Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 2:17 pm

Zvaka72 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:10 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:00 pm
@leon

Naravno da ljudi podrzavaju ili ne podrzavaju, pljuju ili ne pljuju i svako ima pravo na izbor, ali najveci problem su LAZI, ja nisam rekao da je to kao mega projekat sto nece paltit 300.000 nego sam aludirao na to da se i za tu stvar lagalo, to je poenta moje price. Nek stvara svako sliku kakvu hoce, ali ne po lazima.

A za tog novinara se valjda odnosilo na tog nekog sto je odavao klupske podatke, sta li, i tome treba stati u kraj.
Jarane selimović na pressu slaže da marka nije uplaćena za teren a o drugim lažima da ne pričamo i sad treba da vjerujemoo da će nam zaraditi milion KM a za 9 mjeseci dao 10 kKM.
Jel tebi to realno, majke ti. frajer dokazani prevarant i nije zaslužio da mu Željo nosi dres.
Ali ako je ozbiljan nek uplati 300 kKM do nove godine i još 500 sa početkom iduće sezone i ja ću mu vjerovati a i ostali forumaši.
Kunem se ....
Ma nema on trenutno toliko uticaja na rad kluba, sad ga cini mi se interesuje samo fan shop i no1 i ako to bude onako kako sam pisao onda je to ok, nek se ne mijesa ni u sta vise i to je to.

Al ja uopste i ne pricam o selimovicu ovdje nego o kompletnoj upravi, a dali su para u klub i to par stotina hiljada pozajmica, bez toga bi tesko pravo bilo.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 2:24 pm

Treba bit glup pa objavit saopšenje o problematici kluba na njegov rođendan. Da se radi o nekom ekstra konciznom, važnom saopštenju, pa eto izuzetak..al ne lezi vraže....
Oni su objavili saopštenje da je neki momak odao informaciju o njihovom interesu iz svog ličnog interesa, a debili se pozivaju na transparetnost.
Ljudi moji ja kao da sam počeo navijati za političku stranku i to na 98. rođendan moje ljubavi. Nisam ja ovde da čitam ko kome podvaljuje dok svi podvaljuju Želji.
Ovo treba rastjerat iz uprave, jer od ovih budžetlija mi možemo očekivati Krivaju, Aluminij, Rudnike i sudbinu svih javnih preduzeća. Njima je budžet i uništavanje profesija, a zamarat će nas bezbrojnim saopštenjima ko je kriv i šta je kriv. Dva puta sam ovo pročitao i ne vjerujem očima koliko su stupidni. Da ne bi došli u situaciju firmi koje su referenca politici u BiH: Ne interesuju me saopštenja, ne interesuju me da li je onaj što je trebao imati 15% na čišćenju pogriješio što je otkrio onog da je namjerio da tuši dresove, ovo je sve gol lopov i Amare, ti si kriv što si nam ove zalegao u klub. U klubu su do sada bili i nesposobni i lažni navijači, ali nikada nisu bili goli politčki lopovi kojima je vrhunac napisati saopštenje.
Ovo treba sve rastjerat. Ovo već danas treba da je sve van kluba, ako imalo brinemo o Želji, a Amar neka bira igrače, a ne uprave.
Ako volimo Želju ko što pišemo ovde, vrijeme je da se upale sve lampice.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 2:28 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:17 pm
Zvaka72 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:10 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:00 pm
@leon

Naravno da ljudi podrzavaju ili ne podrzavaju, pljuju ili ne pljuju i svako ima pravo na izbor, ali najveci problem su LAZI, ja nisam rekao da je to kao mega projekat sto nece paltit 300.000 nego sam aludirao na to da se i za tu stvar lagalo, to je poenta moje price. Nek stvara svako sliku kakvu hoce, ali ne po lazima.

A za tog novinara se valjda odnosilo na tog nekog sto je odavao klupske podatke, sta li, i tome treba stati u kraj.
Jarane selimović na pressu slaže da marka nije uplaćena za teren a o drugim lažima da ne pričamo i sad treba da vjerujemoo da će nam zaraditi milion KM a za 9 mjeseci dao 10 kKM.
Jel tebi to realno, majke ti. frajer dokazani prevarant i nije zaslužio da mu Željo nosi dres.
Ali ako je ozbiljan nek uplati 300 kKM do nove godine i još 500 sa početkom iduće sezone i ja ću mu vjerovati a i ostali forumaši.
Kunem se ....
Ma nema on trenutno toliko uticaja na rad kluba, sad ga cini mi se interesuje samo fan shop i no1 i ako to bude onako kako sam pisao onda je to ok, nek se ne mijesa ni u sta vise i to je to.

Al ja uopste i ne pricam o selimovicu ovdje nego o kompletnoj upravi, a dali su para u klub i to par stotina hiljada pozajmica, bez toga bi tesko pravo bilo.
Ma on ne treba da se mota oko Želje nikako njemu je mjesto u butmiru a ne Grbavici.
Ja u ovom momentu nisam u vip loži vidio Čovjeka koji može dati 100 kKM sem Badžaka i Amara pa i Koldže(jbg budžet) i svi se slažemo da su oni na jednu stranu. Ostali teško.
Zadnja izmjena: Zvaka72, dana/u uto sep 17, 2019 3:34 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 2:32 pm

Bivsi uposlenik i njegov portal ? Ima li ime lik i njegov portal ? A sta cemo sa portalom Amarovog pajde ? Koliko nam je stete nanio, ugleda ukaljao i lazi napisao, a otvaro licno lik sampanjac kad su slavili ?

Kratak memorija nekima ...ali neka nema veze, kada krenu kola niz brdo - a rucna izgleda popusta onda ce biti druga prica.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 2:34 pm

Citaju forum iz Kluba, pa ih pozivam da se malo oglase i napisu nesto na forumu za dobavljaca opreme, za ovo neprofesionalno saopstenje, za fasadu sjevera.
Sretan 98 institucijo borbe, prkosa, inata, ljubavi, srdzbe, pobjede!
Zadnja izmjena: ti.ZE1921, dana/u uto sep 17, 2019 2:35 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 2:34 pm

Reakcije / Marko Dmitrović kategoričan: Željezničar nije dužan dva miliona KM bankama

25. 12. 2018. u 16:27:00 A. S.
Vijest da se Fudbalski klub Željezničar nalazi u finansijskoj dubiozi, koju je na sjednici Skupštine ovog kluba prezentirao direktor Plavih Mirsad Šiljak, izazvala je reakciju velikog broja navijača, ali i Marka Dmitrovića, donedavnog predsjednika Nadzornog odbora tima s Grbavice.

Dmitrović je kazao za Radiosarajevo.ba da je posebno iznenađen nerazumijevanjem nekih stvari, naročito finansijskog dijela priče.

Pogledajte kompletno izlaganje predsjednika Selimovića: Željo treba da ima tri cilja

Adnan Džindo, novi predsjednik Skupštine Željezničara: Napredovati u svim segmentima

Uoči Skupštine: Ko su novi ljudi u Želji, šta kaže Osim, šta piše u Izvještaju?
“Kao donedavni predsjednik Nadzornog odbora sam upoznat sa svim detaljima poslovanja i mogu reći da je sadašnje stanje zadovoljavajuće u poređenju s onim kakvo je bilo tokom prethodnih nekoliko godina. Pogotovo u odnosu na ono što je dojučerašnja uprava zatekla prije nekoliko godina.

Međutim, niko nije kukao zbog toga i zbog toga šta ih čeka. Ljudi su prihvatili angažman u klubu koji vole, i to u vrijeme kada su svi pobjegli s Grbavice. Počeli su raditi, sanirani su mnogi zatečeni dugovi, što je posljedica kontinuirano viših prihoda od rashoda i raznih sporazuma s povjeriocima, urađeno je mnogo toga na organizaciji kluba i poboljšanju infrastructure”, napisao je Dmitrović u odgovoru za naš portal.

On je kategoričan da trenutni dugovi nisu rezultat neobjašnjivih manjkova i iznenadnih novih povjerilaca za koje ne postoji dokumentacija i koji neočekivano niču na sve strane, nego rezultat aktivnog rada kluba na raznim funkcionalnim aktivnostima.

“Neke od tih aktivnosti su praktično bile ulaganje u budućnosti, s obzirom na to da će donositi dodatne prihode, kao npr. poslovni prostori ispod istočne tribine, LED displeji i sl. Sve bi to trebali biti temelji za normalnije i lakše funkcionisanje fudbalskog tima.

Što se ukupne poslovne slike tiče, važno je znati čitati finansijske izvještaje. Ne moram valjda objašnjavati da su potraživanja i obaveze neka šira slika. Niti će svi povjerioci odmah tražiti da im se plati ono što im se duguje, niti klub može instantno naplatiti ono što se nama duguje. To su stvari koje imaju svoju dinamiku, imaju svoje rokove, plus što je tu od velike važnosti pregovaračka moć ljudi koji su angažovani na tim pitanjima, kako po pitanju razvlačenja otplate dugovanja, tako i po pitanju utjerivanja dugova od dužnika”, naglasio je Dmitrović.

Donedavni predsjednik Nadzornog odbora je podvukao da je dosadašnji Upravni odbor mahom bio sastavljen od ljudi iz realnog sektora pa su svoje vještine iz svakodnevnog posla uspješno primjenjivali u plavom klubu.

“Moram priznati da mi je to određena bojazan u vezi novog UO jer vidim da su to uglavnom ljudi iz javnog sektora u kojem se ne radi na taj način. Naravno, to ne znači da ti ljudi automatski nemaju takve sposobnosti. Na njima je da ih primijene ili da ih pronađu u sebi.

Naročito je važno da se non-stop mora raditi. Stalno se mora pričati sa partnerima, kako onima kojima se duguje, tako i onima koji nama duguju. Bez toga nema odnosa povjerenja. Dosadašnji sastav uprave je imao razrađeni sistem u kojem je svaka troškovna jedinica imala svoj izvor finansiranja. Svaki projekat je imao svoju poveznicu sa nekim ulaznim elementima. Ništa se nije radilo po principu „skontat ćemo šta ćemo onda kada se desi“, dodao je Dmitrović.

On kaže da su plaće administracije izmirivale od kirija na stadionu, infrastrukturni projekti su se finansirali novcem koji se dogovori sa Savezom, kantonom, gradom i općinom…

“Tekuće stvari u vezi tima su finansirane iz tekućih izvora poput marketinga, koji je u 2018. ostvario gotovo milion maraka, zatim transfera koji se dogovore i sl. Sve je to bio svakodnevni posao zaposlenika i članova uprave. Pronalaženje novih sponzora, pokušaji da se proda neko od igrača i slične aktivnosti su neminovna svakodnevnica svakoga ko prihvati angažman u klubu. Isto tako, s postojećim sponzorima se mora razgovarati o nastavku saradnje. Duguju nam i određeni klubovi novac za neke ranije transfere pa i njih treba kontaktirati”, objasnio je Dmitrović.


Ovi novi čim su došli počeli su lagati. Za teren nije plaćena ni KM. Ostavili nas u dugovima itd, itd.

U aprilu 2019. nova Uprava nakon nezavisnog revizorskog izvještaja utvrdi da smo u plusu za 2018. g. 26k KM.

Oni nisu bili u stanju obezbjediti 20-30 milja KM da bi se ispoštovala dinamika plaćanja terena i ljudi nas blokiraju. Koji moroni. Nisu bili u stanju uložiti žalbu na blokadu računa na zatezne kamate. Radili i rade u svoju korist, a kontra Želje.

Sad će neko opet reći, daj ba ne spominji više ove koje rade za svoj novčanik, a na štetu Želje. Zašto ne bih spominjao nesposobnjakoviće i lažove? Kome to smeta?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 2:40 pm

Zvaka72 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:28 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:17 pm
Zvaka72 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:10 pm

Jarane selimović na pressu slaže da marka nije uplaćena za teren a o drugim lažima da ne pričamo i sad treba da vjerujemoo da će nam zaraditi milion KM a za 9 mjeseci dao 10 kKM.
Jel tebi to realno, majke ti. frajer dokazani prevarant i nije zaslužio da mu Željo nosi dres.
Ali ako je ozbiljan nek uplati 300 kKM do nove godine i još 500 sa početkom iduće sezone i ja ću mu vjerovati a i ostali forumaši.
Kunem se ....
Ma nema on trenutno toliko uticaja na rad kluba, sad ga cini mi se interesuje samo fan shop i no1 i ako to bude onako kako sam pisao onda je to ok, nek se ne mijesa ni u sta vise i to je to.

Al ja uopste i ne pricam o selimovicu ovdje nego o kompletnoj upravi, a dali su para u klub i to par stotina hiljada pozajmica, bez toga bi tesko pravo bilo.
Ma on ne treba da se mota oko Želje nikako njemu je mjesto u butmiru a ne Grbavici.
Ja u ovom momentu nisam u vip loži vidio Čovjeka koji može dati 100 kKM sem džubura a i Amara pa i Koldže(jbg budžet) i svi se slažemo da su oni na jednu stranu. Ostali teško.
Ne bih otkrivao imena, neka si ti otkrio, ali ima jos ljudi koji su sami dali sestocifren broj.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 2:40 pm

Neko nas sabotira, portal protiv nas, milion neprijatelja, a mi najbolje radimo, mi najcistiji, najposteniji, kmeeee. Isti ko i prosli, bezmudi. Ime i prezime i kraj price
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 2:43 pm

Napisao sam jednom i opet ću.
Selimoviću ako si ozbiljan i ako hoćeš da ti vjerujemo.
Otplati Željin kredit koji je uzet na hipoteku. Ako nemaš novca založi Travnički univerzitet.
Onda ćemo znati da si ozbiljan i da ćeš raditi u interesu Želje i može i oprema i fan Shop sa Halalom.
PS. al ne kao pozajmica već kao predujam za buduće poslovanje.
Mislim da je to pošteno😃😃😃😃😃😃
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 2:44 pm

Elegant je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:32 pm
Bivsi uposlenik i njegov portal ? Ima li ime lik i njegov portal ? A sta cemo sa portalom Amarovog pajde ? Koliko nam je stete nanio, ugleda ukaljao i lazi napisao, a otvaro licno lik sampanjac kad su slavili ?

Kratak memorija nekima ...ali neka nema veze, kada krenu kola niz brdo - a rucna izgleda popusta onda ce biti druga prica.
Karma je kurva.

A zamisli krivo im što je neki lik objavio da su raskinuli ugovor, dok su oni to istovremeno krili i sad pričaju o transparetnosti.

Razlog raskida je da se Uplatnica No1 utali , a kriv je onaj što je to objavio. Taj je imao 15% i on je izgubio interes, pa je objavio to da su ovi krenuli u realizaciju svog interesa. Dakle lopovi se poklali, a u maniru vrsnih manipulatora, svi se pozivaju na transparetnost dok u pozadini daleko od očiju i jedni i drugi uzimaju od Želje. Sreća pa je jedan lopov izgubio 15%, a drugi, Uplalnica No1 je objelodanjen...al i uporan.

Ovo ko da su se djeca potukla pa mami govore šta je koje djete loše uradilo i to sve na rođendan kluba. Čija je ono uzrečica bila ..E moj Željo šta ti rade...

Sve se ovo dogadja pred očima Onog koji ih je i okupio, a i našim koji mirno "šutimo i volimo" dok momački uzimaju i pišu saopštenja jedni o raskidu, a drugi o talu 15%.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u uto sep 17, 2019 2:50 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 2:47 pm

kakav kredit?
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 2:49 pm

@avlami kad vec fino kopiras vijesti, zasto si izostavio dio gdje covjek govori kako smo skoro milion duzni bankama, selimovic je naravno slagao da su bila 2 miliona, ali i tada smo bili skoro milion duzni bankama, imovina pod hipotekom, a ne sjecam se da je iko to ovdje spominjao. A sad kad se spominje kredit od milion i hipoteka, to je odjednom belaj ogromnih razmjera, i jeste belaj, ali se trebalo onda i tad o tome pricati.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 2:50 pm

Qooler je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:44 pm
Elegant je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:32 pm
Bivsi uposlenik i njegov portal ? Ima li ime lik i njegov portal ? A sta cemo sa portalom Amarovog pajde ? Koliko nam je stete nanio, ugleda ukaljao i lazi napisao, a otvaro licno lik sampanjac kad su slavili ?

Kratak memorija nekima ...ali neka nema veze, kada krenu kola niz brdo - a rucna izgleda popusta onda ce biti druga prica.
Karma je kurva.

A zamisli krivo im što je neki lik objavio da su raskinuli ugovor, dok su oni to istovremeno krili i sad pričaju o transparetnosti.

Razlog raskida je da se Uplatnica No1 utali , a kriv je onaj što je to objavio. Taj je imao 15% i on je izgubio interes, pa je objavio to da su ovi krenuli u realizaciju svog interesa. Dakle lopovi se poklali, a u maniru vrsnih manipulatora, svi se pozivaju na transparetnost dok u pozadini daleko od očiju i jedni i drugi uzimaju od Želje. Sreća pa je jedan lopov izgubio 15%, a drugi, Uplalnica No1 je objelodanjen...al i uporan.

Ovo ko da su se djeca potukla pa mami govore šta je koje djete loše uradilo i to sve na rođendan kluba. Čija je ono uzrečica bila ..E moj Željo šta ti rade...

Sve se ovo dogadja pred očima onih koji ih je i okupio, a i našim koji mirno "šutimo i volimo" dok momački uzimaju i pišu saopštenja jedni o raskidu, a drugi o talu 15%.
Mala bara puno krokodila.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 2:53 pm

Zna li se ko je Bojan Seleskovic, njega su cini mi se prozvali u saopstenju ?
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 2:56 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:49 pm
@avlami kad vec fino kopiras vijesti, zasto si izostavio dio gdje covjek govori kako smo skoro milion duzni bankama, selimovic je naravno slagao da su bila 2 miliona, ali i tada smo bili skoro milion duzni bankama, imovina pod hipotekom, a ne sjecam se da je iko to ovdje spominjao. A sad kad se spominje kredit od milion i hipoteka, to je odjednom belaj ogromnih razmjera, i jeste belaj, ali se trebalo onda i tad o tome pricati.
Jarane a što se ne priča kako pojedini nisu htjeli da budu u upravi, jer bi morali potpisati hipoteku.
I da nemam nikakav dodir sa klubom sem kao navijač al jbg. pričam sa ljudima i znam sabrati 2 + 2.
Al preživio je Željo i Brankovića i ove će garant.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 2:57 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:40 pm
Zvaka72 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:28 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:17 pm


Ma nema on trenutno toliko uticaja na rad kluba, sad ga cini mi se interesuje samo fan shop i no1 i ako to bude onako kako sam pisao onda je to ok, nek se ne mijesa ni u sta vise i to je to.

Al ja uopste i ne pricam o selimovicu ovdje nego o kompletnoj upravi, a dali su para u klub i to par stotina hiljada pozajmica, bez toga bi tesko pravo bilo.
Ma on ne treba da se mota oko Želje nikako njemu je mjesto u butmiru a ne Grbavici.
Ja u ovom momentu nisam u vip loži vidio Čovjeka koji može dati 100 kKM sem džubura a i Amara pa i Koldže(jbg budžet) i svi se slažemo da su oni na jednu stranu. Ostali teško.
Ne bih otkrivao imena, neka si ti otkrio, ali ima jos ljudi koji su sami dali sestocifren broj.
Da se ukljucim u ovu debatu koliko je ko od UO dao/donjeo u klub.
Niko od njih nije donje svoje love nista a ne sestocifrenu sumu, posebno ne Dzubur i Nihad. Oba su sitni prevaranti, kokosari. Da je neko unjeo u klub tolike pare nebi dugovi mimo kredita bili cca milion KM za ovu godinu. Duzni su i bogu i narodu. Da su unjeli bilo sta znaka bi cijela Evropa i Azija. Pisale se poeme i klanjalo pojedincima sto su sponzorisali pojedine tekme, ove sestocifrene bi na TV dali. Da postoje.
Bojan je podudio UO posao. On dovede sponzore, njemu 15% od vrijednosti ugovora. Posteno i poslovno. Ovi pametnjakovici umjesto da prihvate jer su kokuzi, i sve stave na papir, su ga otjerali ko kera. Covjek ima svoj portal i sasvim legitimno objavio ono sto zna i sto je istina.
Zbog istine ga UO proziva a nema muda da napise njegovo ime.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 3:00 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:53 pm
Zna li se ko je Bojan Seleskovic, njega su cini mi se prozvali u saopstenju ?
Daj zivota ti ne pravi se dalabu. Vrlo dobro znate svi vi ko je lik.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 3:01 pm

Paprika je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:57 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:40 pm
Zvaka72 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:28 pm

Ma on ne treba da se mota oko Želje nikako njemu je mjesto u butmiru a ne Grbavici.
Ja u ovom momentu nisam u vip loži vidio Čovjeka koji može dati 100 kKM sem džubura a i Amara pa i Koldže(jbg budžet) i svi se slažemo da su oni na jednu stranu. Ostali teško.
Ne bih otkrivao imena, neka si ti otkrio, ali ima jos ljudi koji su sami dali sestocifren broj.
Da se ukljucim u ovu debatu koliko je ko od UO dao/donjeo u klub.
Niko od njih nije donje svoje love nista a ne sestocifrenu sumu, posebno ne Dzubur i Nihad. Oba su sitni prevaranti, kokosari. Da je neko unjeo u klub tolike pare nebi dugovi mimo kredita bili cca milion KM za ovu godinu. Duzni su i bogu i narodu. Da su unjeli bilo sta znaka bi cijela Evropa i Azija. Pisale se poeme i klanjalo pojedincima sto su sponzorisali pojedine tekme, ove sestocifrene bi na TV dali. Da postoje.
Bojan je podudio UO posao. On dovede sponzore, njemu 15% od vrijednosti ugovora. Posteno i poslovno. Ovi pametnjakovici umjesto da prihvate jer su kokuzi, i sve stave na papir, su ga otjerali ko kera. Covjek ima svoj portal i sasvim legitimno objavio ono sto zna i sto je istina.
Zbog istine ga UO proziva a nema muda da napise njegovo ime.
Cim je tako brzo poletio da sve objavi na svoj portal i neka su ga otjerali ko kera.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 3:03 pm

Paprika je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:00 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:53 pm
Zna li se ko je Bojan Seleskovic, njega su cini mi se prozvali u saopstenju ?
Daj zivota ti ne pravi se dalabu. Vrlo dobro znate svi vi ko je lik.
Kunem ti se svim na svijetu da nikad u zivotu ovo ime nisam cuo, nisam bio na forumima nesot aktivan kad se prelazilo ovdje pa pretpostavljam da zbog toga ne znam.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 3:03 pm

Ma samo seru nista ne rade, evo dodje septembar lagano krova nema, fol predali za fasadu a nisu prezentovali idejno rjesenje. Izgubili licencu sto maksum sebi ne bi dopustio i ovaj delegat pise kako ih se pljuje bez razloga???. Evo nek rade nek demantuju raju ko im brani da rade. Pripisuju sebi uspjehe na sportskom planu a njihova uloga je 2 %
... Godine života svoga tebi dao sam...

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, BHDragons, Google [Bot], pintol_TM87, SIMA_SIMAU i 61 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija