Analize protivnika za sezonu 2019/2020: viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: viewtopic.php?f=51&t=912&p=434009

Bolesni i brat i sestra: Pomozimo Imranu i Iman da odu na dijagnostiku u Tursku!
https://www.bh-index.info/bolesni-i-bra ... -u-tursku/

Pored poziva, pomoći možete i uplatom novca na naše račune:
PayPal: paypal1@pomozi.ba

Za uplate iz BiH:
Intesa Sanpaolo Banka BiH
154-180-20085330-48

Za uplate iz inostranstva:
Banks name: Intesa Sanpaolo Banka BiH
SWIFT CODE:UPBKBA22
IBAN: BA39 1541802008533048

Primalac: Udruženje “Pomozi.ba”, dr. Fetaha Bećirbegovića br. 8, 71000 Sarajevo
Svrha: Imran i Iman

Za uplate na račun organizacije Pomozi.ba u Austriji:
Name: hilfhelfen-pomozi.ba
Verwendungszweck: Imran i Iman
ERSTE BANK
IBAN: AT64 2011182266475400
BIC: GIBAATWWXXX
Wien, Oestereich

avlami97
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 22, 2019 6:42 pm

VječnoŽeljezničar je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:28 pm
Paprika je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:23 pm
Qooler je napisao/la:
ned sep 22, 2019 5:52 pm

E vala ne može tako :ne: . Ako se djelimo u skupštini, onda se djelimo na svim osnovama. Šta je neko mislio da to neće otići izvan skupštine? :zid:
Sta je neko mislio?🤣🤣🤣🤣
U UO razmisljaju kao kucni ljubimci, instiktivno. Kada ih je strah laju, kada se boje zavuku se pod noge gazde, kada su gladni obljecu i prose... kada im se prikenja ispuste ga gdje ih natuzi, uz put zapisaju svaki cosak.
Kazes razmisljali🤣🤣🤣🤣🤣
Nije nama uprava kriva sto nas je doslo 3500 krivi su oni koji nisu dosli a mogli su i taj nas mentalitet a vani je hladno bolje da kuci gledam utakmicu
Nekima je puno dati sve iznad 5 KM, a Klub im to ovaj put nije omogućio. Tu naravno ne računam one koji ne zaradjuju, nego od nekog drugog dobijaju lovu, najčešće roditelja. Takve boli briga za lovu. Njima je bitno da su se ogrebali. Ne znaju kako i šta znači zaraditi 5 KM. Mnogi iz principa nisu htjeli dati više od 5 KM.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Paprika

ned sep 22, 2019 6:48 pm

Qooler je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:34 pm
Paprika je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:17 pm
mamba21 je napisao/la:
ned sep 22, 2019 5:55 pm

Ne zanima me to. Kazem ti neka to rjesavaju izmedju sebe. I kazes to uticalo na posjetu :zid: drugi govori da je slaba atmosfera bila zbog situacije zadnjih 9mjeseci :zid: :zid:
Skupstina i svi skupstinari su ostavljeni sami bez pomoci administracije i navijaca. Sem onih 200 sto su dosli pred zadnju skupstinu. Dugo vec skupstina nema lojalnos i podreďenost UO i NO. Pored toga je izbor clanova skupstine vec dugo upitan iz puno razloga. Komisija bira, to ni u S.Koreji nije slucaj.
Postavljati problem da je to pitanje samo skupstine i njen unutrasnji problem je opasno i stetno. Hajmo se baviti lijepim stvarima, posljedice, koliko to kosta, sta vrijeme nosi... koga briga. Imali smo istu situaciju prije nekoliko godina i jedva smo izvukli zivu glavu.
Skupstina je najvisi organ kluba. Skupstina je ogledalo kluba. Ako nisu stvari u skupstini kako treba, prije ili kasnije trpi cijeli klub. Skupstina smo svi mi, nas odnos do kluba. Ne smije se nikada dogoditi da neko ufura da je veci od skupstine. Dugo nazad UO i NO misle da nisu duzni polagati racune skupstini.

Dok mi ovdje palamudimo bije se bitka za novu skupstinu. Siljak iz pozadine regrutuje podobne, one koji ce biti poslusni UO.
Navijac nije samo da kupi kartu i navija. Ako pratite ino fudbal kao sto govorite, onda znate da su navijaci puno vise ukljuceni u rad kluba od kupovine karte i navijanja. Cak i u vlasnickim klubovima su intezivno ukljuceni.
Ustamujiceva suplja prica, tvoje je da kupis kartu i da navijas, je najveci bezobrazluk modernog fudbala.
Nema šanse da budem ovca za šišanje. Nikad neću KM dati niti se praviti kao da se ništa ne dešava dok pola ljudi u najvećem organu se gura u stranu. Nisam jedini.
Već na početku sezone sam se dvoumio da li učestvovati na tribinama i srce je pobjedilo i rekoh sebi da im dam šansu. Izgleda da Ustamujić ne zna stati sa stranačkim igrama. Nije ovo prosječni nepismeni glasač u pitanju pa da ne konta. Velika većina navijača Želje su vrlo inteligenti ljudi i najmanje što im treba da im se iz politike preslika stanje u klub.
Onaj ko misli da svaki loš potez nema uticaja na svakog navijača, je totalni slijepac. Podjela u skupštini i postupci prema neistomišljenicima će doći do svake članske karte, karte za utakmicu, uha i srca navijača.
Tek čekamo No1.
Isto tako i Grbavica sve više liči na sebe iz Amarovih starih dana . Malo koji vodokotlić radi, dok je dosta WC malo je reći za pustiti vodu.
Meni je bilo čudno i što pored toga što je bilo malo raje, bilo je toliko tešto tu raju animirat da navija.
Moram reći i to da dosta standardnih lica koja imaju svoju stolicu nisam vidio.
Da li je do zime? Ne znam.
Znam da je bilo likova i u majci, a kad krenu Sanja pola ih ko da svira tamo nešto. Prvi ja. Plastika brate.
Ako je sve tako kako kazes, gdje je onda navijacka svijest da se stvari mjenjaju? Nema. Mojne talasati, mojne problema. Navijaci smjene jace uprave, Realova ode cim krenu bijele maramice. Drugo je pitanje vremena.
Mi kao grupa nemamo jasan kurs, kao guske u magli. Jedni bi titule, jedni babuku, jedni sistem, jedni skupu ekipu i glamur.
A jedno je istina, svaka zajednica je ogledalo pojedinaca koji je sacinjavaju. Imamo klub kakav zasluzujemo, kao sto i klub ima navijace kakve zasluzi svojim radom.
Preslikano sve iz naseg svakodnevnog zivotarenja.

Qooler
Kontakt:

ned sep 22, 2019 6:50 pm

@Paprika: U jednom se ne slažem sa tobom. Onih 200 što se okupilo kada je bila skupština.
Narod je ginuo u ratu i to ga nije spriječilo da bude požrtvovan. Ništa nije bilo teško. Završio rat, stranke dezavuisale narod, koji je popišan i samo nek ne puca. Sve ono za što su se žrtvovali je omalovaženo.
Zar treba neko na ulici da se bori za Želju?Pa dobro manje izadje kad mu zavisi zdravstvo, školstvo...
Hoću reći, narodni trud i životi su dati uveliko uzaludno, tako da sada ni zašto nije lako animirati bili koga.
Veći problem je zar je društvo spalo na to da svakojake hijene (krokodili) iz politike dolaze u Želju, koji jadan jedva kraj sa krajem spaja. Nemaju više bara a krokodila u društvu sve više. I opet jadan obični čovjek treba stati i braniti...i to u segmentu u koji je pobjegao da uživa.
Smatram da je ova trenutna situacija sa Upravom, veća opasnost i od granata 92 po Želju.

Paprika

ned sep 22, 2019 6:53 pm

Slazem se sa zadnjom recenicom i djelim tvoju bojazan.

bogi
Moderator
Kontakt:

ned sep 22, 2019 6:55 pm

.
Zadnja izmjena: bogi, dana/u sri sep 25, 2019 11:17 pm, ukupno mijenjano 3 puta.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.

VječnoŽeljezničar
Kontakt:

ned sep 22, 2019 6:56 pm

LARSSON je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:13 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:08 pm
LARSSON je napisao/la:
ned sep 22, 2019 5:41 pm
Benović ne igra protiv nas zbog kartona.
Još žutih su dobili, jel još nekome treći?
Augusto.
Ja ako sam dobro upratio i ovom crncu Badjiu je ovo 3 zuti
Dalje od Želje ublehasu iz Sapne.

NIKOM TE NE DAMO!!!

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

ned sep 22, 2019 6:57 pm

LARSSON je napisao/la:
fanaticZeljin je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:08 pm

Još žutih su dobili, jel još nekome treći?
Augusto.
U jednom meču je dobio dva žuta, tako da se tu poništavaju, ovo mu je bio drugi.
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

sajo10
Kontakt:

ned sep 22, 2019 6:58 pm

O kakvoj vi nagaznoj mini pricate? Pa hocemoli mi da budemo prvaci ili da igramo za 3-4 mijesto? Halo Zvijezda dolazi, ubijedljivo najgora ekipa u ligi koja je nekim cudom prezivljela na proljece i ostala u najjacem rangu. Ovo mora biti rutinska pobjeda.

Shvatiti protivnika ozbiljno i izac od prve minute 200 na sat. A ne nesto pimplati i dodavati se 60 minuta da bi kasnije isli horuk da zabijemo.

VječnoŽeljezničar
Kontakt:

ned sep 22, 2019 7:01 pm

LARSSON je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:57 pm
LARSSON je napisao/la:

Augusto.
U jednom meču je dobio dva žuta, tako da se tu poništavaju, ovo mu je bio drugi.
Aha,hvala
Dalje od Želje ublehasu iz Sapne.

NIKOM TE NE DAMO!!!

shzna
Kontakt:

ned sep 22, 2019 7:02 pm

bogi je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:55 pm
shzna je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:41 pm
Zvijezda je nagazna mina. Protiv Torpeda su ušli sa ogromnom dozom respekta, pa nisu koristili prilike da istrče kontre iz nekog straha ili šta već. Bit će poprilično yebeno ako ne zabijemo gol u prvom poluvremenu, jer nosimo ogromno breme favorita i bit ćemo sve nervozniji u drugom. Ipak, mišljenja sam da treba odmoriti Alispahića, Veselinovića, Zeca a priliku dati Ramoviću, Zajmoviću i Mujezinoviću. Ukoliko želimo titulu, a želimo, ova utakmica se mora pobjediti. Također, nadam se da će i naš omladinac Bogi dobiti priliku, da Kemo ne bi fasovao žuti. Vrijeme je da zasijaš, wonderkidu!
6:0
Spoiler:
:rofl1:
E ybg. Kuću na dvicu sad laganice. :kafa:
1987

1921.ba
Kontakt:

ned sep 22, 2019 7:15 pm

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

ned sep 22, 2019 7:48 pm

radeci malo sa statistikom i pogotovo u burnom period od 2013. do danas, dolazim do zakljucka da smo se odrekli mnogo dobrih igraca u krivo vrijeme...

sto mi pada na pamet:

tomic
bogdanovic
farias
djelmic
ubiparip
vranjes
graovac
kosoric
krizman
markovic

da si zadrzao neke od ovih igraca na duze vrijeme, siguran sam da bi imali mnogo vise titula nego sto imamo sada... bas steta
21/4/18 nikad zaboraviti, nikad oprostiti!

blueboy
Kontakt:

ned sep 22, 2019 7:54 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:29 pm
Zrinjski u 9.utakmica primio 3.gola.
Fakat nevjerovatna defanziva.
Neće nam biti lahko ni sa jednim od konkurenata, ali oni su realno stepenicu više i jedini pravi konkurent.
Problem je što ove male ekipe teško će moći doći do gola protiv mostaraca tako da njima i jedan gol vrlo često može biti i odlučujući.
Ta 3 primljena gola su im donijela i tri poraza, znači kad god su primili gol nisu ga uspjeli zabiti. Zrinjski je dobar, ali može se sa njim igrati.

Qooler
Kontakt:

ned sep 22, 2019 8:06 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
ned sep 22, 2019 7:48 pm
radeci malo sa statistikom i pogotovo u burnom period od 2013. do danas, dolazim do zakljucka da smo se odrekli mnogo dobrih igraca u krivo vrijeme...

sto mi pada na pamet:

tomic
bogdanovic
farias
djelmic
ubiparip
vranjes
graovac
kosoric
krizman
markovic

da si zadrzao neke od ovih igraca na duze vrijeme, siguran sam da bi imali mnogo vise titula nego sto imamo sada... bas steta
Dobi Partizan u derbiju.
Ne spada u tu kategoriju, al da se prisjetimo i Zakarića. Svakakvih opcija i za klub i za njega, a on samo Partizan, pa Partizan. Izmedju majke i Partizana, izabro bi Partizan i sad ga taj isti klub pokaki.
Da je ostao u Želji, bio bi alfa i omega ekipe, u reprezentaciji bi bio privilegovan zbog toga.
Sad je u Rumuniji, niko čuo, niko ga vidio. Propo ko kauč.

PlaviIzSarajeva
Kontakt:

ned sep 22, 2019 8:07 pm

avlami97 je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:31 pm
Loša posjeta je samo niz loših poteza i dešavanja u zadnje vrijeme:

- blijeda partija protiv Veleža
- neatraktivan protivnik
- hladno vrijeme
- stupidno saopštenje Kluba u vezi raskidanja ugovora sa UMBROm
- pozivanje podobnih na proslavu (ovo je klasična segregacija)
- masa ljudi ide na jug, jer je karta 5 KM, sada im je ta cijena onemogućena
- ima toga još i mislim da će u srijedu sve preko 2,5k biti bingo
Hajde ne glupiraj se molim te. Ovih 2 hiljade sto dolaze prate takve stvari i njima je apsolutno svejedno, tu su sta god da se desava i koji bi dolazili da je utakmica u 4 ujutro i svoje ostale obaveze stimaju prema utakmici. Jedini razlog lose posjete je nasa kultura gdje je vecini draze otici na kafu sa djevojkom, jaranom, prigovaranje oko termina utakmice i sl.

zeljeznicka21
Kontakt:

ned sep 22, 2019 8:09 pm

Mogo je komotno ovaj penal svirat
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.

Qooler
Kontakt:

ned sep 22, 2019 8:12 pm

Zrinjski rutinski protiv Čelika (naslov). Čelik, Sloboda, Mladost, Sloga Simin Han, Velež, zapnu protiv Želje ko da im život ovisi o tome. A onda dodje Svinjski i rutinski. Fuj.

Charlie Sheen
Kontakt:

ned sep 22, 2019 8:20 pm

Juce smo opet pokradeni i fino se suti o tome, cist penal ko suza sa istoka se vidjelo ali eto sudije kao nisu.
Mater vam lopovsku i ne kobtam zasto manijaci nemaju parole za savez ili neke pjesme.

1950
Kontakt:

ned sep 22, 2019 8:21 pm

Qooler je napisao/la:
ned sep 22, 2019 8:12 pm
Zrinjski rutinski protiv Čelika (naslov). Čelik, Sloboda, Mladost, Sloga Simin Han, Velež, zapnu protiv Želje ko da im život ovisi o tome. A onda dodje Svinjski i rutinski. Fuj.
Jbg, ne vadi se sezona protiv Zrinjskog

avlami97
Kontakt:

ned sep 22, 2019 8:24 pm

Qooler je napisao/la:
ned sep 22, 2019 6:50 pm
@Paprika: U jednom se ne slažem sa tobom. Onih 200 što se okupilo kada je bila skupština.
Narod je ginuo u ratu i to ga nije spriječilo da bude požrtvovan. Ništa nije bilo teško. Završio rat, stranke dezavuisale narod, koji je popišan i samo nek ne puca. Sve ono za što su se žrtvovali je omalovaženo.
Zar treba neko na ulici da se bori za Želju?Pa dobro manje izadje kad mu zavisi zdravstvo, školstvo...
Hoću reći, narodni trud i životi su dati uveliko uzaludno, tako da sada ni zašto nije lako animirati bili koga.
Veći problem je zar je društvo spalo na to da svakojake hijene (krokodili) iz politike dolaze u Želju, koji jadan jedva kraj sa krajem spaja. Nemaju više bara a krokodila u društvu sve više. I opet jadan obični čovjek treba stati i braniti...i to u segmentu u koji je pobjegao da uživa.
Smatram da je ova trenutna situacija sa Upravom, veća opasnost i od granata 92 po Želju.
Ako znamo ko i na koji način je sve te hijene doveo u Klub, onda problem postaje još veći. Ne treba napominjati da smo nakon svih "mandata neformalnog vođe" upadali u finansijsku dubiozu i bili dovedeni na rub ambisa. To sve tako nije trebalo biti, jer smo u tim periodima zarađivali najviše love.

U tim periodima:
- novčani tokovi su bili krminogeni, što je Porezna otkrila i sada to moramo plaćati
- stadion nam ličio na arheološku iskopinu sa 5 različitih tribina
- stabilnost i samoodrživost Kluba, nikakva

Podsjećanja radi:
- 2016. renovorani zapad i sjever
- 2017. istok
- 218. novi travnjak sa grijačima i hibridom
- u tom periodu je Željo pored radova na stadionu bio dva puta drugi i jednom osvojio Kup
- 2019. do sada ništa, pa ni ekser

Šta će biti nakon ovog mandata, je pitanje. Na hajr i na dobro.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 6 gostiju.

Prijava  •  Registracija