Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 11:37 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned sep 15, 2019 11:33 am
AsharaK je napisao/la:
ned sep 15, 2019 9:38 am
Eh da smo ih pobjedili, prolupali bi ljudi. Šteta što nije pao gol iz nekog ofsajda.
Ono Kemino sam vidio u golu i da je ušlo pocrkali bi.

Ništa moramo popravljati pristup i ne kontam ove što govore dešavat će se. Pa ne mora se dešavat, zašto bi se desilo da igramo mlitavo.
Logično je očekivati gubljenje bodova al nek to bude nedostatkom sreće, nadigravanjem a ne time što smo sami sebe pobjedili zbog tog pristupa.
Samo da smo dobili Borac i Slobodu kuci, jucerasnji X bi bio sasvim uredu. Bespotrebno gubimo bodove. Radnik, Zvijezdu i Tuzlu morsmo dobiti. Nemojte zaboravit da Tuzla duguje Sarajevu 3 bobe od prosle godine, kad su im ovi pustili onu pobjedu za opstanak.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 11:45 am

AsharaK je napisao/la:
ned sep 15, 2019 11:37 am
Leon_Professional je napisao/la:
ned sep 15, 2019 11:33 am
AsharaK je napisao/la:
ned sep 15, 2019 9:38 am
Eh da smo ih pobjedili, prolupali bi ljudi. Šteta što nije pao gol iz nekog ofsajda.
Ono Kemino sam vidio u golu i da je ušlo pocrkali bi.

Ništa moramo popravljati pristup i ne kontam ove što govore dešavat će se. Pa ne mora se dešavat, zašto bi se desilo da igramo mlitavo.
Logično je očekivati gubljenje bodova al nek to bude nedostatkom sreće, nadigravanjem a ne time što smo sami sebe pobjedili zbog tog pristupa.
Samo da smo dobili Borac i Slobodu kuci, jucerasnji X bi bio sasvim uredu. Bespotrebno gubimo bodove. Radnik, Zvijezdu i Tuzlu morsmo dobiti. Nemojte zaboravit da Tuzla duguje Sarajevu 3 bobe od prosle godine, kad su im ovi pustili onu pobjedu za opstanak.
Baš to.

Treba izgurat do zime pa se i pojačat.

Usput pogledah onaj video, po meni više ruka nego regularna situacija. I što je najgore Željo će ispast apsolutni krivac.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 11:46 am

I odma pusi ga Amare, yebem li vam klicu fakinsku pichke jedne usrane. Neka te Amare sto godina da yebes ove pitarske guzne havere koji svinjskom dupe okrenu vazda a nama yebu od do.
Svi se digli mamu im yebem protiv Zelje, ko kad smo im trn u oku. Dozivotni ban ko progovori protiv Amara
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 12:12 pm

CURVA je napisao/la:
ned sep 15, 2019 11:48 am
jovanmaksimovic je napisao/la:
ned sep 15, 2019 11:11 am
znaci iako sam mislio da je ponisten velezu regularan gol, kao i nama sto nisu svirana dva penala i crveni sto nije dat urdinovu... kontam ajde bod je dobar kako smo lose igrali...

sada cu reci sljedece... sudije su nam ukrale pobjedu! cistu pobjedu!

cista ruka branda prije "regularnog gola" veleza, cist crveni urdinovu, dva nesvirana penala za nas... i jos pritom kad dodas vasarsku seljacku atmosferu u vrapcicima, mozes samo zakljuciti da smo mi ti koji trebamo da se zalimo a ne pitari, fukare i robija i ono malo rodjenih sto je ostalo danas...

izvinjavam se unaprijed normalnoj raji iz mostara, ali onakav seljakluk i mrznju prema zelji jos nisam vidio, bolji bi docek imali u zagrebu ili beogradu... sramota za nekad veliki klub...

zelim im sto brzi povratak u cvajtu i da se nikad ne vrate...
:pljesak: brate sto je najgore mi smo se pravdali i kad nam 11 utakmica zaredom nisu dali gol
Sjećam se majke mi kako smo dočekivali navijače Veleza dok je još bio betonski istok, pa ih puno dodje , raja ih pozdravlja, slika se sa njima , baš ih dočekamo bratski. A onda se sjetim gostovanja i stajanja na onom betonu naslonjen na ogradu da jedva nesto vidiš i onda nakon utakmice kamenjanje sa svih strana, ono sam još u Lukavici doživio i nigdje. E od tada su oni u mojim očima cista nula.
Da ne pričam zadnju utakmicu na Otoci protiv Olimpika koliko je Zeljovaca nabavilo karte Mostarcima zbog poznatih razloga.
Znaci postali su bruka i sramota.
Želim im drugu ligu i da se nikada ne vrate.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 12:16 pm

Šteta da nije snimala ekipa 1921 da se napravi normalan video laktanja igrača Veleza i dva čista penala za nas. I da se lijepo vidi igranje rukom Brandaa.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 12:24 pm

Imal kakav stream za juniore?
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 12:40 pm

Od svih klubova iz BiH, da nije Želje možda bih kao i većina simpatizirao Velež, ali zgrožen sam jučerašnjim ponašanjem od navijača i igrača na terenu.
Kakav seljački pristup. Užasno. Ko o čemu kurva o poštenju da nisu štimali i kukali nikad se ne bi vratili u PLBiH
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 12:40 pm

Kemo momak igra fenomenalno!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 12:45 pm

Željo u početnom sastavu: Muftić (GK), Musić, Beća, Drina (C), Šabić, Ahmić, Duraković, Salanović, Mujić, Aljić i Gasal.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 12:48 pm

Nadam se da ce Amar shvatit da Alispahic nema mjesta u prvih 11 protiv seljackih ekipa. Treba nam neko tvrd na sredini, jedna prava radilica protiv takvih ekipa.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 12:51 pm

Uskoro cu vjerovatno pocet djelit test na tri dana da vam poklopim cijeli vikend pa da gledate sve tekme. Javim opet.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 1:03 pm

AsharaK je napisao/la:
ned sep 15, 2019 12:48 pm
Nadam se da ce Amar shvatit da Alispahic nema mjesta u prvih 11 protiv seljackih ekipa. Treba nam neko tvrd na sredini, jedna prava radilica protiv takvih ekipa.
Nadam se da ce Stilic nekad oko novembra ufatiti zalet, i mesa moze lagano na klupu.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 1:11 pm

AsharaK je napisao/la:
ned sep 15, 2019 12:48 pm
Nadam se da ce Amar shvatit da Alispahic nema mjesta u prvih 11 protiv seljackih ekipa. Treba nam neko tvrd na sredini, jedna prava radilica protiv takvih ekipa.
Alispahic i Dado kada igraju slobodno i bez prevelikog pritiska odigraju super. Cim njih se malo jace stisne i odigra grublje oni su katastrofa jer to su kreatori, treba im vremena, par sekundi vise da odigraju pas kako treba.
Ovo je meni jasno, ono sto mi ne ide u glavu je da su nama Vehabovic i Zeljkovic bukvalno trcali kroz sredinu... Ima tu svega... igraca najvise a Boga mi i Amara. U derbiju Krpic i Zec su se vracali po loptu haman do naseg sesnaesterca, toga protiv Veleza nije bilo.

Elem vjerujem da ce se pristup popraviti i da cemo sa vise zalaganja ulaziti od samog pocetka. Samo tako mi mozemo uzimati bodove u PL makar do zimske pauze
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 1:16 pm

Inace smo u minusu po Amarovou racunici, al eto imamo sad priliku popravit bodovni saldo. :D
Željezničar ante portas !
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 1:27 pm

Jao jesmo ujedinili pitare i mostarce, svaka nam cast
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 1:38 pm

Gospodo iz ureda medijskog partnera hoćete li malo početi pisati o nedosuđenim penalima za FK ŽELJEZNIČAR. Eto gol crvenih smradova je reguralno ponisten. Iako nismo zaslužili pobjedu puno je kad te ostete za 2 penala i najmanje još 2 crvena.
Bagro okupatorska

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 1:40 pm

phpBB [video]
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 1:40 pm

Ja sam jučer vidio jednog pitara u majici dupla kruna.
Ja ne znam što kukate na atmosferu previše, ovo je očekivano od guznih havera torPETa.. Yebavali su majke cijelu utakmicu, Osimu najviše ali opet kažem prema nama se ni okrenuli nisu a stajali smo jedni do drugih.
Meni je ovaj bod ko šest bodova prema prikazanom jučer.
Utakmica kopija prošlosezonskih Željinih gdje smo prvo prebijeni, pa nismo trčali, nismo imali kreacije a najveći razlog je slaba trka i loše utrčavanje u prostor. Odbrana katastrofalna, bekovi su nam najgori dio ekipe.
U drugom poluvremenu, bar od 45 do 70 minute je ipak bila druga priča ulaskom Štile i Rame, i kad smo svi očekivali da ćemo ih na neku svježinu i sa igračem više napasti, najlošiji utisak jučerašnje utakmice je bio što su oni nas napali i śto smo mi oduzimali vrijeme kako smo znali i umjeli.
Ali sve u svemu vrijeme je da nam motiv i želja na Grbavici protiv Zvijezde i Radnika budu isti i ni procenta manji u odnosu na utakmice sa zrinjskim i torPETom, jer samo sa takvim pristupom možemo dobiti svakoga i na gostovanju i kući.
6.bodova se mora uzeti gdje bi opušteno išli u Tuzlu..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 1:41 pm

mirzoni1921 je napisao/la:
ned sep 15, 2019 1:38 pm
Gospodo iz ureda medijskog partnera hoćete li malo početi pisati o nedosuđenim penalima za FK ŽELJEZNIČAR. Eto gol crvenih smradova je reguralno ponisten. Iako nismo zaslužili pobjedu puno je kad te ostete za 2 penala i najmanje još 2 crvena.
Bagro okupatorska

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
Naravno da nece ni spomenuti niko
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 1:45 pm

Na kraju samo mi oštećeni, ali hajka se protiv nas diže. Samo gledati sebe i idemo dalje. Amare, bar kod tebe ne smije ovo više da nam se ponavlja, da uđemo nezainteresovano i mlako. Sa seljacima moraš jako i mudro. Jučer da su naši imalo htjeli napasti i biti agresivni, uvalili bi im još jedan u zadnjih 15 minuta i odnijeli 3 boda kući.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, Dzezvar i 66 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija