Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 5:54 pm

Nego kakav početni sastav možemo očekivati sutra..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1723
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 6:01 pm

Okolele je napisao/la:
pet jul 19, 2019 5:54 pm
Nego kakav početni sastav možemo očekivati sutra..
Rece Amar da ce Alispahic vjerovatno pocet
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 6:08 pm

Zvijezda prelaznog roka ode u Goražde na posudbu.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 6:11 pm

Forum idalje ima poteskoca u radu, jedva se otvara, jucer nikako nije radio ?!
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1723
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 6:15 pm

LARSSON je napisao/la:
pet jul 19, 2019 6:08 pm
Zvijezda prelaznog roka ode u Goražde na posudbu.
Ko ?
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 6:15 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
pet jul 19, 2019 6:15 pm
LARSSON je napisao/la:
pet jul 19, 2019 6:08 pm
Zvijezda prelaznog roka ode u Goražde na posudbu.
Ko ?
Zeric aka vjecni talenat
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 6:16 pm

sajo10 je napisao/la:
pet jul 19, 2019 6:15 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
pet jul 19, 2019 6:15 pm
LARSSON je napisao/la:
pet jul 19, 2019 6:08 pm
Zvijezda prelaznog roka ode u Goražde na posudbu.
Ko ?
Zeric aka vjecni talenat
Jok, Ahmed Hasanović.

Pohvala što je doveden Hamza Hadžiavdić. :palacgore:

Pitari dovedoše Mešića iz Slobode, trpao u pionirima kao i u u15 repki.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 6:17 pm

Okolele je napisao/la:
pet jul 19, 2019 5:54 pm
Nego kakav početni sastav možemo očekivati sutra..
Eric
Stevanovic – Osmankovic – Bogicevic – Stanic
Bojo – Alispahic
A. Zec – Ramovic – Veselinovic
Krpic
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 6:18 pm

Mislio sam pisati dugi post vezeno za igrački kadar ali skratit ću. Prvo bih zamolio sve da puste igrače na miru, pogotovo mlade. Poslije tekme sa Veležom sad na turniru već suse mogli pročitati komentari da fudbal nije za Aldina, menadžer dogovorio i sl. Svi naši mladi igrači igrali su egal sa Lokomotivom, Ateltikom i imaju budućnost. Kako će se snaći u seniorima zavisi i od nas i od njih. Ako se uhvate zezanja ništa. Međutim ja ću se osvrnuti na naš dio. Aldin je pravio greške koje ja nikada nisam vidio kad je igrao u juniorima. Čak i na čiste situacije. Pustite Amara nek ih dozira i gura i dajmo im podršku. Žera je kod ADžema igrao dobro. Nemoguće da ne može opet. Samo treba vremena i psihe. Isto i Osmanović. Raduje me što potpisujemo mlade. To je budućnost i moramo se njima okrenuti. Ovi potpisi na pet godina su najveća pozitiva ovogo prelaznog. Bojo i Erić također. Alispahić će pomoći iskustvom. Nisam ni ja zadovoljan skroz. Fake nam dva dobra igrača po meni da budemo ozbiljni. Stoper prije svih i jedno krilo koje će privući gledaoce na stadion. Još traje prelazni. Uhvatitćemo nekoga. Ovi igrači možda manje znaju a možda su psihički ubijeni. Sve ćemo vidjeti ali nemojte da njih pljujemo. Amar je odgovoran. Igračim asamo psovke ako hodaju i ne trude se. TO mi možemo ispoštovati nadam se.

Još jedna stvar me nervira. Svi spominju ako ne bude rezultata ide uprava? Pričao sam to i kad se ''Misketova uprava'' tjerala da ne možemo mi sebi dozvoliti da tjeramo sve. I sad isto govorim. Ne mogu svi biti krivi. No1 je preuzeo odgovornost kao i Misirača i njih par iz NO. Znači imamo skoro pola nove uprave u odnosu na onu koja je ''otjerala'' staru. Tu su ostali Badžak, Ustamujić i Džubur koje niko nije ni onda kudio. @storm je pisao nadogradnja ranije i podržavao sam ga. Isto i sada mislim. Mnogi Željovci koji su bili uz onu upravu trebaju i ovu nadograditi ili bar biti dio nove skupštine. O skupštini drugi put.
Ne možemo mijenjati mišljenja ako želimo Želji dobro. Princip mora biti isti. Amar je druga priča. On je trener i njegovu smjenu možemo tražiti ako be buse rezultata, ali uprava ne treba ići cijela nikad. Pojedinci koji se umore ili koji su odgovorni za nešto što procijeni skupština treba da idu a da dolaze bolji. Jedan po jedan, a ne svi.

Svi mi Željovci moramo biti uključeni u rad kluba. Ne smije niko otići a da ne ostane bar član. To treba da je cilj svih nas kroz razna naša udruženja koja će pomoći skupštini i upravi.

Hajmo podržati klub pa onda legalno mijenjati ko nam nije po volji. I Nihada treba da zadržimo na neki način ako je u interesu Želje. Nije on nikakv pitar nego čovjek voli sport i probao se i gore ugruati vjerovatno iz nekog interesa. Ali ako mi svi gledamo interes Želje i Nihad i svi će biti od koristi Želji a neće moći praviti štetu.

Pozdrav i vidimo se sutra
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 6:51 pm

exbabilon je napisao/la:
pet jul 19, 2019 5:28 pm
Sarajevo osiguranje je bilo u igri za generalnog sponzora, znaci od njih nista. Ili Nihad ili smo bez generalnog
Sarajevo osiguranje nije htjelo produziti saradnju i ta je situacija trajala par mjeseci.
Kako god dobra je stvar sto su se odlucili za produzetak,i to jos zlatni sponzor.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1723
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 6:53 pm

ponosannavas je napisao/la:
pet jul 19, 2019 6:18 pm
Mislio sam pisati dugi post vezeno za igrački kadar ali skratit ću. Prvo bih zamolio sve da puste igrače na miru, pogotovo mlade. Poslije tekme sa Veležom sad na turniru već suse mogli pročitati komentari da fudbal nije za Aldina, menadžer dogovorio i sl. Svi naši mladi igrači igrali su egal sa Lokomotivom, Ateltikom i imaju budućnost. Kako će se snaći u seniorima zavisi i od nas i od njih. Ako se uhvate zezanja ništa. Međutim ja ću se osvrnuti na naš dio. Aldin je pravio greške koje ja nikada nisam vidio kad je igrao u juniorima. Čak i na čiste situacije. Pustite Amara nek ih dozira i gura i dajmo im podršku. Žera je kod ADžema igrao dobro. Nemoguće da ne može opet. Samo treba vremena i psihe. Isto i Osmanović. Raduje me što potpisujemo mlade. To je budućnost i moramo se njima okrenuti. Ovi potpisi na pet godina su najveća pozitiva ovogo prelaznog. Bojo i Erić također. Alispahić će pomoći iskustvom. Nisam ni ja zadovoljan skroz. Fake nam dva dobra igrača po meni da budemo ozbiljni. Stoper prije svih i jedno krilo koje će privući gledaoce na stadion. Još traje prelazni. Uhvatitćemo nekoga. Ovi igrači možda manje znaju a možda su psihički ubijeni. Sve ćemo vidjeti ali nemojte da njih pljujemo. Amar je odgovoran. Igračim asamo psovke ako hodaju i ne trude se. TO mi možemo ispoštovati nadam se.

Još jedna stvar me nervira. Svi spominju ako ne bude rezultata ide uprava? Pričao sam to i kad se ''Misketova uprava'' tjerala da ne možemo mi sebi dozvoliti da tjeramo sve. I sad isto govorim. Ne mogu svi biti krivi. No1 je preuzeo odgovornost kao i Misirača i njih par iz NO. Znači imamo skoro pola nove uprave u odnosu na onu koja je ''otjerala'' staru. Tu su ostali Badžak, Ustamujić i Džubur koje niko nije ni onda kudio. @storm je pisao nadogradnja ranije i podržavao sam ga. Isto i sada mislim. Mnogi Željovci koji su bili uz onu upravu trebaju i ovu nadograditi ili bar biti dio nove skupštine. O skupštini drugi put.
Ne možemo mijenjati mišljenja ako želimo Želji dobro. Princip mora biti isti. Amar je druga priča. On je trener i njegovu smjenu možemo tražiti ako be buse rezultata, ali uprava ne treba ići cijela nikad. Pojedinci koji se umore ili koji su odgovorni za nešto što procijeni skupština treba da idu a da dolaze bolji. Jedan po jedan, a ne svi.

Svi mi Željovci moramo biti uključeni u rad kluba. Ne smije niko otići a da ne ostane bar član. To treba da je cilj svih nas kroz razna naša udruženja koja će pomoći skupštini i upravi.

Hajmo podržati klub pa onda legalno mijenjati ko nam nije po volji. I Nihada treba da zadržimo na neki način ako je u interesu Želje. Nije on nikakv pitar nego čovjek voli sport i probao se i gore ugruati vjerovatno iz nekog interesa. Ali ako mi svi gledamo interes Želje i Nihad i svi će biti od koristi Želji a neće moći praviti štetu.

Pozdrav i vidimo se sutra
Svaka cast. Samo da dodam da ljudi u klubu ne bi previse trebali slusat sta navijaci misle jer imamo u komsiluku primjer sta se desi kada navijaci bukvalno vode klub. Mozda cete me napast, ali je tako. Karine bi Dinamo postao ovo sto jeste da se glas navijaca slusao
 
sodom1
Postovi: 170
Pridružen/a: čet jun 27, 2019 3:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 7:11 pm

Pa naravno da je tako .Kakvi navijaci i da oni donose neke bitne odluke , nadrogirani i pijani i oni bi da se nesto pitaju . Njihovo je da galame na tribinama i po mogucnosti da ne prave nerede to je to
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 7:15 pm

Analiza Borca, ko želi u pm. Pozdrav.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 7:16 pm

Propali bi mi brze od Hajduka da se navijaci pocnu pitati za klub.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 7:19 pm

Braćo sutra SVI U DOLINU!!!!


@bogi hvalaaaa!!!!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 7:34 pm

bogi je napisao/la:
pet jul 19, 2019 7:15 pm
Analiza Borca, ko želi u pm. Pozdrav.
Gdje je druze
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 8:09 pm

Ako je tacno da je Ramovic opet povrijedjen onda mi on polahko pocinje ici na onu stvar.. Nikad 80 % potencijala da pokaze, a kamoli 100..
 
Daris1921
Postovi: 84
Pridružen/a: sri jun 26, 2019 1:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 8:21 pm

Mehremic u Aves iz portugala
 
stankozza
Postovi: 42
Pridružen/a: uto jun 12, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 8:31 pm

Kakvi su Kolumbijci ?
 
Avatar
amelaga
Postovi: 232
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 8:36 pm

Jedno iskreno pitanje? Ali iskreno. Dali mislite da Zeljo ima sanse za titulu sa ovom ekipom (igracima)?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 81 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija