Moderator/ica: storm_raider

 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:32 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
čet sep 27, 2018 12:03 am
Brkoo je napisao/la:
sri sep 26, 2018 11:53 pm
I Nalic je ocitao lekciju Odovicu. Razbio ga taktikom ko beba zvecku. Ja koji sam laik sam napisao sta je nasa taktika, to se iz aviona vidi i onda te i los trener a kamoli neko poput Nalica moze lagano procitati. Izmjena Hajdarevic-Blagojevic je za rubriku vjerovali ili ne, a izmjena u 91 minuti je dno dna.

Prosao je onaj pozitivni sok, to je ono sto sam pisao da je Odovic "vatrogasac", dosao je i trenutno tad ugasio pozar, kad je trebao da napravi nesto pokazao je jos jednom da ne zna i sad se opet vidi da Odovic nije kapacitet za sefa strucnog staba. Nikad to nije ni bio, ali ga mi volimo pa nam je tesko to da priznamo. Nije jednostavno kapacitet za titulu. Fin je on covjek, legenda je kluba ali je njegov maksimum da bude pomocnik Amaru Osimu.

Ako uprava kluba ne kontaktira Amara Osima i ne pokusa sve ali sve sto moze da ga dovede za sefa strucnog staba i ne ponudi mu sve sto pozeli nek lagano idu, jer im onda titula nije u planu. Ostavite jebeni ego po strani, kontaktirajte najtrofejnijeg naseg trenera i ispunite mu sve zelje, rezultat toga ce biti uspjeh u sportskom segmentu..

Garantujem da Amaru ne bi mogao kondicioni trener Covic vodu donositi a ne da bude kondicioni, a o pojedinim igracima da ne pricam. Odlican trener je pola uspjeha..
Usutio si se ko p.... prosli put kad ti ponudih opkladu,pa sad opet iznosis isto misljenje,kao papagaj.Ok,skontali smo sta mislis za Odovica,hoces li nam do kraja sezone ponavljati da je vatrogasac??Usput,pisam se ja na Zelju ako nam je samo jedan covjek spas i to onaj koji NECE da nas vodi.Jel ti to jasno vise?Koliko ti se puta treba napisati?Hoces jos jednom?Amar Osim nece da nas vodi!!Jel malo?Amar Osim nece da nas vodi!!Utuvi vise sebi to.
Ne kladim se. Imam pravo na misljenje a to sto ce mnogi koji ne misle trenutno kao ja, pisati isto, cak i gore stvari za par kola, to je druga stvar. Mada ja to ne bih volio, volio bih da Zeljo pobjedjuje i da ja potpuno pogrijesim, jer mi je Zeljo vazniji od mog ega.

Pisas li se i na Junajted, dok ih je Ferguson vodio osvajali su titule i bili strah i trepet, svi ih se plasili a sad ih i ekipe iz druge lige izbacuju iz kupa.
Amar je kontaktiran zbog duga a ne zbog toga sto su pokazali zelju da bude sef strucnog staba. Ne bi Amaru mogli pametovati da je Covic strucnjak, poslao bi i njih i Covica u pm. Odi mogu srati a Amaru to ne bi mogli, u tome je razlika.

Nekad nas Sloboda molila na poluvremenu da povucemo rucnu, da ih ne obrukamo maksimalno a sad ti ta ekipa dodje i bude bolja od nas na Grbavici. Nekad je bilo pitanje (pogotovo na Grbavici)samo sa koliko razlike cemo dobiti protivnika, a sad nas se niko ne boji, kakav pad, e moj Zeljo..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u čet sep 27, 2018 12:33 am, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:32 am

Nadam se da ce protiv Goska Sinisa preci na lijevog beka, a Aldin Sehic da odigra utakmicu na desnom beku. Bez nepotrebnih stavljanja stopera na beka.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:34 am

Brko majstore forum te ne zaslužuje
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:41 am

Nekako mi je jedino logicno da bi se Amar Osim prihvatio funkcije kad bi imao budzet koji daje klubu realne sanse za iskorak u Evropi. Tako bi i on napredovao u njegovoj karijeri. Sto bi se on vratio da osvoji ligu, i da opet igra protiv Apollona ili Basela, gdje se nema realne sanse. I svake godine nazadujemo. Nazadujemo jer konkurenti koji se isto za tako nesto bore iz ostalih drzava su sve bolji, komparativno. Ova uprava je uradila neke greske u kontinuitetu u sportskom dijelu i zato imamo nesto losije rezultate, ali ona nije uopste kriva za nesto vise, jer je potreban dosta veci budzet, da mozes da platis obestecenje za neke igrace.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:46 am

Ko napisa da je Arezina povrijedzen nek zna da je lose informisan. Odovica covjek kulturno satrao taktikom, igraci ko zadnje picketine struhle, a navijaci - slike ima tona nema.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:53 am

Al nek su se baklje zapalile pa ko mu jebe mater...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:55 am

Brko, pazi se cira.
Samo stat' uz Odu i dat' covjeku vremena.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 12:59 am

plavi kanarinac je napisao/la:
čet sep 27, 2018 12:53 am
Al nek su se baklje zapalile pa ko mu jebe mater...
Jbg, vrijedilo je onakvog prizora.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 1:01 am

Fakat je vrijedilo, obici ce svijet ono.. Eno na CNN-u vec bilo.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 1:05 am

Od zeca je beskorisnija jedino bezalkoholna piva...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 1:13 am

A ti celava kurcino si danas vidio zasto ti je Zeljo vrhunac karijere. Da ti nije Zelje u Sindjelic bi se ti vratio.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 1:14 am

Palilo se i palit ce se lol

Ali zvizdati Sabanu, pa Eldaru kada se spetlja u najboljoj namjeri, Dacicu jedne prilike kada ne posla fin pas...dno dna. Hajde ok za Zajmovica kontam, nevjerovatno je koliko ga nema u defanzivi, a i u napadu totalno beskoristan. Mahalaski bas igra, totalno neozbiljno. I njega bi covjek ohladio, ali oba ti krila povrijedjena, i to vala da se desi...

Sramotna partija, mi smo od tolike nemoci poceli seljacki igrati, nabijati, 'udarati' Slobodine igrace, a oni fino od noge do noge, igraju visok presing, bez panike. Zamijenise se uloge :r
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 1:15 am

@Minjore :klanjase2: :klanjase2: :placeodsmijeha:
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 1:15 am

I znam da sam dosadan, ali glasajte za najmanje lose igrace utakmice :placeodsmijeha:
Jer kada lose odigramo, manje ljudi glasa, pa da to probamo popraviti :palacgore:

viewtopic.php?f=91&t=815
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 1:16 am

A to Zaime kurcev spermicu spusti se malo s visine. Malen si ti u odnosu na ime Kluba za koji igras ;)
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 1:17 am

Minjore je napisao/la:
čet sep 27, 2018 1:05 am
Od zeca je beskorisnija jedino bezalkoholna piva...
:klanjase: :placeodsmijeha:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 1:22 am

I ovo neke ljude tjera i od akcija i od svega, pravis akciju skupljas dajes od svog imetka za nesto veliko, ozbiljno sto ti znaci i onda te tvoje pare odu jer su neke amebe na psihoaktivnim supstancama zapalile 4 baklje na 0-0 i uzasnoj igri... ee, nema sta....
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Bezveze
Postovi: 6
Pridružen/a: ned mar 06, 2016 11:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 1:31 am

Istok vam bas dobro izgleda. Druga tekma se gleda sa istoka u odnosu na gostujuci sektor. Teren mogu samo pozelit sto vecem broju klubova u ligi. Dugo realniju publiku od vaseg istoka nisam cuo.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 1:56 am

Bezveze je napisao/la:
čet sep 27, 2018 1:31 am
Istok vam bas dobro izgleda. Druga tekma se gleda sa istoka u odnosu na gostujuci sektor. Teren mogu samo pozelit sto vecem broju klubova u ligi. Dugo realniju publiku od vaseg istoka nisam cuo.
Nadam se da nisi nikakvih problema imao, normalna raja je kod nas uvijek dobrodosla, pozdrav i cestitke, dobri ste
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 27, 2018 3:16 am

https://youtu.be/jPvaD1WAp4k evo jos nisam zaspao nakon danasnje tekme 03:15h je,jednostavno ne ide u glavu ovakav odnos i pristup igraca ka klubu. Onda između ostalog ovo pogledam,odmorim mozak i skontam da smo mi otjerali recimo jednog Hadzica iz kluba( mozda ste zaboravili i kako tj na koji nacin je otjeran) , da je Bajic u toj godini pokazao da je pravi materijal za nesto vise, pa Armin Hodzic, pa da smo otjerali i Tomica- hebo ti nas i ne treba nam bolje..i onda se ja zamaram jednim Kjosevskim,Blagojevicem,Zecom i slicnim a svi znamo ko su,koji igraju kako im se digne vec godinama. A na klupi najveci mangup kojeg samo lova zanima i kome sad nije u interesu da preuzima ovakvu ekipu . To je tuzno, jer jednom Željezničar - uvijek Željezničar!

Online

Trenutno korisnika/ca: cvrle_jedanesterac, Google [Bot] i 170 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija