Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 24, 2019 12:57 am

AdmirA je napisao/la:
pon jun 24, 2019 12:54 am
Kažu da se fine stvari spremaju za Skupštinu...
Trebaju nam centralni vezni, desni vezni, i stoper..
Moze pp :D
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 24, 2019 1:00 am

Mislim da cemo najvise problema imati u zavrsnici, neefikasnost nam je ogroman problem, pored Krpica nema niko ko redovno daje golove, kad njega stane nema ko zabit, po meni nam treba neki veznjak koji moze zabiti 8-9 golova u sezoni, neki igrac ala zeba, bekric, pa i svraka (mislim na takav tip igraca, a ne da neko od njih trojice dodje)

I naravno stoper pod moranje
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 24, 2019 1:00 am

AdmirA je napisao/la:
pon jun 24, 2019 12:54 am
Kažu da se fine stvari spremaju za Skupštinu...
Trebaju nam centralni vezni, desni vezni, i stoper..
Treba nam smisao igre, da dodjemo normalno do sesnest, pa preklapanja, pa dupli, pa ostro po zemlji sa strane na nepostavljenu odbranu sa 2-3 nasa u sesnest. Nista se promijenilo nije, a kako ce kad ista ekipa igra i sad.
Valjda bude bolje...

To mi jedino ulijeva nadu da udju sposobni Zeljovci u klub
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 24, 2019 1:00 am

Meni zanima da li Amar moze od Zaima i Asima napraviti igrace. Od iole normalno talentovanog igraca koji ima mozak i profesionalac je moze se napraviti igrac. Ova dvojica su definitvno bili zadnji u redu kad se djelila pamet. Nazalost nisu jedini bez mozga kod nas, to su naša posla, pruži 3 dobra pasa raja ga nafura da je Iniesta i on vise ne mora da trenira, ko biva on već majstorčina. Vjerujem da će to Amar pojedincima izbiti iz glave, navijam za to. Navijam da konačno gledamo TIM!!!
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 24, 2019 8:02 am

Je li istina da nam ni jedna banka ne želi dati kredit?
Evo jutros tako čujem pa da upitam jer sigurno ima neko upućeniji.

Unaprijed hvala :D
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 24, 2019 8:11 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pon jun 24, 2019 1:00 am
Mislim da cemo najvise problema imati u zavrsnici, neefikasnost nam je ogroman problem, pored Krpica nema niko ko redovno daje golove, kad njega stane nema ko zabit, po meni nam treba neki veznjak koji moze zabiti 8-9 golova u sezoni, neki igrac ala zeba, bekric, pa i svraka (mislim na takav tip igraca, a ne da neko od njih trojice dodje)

I naravno stoper pod moranje
Slažem se s prvim dijelom, to sam i ja pominjao.
S drugim dijelom se ne slažem. Teško je toliko očekivati od veznjaka, jedino ako nije 10 a mi imamo Sinana na 10, Alispahića. Ja bih rekao da tih 10 golova mora dati krilo, ala Zakarić ili asistirati 10 puta ala Stevanović. Trenutno mi nemamo takvo krilo.

A ja bih veznjaka ala Blagojević da može prenijeti loptu, da može diktirati tempo. Vidimo Argentinu koja ima napad boli glava, ali igra je za kc i pate se jer im vezni red ne valja.

Po meni je vezni red ključ ekipe. I stvarno ne mogu biti optimističan za sljedeču sezonu ako ostane ovaj vezni red. Em smo vidjeli da su loši, em je otišao najbolji igrač iz takvog lošeg veznog reda jer kad Šaban nije igrao osjetilo se itekako pa kakav god da je Šaban.

Zato se nadam da će Amar tu dovesti pravog igrača. Također i krilo i štoper.
To je nekih 3 igrača koja su nam neophodna i igrači koji ako budu prava pojačanja mogu našu igru unaprijediti mnogo, mnogo. I tek tad bih se mogao nadati nečemu većem.
Drugi napadač nek bude Ermin pa da možemo i rezultat ganjati s ofanzivnijom formacijom.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 24, 2019 8:11 am

El_Nino je napisao/la:
pon jun 24, 2019 8:02 am
Je li istina da nam ni jedna banka ne želi dati kredit?
Evo jutros tako čujem pa da upitam jer sigurno ima neko upućeniji.

Unaprijed hvala :D
Nije.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 24, 2019 8:16 am

AdmirA je napisao/la:
pon jun 24, 2019 8:11 am
El_Nino je napisao/la:
pon jun 24, 2019 8:02 am
Je li istina da nam ni jedna banka ne želi dati kredit?
Evo jutros tako čujem pa da upitam jer sigurno ima neko upućeniji.

Unaprijed hvala :D
Nije.
U nasoj situaciji kad dajes hipoteku nema te banke koja ce da odbije.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 24, 2019 8:22 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jun 24, 2019 8:16 am
AdmirA je napisao/la:
pon jun 24, 2019 8:11 am
El_Nino je napisao/la:
pon jun 24, 2019 8:02 am
Je li istina da nam ni jedna banka ne želi dati kredit?
Evo jutros tako čujem pa da upitam jer sigurno ima neko upućeniji.

Unaprijed hvala :D
Nije.
U nasoj situaciji kad dajes hipoteku nema te banke koja ce da odbije.
Svjesni su da cemo sjebati stvar..
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Sjeverac
Postovi: 85
Pridružen/a: čet jun 20, 2019 11:53 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 24, 2019 8:30 am

Pozz ljudi,za pocetak novi sam ovdje.E sad da i ja malo nesto napisem.Vidim da ste previse pesimisticni u pogledu svega ,pa pricate o nasoj ligi kao da je Engleska,a ne liga u kojoj prvak(Sarajevo) ne moze dati gol fenjerasu(Krupa).Bojite se Radnika,Veleza,Borca,kazete svi ce biti nalozeni,pa valjda ce se i nasi nalozito brate mili.Nije ova ekipa tikva bez korijena.Veselinovic itekako zna da igra,pratim ga jos od vremena Slobode,zatim Ramovic,Krpic,Mujezinovic,Sinisa,Pavic,Eric i E.Zec ujedno najjaci igrac lige sigurno.Sve su ovo igraci koji znaju igrati bez dvojbe,koliko god neko osporavao to.Imamo taj neki kostur plus ako ostane par ovih mladjih,fali nam taj stoper i nadam se da ce neko doci.Ali hajmo ne pljuvati na svakom koraku,hajmo pruziti podrsku i ovoj ekipi kao i svakoj,hajmo biti NAVIJACI,a ne tracare raspravljajuci o tome ko je kome sta rekao,ko je kome sta ostavio,ko je sta uradio ,prosla uprava,nova uprava,Senad Amar Nihad Mirsad itd.Imamo mi igraca za igru i hajmo stati iza njih jer mi smo Zeljini a Zeljo je nas!
 
Avatar
HajrA
Postovi: 360
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 24, 2019 8:37 am

Sjeverac je napisao/la:
pon jun 24, 2019 8:30 am
Pozz ljudi,za pocetak novi sam ovdje.E sad da i ja malo nesto napisem.Vidim da ste previse pesimisticni u pogledu svega ,pa pricate o nasoj ligi kao da je Engleska,a ne liga u kojoj prvak(Sarajevo) ne moze dati gol fenjerasu(Krupa).Bojite se Radnika,Veleza,Borca,kazete svi ce biti nalozeni,pa valjda ce se i nasi nalozito brate mili.Nije ova ekipa tikva bez korijena.Veselinovic itekako zna da igra,pratim ga jos od vremena Slobode,zatim Ramovic,Krpic,Mujezinovic,Sinisa,Pavic,Eric i E.Zec ujedno najjaci igrac lige sigurno.Sve su ovo igraci koji znaju igrati bez dvojbe,koliko god neko osporavao to.Imamo taj neki kostur plus ako ostane par ovih mladjih,fali nam taj stoper i nadam se da ce neko doci.Ali hajmo ne pljuvati na svakom koraku,hajmo pruziti podrsku i ovoj ekipi kao i svakoj,hajmo biti NAVIJACI,a ne tracare raspravljajuci o tome ko je kome sta rekao,ko je kome sta ostavio,ko je sta uradio ,prosla uprava,nova uprava,Senad Amar Nihad Mirsad itd.Imamo mi igraca za igru i hajmo stati iza njih jer mi smo Zeljini a Zeljo je nas!
Iza ove uprave i par igraca koje su isti doveli ja stati nikad necu!
Ovo sto oni rade i nacin na koji rade nije Zeljo!
TM87
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 24, 2019 8:43 am

Ja ako sam ista vidio, vidio sam napredak u igri protiv mladosti. Dosta kombinatorike i finih akcija u drugom poluvremenu sa mehicem koji dijeli lopte rukom, ne znam sta ste vi gledali ali moze se ovdje napraviti fina ekipica.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 24, 2019 8:44 am

Dobrodosao Sjeverac. Slazem se, valjda ce i nasi biti nalozeni.

Rano je suditi, ali Mehic dobro na terenu izgleda.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Sjeverac
Postovi: 85
Pridružen/a: čet jun 20, 2019 11:53 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 24, 2019 8:49 am

abuzenze je napisao/la:
pon jun 24, 2019 8:43 am
Ja ako sam ista vidio, vidio sam napredak u igri protiv mladosti. Dosta kombinatorike i finih akcija u drugom poluvremenu sa mehicem koji dijeli lopte rukom, ne znam sta ste vi gledali ali moze se ovdje napraviti fina ekipica.
Tacno bas,u drugom dijelu je zaista bilo finih dodavanja,akcija,licili smo na ekipu,ali eto kod nas svi samo crno gledamo.Htjeli smo maximalno da Ermin Zec ostane,evo ostade on,sad ga omalozavaju da je star i da nece valjati.Htjeli smo da Sinisa ostane,evo ostade i sad i za njeg kazu nema pojma.Nikad zadovoljni,nikad sretni .
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 24, 2019 8:51 am

Ma rano jeste..ali vidiš odma da li neko ima nešto..
Pa čurjurić protiv veleža odigra upola slabije nego mali mehić protiv mladosti, a posta nam jedini kreativan igrač..
Il imaš ili nemaš..
Potpisati ga što prije i uz pravilan rad babuke i ekipe, biće zvijer aBd..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 24, 2019 8:57 am

plavi kanarinac je napisao/la:
pon jun 24, 2019 8:22 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jun 24, 2019 8:16 am
AdmirA je napisao/la:
pon jun 24, 2019 8:11 am


Nije.
U nasoj situaciji kad dajes hipoteku nema te banke koja ce da odbije.
Svjesni su da cemo sjebati stvar..
Ma ja bi radije da nam ne daju kredit pa da se "mora" posuditi.
Doduše nema niko ni posuditi, a i nema Evrope koja garantuje da vratiš posuđeno.

Eto stvarno ne znam. :D
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 24, 2019 9:16 am

Lars, jesmo li ikoga prodali u zimskom prelaznom roku 2018. godine ili je legla neka lova od transfera bivseg igraca? Hvala.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
TheSvenderMan
Postovi: 338
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 24, 2019 9:19 am

Malo srece sa zakaricem, rodinom i eto nekih para kojima se nismo nadali (oboje donijela prosla uprava, zar ne)... jos ako ova komisija presudi u nasu korist eto nama jos para ali ne znam kolike su nam sanse tu. Sve u svemu dosta sam optimisticniji nego sto sam bio prije 10 dana pogotovo kqd sam vidio igru protiv mladosti koja je licila na nesto. I dalje je situacija daleko od idealne ali vrijedi se necemu nadati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 24, 2019 9:27 am

Moje je mišljenje da ćemo ove sezone biti duplo bolji nego prošle.
Po meni najbolji potez je taj što je tu Amar . Taman je imao vremena da sagleda sve nedostatke ekipe i da popravi ono što se da popraviti. Nećemo imati slučaj kao prethodnih godina da dovodimo nekog trenera koji pojma nema kako funcioniše klub, kakvi su igrači u ligi i tome sl.
Još jedan veliki plus je taj što smo sačuvali skoro sve igrače iz prošle sezone. Po meni je bolje imati malo lošije igrače, ali da su tu duži vremenski period, nego dovesti 6-7 novih igrača koji posjeduju neki veči kvalitet. Odličan primjer toga je Sarajevo. Ostavili su kostur ekipe 2 godine i osvojiše duplu krunu, a realno gledajući u ekipi ne možeš nači igrača da kažeš da je prevazišo našu ligu (kao npr. Zakarić, Duljević, Sarić i slično).
Za razliku od prošlih sezona dovodimo ciljana pojačanja, bitan je kvalitet, a ne kvantitet.
Ubjeđen sam da ćemo aBd prevazići sve one glupe prepreke na kojima smo padali ranijim sezonama.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 24, 2019 9:27 am

AdmirA je napisao/la:
pon jun 24, 2019 8:11 am
El_Nino je napisao/la:
pon jun 24, 2019 8:02 am
Je li istina da nam ni jedna banka ne želi dati kredit?
Evo jutros tako čujem pa da upitam jer sigurno ima neko upućeniji.

Unaprijed hvala :D
Nije.
Mislim da ipak jeste.
Ko se imalo razumije u bankarsko poslovanje zna da se banke jako tesko u zadnje vrijeme odlucuju na hipotekarne kredite posebno na sumu koju mi trazimo.
Isto tako treba znati.da je kolateral jako veliki i on u nasem slucaju iznosi 2,5 miliona s obzirom da je dogovoreno da se aplicira za milion km.
Zadnje informacije govore da se jos nije apliciralo ni u jednoj banci.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 294 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija