Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:56 pm

Sto se ne oglasavaju na zvanicnoj, svima je jasno da ne igramo.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:57 pm

slika
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:58 pm

Mi sanjali Stilica, Dialibu, Hadzica, Graovca, Sanicanina, Beganovica, Ordagica, Tomica, Subica, Muminovica, Colica pa cak i da nam Krpic i Zec ostanu ali nista od toga, jer sad nemamo para a digli kreditcine koje valja platiti.
FUJJJ
Sad valja gledati Bogija, Egzistenciju, Sadikovica, Fejzica, Zajmovica, Bajica, Sipovica i ostale ublehe
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 9:59 pm

gavran je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:57 pm
slika
Ubio se za gulasa mater odvratnu ****
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:01 pm

Kako se superu ujediniti, kad nismo razjedinjeni nego vecinom razocarani u obraz ljudi koji su trenutno u klubu.
Ja bih najsretiji bio da je Brko donio 5-6 miliona i rekao "ja sam od danas alfa i omega u kubu i . " pa cak i da to sutra uradi volio bih.
Ali da to uradi on glavom i bradom, a ne da se pustaju neke mahalske te selimovic te francuzi...uglavnom tezak period nam slijedi , a da nam treba podrska klubu treba itekako....
Država Željo
 
Riki1921
Postovi: 129
Pridružen/a: pon dec 03, 2018 8:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:02 pm

Nema nema titulee , nema nema evrope
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:03 pm

Riki1921 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:02 pm
Nema nema titulee , nema nema evrope
Zaboravio si zadnji dio...za sve ti hvala Amare :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Fanzi
Postovi: 416
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:04 pm

gavran je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:57 pm
slika
Ovo je covjek kojem se skandiralo na Kosevu.
I covjek kojem se klicalo Sabrina ti ga...
I za ponudu za Dulju.

Rijec je o covjeku koji se dosta oslanjao na administraciju u radu. Mnogo kontroverzi sam cuo za njega i svakako se postavlja pitanje sto je obavljao funkciju i tokom mandata prethodnika.

Svaliti sve na njega je nekorektno. Vecinu ok.

Slika je odraz naseg mentaliteta. Da se vrate Senad, Vedran ili 10ti, strpljenja bi bilo koliko u fildzan stane. Opet bi bilo Hadzikamatar i sl.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:05 pm

Nadam se da Manijaci čekaju saopštenje Kluba, pa da će se onda oglasiti.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:07 pm

Jel jos traje sjednica ili se nastavlja sutra :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:08 pm

5 bilo protiv, jedan suzdrzan.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:11 pm

Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:35 pm
Tu indokrinaciju da jednom Osimu se ne smije nesto reci je klasicno ubijanje u pojam. Ma i gospodini Ivici, a ne gospodinu Amaru se moze i mora reci ako rade protiv Zeljeznicara. Pa Zeljo je veci od jednog Amara Osima! Mnogo, mnogo veci! Pa da li je to slijepo vjerovanje u mitove i dovelo do ovoga svega? Jako sam dugo uz Zeljeznicar i uvijek sam pisao da ce nas ovaj mit o gospodinu Amaru Osimu kostati jednog dana. Cak i na orgu, gdje se nisam jako dugo ulogovao zadnjih godina. Odlazite Amare i pustite ovaj po svemu posebni klub na miru!

17.12.2018 - Pocetak kraja Zeljeznicara kakvog smo poznavali. Zapamtite to dobro.

Prijedlog je sljedeci: Pisite Senadu, Manuelu i ostalim clanovima bivseg saziva UO da se vrate. Molite ih i izvinjavajte im se, svi vi koji ste sutali, digli ruke ili pobjegli. To je jedini nacin! A siguran sam da se zele vratiti, siguran sam!
Ni Ivica ni Amar nisu nikad ništa radili protiv kluba i zato nek je sramota onih koji ih pljuju-
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:12 pm

Sutra ako ne organizuju konferenciju za novine i ne objasne stvari ONAKVE KAKVE JESU, neka odjebu iz kluba svi do jednoga - prvi alfa i omega AMAR.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:15 pm

Tare1921 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:58 pm
Mi sanjali Stilica, Dialibu, Hadzica, Graovca, Sanicanina, Beganovica, Ordagica, Tomica, Subica, Muminovica, Colica pa cak i da nam Krpic i Zec ostanu ali nista od toga, jer sad nemamo para a digli kreditcine koje valja platiti.
FUJJJ
Sad valja gledati Bogija, Egzistenciju, Sadikovica, Fejzica, Zajmovica, Bajica, Sipovica i ostale ublehe
Mozemo mi sanjati koliko hocemo i da imamo novac sumnjam da bi Amar doveo ove sto navijaci o njima sanjaju. Vratite malo film u nazad i vidjet cete kakvu smo ekipu imali i odakle ih je sve iskopao i od njih napravio tim koji dise kao jedan.. Kasnije je postepeno nadogradjivao ekipu sto je dovelo do duple krune i bas dominacije..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:16 pm

Elegant je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:12 pm
Sutra ako ne organizuju konferenciju za novine i ne objasne stvari ONAKVE KAKVE JESU, neka odjebu iz kluba svi do jednoga - prvi alfa i omega AMAR.
cuj sutra. Valja nama prespavat noc. Istupit odmah iz lige al odmah
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:17 pm

Ne mogu da vjerujem da AMAR OSIM čovjek koji je najbolji trener u historiji, da uđe u klub i pravi havariju prvo oko kluba, pa onda u klubu..
U ovo ne želim i ne mogu da vjerujem
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:18 pm

Čovjek piše ovdje kako neko nije namjerno platio da bi se klub uništio i unosi nemir i ne brišete ga a mene brišete kad kažem da piše gluposti.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:19 pm

bojamora je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:11 pm
Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:35 pm
Tu indokrinaciju da jednom Osimu se ne smije nesto reci je klasicno ubijanje u pojam. Ma i gospodini Ivici, a ne gospodinu Amaru se moze i mora reci ako rade protiv Zeljeznicara. Pa Zeljo je veci od jednog Amara Osima! Mnogo, mnogo veci! Pa da li je to slijepo vjerovanje u mitove i dovelo do ovoga svega? Jako sam dugo uz Zeljeznicar i uvijek sam pisao da ce nas ovaj mit o gospodinu Amaru Osimu kostati jednog dana. Cak i na orgu, gdje se nisam jako dugo ulogovao zadnjih godina. Odlazite Amare i pustite ovaj po svemu posebni klub na miru!

17.12.2018 - Pocetak kraja Zeljeznicara kakvog smo poznavali. Zapamtite to dobro.

Prijedlog je sljedeci: Pisite Senadu, Manuelu i ostalim clanovima bivseg saziva UO da se vrate. Molite ih i izvinjavajte im se, svi vi koji ste sutali, digli ruke ili pobjegli. To je jedini nacin! A siguran sam da se zele vratiti, siguran sam!
Ni Ivica ni Amar nisu nikad ništa radili protiv kluba i zato nek je sramota onih koji ih pljuju-
Gospodin Ivica Osim naravno da nije. Nemojte njega mijesati sa gospodinom Amarom. Gospodin Ivica Osim je ziva legenda kluba i neko poseban. Sin mu je grobar Zeljeznicara. On je doveo ove ljude u Zelju, on ih je birao i otjerao bivsi saziv Upravnog Odbora, i Nadzornog ako hocete. Gospodin Amar Osim je naplatio kamatu od Zeljeznicara dva puta. Kako vas nije sramota spominjati ga u istom kontekstu sa gospodinom Ivicom? Je li to nacin na koji zelite da sacuvate ovo sto radi on? Tako volite Zelju? Tako sto relativizirate stvari spajajuci Amara sa Ivicom? Sramota i neka vas je stid svih vas koji to radite! Pa Ivica Osim se je javno pitao zasto mu to treba. Zamislite koliko se je tek privatno pitao!?

Amar Osim ce Zelju prodati (banalno pitanje je kako trener moze Zelju pridati!!!) za bilo sta, samo da napalti novac koji tvrdi da duguje, a za isti nema nikakav dokaz. Neka mu potpise Gredic ili Zujo pa neka onda isplati to, ali nece to niko da potpise jer bi sudjelovao u krivicnom djelu.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:26 pm

sahmat je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:17 pm
Ne mogu da vjerujem da AMAR OSIM čovjek koji je najbolji trener u historiji, da uđe u klub i pravi havariju prvo oko kluba, pa onda u klubu..
U ovo ne želim i ne mogu da vjerujem
Doci ce vrag po svoje, uvijek je tako.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 10:29 pm

Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:19 pm
bojamora je napisao/la:
pon maj 27, 2019 10:11 pm
Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 27, 2019 9:35 pm
Tu indokrinaciju da jednom Osimu se ne smije nesto reci je klasicno ubijanje u pojam. Ma i gospodini Ivici, a ne gospodinu Amaru se moze i mora reci ako rade protiv Zeljeznicara. Pa Zeljo je veci od jednog Amara Osima! Mnogo, mnogo veci! Pa da li je to slijepo vjerovanje u mitove i dovelo do ovoga svega? Jako sam dugo uz Zeljeznicar i uvijek sam pisao da ce nas ovaj mit o gospodinu Amaru Osimu kostati jednog dana. Cak i na orgu, gdje se nisam jako dugo ulogovao zadnjih godina. Odlazite Amare i pustite ovaj po svemu posebni klub na miru!

17.12.2018 - Pocetak kraja Zeljeznicara kakvog smo poznavali. Zapamtite to dobro.

Prijedlog je sljedeci: Pisite Senadu, Manuelu i ostalim clanovima bivseg saziva UO da se vrate. Molite ih i izvinjavajte im se, svi vi koji ste sutali, digli ruke ili pobjegli. To je jedini nacin! A siguran sam da se zele vratiti, siguran sam!
Ni Ivica ni Amar nisu nikad ništa radili protiv kluba i zato nek je sramota onih koji ih pljuju-
Gospodin Ivica Osim naravno da nije. Nemojte njega mijesati sa gospodinom Amarom. Gospodin Ivica Osim je ziva legenda kluba i neko poseban. Sin mu je grobar Zeljeznicara. On je doveo ove ljude u Zelju, on ih je birao i otjerao bivsi saziv Upravnog Odbora, i Nadzornog ako hocete. Gospodin Amar Osim je naplatio kamatu od Zeljeznicara dva puta. Kako vas nije sramota spominjati ga u istom kontekstu sa gospodinom Ivicom? Je li to nacin na koji zelite da sacuvate ovo sto radi on? Tako volite Zelju? Tako sto relativizirate stvari spajajuci Amara sa Ivicom? Sramota i neka vas je stid svih vas koji to radite! Pa Ivica Osim se je javno pitao zasto mu to treba. Zamislite koliko se je tek privatno pitao!?

Amar Osim ce Zelju prodati (banalno pitanje je kako trener moze Zelju pridati!!!) za bilo sta, samo da napalti novac koji tvrdi da duguje, a za isti nema nikakav dokaz. Neka mu potpise Gredic ili Zujo pa neka onda isplati to, ali nece to niko da potpise jer bi sudjelovao u krivicnom djelu.
Normalno da mu se dugovalo jer je dao pare klubu kad niko drugi nije htjeo. To izgleda svi znaju sem tebe koji stalno pljuje bez činjenica i argumenata. Kad je Ivica rekao da Amaru ne treba sve ovo mislio je na komentare poput tvojih ali se on ipak vratio u klub zato što ga voli kao i mnogi od nas koji ga ne pljujemo.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 173 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija