Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 9:56 am

Eric
Siniša Stoper Stoper Subic
Bojo Mustafa
Ramovic
Krilo Zec Veseli.

Volio bih da Krpic ostane, odlicna opcija sa klupe, a i kad bude trebalo moze se pocet sa dva napadaca. Nesto ne vjerujem da cemo dva kvalitetna stopera dovesti, ali eto nadam se da hocemo.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 9:58 am

Bilo je price za Hajdarevica da cemo prodati
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 9:59 am

Kako neko moze staviti Krpica na klupu?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 10:02 am

AsharaK je napisao/la:
sri jun 19, 2019 9:59 am
Kako neko moze staviti Krpica na klupu?
Evo ja mogu :D Moje neko misljenje, mozda zato nisam trener haha, al et nesto mislim da bi opasniji bili sa Zecom u spicu nego sa Krpom. A mozemo nekad poceti sa 4 4 2 pa bi onda obojica mogla igrat.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 10:04 am

Ma dobro, al jedini koji je bio konstantan proslu sezonu, i bukvalno jedini koji je ginuo na svakoj utakmici. Kako neki dan rece, mi smo Zeljo. Za kratko vrijeme covjek je shvatio sta je Zeljo, haman mu je Stana objasnio, a ujedno je i kapiten. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2622
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 10:12 am

Qooler je napisao/la:
sri jun 19, 2019 9:27 am
kvalitet je napisao/la:
sri jun 19, 2019 8:56 am
cikazubo je napisao/la:
sri jun 19, 2019 8:12 am
Ako je Selimovic pricao onda je laz.
Da tako je, objasnjenje je vrlo jednostavno, za 6 mjeseci je slago ko svi predsjednici zajedno prije njega, naravno da kada takav konj prica nesto protiv covjeka koji je toliko dao Zelji odma naidje na revolt.
Nihad Selimovic lazovcina ! :)

Istinu imate na 30 stranica, skoro objavljeno, crno na bijelo.
Ali eto sad ce na vagu Misimovic i Selimovic, stvarno smo..
Istina je negdje na sredini, samo treba fino izvagati. Senad jeste uradio puno više za Želju od Nihada, to je fakt, ali nije ni njegovo maslo za ramazana.
Nije istina na sredini, već baš tamo gdje jeste.
Jedan najuspješniji u poslijeratnoj historiji Želje, a drugi najneuspješniji. To neće promjeniti ni milion tvojih i drugih spinova.
Spin ti liči na ono bila JNA, kasnije VRS i bila Patriotska liga, svi su činili zločine, istina je negdje na sredini.
Dok god neko pokušava to progurati, ovde će biti podjela. I nije to podjela na Amarove i Misimovićeve, već podjela na ove koji krive istinu i one što ne mogu progutati laži.
Kad se samo sjetim pokušaja... kriva prošla uprava što Slavki nije plaćeno... Ovde se pojedini ponašaju baš kao Selimović, da smo svi maloumni i naivni, pa će neko nekoga ubjedit da je crno, ustvari bijelo.
Zašto se baš u onom trenutku prezentirao plan za jug? U trenutku kada istočna tribina nije završena, kada navijači postaju nezadovoljni rezultatima... Bacaju se pare na projekat. Ne male pare. Za te pare su mogli KUPITI igrača i to nelošeg. Uglavnom, moglo je sačekati. A da ne govorim o načinu na koji je prezentiran plan. Znali su svi da je skoro nemoguće tribinu finansirati, ali cilj je bio da mi svršavamo i govorimo grande Miske. Egomanijak. Vedran Vukotić je primjer kakvi trebaju biti ljudi u klubu. Ne Senad. Na kraju krajeva, i on je vratio sve svoje pare, za razliku od Amara.

I JESU KRIVI ZA DUG PREMA SLAVKI. Znali su kakav ima ugovor i trebali su mu gospodski sve isplatiti. Ali ne, bolje otići na sud i još platiti sudske troškove i kamatu. Generalno su imali odvratan odnos prema trenerima. Javljali za raskide ugovora SMS porukama. Fuj.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 10:12 am

Zeljo je napisao/la:
sri jun 19, 2019 10:02 am
AsharaK je napisao/la:
sri jun 19, 2019 9:59 am
Kako neko moze staviti Krpica na klupu?
Evo ja mogu :D Moje neko misljenje, mozda zato nisam trener haha, al et nesto mislim da bi opasniji bili sa Zecom u spicu nego sa Krpom. A mozemo nekad poceti sa 4 4 2 pa bi onda obojica mogla igrat.
Mislim da je steta ne koristiti momentum koji Krpic ima, pored toga sto je pravi target spic, samo tri takva u ligi imamo, treba nam kao karakter na terenu, jer je mozda posljednji igrac s obrazom u ovoj ekipi.
Meni se npr pravo svidjelo kako on i Zec djeluju u paru, Krpa malo ispred a Zec iza, u Tuzli su izgledali kao da imaju 50 utakmica zajedno kao napadacki par, nekako mi je Krpic bitan za balans cijele formacije, on mora biti gore jer odma je tu i dobra koncentracija protivnickih igraca, a to i Zecu automatski ostavlja vise prostora i mogucnosti, a kakav majstor kao on to koristi itekako.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 10:15 am

Haha jel realno. Pokusat cu objasniti najkrace sto je moguce. Da nije bilo plana za istok, istok se nikada ne bi ni napravio. Znaci ne mogu da vjerujem, znas ti nas, **** ti nas. Bolje igraca dovest nego napravit plan, fuj
Željezničar ante portas !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 10:17 am

Ma sta se trudis objasniti nekom da je mlijeko bijelo, procitaj ranije postove i ne trosi vrijeme. :)

Hoce li nasi trenirati na Grbavici ovih dana, nekako me taj Mehic najvise interesuje ?
 
Avatar
mula
Postovi: 929
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 10:19 am

Ramović, Zec, Krpić tri najbolja igrača Želje, ali jedan od njih neće biti u prvih 11.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 10:20 am

mula je napisao/la:
sri jun 19, 2019 10:19 am
Ramović, Zec, Krpić tri najbolja igrača Želje, ali jedan od njih neće biti u prvih 11.
Ma Ramovic.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 10:21 am

Pored neznanja u sportskom dijelu pljuvati ljude na mjestima gdje su pokazali da znaju i umiju moze samo maliciozan covjek. Istok, teren i ostale "male" stvari koje su dovele do toga da mozemo igrati utakmice treceg pretkola EL na Grbavici, malo je? Dodjosmo do toga da su bacali pare na planove ostalih dijelova Grbavice. Nismo mi nista vise ni zasluzili, blago nama i ovo sto imamo. Ista stvar i za drugu stranu, pljuvanje po trofejima koje imamo. To samo mozemo mi, nek nam je Bog na pomoci, i stid da bude svakog ko to radi.
Željezničar ante portas !
 
kuglof
Postovi: 1
Pridružen/a: uto jun 18, 2019 9:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 10:23 am

kvalitet je napisao/la:
sri jun 19, 2019 10:12 am
Qooler je napisao/la:
sri jun 19, 2019 9:27 am
kvalitet je napisao/la:
sri jun 19, 2019 8:56 am


Istina je negdje na sredini, samo treba fino izvagati. Senad jeste uradio puno više za Želju od Nihada, to je fakt, ali nije ni njegovo maslo za ramazana.
Nije istina na sredini, već baš tamo gdje jeste.
Jedan najuspješniji u poslijeratnoj historiji Želje, a drugi najneuspješniji. To neće promjeniti ni milion tvojih i drugih spinova.
Spin ti liči na ono bila JNA, kasnije VRS i bila Patriotska liga, svi su činili zločine, istina je negdje na sredini.
Dok god neko pokušava to progurati, ovde će biti podjela. I nije to podjela na Amarove i Misimovićeve, već podjela na ove koji krive istinu i one što ne mogu progutati laži.
Kad se samo sjetim pokušaja... kriva prošla uprava što Slavki nije plaćeno... Ovde se pojedini ponašaju baš kao Selimović, da smo svi maloumni i naivni, pa će neko nekoga ubjedit da je crno, ustvari bijelo.
Zašto se baš u onom trenutku prezentirao plan za jug? U trenutku kada istočna tribina nije završena, kada navijači postaju nezadovoljni rezultatima... Bacaju se pare na projekat. Ne male pare. Za te pare su mogli KUPITI igrača i to nelošeg. Uglavnom, moglo je sačekati. A da ne govorim o načinu na koji je prezentiran plan. Znali su svi da je skoro nemoguće tribinu finansirati, ali cilj je bio da mi svršavamo i govorimo grande Miske. Egomanijak. Vedran Vukotić je primjer kakvi trebaju biti ljudi u klubu. Ne Senad. Na kraju krajeva, i on je vratio sve svoje pare, za razliku od Amara.

I JESU KRIVI ZA DUG PREMA SLAVKI. Znali su kakav ima ugovor i trebali su mu gospodski sve isplatiti. Ali ne, bolje otići na sud i još platiti sudske troškove i kamatu. Generalno su imali odvratan odnos prema trenerima. Javljali za raskide ugovora SMS porukama. Fuj.
Zamislite da se licenca desila Misketovoj ekipi ...
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 10:29 am

Ode Rodin , sutra potpisuje.Znači čekamo stopera..


:kafa:
slika
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 10:31 am

Ja bih probao prodati Krpica, a za iducu sezonu loptu spustiti na zemlju i igrati nogama. Zec na napadaca, Ramovic iza njega, jedno krilo da bude Veseli i da malo vise igramo, a malo manje.nabijamo.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 10:34 am

- Eric -
-Stevanovic-stoper-Sipovic-Pavic-
-Hajdarevic-Mujezinovic-
Veselinovic-Ramovic-E. Zec
-Krpic-
Željezničar ante portas !
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 10:38 am

Valja gledati Bogija i ovu sezonu
 
Avatar
droba
Postovi: 179
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 10:42 am

Boubacar Diabang i Semir Štilic i 2 stopera i to bi bilo to :baklja: :baklja: :baklja: :baklja:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 10:42 am

MrkiMedo je napisao/la:
sri jun 19, 2019 10:38 am
Valja gledati Bogija i ovu sezonu
Necemo valjda, do kada mu je ugovor?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 10:49 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri jun 19, 2019 10:42 am
MrkiMedo je napisao/la:
sri jun 19, 2019 10:38 am
Valja gledati Bogija i ovu sezonu
Necemo valjda, do kada mu je ugovor?
Dok moze hodati. Povedi nas Jadranko u nove poraze i poraze

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar, Google [Bot] i 59 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija