Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Da li ste zadovoljni sezonom?

Zadovoljan sam
10 (11%)
Zadovoljan sam igrom, ali ne rezultatom
25 (27%)
Ne znam
4 (4%)
Nisam zadovoljan igrom, ali jesam rezultatom
1 (1%)
Nisam zadovoljan
52 (57%)

Ukupno glasova: 92

El_Nino
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 4:36 pm

Srcezelje je napisao/la:
sri jul 31, 2019 4:29 pm
El_Nino je napisao/la:
sri jul 31, 2019 3:40 pm
CURVA je napisao/la:
sri jul 31, 2019 2:11 pm

Brate zao mi je radi raje sto smaramo temu ali moram odgovoriti ,pratis li ti Zeljo? sta je sve uzrokovalo da mi imamo manje konkurentu ekipu ,pisao sam za tog investitora kojeg je Amar ganjao do juna nazalost propalo je.Ne morate mi vjerovati ali 100 puta sam zamolio budizeljo da Vam ovo potvrdi i vise puta Vam je to potvdio ali djaba kad si zlonamjeran ,drugo ostajemo bez licence za europu sto su ogromna sredstva gdje je i Amar rekao da ce to dobro uticati na pojacanja i treca stvar bili su dogovorili 4-5 ljudi sa Mujom da udju u klub i da donesu pare kako bi se napravila ekipa, mi se organizujemo napravimo pritisak NIKOM TE NEDAMO i ljudi odustanu .Znaci vise faktora je uticalo na to da mi imamo manje konkurentnu ekipu za Titulu i dalje sam stava da nemamo neke sanse za istu ALI SA AMAROM SMO NAJBLIZI DA USPIJEMO -Razumijem ja da to navijace ne zanima hocemo Titulu i vozdra .
Kazes da pratis fudbal pa onda bi trebao da znas da nije jednostavno napraviti ekipu , pogotovo kad uzmes ekipu koja ima 5 poraza zaredom .Husref je tek nakon 3 sezone uspio sastaviti ekipu jos im se poklopilo da svinjski proda dva najbolja igraca Bilbiju i Todorovica znaci treba vremena i srece braca.
4 dana prije tekme sa Svinjski gdje smo prvi ,fala bogu gurbeti ne igraju na nasem stadionu, fina atmosfera na forumu ti i hajra zapocnete o nekim ljestvicama :zid: Umjesto da sve ucinimo kako bi sto vecu podrsku dali
Kakvim ljestvicama ja pričam. Malo si pobrkao.

Znaš šta je dovelo do ovog stanja? 50 hiljada maraka skupljenih za pola godine od strane nove uprave. Znači nesposobnost.
Što prije investitor nije trebao? Svi govore Amar bi s onim ekipama osvojio titule. Što sad nema tu ekipu da osvoji titulu. I svi govorite kamioni igrača, raskida, trenera. I to sve bez investitora. Sad odjednom treba investitor i zbog tog se nema ekipa. I kriv je investitor jer je otkazao.

I da, Husrefu tri godine trebale? Lik dodao 2017. U augustu tekuće sezone. Tu sezonu završio kako je završio i sljedeće uzeo titulu. Ne znam kako spinuješ tako, niko nije glup da ne zna prave podatke.

Usput nisi ni na pitanja odgovorio, kao što inače bude kad ti se postave.

Drži se brate.
Ti si druze uz jos par osoba,ubjedljivo najnegativniji,tolika doza negativnosti,cak si i poslije pobjede protiv Mladosti napisao kilometarski status gdje si popljuvao sve zivo.Pa je li si ti trener,jel se bavis istim poslom? I druze ne znaci da ako ti konstantno se vracas nazad i smaras ljude istom pricom,da si pametniji i mudriji od drugih.Svi isto znamo,samo od preseravanja na forumu nema nista.Hajmo pricati o sljedecoj utakmici naprimjer.
Što ne pišeš o sljedećoj utakmici ti? Nego se javljaš kad treba odbrana i na tome se zasniva svaki tvoj post.

Ja nigdje prvi ne pominjem i ne vraćam u prošlost. Samo sam replicirao njemu, jer se on toga dotakao.

ponosannavas
Kontakt:

sri jul 31, 2019 4:46 pm

LARSSON je napisao/la:
pon jul 29, 2019 8:23 pm
ponosannavas je napisao/la:
ned jul 28, 2019 12:18 pm
Larse, ima li igdje spisak nasih juniora po brojevima sa turnira. Evo gledam Maribor. Neke ne znam :)
slika
Hvala brate živ i zdrav bio. Ova dvojica novih su me interesovala :) I nije mi jasno štoovaj Mehičić i ovaj HUbanić ne igraju za kadete. Za Musića mi je i jasno. On će vjerovatno uletiti ponekad

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

sri jul 31, 2019 4:49 pm

LARSSON je napisao/la:
ned jul 28, 2019 12:18 pm
Larse, ima li igdje spisak nasih juniora po brojevima sa turnira. Evo gledam Maribor. Neke ne znam :)
slika
Hvala brate živ i zdrav bio. Ova dvojica novih su me interesovala :) I nije mi jasno štoovaj Mehičić i ovaj HUbanić ne igraju za kadete. Za Musića mi je i jasno. On će vjerovatno uletiti ponekad
Ništa, uskoro dobijam konalan spisak pionira, kadeta i juniora pa ću postaviti.

Riad Mašala seli u Hrvatsku.
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

ponosannavas
Kontakt:

sri jul 31, 2019 4:50 pm

Budi Željo je napisao/la:
sri jul 31, 2019 4:09 pm
Ljudi hajmo završiti priču oko investitora, jasno smo poručili prije posljednje skupštine da nas to ne zanima. Ko je kako trebao, mogao, šta bi bilo kad bi bilo. Toga nema, niti će biti. Zato svako od nas po godišnju i člansku ako nije do sada. Ako je ko u boljoj situaciji neka kupi i dres ili ako je u još boljoj pa ima firmu koja dobro posluje nek odvoji neki novac i bude sponzor najdražem klubu. Svako neka krene od sebe i pomogne klubu koliko može i to je to. A za početak svi na Grbavicu u nedjelju da zajedno srušimo Zrinjski.
Kad sam već tu da ti repliciram :) investitor da, vlasnik ne. Ostalo se slažem u potpunosti.

plavi kanarinac
Kontakt:

sri jul 31, 2019 4:50 pm

Neretvom se, Neretvom se ...💥
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

ponosannavas
Kontakt:

sri jul 31, 2019 4:52 pm

LARSSON je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:

slika

Hvala i za to :) Što u Hrvatsku? Gdje će?

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

sri jul 31, 2019 4:55 pm

sri jul 31, 2019 4:52 pm
LARSSON je napisao/la:

Hvala i za to :) Što u Hrvatsku? Gdje će?
Sa mamom, našla posao u Zagrebu.

BrUDA
Kontakt:

sri jul 31, 2019 4:57 pm

vobznazna2 je napisao/la:
sri jul 31, 2019 4:06 pm
BrUDA je napisao/la:
mula je napisao/la:
sri jul 31, 2019 3:19 pm

Kako se zovu ona dvojica iz Svrakinog? Još se dosta raje zalilo na njih.
Toja i Almir :D
Znam ih od 94 godine nikad ih odvojeno nisam vidjeo ne znam dal skupa spavaju

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk
Odrastao sam u Svrakinu i ni ja ih nikad odvojeno nisam vidio. Otkad znam za sebe oni prodaju karte za utakmice i koncerte. Komsije su, zgrada do zgrade e sad gdje spavaju nebi znao :D
Ja jednom davno uzeo od njih kartu za sjever i vratili me na ulazu, nije moglo skenirat kartu, oni mi nakon toga uredno vratili pare i zacudili se lafo kako nece...
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!

shzna
Kontakt:

sri jul 31, 2019 5:01 pm

Za nedjelju nemaš opravdanje! SVI NA GRBAVICU!
1987

blueboy
Kontakt:

sri jul 31, 2019 5:04 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
sri jul 31, 2019 2:48 pm
Ovaj sudija petrovic, znal neko njegov omjer kad nam sudi? Jel dobar los zao?
Dovoljno je da znaš da nam je sudio prošle sezone sa Širokim na Grbavici kad je svirao onaj humoristični penal za njih i nakon toga nije kažnjen uopće.

vobznazna2
Kontakt:

sri jul 31, 2019 5:14 pm

BrUDA je napisao/la:
BrUDA je napisao/la: Toja i Almir :D

Odrastao sam u Svrakinu i ni ja ih nikad odvojeno nisam vidio. Otkad znam za sebe oni prodaju karte za utakmice i koncerte. Komsije su, zgrada do zgrade e sad gdje spavaju nebi znao :D
Ja jednom davno uzeo od njih kartu za sjever i vratili me na ulazu, nije moglo skenirat kartu, oni mi nakon toga uredno vratili pare i zacudili se lafo kako nece...
Bruda znam gdje zive i ja sam odrastao u svrakinom i to bas u almirovoj zgradi i nikad ih odvojeno nisam vidjeo siamski blizanci....slikaslikaslikaslika

plavi kanarinac
Kontakt:

sri jul 31, 2019 5:15 pm

blueboy je napisao/la:
Dovoljno je da znaš da nam je sudio prošle sezone sa Širokim na Grbavici kad je svirao onaj humoristični penal za njih i nakon toga nije kažnjen uopće.
Pa majku im gledaju li ovi klošar iz tih komisija za delegiranje sudija u evropi ista? Vidim sudio neki dan evropa ligu pretkolo, fol dobar ha hu... pa **** ih peljto i petrovic u picku

blueboy
Kontakt:

sri jul 31, 2019 5:33 pm

sri jul 31, 2019 5:15 pm
blueboy je napisao/la:
Pa majku im gledaju li ovi klošar iz tih komisija za delegiranje sudija u evropi ista? Vidim sudio neki dan evropa ligu pretkolo, fol dobar ha hu... pa **** ih peljto i petrovic u picku
Gledaju naravno, zato nam i šalju ove sudije :lol:

abuzenze
Kontakt:

sri jul 31, 2019 5:49 pm

Svi na TOŠK! :D

kvalitet
Kontakt:

sri jul 31, 2019 6:07 pm

BrUDA je napisao/la:
BrUDA je napisao/la: Toja i Almir :D

Zanimljivo, uvijek hodaju jedan iza drugog, skoro nikad jedan pored drugog :placeodsmijeha:
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

sajo10
Kontakt:

sri jul 31, 2019 6:08 pm

slika

Cudi me da umbro ne oblaci vise fudbalski klubova u Evropi.. Oduvijek sam mislio da rade strasne dresove.. Sto su na kraju krajeva i dvije sezona s njima dokazale licno.

plavi kanarinac
Kontakt:

sri jul 31, 2019 6:17 pm

smrdan 200tekmi ..19 asistencija... 7 golova... nema sta fantasticne aasistencije ima u ubacaje boli glava... zna li ko, koliko ima siniša?

Amar927
Kontakt:

sri jul 31, 2019 6:19 pm

sri jul 31, 2019 6:17 pm
smrdan 200tekmi ..19 asistencija... 7 golova... nema sta fantasticne aasistencije ima u ubacaje boli glava... zna li ko, koliko ima siniša?
Sinisa 100 utakmica ,8 asistencija,ako grijesim neka me neko ispravi

vobznazna2
Kontakt:

sri jul 31, 2019 6:22 pm

kvalitet je napisao/la:
BrUDA je napisao/la:

Zanimljivo, uvijek hodaju jedan iza drugog, skoro nikad jedan pored drugog :placeodsmijeha:
Zanimljivo da sam na prvu tekmu otisao njih prateci do grbavice slikaslika cinimi se rudar breza da je bila

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

sri jul 31, 2019 6:34 pm

slika

Trenutno korisnika/ca: billybih, Durgo, Google [Bot] i 20 gostiju.

Prijava  •  Registracija