Moderator/ica: storm_raider

 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 6:24 am

Preskočim 15-ak stranica znajući da su većina bljuvotine, ali jel ja to dobro primijetih da bi neki već i Odu mijenjali??? Aferim ako je tako.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 7:18 am

storm_raider je napisao/la:
čet sep 27, 2018 12:12 am
Morzhy, ja ih se mogu odmah 5 sjetiti u zadnje 2 - 3 godine koje su bile ovakve.

E cuj igraci "igraci nece da me slusaju". Zamislite da vi vaseg sefa ili direktora ne poslusate na poslu. Da li biste se imali cemu nadati? Ne moraju oni voliti Zelju, ali neka rade taj jebeni posao za koji su itekako dobro placeni. Nije ni Miro Stevanovic volio Zelju, ali je covjek posteno zaradio svaku marku na terenu. Ima nas koji cemo ga voliti, vi samo radite ono za sto ste placeni.

Uglavnom odmah nakon utakmice saopsteno im je da ce dobiti 50% plate. A ako ne dobiju Goska i Celika 70%. Pa da vidimo malo karaktera majku mu.
Maksimalno sto ih mogu kazniti je 30% od plate,za sve vise sindikat ima posla.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
savatihotece
Postovi: 77
Pridružen/a: čet okt 20, 2016 10:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 7:23 am

Jel ima još neko da kaže ne trebaju nam Arežina i Vranješ.
Brčko brčacima, Željo manijacima
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 7:37 am

A Bogi doktor za sve nase stopere
Željezničar ante portas !
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 7:46 am

Ne pamtim kad sam se ovako smrznuo na nekoj utakmici 🙄

Tacno nezz sta da napisem,ovako kako smo igrali sinoc nismo odavno odigrali,vratili se nabijanju lopti i guranju lopte na silu kroz sredinu,pa ako ne moze nabij je ponovo. Pokusavam izdvojiti nekoga kao najbolje ali je to tesko,mozda Sinisa,mozda.

Rodina klupa zove opasno,Celo i Saban opet jako blijedo i bezidejno,Ivan usamljen kad god uzme loptu. Za 90 smo imali 2 sanse,obje manje-vise slucajno. Sramota. I iskreno pun mi je ***** izjava trenera "ja ne znam sta je",fakat da se zapitas sta je problem.

Klupa nam je sinoc bila grozna,pa nemas koga da ubacis i mislim da su i Filip i Stojan sinoc mogli vise uraditi od onih koji su igrali. Dacic na krilo je bas bila ideja koja je dokaz da nemamo roster kako Bog zapovjeda za ovu tekmu.

Bilo kako bilo,ima se jos dosta igrati i GOSK je za mene najslabija ekipa u ligi pa se nadam da cemo to rjesiti lagano i malo smiriti sebe i krenuti igrati fudbal kao sto smo ga igrali par sedmica unazad.
1921-1987-2007
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 7:53 am

Danas je novi dan, uz kiks konkurenata, opet smo tu... HAJDE ŽELJO.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 8:02 am

Minjore je napisao/la:
čet sep 27, 2018 12:46 am
Ko napisa da je Arezina povrijedzen nek zna da je lose informisan. Odovica covjek kulturno satrao taktikom, igraci ko zadnje picketine struhle, a navijaci - slike ima tona nema.
Do mene onda, lose sam informisan.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 8:05 am

Bezveze je napisao/la:
čet sep 27, 2018 1:31 am
Istok vam bas dobro izgleda. Druga tekma se gleda sa istoka u odnosu na gostujuci sektor. Teren mogu samo pozelit sto vecem broju klubova u ligi. Dugo realniju publiku od vaseg istoka nisam cuo.
Nadam se da nisi imao problema. Izgledate dosta cvrsto, vidi se da ste kolektiv.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 8:05 am

Pa sta je onda sa Arezinom i Vranjesom, jel se to vise ne racuna na njih
Alea iacta est!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 8:17 am

Al kako lik hladno zapali baklju u 12. sekundi :D
Oni imaju tim, grizu jedni za druge, trkacki su spremni i to je to. Sva taktika pada u vodu kad neces da trcis i kad ti je mrsko. Nasi zive ko bubreg u loju pa kontaju ne moraju se zalagati i davati sebe. Kad god koga od igraca sretnete spomenite im koga od zenskog roda
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 8:20 am

Amaterski, kur.anjski. Ovo nije kondicija, taktika ili sl. Ovo je bojkot neke struje među igračima, trenerima, ovo je nekohezivnost, ovo je antitimski rad. Mi nismo porodica jednostavno, nismo ekipa, i ne vole ovi igraci Želju... Sje.an sam... HVALA ŽELJO!

ODA PODRŠKA!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 8:24 am

AdmirA je napisao/la:
čet sep 27, 2018 8:20 am
Amaterski, kur.anjski. Ovo nije kondicija, taktika ili sl. Ovo je bojkot neke struje među igračima, trenerima, ovo je nekohezivnost, ovo je antitimski rad. Mi nismo porodica jednostavno, nismo ekipa, i ne vole ovi igraci Želju... Sje.an sam... HVALA ŽELJO!

ODA PODRŠKA!
Bravo druze, samo ne slazem se za bojkot.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 8:40 am

storm_raider je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:51 pm
Igrači ne slušaju šta kažem. Apsolutno ne. Igrači Slobode izlaze visoko, a da smo mi bili pravi, nakon pet tečnih kvalitetnih dodavanja bili bismo u šansi da damo gol, ali nismo uspjevali jer se bojimo. Svaka lopta je nazad. - Odovic

Eto rekao je covjek sve, ne slusaju ga sta im kaze, ne prate instrukcije. Eto profesionalaca. Odu podrzati i zbiti redove. Nikada nije ni bilo do trenera.
Ako je nakon 2 utakmice,od po par minuta mogao da glumi autoritet,i odstrani neke igrace.
Zasto sad ne pokaze muda ,i ne odjebe ovih par idiota,koji nas godinama jebu u zdrav mozak.
Ja sam prvi pricao kako sko za Odina mandqtq najljepse igrali,oba puta. Sada sam odustaje od svoje filozofije igranja,jer takve igrace sklanja sa terena. A u prvih 11 ima 3 igraca koje JNA ne bi mogla izdresirati. 3 dileje,koje ako im se igra i ustanu raspolozeni su dobri,gdje trebamo da Boga molimo da im je danas dan,jer oni igraju mimo svih trenerovih zamisli.
Ne postuju ekipu,i ne postuju tim za koji igraju.
Pa se ja pitam zasto sad,se ne odstrane ti igraci. Vec 7 meceva slusamo iste price.
Ovi unistise trenere od Slavke pa na ovamo,unistice i Odu.
Ja znam da imamo povreda dosta,ali ovo je dokaz da se ne uklanjaju pravi uzroci problema.
Vec samo ljudi koji budu kolateralna steta ovih par budala u ekipi.
@Nezalaganje Slazem se da nama trebaju i znalci i trkaci. Ali ispade da godinama samo nas tim nema takve igrace,a svi drugi imaju. Ja ipak mislim,da su uzrok,Jovan i dvije ublehe na krilu. Jer su nepredvidivi,mahalski igraci,kojim je Zeljo zivotni uspjeh. A mi navijaci od njih trojice napravismo igracine.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 8:41 am

mi imamo mana, mnogo, ali ne ovoliko. niti može ova sloboda i u kojem segmentu biti ovoliko bolja koliko je sinoć bila. po meni, ni tekma sa vitezom pod kostićem nije bila lošija od ove. a što se ode tiče, nije najlošija samo u ovom mandatu nego sve skupa koliko je vodio želju. ovo je neoprostivo, da nemaš trenera, treninga, stadiona...
gradi željo boli te *****
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 8:43 am

Fakat ne znam kada ce doci naše vrijeme da iskoristimo ovaj odličan teren i brz protok lopte. Sinoc smo se kao prilagodili igri Slobode kao i ranijih godina. Čim oni nabijaju odmah i mi isto igramo. Dokle više. Na ovakvom terenu trebaju slušati Odu, njegov stil ima smisla, samo smo limitirani igračima koji mogu trčati. Njih nemamo godinama.
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 8:46 am

Je li moguće, koliko već 3-4 sezone uvijek isto stanje, pa jebemu mater dokle vise... Ako ovako nastavimo titulu nećemo vidjeti još 5 godina....
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 8:55 am

Evo sad da vas pitam kad su se glave ohladile...ima li iko da mu se u našem dresu više gledaju Zec,Zajmović i Blagojević? Postoji li takav na ovom forumu?
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 9:05 am

prespavana noc, nisam pametniji, samo je razocarenje vece nego sinoc... razumjemo da ne mozemo sve pobjediti, medjutim stvoriti dvije sanse protivniku u 90 minuta, pritom znajuci da sloboda nije dobila opravdan penal, znaci mogli smo i izgubiti je zaista da se razmisli da li neki igraci zasluzuju igrati za zelju.

da si poslao 11 rekreativaca sa foruma, igrali bi atraktivnije, pa makar i izgubili 0-10. to me boli, njihovo nepostojanje zelje da se igra...

slobodi svaka cast! zasluzili su pobjedu jer su igrali bolje. onakav visok pritisak jos nisam vidio na grbavici od jednog protivnika. sudija nas je spasio, to je cinjenica. a ja ne samo da ne vjerujem u titulu vise, nego se samo nadam da cemo ugrabiti evropu ove sezone, makar i kao cetvrti na tabeli, jer vise ne zasluzujemo ove sezone!
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 9:06 am

Hvala vam za ovo sramno izdanje puleni.
Prvo da kazem za utakmicu, ne pamtim losiju igru nase ekipe ovo je katastrofa. Siguran sam da nije do Ode nego do nasih umisljenih "zvijezda" i fizicke spreme.
Jedina zamjerka Odi je sto moramo imati i plan B u slucaju da nas ne idu ubacivanja.
Krivo mi je zbog zvizdanja i komentara sa tribina za Sabana , Zajmovica, Bakraca pa i Odu. Posebno oni zvizduci za Sabana...
A sada sto se tice stalnih bakljada i pirotehnike.Mislim da je dosta nas primjetilo da je prije utakmice Siljak dosao do Juga i vjerovatno zamolio momke da ne koriste pirotehniku. Palilo se i palit ce se je izraz koji se koristi zbog nekih nesuglasica na dionici Uprava-Jug,vezano za gostovanje, mislim da neki znaju o cemu je rijeci. Uglavnom da razjasnimo nije slucajnost to sto se pali "reda radi". I meni je krivo zbog toga jer i ja sam ucestovao u svim akcijama i ucestvovat cu.Uprava i Jug trebaju organizovati sastanak da se ovo jednom rijesi za sva vremena.
I mislim da smo shvatili da nam je u ovom trenutku vaznije uloziti neki kapital u tim, jer svi znamo sta donosi titula!
Zadnja izmjena: Ljoze_9, dana/u čet sep 27, 2018 9:15 am, ukupno mijenjano 3 puta.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 9:07 am

Morzhy je napisao/la:
čet sep 27, 2018 8:55 am
Evo sad da vas pitam kad su se glave ohladile...ima li iko da mu se u našem dresu više gledaju Zec,Zajmović i Blagojević? Postoji li takav na ovom forumu?
Imam ja. I ne salim se. Ovi igraci mogu biti bolji pod Odinim vodjstvom i za to treba jos vremena a kad se zna da je nase proljece uvijek ljepsa strana godine uvjeren sam da cemo uz 1-2 pojacanja imati tim za trofej PL. Pa nece ni Svinjski sve pobijediti kao ni kone. Nas problem jesu utakmice sa slabijim protivnicima ali ipak ce direktni dueli, zadle 6 bodova u Ligi za prvaka odluciti prvaka. Samo lakapo iako nikome nije svejedno bilo gledati sinoc da nas Sloboda nadtrci i u presingu drzi 90 minuta.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 39 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija