Moderator/ica: storm_raider

 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:50 pm

Qooler je napisao/la:
pet jul 12, 2019 10:46 pm
salle86 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 10:39 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
pet jul 12, 2019 10:29 pm
I ne morate gospodo nikad dolazit nit clansku produzit ako su vam pojedinci bitni. Da je Kijametski dan i da sve gori okolo pronaci cete me na sjeveru na vrhu iznad gola. Da sam jedini na stadionu , pa jedini Boze moj.
slika

:ganja:
:ganja:
:skoljka:
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:51 pm

Durgo je napisao/la:
pet jul 12, 2019 10:49 pm
Po meni su prosle godine bili bolji. Jos kada na to dodam da Selimovicu idu pare... debelo cu razmisliti o kupovini..

I jos jedna stvar, ako na prsima nosimo link fan shopa koje ce/je eventualno uzeo Selimovic... jel to znaci da nam je on Generalni sponzor? Ili mu to dajemo "pride", sto bi narod rekao...
Dobro pitanje, reklama našeg shopa koji ustvari nije nas.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:53 pm

salle86 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 10:39 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
pet jul 12, 2019 10:29 pm
I ne morate gospodo nikad dolazit nit clansku produzit ako su vam pojedinci bitni. Da je Kijametski dan i da sve gori okolo pronaci cete me na sjeveru na vrhu iznad gola. Da sam jedini na stadionu , pa jedini Boze moj.
slika

:ganja:
Psiholosko stanje zvano afekt. I naravno da sam otiso i tad. I nije mrsko trazit postove stare preko godinu, da bi pokusali spustit svom drugu Zeljovcu i to mi je najbolnije u svemu.

Nego, isto me citiro neko i poredio Zelju s jugoslavijom. Pa ta tvorevian se raspala u krvlju, a Zeljo to nije niti ce ikad ;)
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:57 pm

Treca garnitura dobra, prve dvije mi se nikako ne dopadaju, ''prejeftino'' izgleda.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:59 pm

damirfile je napisao/la:
pet jul 12, 2019 10:51 pm
Durgo je napisao/la:
pet jul 12, 2019 10:49 pm
Po meni su prosle godine bili bolji. Jos kada na to dodam da Selimovicu idu pare... debelo cu razmisliti o kupovini..

I jos jedna stvar, ako na prsima nosimo link fan shopa koje ce/je eventualno uzeo Selimovic... jel to znaci da nam je on Generalni sponzor? Ili mu to dajemo "pride", sto bi narod rekao...
Dobro pitanje, reklama našeg shopa koji ustvari nije nas.
Ja mislim da nas niko od političara u zadnjih 30 god nije ovako silovao u mozak. A svi znamo šta smo preživili od istih.
Ja vam garantujem da 99% navijača Želje na tribinama (istok i sjever) će sve reći u prvih par utakmica (prva će proć kako god) . Ljudi moji, to su sve inteligentni i ostvareni ljudi da bi gutali ovo. Njima jedan Mehremić ne bi prošao ni da ga Coca Cola reklamira, a kamo li ovo u 6 mjeseci zadnjih.
Samo se dobru nadam i bez posljedica.
Laku noć i log off.
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 11:04 pm

Prije Maribora smo imali. Puma, Diadora,joma,itd...

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 11:06 pm

iguita je napisao/la:
pet jul 12, 2019 9:48 pm
Qooler je napisao/la:
pet jul 12, 2019 9:38 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pet jul 12, 2019 9:34 pm
Drug probudi se.
Prijatelju, jesi ti bio na sjeveru zimus kad je jug bio zatvoren zbog snijega ili kazne...ne sjecam se. Ja ti garantujem da je sekunda falila, kad su stolice počete da se čupaju da je neko progovorio, gotovo je. To ti je bilo sedmicu dvije prije puča.
Ovakva podjela da se pravda nemoguće izaziva revolt i to nije šala.
Hoce li administracija smiriti ovog morona ili pravdate ove nebuloze tastura huligana.Evo sad ce Borac na Grbavici pa bujrum na sjever ili istok pa probaj cupati stolice i pozivaj na sukobe i krv.Bujrom mangupe na baterije .Ti ces balavac nekom sugerisati nasilje i krv.Pokri se usima.**** te i Amar i Senad.
Cupali su stolice na sjeveru i cekali da neko nesto progovori... I sad mi u glavi ona cura sto vrati stolicu...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1182
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 11:06 pm

A, da malo mi svi skupa, stanemo na loptu, smirimo igru ? Pa, majka mu stara, ne
moramo koristiti bas svaku priliku da skacemo jedni drugima za vrat, ne treba to ni
nama, a, jos manje, nasem Zelji.....Pa, taman da igraju goli do pasa, taman da igra-
ju u dresovima sa pijace, ako ih namoce znojem i ako postuju grb koji je na njemu,
ginu za njega, ako postuju ugled i tradiciju naseg Kluba, ja sam zadovoljan...Zelji tre-
baju ratnici, a ne akademci obuceni u svilu i kadifu.....Neke stvari su mnogo starije i
mnogo vaznije od Instagrama i slicnih gluposti.....Mi navijamo za Zelju, a ne za neke
manekene.... :zeljeznicar1:
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 11:07 pm

Pa bojkotujte sve, radite šta hoćete, ali za sebe. Šta ostale boli briga šta ćete raditi i kada poderati članske, i šta ti ja znam sve. Vrlo ste dosadni i konstantni u tome.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 11:09 pm

Pruge jarane... yebene pruge. Haj vidjecemo kad stigne u fan shop
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 11:13 pm

vobznazna2 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 11:04 pm
Prije Maribora smo imali. Puma, Diadora,joma,itd...

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk
Ne zaboravi ljubicaste Patrick hahaah
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 11:17 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
vobznazna2 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 11:04 pm
Prije Maribora smo imali. Puma, Diadora,joma,itd...

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk
Ne zaboravi ljubicaste Patrick hahaah
Da i ljubicanstvene.. slikaslikaslika

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 11:21 pm

Ja se samo nadam da ovo po sredini dresa nije ono sto mislim da jeste.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 11:21 pm

Al što nam je uvijek treća varijanta koja se jednom ili nijednom u sezoni koristi uvijek najljepša? :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 11:38 pm

Elegant je napisao/la:
pet jul 12, 2019 11:21 pm
Ja se samo nadam da ovo po sredini dresa nije ono sto mislim da jeste.
Ja se nadam da nije tekst Grbavice na dresu
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 11:38 pm

Dizajn dresa i nije najbitniji. Kupujes ga jer je Zeljin, a ne jer je lijep. Sta nama smeta vecini sto je ovaj dres izgubio tu vaznost, jako malo je Zeljin.

Bitno je da se bombardiralo kako ce Nihad „sponzorirati“ klub sa sedmocifrenim iznosom. Znao sam odmah da je tu nesto mutno. Da je htio sponzorirati mogao je i za vrijeme mandata, kada marke nije donio u klub.

Sad ce za milion maraka dobiti fan shop, dobiti reklamu kao generalni sponzor i graditi svoj brend na osnovu Zelje. Medjutim, to nije sve. Nece Zeljo taj milion dobiti u novcu. Pola ce dobiti u opremi. U opremi koju nam je Umbro besplatno dao ako prodamo odredjen broj dresova preko shopa (a prodavalo se i vise nego sto je trebalo).

Ni to nije sve, jos cemo morati platiti Umbru za raskid ugovora. Na kraju kad se sve sabere i oduzme mi u minusu, ispada da mi nekom obicnom pitaru placamo da nam vodi shop i uzima zaradu, da nam bude „generalni sponzor“ i da nosimo njegovu opremu. Ili u najboljem slucaju smo na nuli, pa ispada da poklanjamo.

Prije se znalo cesto pisati „dabogda svi odgovarali za svaku marku kojom su ostetili Zelju“. Unaprijed da najavim, dabogda neko odgovarao za ovaj period sta se radi Zelji.

Kako kaze Balasevic:
„To nisu krivci primitivci sto su pokupili mast, korov nikne digod stigne, ma svaka njima cast - krivi smo mi

Otkud svi ti paraziti sto su nam zagustili nemoj stari moj, krivi smo mi sto smo ih pustili...

... nama je lepo, taman kako smo zasluzili.“


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 11:38 pm

Elegant je napisao/la:
pet jul 12, 2019 11:21 pm
Ja se samo nadam da ovo po sredini dresa nije ono sto mislim da jeste.
Na sta mislis?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 11:40 pm

Ne mislim na tekst Grbavice mada je i to diskutabilno, nego da ovo nije novi GS.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 11:40 pm

Sve kontam ljudi ce se negdje zaustaviti sa ovim srozavanjem, kad ugledah ove dresove pijacarske. Pa ovi ga ne vade iz nas, a mi sve govorimo PODRZIMO IH. :karanje:

Cudna sorta, bolje ni ne zasluzujemo.
Dobro neko rece, ovo je talacka kriza kakva jos nije vidjena.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
iguita
Postovi: 9
Pridružen/a: pon maj 27, 2019 9:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 11:42 pm

[quote=Kospa post_id=425771 time=1562965576 user_id=1515]
[quote=iguita post_id=425719 time=1562960892 user_id=2033]
[quote=Qooler post_id=425716 time=1562960291 user_id=1817]


Prijatelju, jesi ti bio na sjeveru zimus kad je jug bio zatvoren zbog snijega ili kazne...ne sjecam se. Ja ti garantujem da je sekunda falila, kad su stolice počete da se čupaju da je neko progovorio, gotovo je. To ti je bilo sedmicu dvije prije puča.
Ovakva podjela da se pravda nemoguće izaziva revolt i to nije šala.
[/quote]
Hoce li administracija smiriti ovog morona ili pravdate ove nebuloze tastura huligana.Evo sad ce Borac na Grbavici pa bujrum na sjever ili istok pa probaj cupati stolice i pozivaj na sukobe i krv.Bujrom mangupe na baterije .Ti ces balavac nekom sugerisati nasilje i krv.Pokri se usima.**** te i Amar i Senad.
[/quote]

Cupali su stolice na sjeveru i cekali da neko nesto progovori... I sad mi u glavi ona cura sto vrati stolicu...
[/quote]
Ja i.Sta hoces da kazes.Da bi pala krv ili i ti se solidarises sa ovim sto prijeti nassiljem.Ili ne prijeti kao brine se on.Kome ba supljirate vise. Dobro eto ne valja sad nista.Odron je Zeljo i Amar i igraci i dresovi i uprava. Sta ce te to vi lomiti stolice i nasiljem instalirari vase ljubimce. Bujrum ide prvenstvo pa da vidimo i vas te mudonje. A administracija suti li suti.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 135 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija