Moderator/ica: storm_raider

 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 30, 2019 12:59 pm

Amar927 je napisao/la:
pet avg 30, 2019 12:24 pm
Musemić pred derbi: Veselinović, Ramović i Zec stariji su najopasniji
A nije svjestan hudnik da ce mu ga Kemo zabiti, ko da gledam iz kornera na drugoj stativi :zeljeznicar1:

:baklja: ZEEEEELJOOOOOOO
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 30, 2019 1:07 pm

SVI NA TRENING!
slika
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 30, 2019 1:08 pm

Zaboravio si zajmovica husrefe :ganja:
 
Sezam13
Postovi: 2
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 30, 2019 1:11 pm

Valter je napisao/la:
čet avg 29, 2019 8:19 pm
Prije svega nekako bih da zamolim bez one "Grbavica baza bez poraza" barem za neko vrijeme dok ona ne bude imala smisla. Postao sam sujevjeran i imam osječaj kad je čujem da od pobjede nema ništa.

Kakvo god mišljenje imali o onima s Kobilje glave moramo se složiti da imaju najbolji stoperski par lige Šerbečić-Lazić. Tu Amar mora naći rješenje jer bojim se da sam Krpić tu malo šta može uraditi. Za ovakvu vrstu stopera mnogo neugodniji može biti E.Zec. E sad koliko on može ... Iskreno se nadam da Amar neće izvršiti samoubistvo sa A.Zecom u početnoj. Ramović se u Širokom desno pokazao kao bolje rješenje i igrač sa više opcija. Nije ni on u spektakularnoj formi al ja bih počeo sa njim. Što se tiče veze nek nam je Bog na pomoći, ako se ne budu kretali naprijed-nazad barem 20% više nego inače to nebu dobro. Moraju maksimalno pomagati odbrani koja nam je svakako najlošiji dio tima. A to znaju i Pitari. Izbor Kaljanca za sudiju u derbiju je odgovor saveza na našu tužbu. Nekim dosuđenim polu-faulima u opasnoj zoni, brzim žutim kartonima ključnim igračima može puno pomoći Pitarima.

Bilo bi dobro kada bi 15 minuta prije početka utakmice (ni ranije ni kasnije) počeli onu "A le, a le, Željezničar le, hajde molim te samo je.bi te, pi.čke Zeničke ..." do "Grbavice". :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Znamo mi zbog cega to pjevamo i kada pjevamo. Zamolio bih te, kao i ostale clanove, da se ne raspravlja na ovome mjestu o navijackim stvarima i potezima Manijaka kao grupe. Lp
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 30, 2019 1:23 pm

Zna li neko, zašto su se vraćale karte nakon skeniranja onom momku što stoji kod brojača karata i onih "ježeva"? To mi nešto čudno bilo, ja imam godišnju, ali baš je stvaralo gužve i raja su se bunila pravo! I ja bih, prošlih godina sam uzimao pojedinačne, jer ih skupljam za svoju arhivu. Nema veze, samo da ih dernemo, pa kako god!
IGRAJ ŽELJO, IGRAJ I POBJEDI!
:zeljeznicar1: :titula:
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 30, 2019 2:10 pm

tm87alem je napisao/la:
pet avg 30, 2019 1:23 pm
Zna li neko, zašto su se vraćale karte nakon skeniranja onom momku što stoji kod brojača karata i onih "ježeva"? To mi nešto čudno bilo, ja imam godišnju, ali baš je stvaralo gužve i raja su se bunila pravo! I ja bih, prošlih godina sam uzimao pojedinačne, jer ih skupljam za svoju arhivu. Nema veze, samo da ih dernemo, pa kako god!
IGRAJ ŽELJO, IGRAJ I POBJEDI!
:zeljeznicar1: :titula:
Nema potrebe da on uzima karte. Poništiš, uđeš i zdra'o. Evo moja uredno stoji spakovana u "arhivi". :DD:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 30, 2019 2:13 pm

Ove nove karte se nisu baš bolje poništavale nego stare, valjda će se to malo unaprijediti. Mada, mislim da nije do karti nego do brojača. Sutra svi trebamo požuriti najkasnije do pola 8 da uđemo i da igrači vide punu Grbavicu prije odlaska u svlačionicu.
Svi kao jedan, svi za Želju, pritisak od prvog momenta i pobjeda neće doći u pitanje!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 30, 2019 2:19 pm

"Odanost i čast simbol su njegovog imena, a ljubav prema klubu primjer za sva vremena. Njegove riječi nek' su vam uvijek u glavi, igrajte srcem sarajevski plavi."

Josip Bukal
Forza 1921!

Oda majstore!
 
nide
Postovi: 31
Pridružen/a: ned jul 15, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 30, 2019 2:21 pm

EVO KONE DOSLE, NAVIJAJU GLASNO,
PORUKU NAM SALJU DA CUJEMO JASNO.
NA SLJEDECEM DERBIJU NIJE TAJNA NEKA,
NA BILINOM POLJU KONA VAS TU CEKA
:ganja: .
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 30, 2019 2:21 pm

Sezam13 je napisao/la:
pet avg 30, 2019 1:11 pm
Valter je napisao/la:
čet avg 29, 2019 8:19 pm
Prije svega nekako bih da zamolim bez one "Grbavica baza bez poraza" barem za neko vrijeme dok ona ne bude imala smisla. Postao sam sujevjeran i imam osječaj kad je čujem da od pobjede nema ništa.

Kakvo god mišljenje imali o onima s Kobilje glave moramo se složiti da imaju najbolji stoperski par lige Šerbečić-Lazić. Tu Amar mora naći rješenje jer bojim se da sam Krpić tu malo šta može uraditi. Za ovakvu vrstu stopera mnogo neugodniji može biti E.Zec. E sad koliko on može ... Iskreno se nadam da Amar neće izvršiti samoubistvo sa A.Zecom u početnoj. Ramović se u Širokom desno pokazao kao bolje rješenje i igrač sa više opcija. Nije ni on u spektakularnoj formi al ja bih počeo sa njim. Što se tiče veze nek nam je Bog na pomoći, ako se ne budu kretali naprijed-nazad barem 20% više nego inače to nebu dobro. Moraju maksimalno pomagati odbrani koja nam je svakako najlošiji dio tima. A to znaju i Pitari. Izbor Kaljanca za sudiju u derbiju je odgovor saveza na našu tužbu. Nekim dosuđenim polu-faulima u opasnoj zoni, brzim žutim kartonima ključnim igračima može puno pomoći Pitarima.

Bilo bi dobro kada bi 15 minuta prije početka utakmice (ni ranije ni kasnije) počeli onu "A le, a le, Željezničar le, hajde molim te samo je.bi te, pi.čke Zeničke ..." do "Grbavice". :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Znamo mi zbog cega to pjevamo i kada pjevamo. Zamolio bih te, kao i ostale clanove, da se ne raspravlja na ovome mjestu o navijackim stvarima i potezima Manijaka kao grupe. Lp
Tako je, storm je vise puta rekao da se ne pise o grupi ovdje. Ako ga bas zanima pjeva se jer je u ratu simbol grada bila.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 30, 2019 2:26 pm

Povedi nas kapitenu, pojedi lazica i serbecica!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 30, 2019 2:31 pm

Treba Krpicu lopte u prostor slati, jebat ce im nanu naninu!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 30, 2019 2:46 pm

Joj Husrefovog pokusaja stavljanja nas favoritima. Imaju ljudi tri tima, jednim igraju europu, drugim ligu, a taj treci fol ozlijedjeni igraci predvodjenj rahmanovicem.
Nasi nek zapnu od prve minute, preorite teren pizde jedne i dobar rezultat nece izostati, a veceras cete skontati kakva podrska vas sutra ceka.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 30, 2019 2:49 pm

Nek se Krpa bori s njima, ali prednost traziti u igri na zemlji. Ramovic moze biti prevaga, Ermin Zec isto..
I opet kazem, mislim da ne bi bilo pametno poceti sa Dadom i Mehmedom na sredini, treba nam vise brzine.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5125
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 30, 2019 3:14 pm

slika

GODINE PROLAZE NIŠTA SE NE MIJENJA
JOŠ UVIJEK ISTA PJESMA ŽELJO J*BE sarajeva !!!
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 30, 2019 3:32 pm

CURVA je napisao/la:
pet avg 30, 2019 3:24 pm
salle86 je napisao/la:
pet avg 30, 2019 3:14 pm
slika

GODINE PROLAZE NIŠTA SE NE MIJENJA
JOŠ UVIJEK ISTA PJESMA ŽELJO J*BE sarajeva !!!
kazu da je jucer skoro 2000 prodatih karata
I gdje su sezonske,desetogodisnje to je odmah oko 5000, gdje su njihovi..
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 30, 2019 3:37 pm

Vrijeme je za anketu, da obavimo gradjansku duznost :D
prognoziram remi, nadam se petardi u golu kitica :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 30, 2019 3:42 pm

2 razlike i zalopojka kako nisu imali pola tima :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1723
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 30, 2019 3:45 pm

Glaso za poraz jbg, nafakasi su veliki i poucen prethodnim derbijem, ne mogu nikako optimista bit nazalost :(
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 30, 2019 3:47 pm

Jedna od najbitnijih utakmica prvog dijela sezone. Ovo se mora dobiti!!!! Poslije ove idemo Veležu a njima dolazi Zvijezda, sa pobjedom sigurno cemo puno lakse u Vrapčićima igrati, a oni 100% imaju pobjedu šrotiv Zvijezde. Zato pamet u noge, hrabro. Ako neko hoce da se proda sutra ce biti i scoutinga, zato maximum. Veselinović, Dado i Kemo igrači utakmice... 💪

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], Majkel i 124 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija