Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:08 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:02 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:00 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 10:52 am
@urbanzeljeznicar, @leon i ostali koji imaju ove papire iz kluba, da li ste vi neki mediji ili clanovi skupstine ili uprave ? ako niste, ne mogu se oteti dojmu da ste u direktnom kontaktu sa proslom upravom, jer drugacije ne bi imali papire, te da taj kontakt koristite kako bi se unio haos medju navijace, naravno da ne mislim o nekom placenom pisanju i to, ali slobodno tim dostavljacima slika porucite da Amar nigdje ne ide, bice tu jos minimalno 3 godine i donjece nam puno srece, titula i para, a vi placite zajedno s njima
Ne, nismo u direktnom kontaktu. Vec smo otisli u klub i dobili sve informacije. Onako kako i ti radis.
ja to ne radim, molim te mi objasni konkretno, sta i koga da pitam kad dodjem u klub ?
Zar ne radis?
Onda sam te zamjenio s nekim takvog slicnog nika koji je imao neke informacije a govorio da je obican navijac a dobio ih tako sto je otisao u klub i pitao. :D
Onda do mene.

Nemoj ic u klub, nece ti dat.
Ovo sto su skupstinarima poslali jedino mozes imati ako znas gdje i kako cure informacije, a cure i to dobro. Posvadjani su i u upravi i svadje, pa zato sve lako mozes imati.
Ako nemas nikog takvog i ne mozes doci do ovih 24 priloga onda bi ti ja mogao poslat ako budem dobre volje i ako das mejl. :D

A da ti i odgovorim da nisam u direktnom kontaktu. Samo imam srecu da naletim i dobijem ovakve stvari.
Ima dosta jacih od mene koji provjeravaju je li ko clan, ko je iza kojeg nika. Uostalom sve vidis i citas kakvi dokumenti i informacije izlaze.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:10 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:00 am
DANAN je napisao/la:
pet jun 14, 2019 10:58 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 10:52 am
@urbanzeljeznicar, @leon i ostali koji imaju ove papire iz kluba, da li ste vi neki mediji ili clanovi skupstine ili uprave ? ako niste, ne mogu se oteti dojmu da ste u direktnom kontaktu sa proslom upravom, jer drugacije ne bi imali papire, te da taj kontakt koristite kako bi se unio haos medju navijace, naravno da ne mislim o nekom placenom pisanju i to, ali slobodno tim dostavljacima slika porucite da Amar nigdje ne ide, bice tu jos minimalno 3 godine i donjece nam puno srece, titula i para, a vi placite zajedno s njima
Mozda su clanovi skupstine.Zasto odmah etiketiras nekoga.Nije u redu....
pitao sam na pocetku odmah i post se odnosi AKO NISU clanovi skupstine, ne znam sto se pravis budala

i ispravka htio sam se tebi obratiti, a ne leonu, jer ti raspolazes slikama

leone oprosti
Jedini koji se.pravi budala si ti....
Na kraju ....
Ko nam.garantuje da ti nisi glavom i bradom Lizde i koristis ovaj forum da okrenes vodu nna vas mlin.
Namjerno kazem.Lizde jer je on u upravnom odboru zaduzen za ovu vrstu komnikacije,pa je tako jednom bivsem clanu ovog foruma dao svoj acaunt na jednom drugom forumu.
Pa ga ljudi provalise.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
qwertz1921
Postovi: 52
Pridružen/a: pet jun 14, 2019 12:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:14 am

fazon je sto Amar preko tog famoznog dugovanja kluba prema njemu usao u klub tako sto je na silu otjerao bivsu upravu, sebi dao prejak ugovor, on oko sebe okupio ljude kako je htio, i on vlada klubom kako hoce i jos pojedini govore ako nisi za Amara idi gledaj Olimpic. Pa brate vrhunac bezobrazluka i uz to sve on je samo obicni trener. Pa gdje ima to na svijetu osim u ovoj jadnoj Bosni zato nam i jeste ovako naopako i covjek hladno dande sebi ugovor na 4 godine a ako se kojim slucajem (sto je nemoguce) desi da nekako bude otjeran valja mu taj njegov najdrazi klub ponovo islplatiti 400000 KM a uz to jos dok sjedi na klupi tuzi klub vec dva puta. Pa hajde molim te ko u ovome ne vidi nista lose nek se zapita jel on uopste nvijac Želje ili samo neki njegov poltron interesdzija. Boće sacuvaj i jos kaze neka ga na klupi koliko on hoce. ccc
football, fußball, كرة القدم, futboll, futbola, футбол, fotbal, futbalo, ფეხბურთი,
voetbal, כדורגל, fudbal, nogomet, loptanje, hloptanje

17.12.2018 Dan početka kraja, dan kada su nesposobnjakovići ušli u klub a vrag odnio šalu !!!!!!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:17 am

Na ruke perete vise, sacekajmo svi skupstinu i bit ce nam dosta toga jasnije.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:26 am

cikazubo je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:06 am
DANAN je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:01 am
I da zaboravih.....
Gospodinu Dzuburu ovim putem cestitam izbor na mjesto predsjednika kluba.....
Jel se zezas ?

Sto onda dolazimo koji k sutra pred odrzavanje skupstine.. :(
Boga mi takav info imam iz vise izvora.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ferroviario
Postovi: 76
Pridružen/a: pon jun 03, 2019 7:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:28 am

Sta god da se desava u i oko kluba, jedno je sigurno, a to je da moramo biti pozitivni i barem na taj nacin pomoci kreiranju pozitivne atmosfere, ako se vec nismo ukljucili direktno u rad kluba.
Kao i sto se nadamo sve do 90+ minute da ce Zeljo zabiti go dok gubi i cak pobijediti, isto tako moramo se nadati i sada najboljem.
Evo npr. sto se tice licence bitka jos nije izgubljena, zato nemojte da se predajemo. Nadajmo se da cemo dobiti licencu ili barem novcanu odstetu zbog propusta saveza. Ja vjerujem svim srcem!
Nemojte biti od onih koji odlaze sa utakmice u 87. minuti i ostavljaju Zelju kad mu je podrska najpotrebnija.

Predlazem da svako od nas razmisli sta bi se moglo uraditi kako bi se konkretno unaprijedio rad kluba.
Moj prijedlog: "Muzej Zeljeznicara"
Zeljo zaista ima historiju za muzeja, a to treba i iskoristiti. Moguce je prvo krenuti u saradnju sa nekim od sarajevskih muzeja i kreirati izlozbu, koja poslije moze biti prebacena u prostorije kluba. Na ovaj nacin ostvaruje se dodatna promocija kluba, kao i dodatni izvor prihoda.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:31 am

starigrad je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:22 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:08 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:02 am


ja to ne radim, molim te mi objasni konkretno, sta i koga da pitam kad dodjem u klub ?
Zar ne radis?
Onda sam te zamjenio s nekim takvog slicnog nika koji je imao neke informacije a govorio da je obican navijac a dobio ih tako sto je otisao u klub i pitao. :D
Onda do mene.

Nemoj ic u klub, nece ti dat.
Ovo sto su skupstinarima poslali jedino mozes imati ako znas gdje i kako cure informacije, a cure i to dobro. Posvadjani su i u upravi i svadje, pa zato sve lako mozes imati.
Ako nemas nikog takvog i ne mozes doci do ovih 24 priloga onda bi ti ja mogao poslat ako budem dobre volje i ako das mejl. :D

A da ti i odgovorim da nisam u direktnom kontaktu. Samo imam srecu da naletim i dobijem ovakve stvari.
Ima dosta jacih od mene koji provjeravaju je li ko clan, ko je iza kojeg nika. Uostalom sve vidis i citas kakvi dokumenti i informacije izlaze.
znaci, cure informacije o identitetima forumasa? gdje, kako i od koga? zar to ne bi trebalo biti zasticeno?

meni, licno, to ne predstavlja problem, apsolutno, nikakav. pisao sam stvari kojim sam otkrivao svoj identitet, slao podatke u pp, s nekim forumasima se i upoznao u stvarnosti... ostalo samo da se registrujem pod nikom sa imenom i prezimenom.

ali, ima ljudi koji nece da se zna ko su u stvarnom zivotu. to im administracije foruma i "garantuju".
A clan si foruma 1921 kao i ja, pa si mogao vidjeti kako je jedna osoba drugoj rekla da nije clan kluba, da ga nema u evidenciji.
Uostalom ja kako znam i Selimovic se raspitivao ko je iza kojeg niknejma.
Valjda su sve bili sredili pa im to bio najveci belaj.

A sto se ovog drugog tice. Istog smo stava i isto sam radio. Dosta me ljudi i zna.
Moglo se zakljuciti i po pisanju, samo ovi manje pametni su fulali i zakljucili da sam menadjer i to iz Breze. Mozda i svjesno slagali, a mozda i malo glupi pa tako zakljucili.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:40 am

Meni je indikativno da Amar posudjuje lovu u iznosu od 397.423,00 KM, dana 8.12.2014., a 15-20 dana nakon toga odlazi u Katar. Neshvatljivo je da posudi pare, a da pri tome ne zastiti sebe valjanim ugovorom. Eto, on i Siljak potpisali papir, a nisu ga ni protokolisali, ovjerili kod notara, bez svjedoka itd...

Naravno da se intervju na Klixu ne pojavljuje slucajno, kao ni ovih 28 papira dan-dva pred Skupstinu. Interesantno je da Amar prica kako je posudio lovu, a ne spominje Presudu i detalje iz iste u slucaju "transfer Bekric".

Interesantno je i to da Siljak uvijek "zaboravi" uraditi bitne stvari...uloziti Zalbu na Amarove kamate kojima se blokira racun Kluba ili ovo najsvjezije, uplatiti 20 milja KM, kako bi dobili licencu.

Interesantna je i prica Selimovica koji prvi put kaze da se za teren nije nista platilo, pa potom da se nesto platilo, a na kraju ispade da se za teren placalo i to kako dinamika nalaze (bar za vrijeme stare Uprave).

Mnogo nejasnoca, a istina je uvijek samo jedna. Ne postoje dvije, niti ista ima sredine.

Mislim, da se sve treba istjerati na cistac, a gledajuci sveobuhvatno, mnostvo je materijala za Tuzilastvo...od nesavjesnog poslovanja, nezakonitog rada, poslovanja preko blagajne, izbjegavanja rada preko racuna Kluba i hejbet stvari.

Neka nam je Bog na pomoci, ali se ovako ne moze i ne smije nikada vise raditi.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:43 am

O kakvom identitetu i curenju istog na ovom forumu pricas @starigrad?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:48 am

DANAN je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:26 am
cikazubo je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:06 am
DANAN je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:01 am
I da zaboravih.....
Gospodinu Dzuburu ovim putem cestitam izbor na mjesto predsjednika kluba.....
Jel se zezas ?

Sto onda dolazimo koji k sutra pred odrzavanje skupstine.. :(
Boga mi takav info imam iz vise izvora.
Ja sam cuo isto, pisao samo kozmeticke promjene i po vrh svega to ce biti prvi predsjednik na plati.
A neka nam je Bog na pomoci, mislim da on ne moze vise ni racun za grijanje zavrsiti.
Djaba dolazimo sutra, gazda brko je sve poslozio 😀
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:49 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:08 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:02 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:00 am


Ne, nismo u direktnom kontaktu. Vec smo otisli u klub i dobili sve informacije. Onako kako i ti radis.
ja to ne radim, molim te mi objasni konkretno, sta i koga da pitam kad dodjem u klub ?
Zar ne radis?
Onda sam te zamjenio s nekim takvog slicnog nika koji je imao neke informacije a govorio da je obican navijac a dobio ih tako sto je otisao u klub i pitao. :D
Onda do mene.

Nemoj ic u klub, nece ti dat.
Ovo sto su skupstinarima poslali jedino mozes imati ako znas gdje i kako cure informacije, a cure i to dobro. Posvadjani su i u upravi i svadje, pa zato sve lako mozes imati.
Ako nemas nikog takvog i ne mozes doci do ovih 24 priloga onda bi ti ja mogao poslat ako budem dobre volje i ako das mejl. :D

A da ti i odgovorim da nisam u direktnom kontaktu. Samo imam srecu da naletim i dobijem ovakve stvari.
Ima dosta jacih od mene koji provjeravaju je li ko clan, ko je iza kojeg nika. Uostalom sve vidis i citas kakvi dokumenti i informacije izlaze.
Nisam to ja, zamijenio si me, sjecam se tog lika hahaha

Hvala na odgovoru svakako, samo mi cudno kako postoje tek registrovani likovi koji objavljuju te slike i to bas par dana pred skupstinu, a slike su procurile davno, mislim da se to ciljano radi, covjek se maksuz regstruje da postavi te slike, boze sacuvaj majke mi

Danane, ne moze ti niko garantovat, ali mogu svakako s tobom na kafu izaci kad zelis ako te zanima ko sam
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:52 am

starigrad je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:45 am
AsharaK je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:43 am
O kakvom identitetu i curenju istog na ovom forumu pricas @starigrad?
ja sam se nadovezao na @leonov post da se znaju identiteti, ko je clan, ko nije...

a, hajd ti meni reci gdje sam prozvao ovaj forum za to?
"ne kazem da se identiteti otkrivaju, iskljucivo, djelimicno ili ikako, putem ovog foruma. cinjenica je da negdje te informacije cure"

Ja sam po ovome skontao da sumnjas na takvo nesto.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:53 am

Ja očekujem zvanični stav grupe.
Da vidimo zahtjeve i riješenja kad smo već svi pozvani da dođemo.
Ne sumnjam ni sekunde u pogrešna riješenja, već red bi bio da znamo za šta se borimo.
Mislim da sutra naša riječ kao mase najviše pije vode, nisam siguran da će skupštinari se baš tako poigrati sa masom, znajući da će isti biti etiketirani u budućem periodu.
Tako da ove priče da se već zna novi predsjednik i slično su šuplje priče.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:56 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:49 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:08 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:02 am


ja to ne radim, molim te mi objasni konkretno, sta i koga da pitam kad dodjem u klub ?
Zar ne radis?
Onda sam te zamjenio s nekim takvog slicnog nika koji je imao neke informacije a govorio da je obican navijac a dobio ih tako sto je otisao u klub i pitao. :D
Onda do mene.

Nemoj ic u klub, nece ti dat.
Ovo sto su skupstinarima poslali jedino mozes imati ako znas gdje i kako cure informacije, a cure i to dobro. Posvadjani su i u upravi i svadje, pa zato sve lako mozes imati.
Ako nemas nikog takvog i ne mozes doci do ovih 24 priloga onda bi ti ja mogao poslat ako budem dobre volje i ako das mejl. :D

A da ti i odgovorim da nisam u direktnom kontaktu. Samo imam srecu da naletim i dobijem ovakve stvari.
Ima dosta jacih od mene koji provjeravaju je li ko clan, ko je iza kojeg nika. Uostalom sve vidis i citas kakvi dokumenti i informacije izlaze.
Nisam to ja, zamijenio si me, sjecam se tog lika hahaha

Hvala na odgovoru svakako, samo mi cudno kako postoje tek registrovani likovi koji objavljuju te slike i to bas par dana pred skupstinu, a slike su procurile davno, mislim da se to ciljano radi, covjek se maksuz regstruje da postavi te slike, boze sacuvaj majke mi

Danane, ne moze ti niko garantovat, ali mogu svakako s tobom na kafu izaci kad zelis ako te zanima ko sam
Nisu davno braca moj ludi :D

Jucer su bivsi ovo poslali skupstinarima.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:56 am

Pa znamo li sta zelimo?
Zelimo Amara na klupi: DA ili NE
Zelimo li odlazak skoro kompletnog upravnog odbora: DA ili NE
Zelimo li povratak skoro cijelog starog upravnog odbora: DA ili NE
Koga jos zelimo u upravi: navedite imena?

Evo mozemo anketu napravit na kraju krajeva kao i svaki put. Moderacija je uvijek ispostovala to.
Zadnja izmjena: azbaha, dana/u pet jun 14, 2019 11:58 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:58 am

starigrad je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:55 am
AsharaK je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:52 am
starigrad je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:45 am


ja sam se nadovezao na @leonov post da se znaju identiteti, ko je clan, ko nije...

a, hajd ti meni reci gdje sam prozvao ovaj forum za to?
"ne kazem da se identiteti otkrivaju, iskljucivo, djelimicno ili ikako, putem ovog foruma. cinjenica je da negdje te informacije cure"

Ja sam po ovome skontao da sumnjas na takvo nesto.
svako je nevin, dok mu se drugacije ne dokaze.
Zasto si se uopste dotakao toga?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:05 pm

azbaha je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:56 am
Pa znamo li sta zelimo?
Zelimo Amara na klupi: DA ili NE
Zelimo li odlazak skoro kompletnog upravnog odbora: DA ili NE
Zelimo li povratak skoro cijelog starog upravnog odbora: DA ili NE
Koga jos zelimo u upravi: navedite imena?

Evo mozemo anketu napravit na kraju krajeva kao i svaki put. Moderacija je uvijek ispostovala to.
To je to.
Konkretni stavovi nam trebaju, grupa mora dobro izanalizirati sta je u interesu kluba i vecine koji ga podrzavaju.
Vjerujem da bi odgovori na tvoja pitanja bili :
1. 50-50
2. 100% DA
3. 100% DA
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:12 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:53 am
Ja očekujem zvanični stav grupe.
Da vidimo zahtjeve i riješenja kad smo već svi pozvani da dođemo.
Ne sumnjam ni sekunde u pogrešna riješenja, već red bi bio da znamo za šta se borimo.
Mislim da sutra naša riječ kao mase najviše pije vode, nisam siguran da će skupštinari se baš tako poigrati sa masom, znajući da će isti biti etiketirani u budućem periodu.
Tako da ove priče da se već zna novi predsjednik i slično su šuplje priče.
Vjeruj mi da se vec zna.Stav grupe je svakako u ovom trenutku jedini iskren i ispravan.To ce najvjerovatnije piti malo vode.
Zadnjih 10-15 grupa od 10tak clanova skupstine je vodila jako intezuvne razgovore sa trenutnom garniturom ljudi u klubu okp bilo kakve pomoci klubu sa njihove strane.
I cisto d a vide kako stvari stoje....
Uglavnom sve ce se vidjeti.sutra.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:14 pm

tibetanac je napisao/la:
čet jun 13, 2019 4:43 pm
Zato je Misimovic ljudina, a uredno svoje pare vratio plus kamata od 7%. To je sasvim ok.
Koliko se sjecam,u to vrijeme Zelji su hitno trebale neke koje je Senad posudio. Radi se o nekih 50 i nesto hiljada KM. Uz to mu je Zeljo trebao platiti i nekakvu naknadu za posudbu t.j. kamatu 7% koja je iznosila oko 4 hiljade i nesto. Senad je tu "kamatu" vratio u klub kroz donaciju. Po zakonu nije bilo drugog nacina ni da posudi,ni da naplati,ni da vrati.

Da su bogdo svi kao Senad posudjivali i vracali uz NE NAPLATU kamate,odnosno uz doniranje kamate klubu. Sigurno nebi bili u ovakvoj finansiskoj situaciji.
Zato sam ja za to da svak vrati svoje,sto je posudio, ali sam i za to da svak vrati Zelji Zeljino. Ovim se vracamo na one tuzbe i presude koje su trebale biti zavrsene i objavljene u martu. Da se otkrije ko su NN lica koja su ostetila Zelju u posljednjih 20 godina,i o kakvim iznosima se radi. Nisu to male pare. Primjera radi,"njukastl", "malaga" samo tad su OGROMNE pare usle u klub...i t.d...i.t.d...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 12:15 pm

Svasta, toliko cu ti reci, ako ti se ne pise nemoj pisat, nikog banovat necu, al cu i zastiti forum uvijek, kao i u ovom slucaju gdje se pokusava provuc kako curi neciji identitet. Lp
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: amelaga, Google [Bot] i 280 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija