Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 5:43 pm

Eto od koga mi gubimo bodove kući; od raspale krupice koju tambura ko stigne i slobodanke sa onim ublehašem na klupi..Hajd biće bolje nadam se. Jednoga dana.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 5:46 pm

Od koga mi pusimo bodove sunce ti poljubim.
A vidim i Celik dize formu pred gostovanje na Grbavici :roll:
Mada me ne bi čudilo da Zrinjskog otresemo dole :D
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 5:49 pm

Gledam ovu objavu od naseg kluba na fb, vezano za tekmu sa Goskom. Kad smo 2013 dobili Gosk 2:0 na Grbavici. Cak i na ovom klipu vidis kako smo bili dominantni. Ko god da dodje na Grbavicu mi smo bili ti koji smo se za gotovo sve pitali, agresivno, zestoko, bez komplikovanja od prve sekunde do napadas da zabijes gol protivniku, ne dozvoljavas mu bukvalno da dise.

Tad ni plate nisu bile redovne, 1 prijavljen igrac, stadion u katastrofalnom stanju, klub u zestokim dugovima ali igraci se lavovski bore i nagrada za tako nesto su titule. Danas imamo uredjen klub, odlican stadion ali i pickice na terenu. Nevjerovatno. Nikako da se sve uklopi i da sve bude dobro..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u sub sep 29, 2018 5:50 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 5:50 pm

Nemamo izbalansiranu ekipu, dobro smo i gurali do ove mini krize, sreca i raspored nam na kraju ide na ruku, ali na zimu nas ceka dosta posla.
Odi puna podrska, volio bi da slijedimo primjere velikih ekipa kao Napoli, tu se nikad nije integritet Sarija dovodio u pitanje, navijaci prstom upere samo u one koji mu nisu doveli ono sto zeli i u igrace koji nisu dali svoj maksimum.
Vrlo bitan prelazni rok je pred nama.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 5:56 pm

Da mi uperimo prstom u upravu jer nije dovela igrace koje Oda zeli, inace da imamo buđet 2% kao Napoli pa bi to inekako proslo.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 5:56 pm

Iskreno, kako smo slabo kondiciono pripremljeni, mi smo odlični. Pa evo koju god ekipu gledam, da li protiv nas ili kao sada Zrinjski-Sloboda, vidim mnogo više trke. Znači ovakvi kakvi smo, mi smo dugo držali vrh tabele, a i sada smo pri vrhu. Uz dva, tri pojačanja i normalnog kondicionog, poslije zimskih priprema sa Odom možemo biti top.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 5:57 pm

kremenko je napisao/la:
sub sep 29, 2018 5:46 pm
Od koga mi pusimo bodove sunce ti poljubim.
A vidim i Celik dize formu pred gostovanje na Grbavici :roll:
Mada me ne bi čudilo da Zrinjskog otresemo dole :D
Sa ovakvom igrom i menatlitetom nama bi i Zvijezda 09 napravila problem. Sutra moramo dato 2-3 gola cisto zbog samopouzdanja.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 6:01 pm

Da li je zavrseno sa postavljanjem hibirida ili ce jos sutra tokom dana ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
EdiTM
Postovi: 130
Pridružen/a: sub jul 07, 2018 5:17 pm
Lokacija: C sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 6:04 pm

Sarajevo na bht1?
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 6:05 pm

Sloboda crkla protiv nas, neće se do proljeća odmoriti. Nevjerovatno šta mi dopuštamo,zadnja šuša da se naloži s pravom može očekivati bodove protiv nas gdje god igrali. Jesmo mi u vrhu,sve to stoji, ali fali ona borba,onaj žar koji nas je krasio...fali ono nešto Željino,džaba
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 6:09 pm

Juniori Sirokog remizirali sa Celikom 1-1. Gubili sve do 88. minute. Pobjedom u Travniku idemo na +4
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 6:14 pm

Elegant je napisao/la:
sub sep 29, 2018 5:56 pm
Da mi uperimo prstom u upravu jer nije dovela igrace koje Oda zeli, inace da imamo buđet 2% kao Napoli pa bi to inekako proslo.
Hocemo u Odu kao nekad kada je dobijao zadnje opcije sa famoznog spiska ?
Uprava nije kriva sto mijenja trenere kao na traci i sto svaki trener vodi roster svog prethodnika ?
Ovo je najbolja uprava od rata na ovamo ali nije perfektna, ne zelim samo da se Odi desi opet isti rasplet iako ce navijaci vec nakon sljedeceg kiksa dovesti u pitanje njegov integritet, komparacija s Napolijem nema veze s novcem, nije valjda toliko tesko shvatiti smisao..
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 6:18 pm

cikazubo je napisao/la:
sub sep 29, 2018 6:14 pm
Elegant je napisao/la:
sub sep 29, 2018 5:56 pm
Da mi uperimo prstom u upravu jer nije dovela igrace koje Oda zeli, inace da imamo buđet 2% kao Napoli pa bi to inekako proslo.
Hocemo u Odu kao nekad kada je dobijao zadnje opcije sa famoznog spiska ?
Uprava nije kriva sto mijenja trenere kao na traci i sto svaki trener vodi roster svog prethodnika ?
Ovo je najbolja uprava od rata na ovamo ali nije perfektna, ne zelim samo da se Odi desi opet isti rasplet iako ce navijaci vec nakon sljedeceg kiksa dovesti u pitanje njegov integritet, komparacija s Napolijem nema veze s novcem, nije valjda toliko tesko shvatiti smisao..
Nema klub kapacitete za, nema sanse da se nesto drasticno uradi tokom ovog roka u smislu da neki odu da se raskine a da nam dođu novi. Sezonu za sezonom pricamo "jos 2-3 kapitalaca" i kao bicemo dobri. Oda mora da radi sa ovim sta ima i tako ce na zalost ostati.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 6:19 pm

je li ba hibrid završen?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 6:22 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub sep 29, 2018 6:19 pm
je li ba hibrid završen?
Nije
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 6:22 pm

LARSSON je napisao/la:
sub sep 29, 2018 6:09 pm
Juniori Sirokog remizirali sa Celikom 1-1. Gubili sve do 88. minute. Pobjedom u Travniku idemo na +4.
Raspored do pauze:

Krupa, Mladost, Zvijezda kući, Travnik, Borac, Široki u gostima.

Ako po tabeli gledamo, trenutno najveći konkurent Široki Brijeg ima sljedeći raspored:

Radnik, Krupa, Zeljeznicar kuci, Travnik, Borac u gostima


Ne treba otpisati ni Sarajevo, Slobodu i Zrinjski.

Zrinjski: kući: Sloboda, Celik, Travnik; u gostima: Velez, Radnik
Sloboda: kući: Sarajevo, Velez, Radnik; u gostima: Zrinjski, Mladost, Celik
Sarajevo: kući: Velez, Radnik, Krupa; u gostima: Sloboda, Celik, Travnik


E. Sehica i Osmanovića treba držati uz juniore da osvoje titulu.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 6:34 pm

Jos uvijek mislim da imamo tezak period i da cemo prosuti i bodove protiv goska... ako budemo uzeli bod bicu zadovoljan... evo zrinjski na iskustvo sredi slobodu a mi nismo u stanju...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 6:35 pm

Elegant je napisao/la:
sub sep 29, 2018 6:18 pm
cikazubo je napisao/la:
sub sep 29, 2018 6:14 pm
Elegant je napisao/la:
sub sep 29, 2018 5:56 pm
Da mi uperimo prstom u upravu jer nije dovela igrace koje Oda zeli, inace da imamo buđet 2% kao Napoli pa bi to inekako proslo.
Hocemo u Odu kao nekad kada je dobijao zadnje opcije sa famoznog spiska ?
Uprava nije kriva sto mijenja trenere kao na traci i sto svaki trener vodi roster svog prethodnika ?
Ovo je najbolja uprava od rata na ovamo ali nije perfektna, ne zelim samo da se Odi desi opet isti rasplet iako ce navijaci vec nakon sljedeceg kiksa dovesti u pitanje njegov integritet, komparacija s Napolijem nema veze s novcem, nije valjda toliko tesko shvatiti smisao..
Nema klub kapacitete za, nema sanse da se nesto drasticno uradi tokom ovog roka u smislu da neki odu da se raskine a da nam dođu novi. Sezonu za sezonom pricamo "jos 2-3 kapitalaca" i kao bicemo dobri. Oda mora da radi sa ovim sta ima i tako ce na zalost ostati.
Mislim da ipak imamo kapaciteta za dovesti spica kao konkurenciju i alternativu Krpicu tj igraca da bude drugi profil napadaca, pored toga treba nam rezervni lijevi bek po mogucnosti univerzalac koji moze i desno uskociti, na ostalim pozicijama smo manje vise dobro popunjeni jer se vracaju Sinan te Jazvic i Veseli.
Ako stvarno nemamo takve mogucnosti cemu onda ispadanje iz kupa i jurisanje na titulu, kada smo vec redovno na startu prvenstva u minusu od nekih 6 bodova glede sudija i prodaje utakmica, odnosno dodjemo na onih 20% o kojim je Miske govorio.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 6:37 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
sub sep 29, 2018 6:34 pm
Jos uvijek mislim da imamo tezak period i da cemo prosuti i bodove protiv goska... ako budemo uzeli bod bicu zadovoljan... evo zrinjski na iskustvo sredi slobodu a mi nismo u stanju...
Isto mislim, ali ne nadam se bodu. Ako uzmemo bod biće iznenađenje
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 29, 2018 6:37 pm

Trenirali su svi fudbaleri izuzev Jazvića i Veselinovića koji neće biti u konkurenciji za sutrašnji meč.
:zid:

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot] i 75 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija