Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 2:43 am

Budućnost nakon njih blistava, nemamo licence.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
qwertz1921
Postovi: 52
Pridružen/a: pet jun 14, 2019 12:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 2:52 am

Hahahah brko nemoj ofirno prelaziti sa teme. Kada kažem iza kulisa a to znamo i ''ovi'' i ''oni''to mislim na simuliranje igre pojedinih igraca u trenutcima bitnih za klub kada je situacija biti il ne biti. Ali da djaba ovako ne naglabamo do ujutro zato kažem samo polako ''neko to od gore vidi sve''
football, fußball, كرة القدم, futboll, futbola, футбол, fotbal, futbalo, ფეხბურთი,
voetbal, כדורגל, fudbal, nogomet, loptanje, hloptanje

17.12.2018 Dan početka kraja, dan kada su nesposobnjakovići ušli u klub a vrag odnio šalu !!!!!!!
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 4:31 am

Neće san na oči nikako, ne može jednostavno. Iščitao sam skoro sve što ste večeras pisali, pokušao nešto i ja napisati, ali shvatio sam da je možda bolje ništa ne pisati vruće glave. Možda je bolje da ni sad ništa ne pišem, da sam ovaj post napisao hladne glave.
Strašno, Boga mi strašno je u šta smo se pretvorili. Jedni drugima psujemo, kopamo oči, iznosi se u javnost prljavi veš i dokumenti koji nikad ne bi trebali izaći izvan prostorija kluba. Pri tome mislim i na jedne i na druge, i na skupštinare i uprave i trenere i nas koji smo zauzeli stavove i ne popuštamo. A oko čega se tačno prepiremo i svađamo? Da li je to naša stvar ili problem koji imaju slovom i brojem DVA čovjeka, koja su to trebala riješiti u četiri oka, onako kako se problemi i rješavaju i nastaviti se zajedno boriti za dobrobit kluba? Ego i sujeta i jednog i drugog, to podcrtavam, su doveli do ovoga svega i ja jednostavno ne vidim izlaz iz ove situacije. Sve manje se priča i o fudbalu, sve manje se priča i o tribinama i gradnji Grbavice, sve je dublji razdor među nama, čak i većina ljudi kojima je dobrobit Želje na prvom mjestu su prisilno svrstani u Misketovce ili Amarovce, jer to tako danas mora biti, ili si za jednog ili si za drugog - ne možeš nikako biti za Želju. A najveći procenat ljudi je iskreno zabrinut za budućnost kluba, i to s pravom. Informacije koje izlaze u javnost nisu nimalo pozitivne niti dobre za bilo koju strukturu. Trenutna garnitura ljudi zapravo nije nikad ni stekla povjerenje navijača zbog načina ulaska u klub, a gubitak licence je bila možda i greška koja im se čekala na voleju. Ružno je to reći, ali mi djeluje da je tako. Gubitak licence je samo šamar, pokušaj zadavanja završnog udarca dok smo u rasulu. Ne, to ne znači da amnestiram ovu upravu od odgovornosti za nedobijanje licence, najveći su krivci za to, ali ne mogu da ne vidim ni perfidne, podmukle pokušaje Saveza da nas oslabi, pa bilo to tendencioznim suđenjem ili neizdavanjem licence.
I za to smo sami krivi, dušmani kojih imamo nemalo, neke smo dobili prirodnim putem, a neke smo sami sebi napravili (to je jedan od najvećih minusa koje dajem bivšoj upravi), jedva su dočekali ovakvu atmosferu u klubu. Busali smo se u prsa, kurčili se kako idemo u sela, metropole k.urci palci, zar nije logičan slijed događanja da se zamjeriš svima? A pritom nisi dovoljno jak da ne ovisiš o tome i da ti ne može svaka šuša raditi šta hoće i kad hoće, bez ikakvih posljedica.

Svaka akcija ima svoju reakciju, a bojim se šta će se desiti na skupštini. Poznavajući nas, ovo stanje u kojem se nalazimo će se nastaviti još dugo, nemamo tu mudrost da ovakve stvari rješavamo mirnim putem i iza zavjese kao što to rade naše komšije.
Trenutni su dokazali da ne znaju u vrlo kratkom periodu, bivši su to dokazali nemogućnošću da riješe probleme sa samo jednim čovjekom. Da sad čovjek realno sagleda, može se i jednim i drugim naći bruku grešaka, jedina je razlika u tome što ljudi ne vjeruju u dobre namjere trenutne uprave i to je apsolutno razumljivo, jer nisu ničim zaslužili to povjerenje. Kako će ga pridobiti i jesu li to u stanju? Ko misli da nije, neka odmah napusti klub baš kao što su to uradili članovi NO i Selimović. Sastaviti upravljačke strukture od ljudi koji vrijede(a ima ih) i pojačati ih sa Željovcima koji se ne boje izazova, koji vole klub i shvataju da mu je prijeko potrebna pomoć, jednostavno ne mogu da povjerujem u to da nema takvih.

Glupo je sad tražiti neko ujedinjenje, ono svakako nasilu neće nikada doći, mi navijači ćemo se vremenom ujediniti, stvari će postajati bolje, jednostavno moraju. Izrečene stvari se ne mogu povući, a trebat će i vremena da se pokaže ko je bio upravu. Ono što želim je da svi zajedno riješimo ovo u subotu unutar porodice, a u korist Želje. Neka svako u subotu kaže ono što ima i da jednom za sva vremena stavimo tačku na ovo. Nakon subote ću sve dokumente koji procure, sve priče rekla-kazala, smatrati direktnim atakom na Želju. Nađimo zajedno rješenje, nađimo svi zajedno Željovce koji su u stanju pomoći klubu i koji imaju kapacitet da nas izdignu iz ove situacije u kojoj smo se našli isključivo svojom krivicom. Previše je priča, previše je interesa, vratimo se isključivo principima na kojim počiva ovaj klub. Oduvijek je Grbavica bila mjesto na kojem su se ljudi okupljali, ne dozvolimo da ovo ode još dublje. Vratimo se Želji, Željo nas sada treba više nego ikad jer mi smo Željini, Željo je naš.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 5:43 am

vobznazna2 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 2:39 am
Moras bit dibro glup pa ne skontat da Amar zivi Zeljeznicar:
AMAR OSIM, je ubjedljivo najbolje Rješenje za Želju iz 1001 razloga. Ako nehljebi očekuju da će pokloniti svoj novac Misimovićima i pustiti ih da vladaju i provode anarhiju podcijenili su mu inteligenciju. Ovaj Čovjek voli klub i da nije tako zašto bi mu posudio uopšte pare? Treba spustiti loptu i podržati klub (svako na svoj nacin) i ranije generacije su pomagale klubu kad je bilo tesko a nisu ga potkopavale. Ps od ovih kriticara imal neko da poklanja pare???

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
Hajde nam objasni molim te kako neko ko voli klub moze kluoske pare uzeti i prebaciti ih na svoj privatni racun i to u Austriji.
Kako neko ko voli klub moze da ne usplati zastupnika tog istog igraca?
Meni ta vrsta ljubavi nije jasnA.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
drenchy69
Postovi: 68
Pridružen/a: ned jul 08, 2018 11:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 6:37 am

vopla je napisao/la:
čet jun 13, 2019 10:58 pm
bgm moramo se svi dooobro zabrinuti za subotu, po meni historijski dan u kojem ce pravcu klub krenuti..

zajebite vise ovo misketovci amarovci furke, klub je na ivici ponora ..

po meni manijaci trebaju izvrsiti najveci pritisak na obje strane, da pokusaju to spojiti da se predje preko svega u dobrobot kluba..

Pa i ako treba vratiti mu pare za koje kaze da je dao, al onda poceti ispocetka

Evo ti pare,ostajes trener,miske se vraca i pita za sve stvari izvan terena,Amar dobija odrijesene ruke za sportski segmentmTO JE JEDINI NACIN DA NAM SUNCE PROGRIJE, A BGM U SUPROTNOM BOJIM SE, VJERUJTE DA SE PUNO BOJIM ..

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
POTPISUJEM
 
AdmirA
Postovi: 2233
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 6:44 am

drenchy69 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 6:37 am
vopla je napisao/la:
čet jun 13, 2019 10:58 pm
bgm moramo se svi dooobro zabrinuti za subotu, po meni historijski dan u kojem ce pravcu klub krenuti..

zajebite vise ovo misketovci amarovci furke, klub je na ivici ponora ..

po meni manijaci trebaju izvrsiti najveci pritisak na obje strane, da pokusaju to spojiti da se predje preko svega u dobrobot kluba..

Pa i ako treba vratiti mu pare za koje kaze da je dao, al onda poceti ispocetka

Evo ti pare,ostajes trener,miske se vraca i pita za sve stvari izvan terena,Amar dobija odrijesene ruke za sportski segmentmTO JE JEDINI NACIN DA NAM SUNCE PROGRIJE, A BGM U SUPROTNOM BOJIM SE, VJERUJTE DA SE PUNO BOJIM ..

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
POTPISUJEM
Samo da rata ne bude...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:11 am

Poslozit ce Amar i nova uprava sve ovo u to ne sumnjam.
Mi smo sebi najveci dusmani a pored toliko dusmana to stvarno ne trebamo biti.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:16 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:51 am
Glas Razuma je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:48 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:46 am
Tesko onome ko zivi od Zeljine kamate! Sramota neka te je, navijas za Amara, a ne za Zeljeznicar.
ama kako te vise nije stid bolan ? covjek spasio klub u hiljadu navrata, ucinio nas najvecim u drzavi, DONIO MILIONE I MILIONE ako hoces vec o parama da pricas

a to za kamatu, je li neces ili ne mozes da shvatis da je kamata JEDINI nacin da naplati svoje pare koje je dao, i zna se da je dao, a da ih nije dao boga ti pitaj za koga bi mi sad navijali, stidi se
Ma kako tebe nije stid decko? Navio si se od sinoc da odbranis neodbranjivo! Covjek je lopov, pokrao je klub, i to branis?

Ako mislis da je dao pare, idi potpisi i budi saucesnik, ali popustite vise Zeljeznicar na miru. Ovako svako moze reci, ja sam dao pare, hocu pare.

Izgleda da je jedini "grijeh" gospodina Misimovica sto se bio bezkompromisan i sto je Zeljeznicar stavljao na prvo mjesto. Tebi i takvima je to i dalje problem. Prvo Amar pa onda Zeljo ako stignete. Takvi su grobari kluba, i nece nama biti bolje dok se Amar ne otjera iz Zeljeznicara!

Na svakom forumu, osim na placenickom ss.ba gdje pisu dvojica sa 5 nickova ljudi isto misle i napokon su progledali.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:25 am

Ja kako sam skontao ovdje ima materijala za tužbu. Ima dokaz da je Amaru leglo na račun od transfer nema dokaza da je plaćen porez na to. Porez od transfera jel iznosi 20 posto ili manje nisam siguran . Fino podnijeti tužbu to može svako jer je u pitanju država. Tužiti ga za pare koje je klub morao platiti menadžeru a koje je on bio obavezan platiti jer su njemu legle na račun a takav je ugovor bio isplata po uplati. Tužiti šiljka i upravu za milion od Evrope koju smo izgubili zbog nerada.
 
tribina21
Postovi: 46
Pridružen/a: sub dec 08, 2018 3:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:31 am

E čuj ono bi familiji Osim da zabrani ulazak na Grbavicu, svašta čovjek procita.
 
Avatar
qwertz1921
Postovi: 52
Pridružen/a: pet jun 14, 2019 12:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:31 am

Jedino je to rijesenje tuziti ublehu. On je dotakao dno dna ovo vide nema veze sa zdravom pameti. Ako ko misli da se ovo moze stisati i smiriti grdno se vara. Sada ce se svaki kiks traziti da mu se hebe sve pi spisku bas ko sti su i oni radili kada je bio Misimovic u klubu. Ovo se mora iz korijena rijesiti inace Zelje nema na mapi sa ovakvim stanjem u klubu i kamatarom na celu kluba
football, fußball, كرة القدم, futboll, futbola, футбол, fotbal, futbalo, ფეხბურთი,
voetbal, כדורגל, fudbal, nogomet, loptanje, hloptanje

17.12.2018 Dan početka kraja, dan kada su nesposobnjakovići ušli u klub a vrag odnio šalu !!!!!!!
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:36 am

tribina21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 7:31 am
E čuj ono bi familiji Osim da zabrani ulazak na Grbavicu, svašta čovjek procita.
Amaru da.
 
Avatar
qwertz1921
Postovi: 52
Pridružen/a: pet jun 14, 2019 12:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:38 am

Gospodin Ivica Ivan Osim covjek institucija a kamatar ne zasluzuje da mu se ime spomene doci ce i njegovih pet minuta u to nema sumnje
football, fußball, كرة القدم, futboll, futbola, футбол, fotbal, futbalo, ფეხბურთი,
voetbal, כדורגל, fudbal, nogomet, loptanje, hloptanje

17.12.2018 Dan početka kraja, dan kada su nesposobnjakovići ušli u klub a vrag odnio šalu !!!!!!!
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:42 am

Ljudski je Amare grijesiti al je i ljudska vrlima priznati gresku.Sjedi sa covjekom i izgladite odnose ne zbog tebe ne zbog njega vec zbog Zelje.Mi smo svi porodica i svako ko ima porodicu djecu,suprugu,majku oca,sestru brata a mi smo u Zelji sve to mora biti spreman i za kompromise i za oprost i za greske ako se iz njih izvuce pouka.Ti menadzer tima a Misimovic menadzer kluba pa zar nisi svjestan da je samo nebo granica.Nema tog navijaca onog iskrenog koji to ne bi volio.Ko jebeni Iniesta i Xavi sa terena ili za one malo starije Gullit i Van Basten.Ko od nas se u zivotu sa nekim nije potuko pa na kraju ono haveri postali ono pravi a vi imate razlog vise a to je svetinja nasa nas Zeljo.Onog momenta ako se i kad to desi da sjednete i izgladite odnose te sitne duse koje likuju i profitiraju na vasem sukobu ce biti na gubitku.Te male ljige hinje licemjeri koji zarad svoji 5 minuta ce sve da urade i ne prezaju ni od cega.Ti i takvi nam sad drzavu ruse za koju smo krvarili sta je za njih Zeljo.Tesko je breme prezimena Osim i budi OSIM budi veliki Amare.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:45 am

Ja fakat sve razumijem, ali imati obraza, imati sekund čovjeka u sebi i opet se javiti sa potpisom pobjeda ŽELJEZNIČARA .. To je baš jadno brate, pobjeda? Željo na rubu kolapsa. Fuj brate, stvarno fuj, presao si svaku mjeru. To sto radis je bolsesno i odvratno. Ne vrijedi vise rijeci trošiti na tebe.

Jadno.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:53 am

black64 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 7:42 am
Ljudski je Amare grijesiti al je i ljudska vrlima priznati gresku.Sjedi sa covjekom i izgladite odnose ne zbog tebe ne zbog njega vec zbog Zelje.Mi smo svi porodica i svako ko ima porodicu djecu,suprugu,majku oca,sestru brata a mi smo u Zelji sve to mora biti spreman i za kompromise i za oprost i za greske ako se iz njih izvuce pouka.Ti menadzer tima a Misimovic menadzer kluba pa zar nisi svjestan da je samo nebo granica.Nema tog navijaca onog iskrenog koji to ne bi volio.Ko jebeni Iniesta i Xavi sa terena ili za one malo starije Gullit i Van Basten.Ko od nas se u zivotu sa nekim nije potuko pa na kraju ono haveri postali ono pravi a vi imate razlog vise a to je svetinja nasa nas Zeljo.Onog momenta ako se i kad to desi da sjednete i izgladite odnose te sitne duse koje likuju i profitiraju na vasem sukobu ce biti na gubitku.Te male ljige hinje licemjeri koji zarad svoji 5 minuta ce sve da urade i ne prezaju ni od cega.Ti i takvi nam sad drzavu ruse za koju smo krvarili sta je za njih Zeljo.Tesko je breme prezimena Osim i budi OSIM budi veliki Amare.
Da bi stvari bile jasnije evo kompletno obracanje a na temu nedolaska na skupstinu prethodne garniture:

"
RAZLOZI ODSUSTVA NA SKUPŠTINSKOM ZASJEDANJU
Kratka rekapitulacija dešavanja u periodu novembar/decembar 2018. godine:
• Ostavke aktuelnog predsjednika i zamjenika predsjednika Skupštine FK Željezničar,
neposredno pred održavanje skupštinskog zasjedanja, bile su indikativni pokazatelji o
postojanju problema u pozadini organizacije samog zasjedanja.
• Na osnovu dostupnih informacija dalo se zaključiti da je scenarij za skupštinsko zasjedanje,
zakazano za 23. 12. 2018. godine, podrazumijevao smjene aktuelnog predsjednika i
zamjenika predsjednika Skupštine na samom otvaranju zasjedanja.
• Naredni korak trebao je biti izglasavanje novog dnevnog reda, u sklopu kojeg nije
predviđena prezentacija Izvještaja o radu i poslovanju ranijeg saziva Kluba.
• Skupštinsko zasjedanje po tom scenariju prijetilo bi incidentom i podjelom među
zastupnicima.
• Nadalje, Gospodin Amar Osim je, u pozadini, već oformio alternativni tim koji je trebao
„preuzeti“ upravljanje Klubom.
• Da je ovo neoboriva činjenica, jasno je na osnovu sastanka sa gospodinom Amarom
Osimom, održanom 3. decembra 2018. godine u Plavom salonu Stadiona Grbavica,
originalno zamišljenom kao razgovor sa kandidatom za poziciju šefa stručnog štaba.
• Umjesto da se diskutovalo o modelima mogućeg angažmana gospodina Amara Osima,
svjedočeno je obrnutom poretku stvari, vjerovatno do sada nezabilježenom u
bosanskohercegovačkom fudbalu. Naime, umjesto da se razgovara o angažmanu tadašnjeg
kandidata za poziciju šefa stručnog štaba, sadašnji šef stručnog štaba je tok razgovora
preusmjerio u pravcu kreiranja strukture budućeg saziva Upravnog i Nadzornog odbora.
• Između ostalog, gospodin Amar Osim je na spomenutom sastanku, u pratnji menadžera
Hadisa Zubanovića, odgovornim osobama Kluba iskazao svoje nepovjerenje u aktuelnu
upravljačku strukturu, kao i nepostojanje volje za saradnju sa predsjednikom Kluba,
gospodinom Misimovićem.
• Prisutne je također informisao o tome da je istina da predvodi novu neformalnu strukturu
koju tom prilikom nije želio predstaviti, a koja, prema njegovom mišljenju, treba preuzeti
odgovornost za poslovanje Kluba.
• U ime te neformalne strukture i u svoje ime predložio je da tadašnji UO „iza kulisa“
dogovori primopredaju sa tom neimenovanom grupom ljudi.
• Na taj način bi, prema riječima gospodina Amara Osima, najavljena sjednica Skupštine
trebala imati samo ceremonijalni karakter.
• U suprotnom, kako je gospodin Amar Osim komunicirao, mogu se očekivati „problemi“
na skupštinskom zasjedanju
.
Sve iznad navedeno, kao i svi događaji na terenu, ali i van njega u narednim danima, bili su
dovoljno snažni razlozi da bivši saziv FK Željezničar dostavi izvještaj o poslovanju i obavijesti
Skupštinu Kluba o tome da neće prisustvovati zasjedanju, te na taj način zaštiti autoritet Kluba iskupštine kao najvišeg tijela, a delegate i navijače poštedi od daljnjih podjela i eventualnih
incidentnih situacija.
Nakon toga, 23. decembra 2018. godine, održano je zasjedanje Skupštine Kluba. Opšteepoznato
je da na toj sjednici nije razmatran niti diskutovan izvještaj o radu ranijeg saziva. Nikakve dodatne
informacije o ovom pitanju nisu tražene od ranijeg saziva (ni tom prilikom ni kasnije), te se na
osnovu toga moglo zaključiti da nema otvorenih pitanja. Budući da postoje video zapisi
skupštinskog zasjedanja, nedvosmisleno je dokazivo da je Skupština Kluba izglasala novi saziv i
povjerila mu mandat bez da je dobila ili diskutovala plan rada kojim bi se predstavila njihova
spremnost za nastavljanje započetih procesa.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
ono.na
Postovi: 573
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 8:16 am

Malo se on sje.ucnuo kod onog dijela kad smo bili razdvojeni a ko ne i sta je uzrokovao. Da se razumijemo, bili smo kao jedno 2016te i 2017te.

Sve je krenulo od klanova u svlacionici, stvorenih iskljucivo radi losih partija, a dugog staza u klubu i veza sa ljudima van kluba (znamo na koga se misli).

Ne mozes ti protiv tima koji igra na terenu, jer od toga u velikom dijelu ovisimo i mi kao navijaci, sto se pokazalo.

Igrac nije veci od kluba, ali "tim", je ustvari klub. Ono zbog cega je klub tu.

Ocigledno je da njih dvojica tesko ikad mogu raditi, ali najveca tuga je sto bismo sa ostankom Msimovica imali i krov i jug, pred 2020tu, tj. veliku utakmicu s nekim velikanom za 100.ti rodjendan.

Ovako, vidjet cemo.

Dzaba i titula ako stanemo sa poslovanjem.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 8:18 am

Glas Razuma je napisao/la:
pet jun 14, 2019 7:16 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:51 am
Glas Razuma je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:48 am


Tesko onome ko zivi od Zeljine kamate! Sramota neka te je, navijas za Amara, a ne za Zeljeznicar.
ama kako te vise nije stid bolan ? covjek spasio klub u hiljadu navrata, ucinio nas najvecim u drzavi, DONIO MILIONE I MILIONE ako hoces vec o parama da pricas

a to za kamatu, je li neces ili ne mozes da shvatis da je kamata JEDINI nacin da naplati svoje pare koje je dao, i zna se da je dao, a da ih nije dao boga ti pitaj za koga bi mi sad navijali, stidi se
Ma kako tebe nije stid decko? Navio si se od sinoc da odbranis neodbranjivo! Covjek je lopov, pokrao je klub, i to branis?

Ako mislis da je dao pare, idi potpisi i budi saucesnik, ali popustite vise Zeljeznicar na miru. Ovako svako moze reci, ja sam dao pare, hocu pare.

Izgleda da je jedini "grijeh" gospodina Misimovica sto se bio bezkompromisan i sto je Zeljeznicar stavljao na prvo mjesto. Tebi i takvima je to i dalje problem. Prvo Amar pa onda Zeljo ako stignete. Takvi su grobari kluba, i nece nama biti bolje dok se Amar ne otjera iz Zeljeznicara!

Na svakom forumu, osim na placenickom ss.ba gdje pisu dvojica sa 5 nickova ljudi isto misle i napokon su progledali.
Amar nije lopov i ne krade od Želje. Ne znam zasto Misketa uopste spominjes, bio i prosao, okrecemo se buducnoati, a ne proslosti, a forumi nisu nikakvo mjerilo trenutne situacije, evo ovdje se Amar pljuje, a u "stvarnosti" ga vecina navijaca podrzava
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
igla
Postovi: 3639
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 8:31 am

:rofl1:
Vladas svim materijama.

Znam samo jednog frajera koji se i dalje kune u njega. Ljudi koji su djeci davali ime po njemu su promijenili mišljenje o njemu. U stvarnosti ti imaš još lošiji omjer, ali neće ljudi da se izlažu opasnosti s obzirom kakva svita ga brani i šta se dešavalo.

Nije ba niko lud, te mitologije nabijte na onu stvar. Još sinoć napisa da su ljudi počeli navijati za Želju zbog Amara 😂 možda vi, pa zato ne možete zamisliti klub bez njega.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 8:41 am

Ponavljam, kad već tako mislite, posudite meni nekoliko milja, pa vam ja neću vratiti jer nemate papire. Ja obećavam da ću dio para Želji donirati. Ako vi halalite to, imate Amaru pravo reći da i on treba halaliti.

Kako je lako o tuđim parama govoriti, uh...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 121 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija