Moderator/ica: storm_raider

 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 12:37 am

Izgleda da se Ta(r)tar povrijedio i propusta par tekmi :D
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 12:57 am

Joj da imam tu sliku sad bih je stavio
イビチャ・オシム
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 1:20 am

Samo treba biti pozitivan.
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 4:15 am

.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 7:37 am

Izlija je napisao/la:
pon avg 26, 2019 12:57 am
Joj da imam tu sliku sad bih je stavio
S obzirom da jos citiraju tvoj post o kupovini titula, nije ni cudo sto tebi ta ista slika ne smeta.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 7:39 am

Curva je sve upravu! Svakom razumnom navijacu, kojem je klub ispred pojedinca smeta taj semafor.
Ostali umrite u objektivnosti devetog mjesta, najgoreg prelaznog roka, i trenera kamatara.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
dres_na_pruge
Postovi: 50
Pridružen/a: sub mar 05, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 8:16 am

Qooler jara napises par postova koje treba samo uokviriti jer su primjer kako treba razgovarati a i razmisljati , al volje ljudi one sto pjesmice pisu, tzv forumasi godine XD Hvala sto mi popravi dan svojim postovima.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 8:23 am

CURVA je napisao/la:
pon avg 26, 2019 12:44 am
Kospa je napisao/la:
ned avg 25, 2019 11:52 pm
CURVA je napisao/la:
ned avg 25, 2019 10:00 pm

Jesi li to meni nesto uputio?vjerovatno jesi ali sad ce ti brat objasniti posto izvrces stvari.Kad je bila akcija za reflektore ja sam otisao i uplatio ,posto nam je islo lose a durgo i storm su se najvise zadali da to uspije ja sam ih zezao ali su me natjerali da idem od kolege do kolege na poslu i da skupljam pare kako bi uspjeli i to sam 100 puta napisao i 100 puta sam ih pohvalio pogotovo durgu.Za 7 trenera sam rekao da su ispali slageri jer nisu uspjeli da sa najboljom upravom i najvecom podrskom navijaca naprave tim,pobjednicki mentalitet vec upravo ovo drugo .Nije Amar kriv sto Adzem nije uspio sacuvati 3 -0 5 minuta do kraja i sto je na proljece vrtio istu ekipu jer se prepao Titule .Fudbal je okrutan ili si pobjednik ili nisi .Za ove godine dok Amara nije bilo ja ne znam da je trener nekom rokadom promjenio tok utakmice ,sve je sablonski bilo,znao si tacno kad je koja izmjena i ko ce uci .Dali je moguce da pokusavas nekog opravdati jer stavlja sliku semafora nakon najvece sramote od ljutog rivala ? Bravo majstore
Ne odnosi se samo na tebe, evo recimo taj isti moderator je do sada dao i daje jos uvijek svoj doprinos zajednici zeljinih navijaca, da ne nabrajam. Ta slika je zalijepljena u raspravi koji je najtezi poraz Zelje u derbijima. Ljudi to uzmu iz konteksta i predstave momka ko nekog pitara ko se nasladjuje Zeljinim porazima???

Evo i ti si hodao po svojoj firmi i skupljao za reflektore, dao svoj doprinos, da li neka od tvojih izjava a imao si ih more ako se izvadi iz konteksta, treba da se okarakterise kao pljuvacka, izdajnicka, pitarska?

Ja mislim da ne bi ni pola halabuke bilo oko toga da ta slika nije zalijepljena islljucivo kao kritika Amaru. E onda je problem i to epskih razmjera, treba covjeka na stub srama staviti.

Ili konkretno ti si pilao Durgu zbog smajlija ko da je covjek opsovao sve Zeljine legende. Znaci jebenog smajlija... pa kad bi covjek tebi smajlije uzimao za zlo ili ih tumacio pogresno, to bi za Haga bilo.

Ovdje na forumu ima raje koja ima totalno drugacije stavove od mene, ima ih i na listi blokiranih. Ali nikad ni za jednog nisam tvrdio da je ovakav onakav, cijenio koliki je Zeljovac itd jer to nije moje sudim niti me interesuje.
Brate opet fulas ,lars je htio da ocrni Amara i on je stavio to sto je stavio, koliko god se mi ne slagali on to nije trebao uraditi ,ne stavljam ga ja na stub srama on je sam sebe stavio bez obzira sta radi za nas .Ja ne mislim nista ruzno o njemu ali je pretjerao i naravno da cu mu to reci ,dok je durgo rekao ali ono supacki fol nisi trebao pa smajlic da mu ovaj ne zamjeri i jos se vadi kao slucajno.Ali nebitno ako Vama ne smeta bravo.
Sta ga ima Lars ocrniti......
Isto ko da je bilo 3:0 za nas pa Lars prepravio na 0:3....
Cinjenica je da ce amar ostati upisan u istoriji kluba i rezultata kao trener koji je nakon 54 godine uspio na Grbavici izgubiti 3 razlike.
Isto kao sto stoji da je amar dobrim dijelom ucestvovao u osvjanju ZELJINIH titula....ne amarovih......
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 8:52 am

Eno sad i Lars kriv samo Amar nije. Ostavite momka na miru, zavrseno.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 8:52 am

Kao sramota postaviti sliku 0:3 protiv pitara na Grbavici, a nije sramota kao papagaj ponavljati niz od 5 uzastopnih poraza, kojih je u stvari bilo 6, ali se zadnji desio pod Amarom, pa se valjda ne računa. I jedno i drugo su činjenice i dio Željine skorašnje historije.

Protiv pitara najveći hendikep će nam biti neigranje Stevanovića. Zamijenit će ga najvjerovatnije Stanić, koji u kontinuitetu igra neodgovorno. Previše je ofanzivan i manje vodi računa o odbrani.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 9:09 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
pon avg 26, 2019 7:39 am
Curva je sve upravu! Svakom razumnom navijacu, kojem je klub ispred pojedinca smeta taj semafor.
Ostali umrite u objektivnosti devetog mjesta, najgoreg prelaznog roka, i trenera kamatara.
100%
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 9:15 am

Lazni moralisti
Željezničar ante portas !
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 9:27 am

slika

slika

Pitari i ini kmeče ofsajd.

slika

Pitari i ini kažu čist penal
Ovo kolo su nas sudije karnule.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 9:28 am

AsharaK je napisao/la:
pon avg 26, 2019 9:15 am
Lazni moralisti
Nije lazni moralisti. Svima nam se stomak okrece zbog toga, Amar i igrači su krivi za taj divni osjećaj. Ali postavljati to zarad "pobjede" u svađi s drugim forumašem, kako bi ti dokazao njemu da je u krivu je jadno do bola. Činjenica da taj rezultat će stajati za vijeke vijekova, kao što nama stoji naše pobjede nad njima. Niko ne pokušava sakriti to, čak šta više to treba da bude im opomena, ali da ti kao navijač Željezničara to koristiš kao argument jer ne voliš nekog je dno dna.

S jedne pozitivne strane počeli su pregovori s jednim igračem.
https://www.transfermarkt.com/armin-muj ... ler/158149
Koliko vidim po transfermarktu igra i lijevo krilo i napadača.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 9:30 am

avlami97 je napisao/la:
pon avg 26, 2019 8:52 am
Kao sramota postaviti sliku 0:3 protiv pitara na Grbavici, a nije sramota kao papagaj ponavljati niz od 5 uzastopnih poraza, kojih je u stvari bilo 6, ali se zadnji desio pod Amarom, pa se valjda ne računa. I jedno i drugo su činjenice i dio Željine skorašnje historije.
A to nije naslađivanje, to ti je zdrava diskusija, isto kao kad se raskine ugovor pa krene ouu koliko li smo sad na njemu zaradili.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 9:45 am

CURVA je napisao/la:
pon avg 26, 2019 9:42 am
AsharaK je napisao/la:
pon avg 26, 2019 9:15 am
Lazni moralisti
Cuj lazni moralisti sta sve covjek nece procitati, nebi dalje da se raspravljam tebi je normalno da se poslije pola godine nakon teskog poraza stavlja slika i nasladjuje samo zato sto je Amar izgubio .Evo ide derbi ako nedo bog zijanimo ima da kacimo svaki dan sliku semafora .Ja se izvinjavam sto sam rekao da mi smeta ,vjerovatno to rade na svakom forumu i da je to normalno da se navijaci nasladjuju porazu svog tima od rivala :r
Nije to nasladjivanje, jednostavno ljudima poput tebe ne nozes drugacije objasnit. Moralisto gdje su ti postovi za raskide ugovora, za one poraze u nizu i tako dalje? Nemoj mi te price majke ti, ti si zadnji koji moze nesto reci. Jos cu jednom reci Guvo je banovan, prestanite skakati ljudima za vrat, pocet cu banovat.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 9:47 am

Lazni moralisti, dobro znate da su nas sudije klale u onom nizu poraza. Ko se osvrtao na to? Manite se patetike, radite nesto drugo osim skakanja ljudima za vraz na forumu.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 9:48 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon avg 26, 2019 9:28 am
AsharaK je napisao/la:
pon avg 26, 2019 9:15 am
Lazni moralisti
Nije lazni moralisti. Svima nam se stomak okrece zbog toga, Amar i igrači su krivi za taj divni osjećaj. Ali postavljati to zarad "pobjede" u svađi s drugim forumašem, kako bi ti dokazao njemu da je u krivu je jadno do bola. Činjenica da taj rezultat će stajati za vijeke vijekova, kao što nama stoji naše pobjede nad njima. Niko ne pokušava sakriti to, čak šta više to treba da bude im opomena, ali da ti kao navijač Željezničara to koristiš kao argument jer ne voliš nekog je dno dna.

S jedne pozitivne strane počeli su pregovori s jednim igračem.
https://www.transfermarkt.com/armin-muj ... ler/158149
Koliko vidim po transfermarktu igra i lijevo krilo i napadača.
Sta ce nam ovaj bokte, ovaj ne moze na stopera i beka :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 9:59 am

AsharaK je napisao/la:
pon avg 26, 2019 9:48 am
Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon avg 26, 2019 9:28 am
AsharaK je napisao/la:
pon avg 26, 2019 9:15 am
Lazni moralisti
Nije lazni moralisti. Svima nam se stomak okrece zbog toga, Amar i igrači su krivi za taj divni osjećaj. Ali postavljati to zarad "pobjede" u svađi s drugim forumašem, kako bi ti dokazao njemu da je u krivu je jadno do bola. Činjenica da taj rezultat će stajati za vijeke vijekova, kao što nama stoji naše pobjede nad njima. Niko ne pokušava sakriti to, čak šta više to treba da bude im opomena, ali da ti kao navijač Željezničara to koristiš kao argument jer ne voliš nekog je dno dna.

S jedne pozitivne strane počeli su pregovori s jednim igračem.
https://www.transfermarkt.com/armin-muj ... ler/158149
Koliko vidim po transfermarktu igra i lijevo krilo i napadača.
Sta ce nam ovaj bokte, ovaj ne moze na stopera i beka :D
Ovdje piše da je raskinuo ugovor 20. augusta, znači da ne može biti registrovan prije zime.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 26, 2019 10:02 am

Mozda su na tmu samo napisali da je tad osto bez kluba, mozda je prije
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], South i 134 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija