Moderator/ica: storm_raider

 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 2:27 am

RokElsner44 je napisao/la:
ned avg 18, 2019 1:40 am
Atmosfera odavno losija nije bila, kao da se znalo da cemo kiksati. Ne znam sta je razlog ali bas je lose bilo.
Ovo sam i ja primjetio.. Pokusala je mala grupica na sjeveru da razdrma pjesmama, ali raja slutila. Taj period umrtljivanja igre nas je kosto dva boda. Tad smo ih trebali stisnuti u zabiti 3. gol.
Nema veze!
Željo mi te volimo kako god završio........
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1733
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 2:42 am

Slabo raje veceras na forumu cugaju svi po gradu haha
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 4:30 am

Ma ovo je direktan poraz za sve.
Od kluba do grupe.
Svi su, sve je jasnije, ušli u utakmicu lako ćemo.
Jučer pišem da je baš nekakva nikakva atmosfera, a to nije bio slučaj do sada u prva 4.kola. Jako loš hajc od kluba, od grupe ga skoro nikako nije ni bilo, kao da se nije ni igralo.
Reklame su se non stop trebale vrtjeti po zvaničnoj, na radiu, po bilbordima, govorio sam da moramo iskoristi pozitivni impuls kod navijača da "euforiju" natjeramo na naš mlin. Da umjesto yebavanja majki pri prvom lošem pasu, mi zaneseni rezultatima i igrom umjesto psovanja damo aplauz. To nije bio slučaj jer smo ovu utakmicu "prespavali" i nadam se da nam je ovo lekcija kako nema apsolutno lako dobijenih utakmica, pogotovo ako je protivnik neka Sloboda.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3189
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 7:07 am

Meni je Ramovic sasvim korektno odradio minutazu koju je dobio.

Prognozirao i ocekivao x sa puno golova jer je i Osim bio u kontaktu sa Slobodom da se odigra otvoreniji meč za publiku, tako da se nisam ni iznenadio.

Mi neke posebne igre i nemamo osim eto da Osim slozi koju novu izjavu i mi kazemo da smo se eto borili ali nije bilo srece i dobrog momenta za izvuc puni plijen.

Draze mi je da uzmu u Listici 3 boda nego da smo večeras na Grbavici,tako da lično zadovoljan sam!

Posebno je dobro za mnoge navijače da spuste euforiju i igrače koje su prošlog kola hvalili a ovog već iste pljuju,skontaju da imamo limitiranu skupinu igrača na terenu. Neki su mentalno limitirani kao sto je kerina i zečina a neki su fizički limitirani kao što je drugi zečina i sindikalac koji galamom i lošim postavljanjem pokušava nadomjestiti agilnost i brzinu.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 7:58 am

Dajte nam stopera pod hitno, za Kemu taman kontas dolazi sebi i onda on odigra tekmu ko jucer. Lik luta po terenu, ispada na sve strane.
Stanic nije spreman za 45min, ono je bruka drzati u prvoj postavi.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 7:59 am

Velika steta za 2 izgubljena boda. Pogotovo sto smo se mogli malo odlijepiti,nekako nije bilo onog zara i naboja,kao protiv Zrinjskog i Celika.
Ovakvih utakmica ce biti uvijek,ali bas na ovakvim se kupe najvazniji bodovi. Pogotovo jer sad imas 2 jako teske utakmice. Gdje mozes osvojit svih 6,a realno mozes ostati bez bodova. Da smo dobili 2-1. Svi bi pricali ovako se titule uzimaju,kad dobijas i kad si los. Kad bi danas Zrinjski i sutra pitari kiksali,bilo bi dobro.
Jbg sinoc je sve mirisalo ma kiks. Kad ti Bekric djeluje kao opasan igrac,onda shvatis da si bio poprilicno los. Bas ti ovaj Zeljo kad ne pobijedi zna pokvariti dan i narednu sedmicu. Do sljedeceg vikenda..
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 8:51 am

EDIT: Ugasi CAPS!
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 9:12 am

Dugo je prvenstveno sta mislite da konkurenti nece imat ovakvih kikseva?
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 9:14 am

Loše odigrana utakmica, ali zbog nekih kvazipoznavaoca fudbala možda je i dobro. Tek sada biti jasno koliko je Alispahić dobar igrač. Sve u svemu mogu biti zadovoljan, jer utakmice sa ovakvim pristupom igri se uglavnom gube. Ne mislim da je Sloboda bila bolja, nego da smo mi sami sebe mogli dohakati. Nismo još na tom nivou da uđemo u utakmicu kao favoriti i pobjedimo bez pretjerane muke. To je jedina razlika između nas i Sa u ovom trenutku.
Vidi se da E.Zec još nema snage za 45min, a pogotovo za cijelu utakmicu. Veliki nam je problem kada protivnička ekipa ima malo duže loptu u nogama, tek tu do izražaja dolazi njegova kondicije.
Od svih igrača jedino pohvaliti Stevanovića Veselog i Dadu ovo ostalo ispod prosjeka. Oba Zeca i Stanić najgori
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 9:41 am

realno majstorija naseg bivseg trenera-igraca i greska golmana nas je kostala pobjede.
dobro je to sve, kad se zahukta liga bit ce i podrska jaca.

SVI U SIROKI!
MIRZA RASCIC
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 9:54 am

Plava Porodica je napisao/la:
ned avg 18, 2019 4:30 am
Ma ovo je direktan poraz za sve.
Od kluba do grupe.
Svi su, sve je jasnije, ušli u utakmicu lako ćemo.
Jučer pišem da je baš nekakva nikakva atmosfera, a to nije bio slučaj do sada u prva 4.kola. Jako loš hajc od kluba, od grupe ga skoro nikako nije ni bilo, kao da se nije ni igralo.
Reklame su se non stop trebale vrtjeti po zvaničnoj, na radiu, po bilbordima, govorio sam da moramo iskoristi pozitivni impuls kod navijača da "euforiju" natjeramo na naš mlin. Da umjesto yebavanja majki pri prvom lošem pasu, mi zaneseni rezultatima i igrom umjesto psovanja damo aplauz. To nije bio slučaj jer smo ovu utakmicu "prespavali" i nadam se da nam je ovo lekcija kako nema apsolutno lako dobijenih utakmica, pogotovo ako je protivnik neka Sloboda.


Eh druze, isto kao sto je ono u Zenici bila maestrlana pobjeda Osima fakat, isto tako je i ovdje ostao kratkih rukava, do njega je.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 9:58 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned avg 18, 2019 7:58 am
Dajte nam stopera pod hitno, za Kemu taman kontas dolazi sebi i onda on odigra tekmu ko jucer. Lik luta po terenu, ispada na sve strane.
Stanic nije spreman za 45min, ono je bruka drzati u prvoj postavi.
Pa bolan zbog keme nismo primili kada je onaj kepec iz slobode sa 8 metara sutao i Amar je to pomenuo na pressu... sta ces ti, cim igras pored onog galamdzije, Ramos bi lose izgledao...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 10:01 am

Ma dobro je ovo, da ne idemo previse u nebesa i da se ne zanosimo. Ovo ce biti mnogo bolje od prosle godine e sad za koje domete vidjet cemo, samo mi se cini da cemo opet lakse bodove osvajati u gostima.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 10:02 am

Jbg da Kjosevski nije stao na gol u drugom, mi bi i dobili 🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Valter
Postovi: 1313
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 10:11 am

Je.baji ga iz ove naše "baze bez poraza" bodove nosi ko stigne. Prvih 20-25 minuta dobri, uglavnom po lijevoj strani. Dajemo gol i završavamo utakmicu. Al ne lezi vraže utakmica traje još 70 minuta. Sreča nas pogleda i zavučemo ga u 45 minuti prvog. Al zbog toga u drugo poluvrijeme uđemo "lako ćemo". Helem na kraju ispade da bi bilo bolje da ga nismo dali na kraju prvog poluvremena. Amar bi ih tada vjerovatno bolje pripremio za drugo poluvrijeme. A morao je to i inače. Igrao sa dva vezna igrača (Bojo, Dado), premalo. Ništa idemo dalje.

Svi znamo da Amar ima određene trenerske kvalitete.
Sad nam je svima jasno što mu ne igra Sinan jer ovakav nikome ne treba. Veseli bez obzira na sve, ofanzivno jedini opasan. Mujezinović mnogo lošiji nego prošle sezone. Stana je svoje prisustvo na terenu davno zaslužio zbog mnogo-čega kod Amara. Svaki stoper uz Bogičevića izgleda mnogo lošije nego inače.
Al vrlo interesantno bi bilo stručno obrazloženje zašto mu igra A.Zec.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 10:12 am

Hahah al meni je fascinantno sviju mi sto mi nakon 4-5-6 utakmica nekoga toliko na neko postolje legendarno postavimo, pa jesmo normalni mi sta nam je...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 10:21 am

plavi kanarinac je napisao/la:
ned avg 18, 2019 9:54 am
Plava Porodica je napisao/la:
ned avg 18, 2019 4:30 am
Ma ovo je direktan poraz za sve.
Od kluba do grupe.
Svi su, sve je jasnije, ušli u utakmicu lako ćemo.
Jučer pišem da je baš nekakva nikakva atmosfera, a to nije bio slučaj do sada u prva 4.kola. Jako loš hajc od kluba, od grupe ga skoro nikako nije ni bilo, kao da se nije ni igralo.
Reklame su se non stop trebale vrtjeti po zvaničnoj, na radiu, po bilbordima, govorio sam da moramo iskoristi pozitivni impuls kod navijača da "euforiju" natjeramo na naš mlin. Da umjesto yebavanja majki pri prvom lošem pasu, mi zaneseni rezultatima i igrom umjesto psovanja damo aplauz. To nije bio slučaj jer smo ovu utakmicu "prespavali" i nadam se da nam je ovo lekcija kako nema apsolutno lako dobijenih utakmica, pogotovo ako je protivnik neka Sloboda.


Eh druze, isto kao sto je ono u Zenici bila maestrlana pobjeda Osima fakat, isto tako je i ovdje ostao kratkih rukava, do njega je.
Normalno da je do trenera kad ti ekipa nakon 18.minute i gola polahko spusti gas. Kad nisu motivisani i srčani tek toliko da dobiješ jednu od najlošijih ekipa u ligi. Nije trebalo izgaranje kao protiv Zrinjskog, 50% onakve želje bi sinoć bilo dovoljno bar za minimalnu pobjedu.
Ali i do nas je, i do kluba što je sinoć bilo sve mrtvo.
Pored 6-7000 ljudi. Ja sam do 75e minute na streamu gledao dok sam bio na poslu. Totalno sivilo i na stadionu što se prenijelo na teren.
Od 75e minute zaključao sam radnju, izašao na trolejbusku ispred stadiona u međuvremenu čujem da smo primili gol. Od tada do kraja utakmice, i pored 6. minuta nadoknade, Jug se jedva čuje ispred stadiona sa "pa pa paranoja hajde Željo ti do gola" te sjever dva tri puta zavikao standardno "Željoo". Preslabo, kao da su se svi pomirili da je to to. Siguran sam da je atmosfera i samopouzdanje kako među navijačima tako i među igračima ko u posljednja tri kola prije ovog da bi se orilo sa tribina noseći Želju do trećeg vodstva na utakmici.
To je za mene najveća tragedija od sinoć.
Ne volim monotoniju i nagli pad.
Radi čega se desio?
Pobjeda u širokom nas vraća u " euforično" stanje.
Moramo ih uzeti.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 10:23 am

kakvo postolje sta pricate. raji drago sto konacno igramo fudbal. svi sretni, euforija.
sta je bod problem? tek je pocela liga, bit ce jos kikseva. ocekujete sve pobjede do kraja? nismo mi stupcanica.

sad se vidi da odredjeni igraci ne igraju zbog toga sto ne trebaju igrat. izmisljanje nekih hirova kako trenerovih kako od igraca su budalastine.

kakvi god da su igraci nasi su i trebaju imat podrsku. moraju osjetit to zajednistvo. to je fudbal, danas ga kujes u zvijezde sutra mu psujes. normalno za nase prostore.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 10:36 am

Plava Porodica je napisao/la:
ned avg 18, 2019 10:21 am
plavi kanarinac je napisao/la:
ned avg 18, 2019 9:54 am
Plava Porodica je napisao/la:
ned avg 18, 2019 4:30 am
Ma ovo je direktan poraz za sve.
Od kluba do grupe.
Svi su, sve je jasnije, ušli u utakmicu lako ćemo.
Jučer pišem da je baš nekakva nikakva atmosfera, a to nije bio slučaj do sada u prva 4.kola. Jako loš hajc od kluba, od grupe ga skoro nikako nije ni bilo, kao da se nije ni igralo.
Reklame su se non stop trebale vrtjeti po zvaničnoj, na radiu, po bilbordima, govorio sam da moramo iskoristi pozitivni impuls kod navijača da "euforiju" natjeramo na naš mlin. Da umjesto yebavanja majki pri prvom lošem pasu, mi zaneseni rezultatima i igrom umjesto psovanja damo aplauz. To nije bio slučaj jer smo ovu utakmicu "prespavali" i nadam se da nam je ovo lekcija kako nema apsolutno lako dobijenih utakmica, pogotovo ako je protivnik neka Sloboda.


Eh druze, isto kao sto je ono u Zenici bila maestrlana pobjeda Osima fakat, isto tako je i ovdje ostao kratkih rukava, do njega je.
Normalno da je do trenera kad ti ekipa nakon 18.minute i gola polahko spusti gas. Kad nisu motivisani i srčani tek toliko da dobiješ jednu od najlošijih ekipa u ligi. Nije trebalo izgaranje kao protiv Zrinjskog, 50% onakve želje bi sinoć bilo dovoljno bar za minimalnu pobjedu.
Ali i do nas je, i do kluba što je sinoć bilo sve mrtvo.
Pored 6-7000 ljudi. Ja sam do 75e minute na streamu gledao dok sam bio na poslu. Totalno sivilo i na stadionu što se prenijelo na teren.
Od 75e minute zaključao sam radnju, izašao na trolejbusku ispred stadiona u međuvremenu čujem da smo primili gol. Od tada do kraja utakmice, i pored 6. minuta nadoknade, Jug se jedva čuje ispred stadiona sa "pa pa paranoja hajde Željo ti do gola" te sjever dva tri puta zavikao standardno "Željoo". Preslabo, kao da su se svi pomirili da je to to. Siguran sam da je atmosfera i samopouzdanje kako među navijačima tako i među igračima ko u posljednja tri kola prije ovog da bi se orilo sa tribina noseći Želju do trećeg vodstva na utakmici.
To je za mene najveća tragedija od sinoć.
Ne volim monotoniju i nagli pad.
Radi čega se desio?
Pobjeda u širokom nas vraća u " euforično" stanje.
Moramo ih uzeti.
Vala si sa sjevera morao čuti, puši ga pederu...
Ne pamtim da je jedan igrač izazvao više bijesa na Grbavici nego golman Slobode. Slažem se da je sa sjevera bila slabija podrška, ali to je nekako bilo i zbog toga što nismo znali napraviti pravi pritisak, pa se nije ni napravio neki hajc.
A jug, kao što sam hvalio, sinoć je navijanje bilo baš loše. Sve neke uspavanke, usporene pjesme, nisu prozivani ni istok ni sjever da se podigne atmosfera...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 10:46 am

ISB87 je napisao/la:
ned avg 18, 2019 10:23 am
kakvo postolje sta pricate. raji drago sto konacno igramo fudbal. svi sretni, euforija.
sta je bod problem? tek je pocela liga, bit ce jos kikseva. ocekujete sve pobjede do kraja? nismo mi stupcanica.

sad se vidi da odredjeni igraci ne igraju zbog toga sto ne trebaju igrat. izmisljanje nekih hirova kako trenerovih kako od igraca su budalastine.

kakvi god da su igraci nasi su i trebaju imat podrsku. moraju osjetit to zajednistvo. to je fudbal, danas ga kujes u zvijezde sutra mu psujes. normalno za nase prostore.
Pa jel se trebam radovati bodu protiv ekipe koju je direktni konkurent za titulu otresao kuci 3:0 i koju ce drugi konkurent za titulu otresti sa vise manje istim brojem golova u mreži?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 167 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija