Moderator/ica: storm_raider

 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 9:26 am

SVe je više nekih likova koji pišu kako neće nikad više na Grbavicu,kako će poderati članske i slično , ne samo ovdje nego inače u prići sa driugovima, na ostalim mrežama .. Mislim da je to pogrešno. Kakva god situacija bila, navijači moraju biti uz Klub, uz igrače na način da kupuju redovno članske(btw.žao mi je što se još nije pokrenulo to , ali je u planu) da dolaze na utakmice,da se odazivaju akcijama, i da pune stadion.Mišljenja sam da se puno želimo pitati a ništa ne dati u Klub, to nema nigdje.Zna se gdje je navijaču mjesto i za što se tako i zove, sve suprotno tome je pametovanje, preljevanje iz šupljeg u prazno , i da ne kažem, a moram, zlonamjerno ponašanje i postupanje na svim "stranama" koje samo šteti Želji. Razmislite malo kad nešto iznosite, i pišete.

I kao što @Weahh kaže : Pozdrav za navijace Zelje i samo Zelje ,a ne Misketa i Amara 😂
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 9:37 am

Elegant je napisao/la:
uto jul 02, 2019 9:18 am
blueboy je napisao/la:
uto jul 02, 2019 8:27 am
U normalnim klubovima trener napravi spisak pojačanja (želja-željoteka :D) koji dostavi upravi kluba i onda oni pokušaju da dogovore ostale uslove sa određenim igračem.

Kod nas trener (danas) ili predsjednik (u prošlosti) skautiraju igrače, obavljaju razgovore s njima, dogovaraju finansijske uslove i dužinu trajanja ugovora itd. Znači sve što se može raditi naopako radi se.
Kod nas trener iznad kluba, njegovi interesi i razlog sto je dosao iznad kluba, toliko o nama.

U normalnim klubovima ima neka hijerarhija i red, ko sta radi i odgovara za to, ali kod nas jedan bitniji od svega. Zasto bi bili kolektiv i zajedno radili na svemu, kad ce jedan da odredi put kluba.

Trazili ste gledajte, ova uprava zajedno za šefom ima fore od 29. juna kad je bila skupstina, do petog kola nove sezone, a onda ce biti haos ako do tada ne bude konkrenih rezultata na svim poljima.

E Boga mi, ako ces ih ti tjerati onda im je bolje da odmah silaze s funkcija. :rofl:
1987
 
Weahh
Postovi: 5
Pridružen/a: pon jul 01, 2019 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 9:39 am

Samo Zeljo !!!
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 9:45 am

1. Da li je Rodin završio transfer?
2. Da li je Zakarić završio transfer?
Ima li para od tih transfera?
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 9:45 am

AdmirA je napisao/la:
uto jul 02, 2019 9:26 am
SVe je više nekih likova koji pišu kako neće nikad više na Grbavicu,kako će poderati članske i slično , ne samo ovdje nego inače u prići sa driugovima, na ostalim mrežama .. Mislim da je to pogrešno. Kakva god situacija bila, navijači moraju biti uz Klub, uz igrače na način da kupuju redovno članske(btw.žao mi je što se još nije pokrenulo to , ali je u planu) da dolaze na utakmice,da se odazivaju akcijama, i da pune stadion.Mišljenja sam da se puno želimo pitati a ništa ne dati u Klub, to nema nigdje.Zna se gdje je navijaču mjesto i za što se tako i zove, sve suprotno tome je pametovanje, preljevanje iz šupljeg u prazno , i da ne kažem, a moram, zlonamjerno ponašanje i postupanje na svim "stranama" koje samo šteti Želji. Razmislite malo kad nešto iznosite, i pišete.

I kao što @Weahh kaže : Pozdrav za navijace Zelje i samo Zelje ,a ne Misketa i Amara 😂
Vidi, ti imaš svoj stav i svoje mišljenje. Niko nije rekao da neće nikad više na Grbavicu - nego da neće dok se klub ne očisti od nečasnih ljudi.
Navijači su puno dali klubu i to jako mnogo navijača, da bi se tim navijačima pljuvalo u lice vraćanjem izdajnika, tuženjem kluba, izvinjavam savezu, arogancijom i slično.
Klub nije robot - klub čine ljudi, a finansirati ove ljude i njihove namjere graniči su glupošću.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 9:47 am

Elegant je napisao/la:
uto jul 02, 2019 9:18 am
blueboy je napisao/la:
uto jul 02, 2019 8:27 am
U normalnim klubovima trener napravi spisak pojačanja (želja-željoteka :D) koji dostavi upravi kluba i onda oni pokušaju da dogovore ostale uslove sa određenim igračem.

Kod nas trener (danas) ili predsjednik (u prošlosti) skautiraju igrače, obavljaju razgovore s njima, dogovaraju finansijske uslove i dužinu trajanja ugovora itd. Znači sve što se može raditi naopako radi se.
Kod nas trener iznad kluba, njegovi interesi i razlog sto je dosao iznad kluba, toliko o nama.

U normalnim klubovima ima neka hijerarhija i red, ko sta radi i odgovara za to, ali kod nas jedan bitniji od svega. Zasto bi bili kolektiv i zajedno radili na svemu, kad ce jedan da odredi put kluba.

Trazili ste gledajte, ova uprava zajedno za šefom ima fore od 29. juna kad je bila skupstina, do petog kola nove sezone, a onda ce biti haos ako do tada ne bude konkrenih rezultata na svim poljima.
Ma neće niko nigdje ići dok oni tako ne odluče, čak i ako bude negativna situacija što se rezultata tiče. Na nama je da uradimo što je do nas, dođemo na Grbavicu i damo im podršku, a kako će to izgledati na terenu vidjet ćemo.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 9:50 am

Navijači su više puta pokazali i dokazali. Sve.
Sad su neki "novi" ljudi u klubu koji treba da zasluže najbolje navijače u državi. Kakvi god da su, boljih nema. Odanijih.
Milion je načina da to urade. Na njima je da li će to i uraditi. Nama je dovoljno da operu stolice i dobiju plus. Karikiram samo. Znači bilo kakav pomak da se vidi. Jer ipak su ti navijači i sponzori kluba, kupci. A kad se tako radi nema hoš-neš-bangladeš već je tebi kao licu koji nešto "prodaje" cilj da nagovoriš kupca da kupi. Valjda...
Emocije na stranu
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Weahh
Postovi: 5
Pridružen/a: pon jul 01, 2019 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 9:55 am

Manje pisanja po forumu ,a vise ici na utakmice !
VOLIM TE ŽELJO !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 9:55 am

Za Vas sto pljujete Amara i upravu evo ide prva tekma sezone uskoro i fino tokom tekme iskazite svoje nezadovoljstvo. Mislim ne kontam Vas nikako. Nije niko od nas zadovoljan kako su stvari tekle u zadnji mjesec dva ali hajmo dati priliku da vidimo sta i kako mogu unaprijediti.

VTŽ
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 9:59 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto jul 02, 2019 9:55 am
Za Vas sto pljujete Amara i upravu evo ide prva tekma sezone uskoro i fino tokom tekme iskazite svoje nezadovoljstvo. Mislim ne kontam Vas nikako. Nije niko od nas zadovoljan kako su stvari tekle u zadnji mjesec dva ali hajmo dati priliku da vidimo sta i kako mogu unaprijediti.

VTŽ
Ljudi izrazili nezadovljostvo pa im y.e.b.a.s.e mater u p.i.c.k.u....
I dan danas im.y.e.b.u.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 10:00 am

Šta bi od onih zahtjeva Manijaka?
Mešćini ništa.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 10:02 am

Baš se odužilo ovo vezano za Rodina. Nadam se da neće na kraju biti, propao transfer, vraća se, ništa od Graovca i sa četiri štopera, od kojih jedan nije prošao pripreme, drugi je prastar, treći je solidan i ostane Kemo k'o promjena vremena..
Zadnja izmjena: PlaviVlak, dana/u uto jul 02, 2019 10:03 am, ukupno mijenjano 2 puta.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 10:02 am

Danane imas li molim te dokumentaciju vezanu za prihode u 2018. godini ? Konkretno me prihodi od transfera zanimaju. Bilo je to na ovom portalu kad je odlazila prosla uprava, ali je obrisano, ne znam zasto. Hvala unaprijed.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 10:10 am

Mozda ja nisam upravu i mozda moje teorije nisu ispravne,ali mi jako zanimljivo da kad god se nesta hajmo reci pozitivno desi ili najavi u vezi naseg kluba,a iz ovog je perioda sadasnjih struktura vladajucih,i cim se malo pozitive unese medju navijace,krecu neki papiri,neke hajke,neke zajebancije,automatski 10 -tak likova krene sa mrskanjem iz svetinje,najavama titula ili odlazite... Jako zanimljivo. Odkud te informacije i kako to da se pojave uvijek u pravi cas. Isto je vrlo interesantno.
Pise se o nekim jaranskim osnovama i drze se moralne pridike,a 80 posto ovih moralista, se zaposlilo preko nekih jaranskih fela,ili se u zivotu okoristilo preko nekih jaranskih uticaja.
Pa ih bar pola siguran sam,izostane sa mnogih Zeljinih utakmica,koliko li ih ima clanske,godisnje,dresove.... hm.
Kada bi gledali samo po forumu,trebalo bi samo te forumske populacije da bude toliko na Zeljinim tekmama,da nas bude vise nego na 70 posto ostalih stadiona u drzavi.
A isto jucer procitah,kako se Ammar nesto buni za Danijela,ali se ne pita on ,jer je dobio budzet da ga dovede.
Pa ako je to vec tako,onda kod nas situacija nije tako losa. Ovaj se kao buni da je skup,a predsjednik mu kaze ili Badzak ko vec,mali ne seri ja dajem pare a ne ti. Znaci da smo dobro stojeci,ili sto bi rekla nekada vladajuca opozicija,jos se vise zaduzujemo . Pa jebi ga hocemo titulu.
A ja zaboravio sam **** titule,bitno da kao klub rastemo.
Pa sto onda otjerasmo Misketa,kad je je **** titule. Imali smo stabilan klub sa brzo rastucom perspektivom.Tad bi Neandertalac i kompanija iznosili papire i slicno radili i orgijali po forumu.
Nama Bog Allah ne bi ugodio.Postali smo gori od pitara. Pu pu pu.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 10:13 am

barbarez je napisao/la:
uto jul 02, 2019 10:10 am
Mozda ja nisam upravu i mozda moje teorije nisu ispravne,ali mi jako zanimljivo da kad god se nesta hajmo reci pozitivno desi ili najavi u vezi naseg kluba,a iz ovog je perioda sadasnjih struktura vladajucih,i cim se malo pozitive unese medju navijace,krecu neki papiri,neke hajke,neke zajebancije,automatski 10 -tak likova krene sa mrskanjem iz svetinje,najavama titula ili odlazite... Jako zanimljivo. Odkud te informacije i kako to da se pojave uvijek u pravi cas. Isto je vrlo interesantno.
Pise se o nekim jaranskim osnovama i drze se moralne pridike,a 80 posto ovih moralista, se zaposlilo preko nekih jaranskih fela,ili se u zivotu okoristilo preko nekih jaranskih uticaja.
Pa ih bar pola siguran sam,izostane sa mnogih Zeljinih utakmica,koliko li ih ima clanske,godisnje,dresove.... hm.
Kada bi gledali samo po forumu,trebalo bi samo te forumske populacije da bude toliko na Zeljinim tekmama,da nas bude vise nego na 70 posto ostalih stadiona u drzavi.
A isto jucer procitah,kako se Ammar nesto buni za Danijela,ali se ne pita on ,jer je dobio budzet da ga dovede.
Pa ako je to vec tako,onda kod nas situacija nije tako losa. Ovaj se kao buni da je skup,a predsjednik mu kaze ili Badzak ko vec,mali ne seri ja dajem pare a ne ti. Znaci da smo dobro stojeci,ili sto bi rekla nekada vladajuca opozicija,jos se vise zaduzujemo . Pa jebi ga hocemo titulu.
A ja zaboravio sam **** titule,bitno da kao klub rastemo.
Pa sto onda otjerasmo Misketa,kad je je **** titule. Imali smo stabilan klub sa brzo rastucom perspektivom.Tad bi Neandertalac i kompanija iznosili papire i slicno radili i orgijali po forumu.
Nama Bog Allah ne bi ugodio.Postali smo gori od pitara. Pu pu pu.
Objasnjeno do kraja. Svaka cast
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 10:16 am

barbarez je napisao/la:
uto jul 02, 2019 10:10 am
Mozda ja nisam upravu i mozda moje teorije nisu ispravne,ali mi jako zanimljivo da kad god se nesta hajmo reci pozitivno desi ili najavi u vezi naseg kluba,a iz ovog je perioda sadasnjih struktura vladajucih,i cim se malo pozitive unese medju navijace,krecu neki papiri,neke hajke,neke zajebancije,automatski 10 -tak likova krene sa mrskanjem iz svetinje,najavama titula ili odlazite... Jako zanimljivo. Odkud te informacije i kako to da se pojave uvijek u pravi cas. Isto je vrlo interesantno.
Pise se o nekim jaranskim osnovama i drze se moralne pridike,a 80 posto ovih moralista, se zaposlilo preko nekih jaranskih fela,ili se u zivotu okoristilo preko nekih jaranskih uticaja.
Pa ih bar pola siguran sam,izostane sa mnogih Zeljinih utakmica,koliko li ih ima clanske,godisnje,dresove.... hm.
Kada bi gledali samo po forumu,trebalo bi samo te forumske populacije da bude toliko na Zeljinim tekmama,da nas bude vise nego na 70 posto ostalih stadiona u drzavi.
A isto jucer procitah,kako se Ammar nesto buni za Danijela,ali se ne pita on ,jer je dobio budzet da ga dovede.
Pa ako je to vec tako,onda kod nas situacija nije tako losa. Ovaj se kao buni da je skup,a predsjednik mu kaze ili Badzak ko vec,mali ne seri ja dajem pare a ne ti. Znaci da smo dobro stojeci,ili sto bi rekla nekada vladajuca opozicija,jos se vise zaduzujemo . Pa jebi ga hocemo titulu.
A ja zaboravio sam **** titule,bitno da kao klub rastemo.
Pa sto onda otjerasmo Misketa,kad je je **** titule. Imali smo stabilan klub sa brzo rastucom perspektivom.Tad bi Neandertalac i kompanija iznosili papire i slicno radili i orgijali po forumu.
Nama Bog Allah ne bi ugodio.Postali smo gori od pitara. Pu pu pu.
Ako mislis na ono juce.Nisu to nikakvi papiri koje je neko imao u posjedu pa cekao da se nesto dobro desi da oplete po sadasnjoj upravi.
Te papire je juce objavio portal info radar koji je bio dijelom tog sudkog procesa,cisto da se pohvale kako su bili u.pravu.
U nemogucnosti postavljana linka,ja sam licno ovdje postavio slike te sudske nagodbe cisto da se vidi o cemu se radi.
Taj isti clanak sa tim istim fotografijama mozes naci na portalu info radar.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 10:17 am

barbarez je napisao/la:
uto jul 02, 2019 10:10 am
Mozda ja nisam upravu i mozda moje teorije nisu ispravne,ali mi jako zanimljivo da kad god se nesta hajmo reci pozitivno desi ili najavi u vezi naseg kluba,a iz ovog je perioda sadasnjih struktura vladajucih,i cim se malo pozitive unese medju navijace,krecu neki papiri,neke hajke,neke zajebancije,automatski 10 -tak likova krene sa mrskanjem iz svetinje,najavama titula ili odlazite... Jako zanimljivo. Odkud te informacije i kako to da se pojave uvijek u pravi cas. Isto je vrlo interesantno.
Pise se o nekim jaranskim osnovama i drze se moralne pridike,a 80 posto ovih moralista, se zaposlilo preko nekih jaranskih fela,ili se u zivotu okoristilo preko nekih jaranskih uticaja.
Pa ih bar pola siguran sam,izostane sa mnogih Zeljinih utakmica,koliko li ih ima clanske,godisnje,dresove.... hm.
Kada bi gledali samo po forumu,trebalo bi samo te forumske populacije da bude toliko na Zeljinim tekmama,da nas bude vise nego na 70 posto ostalih stadiona u drzavi.
A isto jucer procitah,kako se Ammar nesto buni za Danijela,ali se ne pita on ,jer je dobio budzet da ga dovede.
Pa ako je to vec tako,onda kod nas situacija nije tako losa. Ovaj se kao buni da je skup,a predsjednik mu kaze ili Badzak ko vec,mali ne seri ja dajem pare a ne ti. Znaci da smo dobro stojeci,ili sto bi rekla nekada vladajuca opozicija,jos se vise zaduzujemo . Pa jebi ga hocemo titulu.
A ja zaboravio sam **** titule,bitno da kao klub rastemo.
Pa sto onda otjerasmo Misketa,kad je je **** titule. Imali smo stabilan klub sa brzo rastucom perspektivom.Tad bi Neandertalac i kompanija iznosili papire i slicno radili i orgijali po forumu.
Nama Bog Allah ne bi ugodio.Postali smo gori od pitara. Pu pu pu.
Sto posto. Ima ovdje likova sa pitarskim mentalitetom, novih nikova koji su upitni itd. Bravo za post!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 10:17 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto jul 02, 2019 9:55 am
Za Vas sto pljujete Amara i upravu evo ide prva tekma sezone uskoro i fino tokom tekme iskazite svoje nezadovoljstvo. Mislim ne kontam Vas nikako. Nije niko od nas zadovoljan kako su stvari tekle u zadnji mjesec dva ali hajmo dati priliku da vidimo sta i kako mogu unaprijediti.

VTŽ
Predlažeš da zviždimo svojim igračima, treneru? Eto ti logike. Ono kakvi su levati, na takve poteze postanu krampe, i onda zna se šta bude.
Jel rješenje podržati ih, igrače koji godinama glume zvijezde a osnove ne znaju, ljude u foteljama koji od kako su došli nisi ekser zakucali???
Nije da nisu imali vremena i jedni i drugi. Da pomjere sa mrtve tačke bilo šta. Al jok, svako radi sve su suštini niko ništa. Gdje je puno baba kilava djeca.
I onda dođeš na tribinu sa nekom nadom, kući se vratiš ko popišan...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 10:19 am

Kako bi bilo dobro da se forum zaključa do početka lige...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 02, 2019 10:27 am

salle86 je napisao/la:
uto jul 02, 2019 10:17 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto jul 02, 2019 9:55 am
Za Vas sto pljujete Amara i upravu evo ide prva tekma sezone uskoro i fino tokom tekme iskazite svoje nezadovoljstvo. Mislim ne kontam Vas nikako. Nije niko od nas zadovoljan kako su stvari tekle u zadnji mjesec dva ali hajmo dati priliku da vidimo sta i kako mogu unaprijediti.

VTŽ
Predlažeš da zviždimo svojim igračima, treneru? Eto ti logike. Ono kakvi su levati, na takve poteze postanu krampe, i onda zna se šta bude.
Jel rješenje podržati ih, igrače koji godinama glume zvijezde a osnove ne znaju, ljude u foteljama koji od kako su došli nisi ekser zakucali???
Nije da nisu imali vremena i jedni i drugi. Da pomjere sa mrtve tačke bilo šta. Al jok, svako radi sve su suštini niko ništa. Gdje je puno baba kilava djeca.
I onda dođeš na tribinu sa nekom nadom, kući se vratiš ko popišan...
Pa buraz sta ti predlazes onda? Fakat ne razumijem.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija