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 17, 2019 4:14 pm

Ljudi kakva bi utakmica? Moze li neko ko je bio napisati nesto vise ali bez osvrta na Amara il Misketa 😂
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 17, 2019 5:03 pm

fcz je napisao/la:
ned nov 17, 2019 3:54 pm
3:3. Ko je bio zajebo se.
🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 17, 2019 5:08 pm

Gola je napisao/la:
ned nov 17, 2019 4:14 pm
Ljudi kakva bi utakmica? Moze li neko ko je bio napisati nesto vise ali bez osvrta na Amara il Misketa 😂
Utakmica onako, vjerovatno bi mi izgledala ljepse da smo dobili. :)

Igrala dva tima po poluvrijeme, ali nije bila bas klasicna podjela na prvi i drugi tim vec kombinacija (najvise u odbrani). Ipak, u drugom poluvremenu je bio dosta "prviji" tim. Apsurd je da je taj tim upravo pokazao vise zara - nije sad da su grizli zemlju 45 minuta ali bilo je presinga, trke, dok su ovi u prvom bili k'o krepani.

Eric sebi dozvolio bas sramotu (drugi gol), onako su samo znali zabagovati golmani u starim PES-ovima i to na Amateur. Imao je jos sumanutih kretnji i prenosa, ali eto ostalo je "samo" 0:2. Sinisa katastrofa i gore i dole, Pavic solidan i vidi se da lagano dolazi sebi. Bogi star i senilan, Kemo dobar uzmemo li u obzir s kim je igrao. Mehic i Subasic onako, prilicno se uklopili u sivilo ekipe ali njih najmanje imamo pravo kritikovati. Hajdar standardan, bez lopte pravo dobar, s loptom na "Vi, kad je dobije sav se isprepada, k'o djecak kad slucajno sretne svoju prvu simpatiju. Asim Zec - vakat je za ispisnicu! Veseli kao i obicno - napravi neke driblinge na koje masa dozivi orgazam ali od toga nikakve koristi. On jednostavno ne razmislja vise od pola sekunde unaprijed, nema plana a ocito ni situacione inteligencije. Ima te brze noge, kad mu naleti trenutak inspiracije napravi nekog budalom, onda stane i kaze "Sta cu sad jbt...??". Onda krene u drugi dribling... Nekad i prodje... Jos se vise sjebe... Padne... Mase nogama na zemlji, lik mu je izbija... Kontra... Gubimo...

U drugom poluvremenu je Amar izveo nesto slicno kao i u Tuzli, s Ramom i Muletom umjesto "pravih" krila. Ofanzivno smo prilicno dobro izgledali, zabili tri gola ali eto odbrana je uspjela usrati. Kiksevski nastavio zastrasujuci niz pravljenja penala u zadnjim minutama. Nije on nas namjerno povaljivao prosle godine, decko je jednostavno mentol. Daca igrao desnog beka, solidan na neprirodnoj poziciji. Stanic jebena katastrofa, prolaze ga kao dijete, kod akcije iz koje nam je sviran penal bukvalno nestao s lica zemlje. Sipovic i mali 35-ica (Dzindo?) solidni, pogotovo mali. Alispahic bas usporen, Dado malo bolji, onako pristojan. Stila marsovac, igrao se s njima. Mule i Ramovic skroz solidni, drago mi je da se Sinan vraca, agresivan je i cini mi se motivisan. Krpic solida, puno ganjao, cini mi se da je on zabio lijep gol za 2:2.

Debil puzigaca provocirao kad je zabio iz penala, nasi ga napali, cini mi se da je na kraju na centru popio sljagu, nadam se da su ga iscipelarili u tunelu.

Mozda je glupo o tome pricati jer je prijateljska ali sudija nas je bas jebavao.

Sve u svemu nije ovo bas dobro izgledalo ali jedino sto je bitno su tri boda protiv Sirokog.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 17, 2019 5:30 pm

Jedan je Krpic kapiten 😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Gola
Postovi: 468
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 17, 2019 5:50 pm

fcz je napisao/la:
ned nov 17, 2019 5:08 pm
Gola je napisao/la:
ned nov 17, 2019 4:14 pm
Ljudi kakva bi utakmica? Moze li neko ko je bio napisati nesto vise ali bez osvrta na Amara il Misketa 😂
Utakmica onako, vjerovatno bi mi izgledala ljepse da smo dobili. :)

Igrala dva tima po poluvrijeme, ali nije bila bas klasicna podjela na prvi i drugi tim vec kombinacija (najvise u odbrani). Ipak, u drugom poluvremenu je bio dosta "prviji" tim. Apsurd je da je taj tim upravo pokazao vise zara - nije sad da su grizli zemlju 45 minuta ali bilo je presinga, trke, dok su ovi u prvom bili k'o krepani.

Eric sebi dozvolio bas sramotu (drugi gol), onako su samo znali zabagovati golmani u starim PES-ovima i to na Amateur. Imao je jos sumanutih kretnji i prenosa, ali eto ostalo je "samo" 0:2. Sinisa katastrofa i gore i dole, Pavic solidan i vidi se da lagano dolazi sebi. Bogi star i senilan, Kemo dobar uzmemo li u obzir s kim je igrao. Mehic i Subasic onako, prilicno se uklopili u sivilo ekipe ali njih najmanje imamo pravo kritikovati. Hajdar standardan, bez lopte pravo dobar, s loptom na "Vi, kad je dobije sav se isprepada, k'o djecak kad slucajno sretne svoju prvu simpatiju. Asim Zec - vakat je za ispisnicu! Veseli kao i obicno - napravi neke driblinge na koje masa dozivi orgazam ali od toga nikakve koristi. On jednostavno ne razmislja vise od pola sekunde unaprijed, nema plana a ocito ni situacione inteligencije. Ima te brze noge, kad mu naleti trenutak inspiracije napravi nekog budalom, onda stane i kaze "Sta cu sad jbt...??". Onda krene u drugi dribling... Nekad i prodje... Jos se vise sjebe... Padne... Mase nogama na zemlji, lik mu je izbija... Kontra... Gubimo...

U drugom poluvremenu je Amar izveo nesto slicno kao i u Tuzli, s Ramom i Muletom umjesto "pravih" krila. Ofanzivno smo prilicno dobro izgledali, zabili tri gola ali eto odbrana je uspjela usrati. Kiksevski nastavio zastrasujuci niz pravljenja penala u zadnjim minutama. Nije on nas namjerno povaljivao prosle godine, decko je jednostavno mentol. Daca igrao desnog beka, solidan na neprirodnoj poziciji. Stanic jebena katastrofa, prolaze ga kao dijete, kod akcije iz koje nam je sviran penal bukvalno nestao s lica zemlje. Sipovic i mali 35-ica (Dzindo?) solidni, pogotovo mali. Alispahic bas usporen, Dado malo bolji, onako pristojan. Stila marsovac, igrao se s njima. Mule i Ramovic skroz solidni, drago mi je da se Sinan vraca, agresivan je i cini mi se motivisan. Krpic solida, puno ganjao, cini mi se da je on zabio lijep gol za 2:2.

Debil puzigaca provocirao kad je zabio iz penala, nasi ga napali, cini mi se da je na kraju na centru popio sljagu, nadam se da su ga iscipelarili u tunelu.

Mozda je glupo o tome pricati jer je prijateljska ali sudija nas je bas jebavao.

Sve u svemu nije ovo bas dobro izgledalo ali jedino sto je bitno su tri boda protiv Sirokog.
Hvala druze. Pored stopera i beka, golman nam je haman pa neophodan.
Odradio je Eric solidno par utakmica ali mu ocigledno svi slabo vjerujemo.

PS. hoce li biti izvjestaj?
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 17, 2019 5:52 pm

Neće.
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1182
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 17, 2019 5:58 pm

Ko je onaj Beca sto je igrao u drugom poluvremenu ?
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 17, 2019 6:07 pm

Sinisa, Stanic, Asim Zec, Bogicevic itd, kakvi su ovo hadalji, ne moze se opisati rijecima. Pa hocu li dozivjeti vise da se rijesimo ovih debila. Ovi gore nabrojani su uspjeli na jebenoj prijateljskoj utakmici da me iznerviraju. Inace mi prijateljske nisu bitne ali njihov odnos prema dresu je sramota, da smo normalan klub sva 4-ca bi odmah nakon utakmice dobili otkaze. Mrtvi amateri. Izgledalo je isto kao da su iz kafane dosli na utakmicu, fuj.. :oops1:

Stilic :klanjase2: :klanjase2:
Krpic :klanjase2: :klanjase2:

Amar Osim :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: Kakve zivce ovaj covjek ima :klanjase2: Da sam na Amarovom mjestu i da sam prisiljen da gledam skoro svakodnevno pojedine "igracine"(u njihovim praznim glavama misle da su igracine), ja bih otisao ili u Jagomir ili u Zenicu na dugogodisnju robiju..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
reks1
Postovi: 822
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 17, 2019 7:04 pm

Def je tesko skonati sta je pisac htjeo da kaze.Nista licno.Covjek kudi Sinisu ,egzistenciju,sindikalca,Zekonju ...casti ih samo tako a onda se klanja struci koja je vratila sindikalca i egzistenciju,produzila ugovor Sinisi a Zekonju pristala da trpi zbog brata
Ili zna ili ne zna,ili mora tako ili ne mora.Ocito drugacije ne moze jer je kokuzluk.Kokuzluk koji je je stvar izbora.Da ne bude dileme
Zadnja izmjena: reks1, dana/u ned nov 17, 2019 7:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 17, 2019 7:17 pm

"Htjeo" sam kazati da su ovo debili od igraca, nebitno je uopste da li ih je Amar doveo ili oni prije njega u ovom kontekstu u kojem sam ih "castio". Zaboravio sam jos mnoge spomenuti..

I da osvojimo titulu sa ovakvim igracima nema napredovanja. Sve dok budemo imali takve igrace u i oko tima slobodno trebamo zaboraviti odmah u startu neki evropski iskorak. Porazavajuce je to da Stilic, Krpic itd i na prijateljskoj utakmici poginu na terenu a ovi drugi koji bi kao trebali da se bore za svoje mjesto u timu na terenu izgledaju kao da su iz kafane mrtvi pijani dosli na utakmicu. Bruka i sramota..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
reks1
Postovi: 822
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 17, 2019 7:27 pm

Tacno ali te i takve koje kudis i sa cime se ja slazem,da ne bude dileme,je ta struka koju ti sazaljevas izabrala,odabrala.Pristala na njih takve.Zasto se nismo rijesili tih i takvih igraca.Smijemo li
.Mozemo li.Vracamo li dugove mozda
Bitno je ciji su izbor i zona odgovornosti jer iz toga proizilazi odgovornost prema mrtvim Zeljovcima koji grizu nokte i zive tog i takvog Zelju
.Da li bi trpio umisljenog fudbalera na odmoru kad god mu tako odgovara.O tome da im isplate kasne ovaj put necuOnog trenutka kad se prestanemo klanjati bilo kome tad cemo gore pomenute pjevace i sindikalce otjerati u p.m i naravno sistemom doci do boljeg Zelje
Do tad ostaj mi u dobru
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 17, 2019 7:32 pm

Jebi Siroki..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 17, 2019 7:36 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned nov 17, 2019 7:32 pm
Jebi Siroki..
E za ovu tekmu treba napraviti dobar hajc.... :baklja:

SVI 24.11. NEDJELJA
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 17, 2019 7:38 pm

mamba21 je napisao/la:
ned nov 17, 2019 7:36 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned nov 17, 2019 7:32 pm
Jebi Siroki..
E za ovu tekmu treba napraviti dobar hajc.... :baklja:

SVI 24.11. NEDJELJA
Po minimalno 7 bodova u sljedece tri tekme!!!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 75 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija