Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 5:59 pm

Bice para aBd... kako bi ovo bile slatke pare, da se dobije ova tuzba.
Sretno Zeljo
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Drmex1987
Postovi: 65
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 7:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 6:01 pm

Žrijeb sutra a mi danas šaljemo još piše "da se odgovor očekuje do kraja ovog ili početak idućeg mjeseca."
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 6:02 pm

shzna je napisao/la:
pon jun 17, 2019 5:43 pm
avlami97 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 4:52 pm
https://fkzeljeznicar.ba/fudbalski-klub ... cas/37487/
Poslusali me. Ruzno je da ne/zvanicna, objavljuje prije zvanicne. To direktno steti ugledu Kluba.
Fakat smaraš sa tim, pogledaj u Italiji kako se po Twitteru prvo razbacuju vijesti, hej po Twitteru, pa tek onda klubovi objavljuju.
OK!
Postujem, ali se ovdje ne radi o transferu ili nekim nagadjanjima...U ovakvim situacijama se prvo Klub oglasava.

Drago mi je da se ponovo pocelo raditi po procedurama, a da niko nema zamjerki. :D

"Upravni odbor Fudbalskog kluba Željezničar u skladu s procedurama uputio je žalbu..."
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 6:04 pm

Betonsko igraliste iza Istoka ne smije pod hipoteku !
KRAJ PRICE
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 6:12 pm

avlami97 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 6:02 pm
shzna je napisao/la:
pon jun 17, 2019 5:43 pm
avlami97 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 4:52 pm
https://fkzeljeznicar.ba/fudbalski-klub ... cas/37487/
Poslusali me. Ruzno je da ne/zvanicna, objavljuje prije zvanicne. To direktno steti ugledu Kluba.
Fakat smaraš sa tim, pogledaj u Italiji kako se po Twitteru prvo razbacuju vijesti, hej po Twitteru, pa tek onda klubovi objavljuju.
OK!
Postujem, ali se ovdje ne radi o transferu ili nekim nagadjanjima...U ovakvim situacijama se prvo Klub oglasava.

Drago mi je da se ponovo pocelo raditi po procedurama, a da niko nema zamjerki. :D

"Upravni odbor Fudbalskog kluba Željezničar u skladu s procedurama uputio je žalbu..."
Kazu da je sutrasnji zrijeb odgodjen zbog ove nase zalbe.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 6:21 pm

Dok ne vidim papir da je poslana žalba ne vjerujem kamatarima u upravi.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 6:38 pm

Stvarno smo nevjerovatni, pa sta ocekujemo da nam se svaki potez kluba direktno nama pravda.
Ok ne slazemo se sa odredjenim potezima i to je ok ali halo ko smo to mi da nam se svaki potez predstavi.

Bilo je situacija gdje su vlasnici klubova mjenjali boje klubova i djaba se navijaci nesto dizali. Nego hajmo dati podrsku Zelji i suzbiti redove izmedju nas. **** nas i Amar i Selimovic i Miske, pa ko su to oni da se mi dijelimo izmedju sebe.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Meha87
Postovi: 605
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 6:42 pm

Kolko se dobije od saveza za 4. mjesto
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 6:46 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jun 17, 2019 6:38 pm
Stvarno smo nevjerovatni, pa sta ocekujemo da nam se svaki potez kluba direktno nama pravda.
Ok ne slazemo se sa odredjenim potezima i to je ok ali halo ko smo to mi da nam se svaki potez predstavi.

Bilo je situacija gdje su vlasnici klubova mjenjali boje klubova i djaba se navijaci nesto dizali. Nego hajmo dati podrsku Zelji i suzbiti redove izmedju nas. **** nas i Amar i Selimovic i Miske, pa ko su to oni da se mi dijelimo izmedju sebe.
Svojim potezima su pokazali i dokazali da im se na riječ ne može vjerovati. Blago tebi ako si rahat zbog ove situacije. Ja ne mogu biti i svaki dan sve više tonem u depresiju.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 6:47 pm

Tesko da ce biti ujedinjenja dok Amar i njegovi poltroni ne budu odmaknuti od Zelje i dok se ne razracunamo sa takvima u nasim redovima, sto su Manijaci u zahtjevima pred zasjedanje klupske skupstine i najavili. Da sam na mjestu najpoznatijeg sipaca sampanjca iz Tuborga, irfe, zelje92 i ostalih sa ss.ba, ne bih bio miran nakon toga.

Ako je potrebno da dozivimo i prozivimo katarzu onda je trebamo istinom graditi. a svi je jako dobro znate.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 6:48 pm

dell21 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 6:46 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jun 17, 2019 6:38 pm
Stvarno smo nevjerovatni, pa sta ocekujemo da nam se svaki potez kluba direktno nama pravda.
Ok ne slazemo se sa odredjenim potezima i to je ok ali halo ko smo to mi da nam se svaki potez predstavi.

Bilo je situacija gdje su vlasnici klubova mjenjali boje klubova i djaba se navijaci nesto dizali. Nego hajmo dati podrsku Zelji i suzbiti redove izmedju nas. **** nas i Amar i Selimovic i Miske, pa ko su to oni da se mi dijelimo izmedju sebe.
Svojim potezima su pokazali i dokazali da im se na riječ ne može vjerovati. Blago tebi ako si rahat zbog ove situacije. Ja ne mogu biti i svaki dan sve više tonem u depresiju.
Nisam buraz rahat vec daleko od toga ali ako su objavili da su predali zalbu ja im vjerujem iz razloga sto svako obracanje CAS-u ima na njihovoj stranici kao i odgovor.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 7:06 pm

Da sad u klub udje 10 miliona eura i da dodje 10 kapitalaca i da se svi dugovi saniraju i nastavi radit stadion,kamp,kule,itd..da adisas drrsove pravi,da sponzor generalni dodje itd. Pojedinci bi kakili opez i govorili hebo ove gdje je miske Amar je tu ne valja... Hebo i misketa i Amara bitan je ZELJO uradimo nesto da pomognemo ZELJI dosta pljuvanja...

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk

 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 7:10 pm

vobznazna2 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 7:06 pm
Da sad u klub udje 10 miliona eura i da dodje 10 kapitalaca i da se svi dugovi saniraju i nastavi radit stadion,kamp,kule,itd..da adisas drrsove pravi,da sponzor generalni dodje itd. Pojedinci bi kakili opez i govorili hebo ove gdje je miske Amar je tu ne valja... Hebo i misketa i Amara bitan je ZELJO uradimo nesto da pomognemo ZELJI dosta pljuvanja...

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
Najbolje što možemo uraditi nabiti ih sve nogom krenuti sa juniorima . Sig ne bi ispali iz lige ne bi bilo novih dugova a za godinu bi našli prave ljude za upalrave i trenera.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 7:11 pm

Kad je izvlacenje rasporeda za nasu ligu
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 7:17 pm

dell21 je napisao/la:
vobznazna2 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 7:06 pm
Da sad u klub udje 10 miliona eura i da dodje 10 kapitalaca i da se svi dugovi saniraju i nastavi radit stadion,kamp,kule,itd..da adisas drrsove pravi,da sponzor generalni dodje itd. Pojedinci bi kakili opez i govorili hebo ove gdje je miske Amar je tu ne valja... Hebo i misketa i Amara bitan je ZELJO uradimo nesto da pomognemo ZELJI dosta pljuvanja...

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
Najbolje što možemo uraditi nabiti ih sve nogom krenuti sa juniorima . Sig ne bi ispali iz lige ne bi bilo novih dugova a za godinu bi našli prave ljude za upalrave i trenera.
Ima deset stvari koji mi kao navijaci mozemo uradit, ali kad treba svoju lovu dat nace se 1000 razloga zasto ne dati. Pa ne volimo mi Zelju zbog uprava i trenera! Pokazimo tu famoznu ljubav prema klubu iz svog dzepa. Svi se busamo u prsa koliko volimo Zelju. Rodzaci dokazimo ljubav svoju ucinimo nesto.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk

 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 7:19 pm

Pa dokazali smo dokazujemo zadnjih godina smo milione dali. Ali nas levatinopet nasamarise, koliko god neki htio umanjiti mi smo najviše dali i pokazali.
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 7:23 pm

dell21 je napisao/la:Pa dokazali smo dokazujemo zadnjih godina smo milione dali. Ali nas levatinopet nasamarise, koliko god neki htio umanjiti mi smo najviše dali i pokazali.
Koliko se kunemo u Zeljinu ljubav nista nam nebi skodilo i bilo s goreg da i sada dajemo i pravimo akcije.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk

 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 7:28 pm

vobznazna2 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 7:23 pm
dell21 je napisao/la:Pa dokazali smo dokazujemo zadnjih godina smo milione dali. Ali nas levatinopet nasamarise, koliko god neki htio umanjiti mi smo najviše dali i pokazali.
Koliko se kunemo u Zeljinu ljubav nista nam nebi skodilo i bilo s goreg da i sada dajemo i pravimo akcije.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
Akcije su onako uspješne bile zbog povjerenja . Svi smo izgubili povjerenje ne samo u klub u sve. Ovi ga nemaju pa praviti neke velike akcije ko prije ne možemo. Skup neki dan je to pokazao. Uprava mora vratiti povjerenje zaslužiti. Možemo li sada naći bolesnike koji će dati hiljadu dvije a imali smo ih skoro hiljadu do prije godinu dana kroz desetogodišnje ulaznice. Eto hajde da pokrenemo akciju pa ćeš vidjeti odziv.
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 7:37 pm

dell21 je napisao/la:
vobznazna2 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 7:23 pm
dell21 je napisao/la:Pa dokazali smo dokazujemo zadnjih godina smo milione dali. Ali nas levatinopet nasamarise, koliko god neki htio umanjiti mi smo najviše dali i pokazali.
Koliko se kunemo u Zeljinu ljubav nista nam nebi skodilo i bilo s goreg da i sada dajemo i pravimo akcije.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
Akcije su onako uspješne bile zbog povjerenja . Svi smo izgubili povjerenje ne samo u klub u sve. Ovi ga nemaju pa praviti neke velike akcije ko prije ne možemo. Skup neki dan je to pokazao. Uprava mora vratiti povjerenje zaslužiti. Možemo li sada naći bolesnike koji će dati hiljadu dvije a imali smo ih skoro hiljadu do prije godinu dana kroz desetogodišnje ulaznice. Eto hajde da pokrenemo akciju pa ćeš vidjeti odziv.
Sve si ti u pravu. Ne trazim neke velike akcije vec nasu duznost da odradimo.

kupit:

1 6000 godisnjih
2 6000 clanskih
3 6000 u fan sopu navijackih rekvizita...
4 ima mnogo stvari sta i kako mozemo, ali kako kazes odziv bi bio minimalan.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk

 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 7:42 pm

RokElsner44 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 7:11 pm
Kad je izvlacenje rasporeda za nasu ligu
20.06

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 50 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija