YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Timscho
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 9:41 pm

Ova današnja igra nije uopšte pokazatelj kvaliteta ni igrača pojedinačno, a ni kvaliteta tima u cjelosti. Ovo je loše izgledalo jer su oni danas igrali bez ikakve želje i cilja. A to je krivica trenera što ih nije pripremio za utakmicu, nije im dao zadatke, nije ih motivisao. I to je po mom mišljenju jako loše. Treneru svejedno kako će proći utakmica. Plasman u Evropu obezbijeđen i sad kao svejedno hoćeš pobijediti ili izgubiti. A šta je sa pobjedničkim duhom? Šta je sa nama navijačima? A šta je sa imenom Željezničar? Šta je sa uigravanjem za sljedeću sezonu? Većina ovih će igrati i sljedeću sezonu. Nemamo mi love ni za raskide ni za neke skuplje igrače. Sad je vrijeme da se unapređuje igra. Ja se nadam da naš trener ne vjeruje i sam u tu bajku da će na ljeto dovesti deset odličnih igrača i da će on to za 4 sedmice sve uštimati i početi da hara ovom ligom.
svojim snagama na svojoj zemlji

samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Kontakt:

sub maj 18, 2019 9:45 pm

Bio jednom jedan Željo. Željezničar.
Bio jednom jedan Amar. Osim.
Bio jednom jedan Klub koji je bio strah i trepet...
Hvala svima koji su učestvovali u uništavanju najtrofejnijeg Kluba u Bosni i Hercegovini.
Hvala svima koji su lične interese i ego stavili ispred Kluba.
Hvala Amare što si nam omogućio da gledamo fenomenalne poteze najboljeg štopera lige Jadranka Bogičevića. Hvala Amare što si nam doveo malog Bajića kojem ni ime ne znam. Hvala Amare što si vratio svog havera Srđana Stanića da bi prkosio nama navijačima. I hvala Amare što si otjerao najborbenijeg igrača Željezničara iz ko zna kojih razloga...
Hvala svima koji su doprinijeli da ne dobijemo licencu za Europu. Hvala svima koji su na terenu obrukali sveti dres i grb. Hvala vam pičke, ali znajte da ste svi vi prolazni, a Željo i Manijaci će da žive još dugo. Tuga. Patnja. Bol. Suze u očima. Umor. Ali dalje se mora. To nas je bar Željo kroz historiju naučio. Nikad ne odustaj!

- Bio si zvijezda sjajna, sada si mjesec hladni. Gorio si kao vulkanska lava, sada si miran kao okamenjena stijena -

IMAMO MI ŽELJU NAŠEG, ŠTA TREBA VIŠE OD TOGA!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!

Leon_Professional
Kontakt:

sub maj 18, 2019 9:46 pm

Ma sta je sa dosadasnjim igrama. Nismo mi tek sad popizdili zbog danasnjeg meca.

Ja sam cak sad i manje nadrkan nego nekad prije.

Ovaj drugi dio se slazem.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

sastrane

sub maj 18, 2019 9:48 pm

Niste realni sekunde i zaboravljate sta je bio cilj sa OVIM igrackim kadrom i dolaskom Amara. Evropa ljudi moji.. da se izbori evropa. Doveo je koga je doveo i otjerao koga je otjerao ali je cilj ispunio. Na stranu igra i rezultati.. Realno vise od pola ekipe su prosjecni fudbaleri.
Po meni bi ostali Sinan Mujezinovic Rodin Sipovic Pavic Krpic Veselinovic i E.Zec(uz uslov sportskog zivota).
Opet kazem, budite realni ljudi i shvatite da fali kvaliteta i to bas.

cikazubo
Kontakt:

sub maj 18, 2019 9:49 pm

Analiza Amara Osima u trecem izdanju.

Otjerao najzdraviju i najperspetivniji grupu ljudi iz kluba, steta je sto cemo toga postajati vremenom sve svjesniji, nazalost..
Doveo sa sobom hrpu uhljeba s drzavnih jasli, cast gospodinu Badzaku.
Od prvog dana tj skupstine do danas nas prave budalama svakim nastupom, mi i dalje gledamo i ispadamo glupi.
Postavio za predsjednika pitara iz Travnika. zenickog manira.

Infrastruktura netaknuta.

Licencu za evropu tj 2 miliona KM popusili.

Doveo sljedece igrace :
Bogicevic - treba li komentar ?
Stanic - :zid: :guz:
Bajic - decko uz duzno postovanje ne zna trcati, ima tunelski vid, ma katastrofa.
Dado Sadikovic - :?
E.Zec - doktor koji ne moze ozbiljno pomoci klubu, svaka njemu cast na strasti i zelji za igrom, ali ne moze vise. On kaze da nije bio spreman za vise od 20 minuta i sefu pripisuje odgovornost za obnovu povrede.
Sipovic - solidan.
Mujezinovic - solidan.
Klepac - nije odigrao nista da bi se dao komentar.

Otjera Curjurica koji je Zidane za sve nase igrace, otjera Sinisu koji ima mentalitet željezničara, tjera i Pavića koji je prvi bek nakon Kvese koji zna centrirati.

Srezao troskove na igracima i tehnickim stvarima, a sam sebe masno placa.

Aktivno tuzi klub za skoro pola miliona potrazivanja.

O D L A Z I i ne kaljaj mi najdraze prezime !
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u sub maj 18, 2019 9:52 pm, ukupno mijenjano 1 put.

BHDragons
Kontakt:

sub maj 18, 2019 9:51 pm

Nek ide u Katar ako može i nek se sa njihovim klubovima sprda, neće sa najvećim u BiH
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

1921.ba
Kontakt:

sub maj 18, 2019 9:51 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

sastrane

sub maj 18, 2019 9:53 pm

I ovi sto tjeraju Amara i upravu kad ste vec toliko pametni dajte i predlozite zamjene za njih. Koga? Imenima i prezimenima?
Ode li Amar zajedno sa Zubanom Badzakom tek se tad tesko nama.

sastrane

sub maj 18, 2019 9:59 pm

Ova ekipa je selektirana vecinom od prosle uprave i sad Amar kriv za sve. Ko je doveo Covica kondicionog pa malo malo Sinan obnova povrede malo malo crveni fasuje. Ekipa nije mogla 60 minuta igrati. Misimovic doveo.. da na ulazim dublje.
Amar je otjerao/doveo neke igrace samo da evropu izbori sto nebi slucaj bio da je ganjao titulu.

AMAR AMAR OSIM OSIM !

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

sub maj 18, 2019 10:00 pm

sastrane je napisao/la:
Ova ekipa je selektirana vecinom od prosle uprave i sad Amar kriv za sve. Ko je doveo Covica kondicionog pa malo malo Sinan obnova povrede malo malo crveni fasuje. Ekipa nije mogla 60 minuta igrati. Misimovic doveo.. da na ulazim dublje.
Amar je otjerao/doveo neke igrace samo da evropu izbori sto nebi slucaj bio da je ganjao titulu.

AMAR AMAR OSIM OSIM !
Tako je, niko amar nije doveo, sve mu uvalili klošari iz prošle uprave.

AMAR AMAR OSIM OSIM !
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

kvalitet
Kontakt:

sub maj 18, 2019 10:01 pm

Lagali ste za imena prije te čuvene sjednice.
Lagali ste za Violinu.
Lagali ste za teren.
Lagali ste za LED-ove.
Lagali ste za sponzore.
Lagali ste još za mnoge stvari.

I vi navijači Željezničara? Tjerate ove samo zato što ste zaljubljeni u prošlu strukturu, a ne u Željezničar. I onda još kažete Amar nas podijelio... Fuj. Zapitajte se neke stvari. Vi da sudite o Amaru Osimu? Grohotom se smijem.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

AmH79
Kontakt:

sub maj 18, 2019 10:05 pm

Evo SDA PR! Gotovi smo;-)

Par godina tovljenja i filozofiranja a bez trenerskog angazmana je ostavilo traga. Nije to vise taj trener. Dzaba. Violinu uokviri i stavi na zid. A i ovu upravu. Neces ih jos dugo gledati.

sastrane

sub maj 18, 2019 10:05 pm

LARSSON je napisao/la:
sub maj 18, 2019 10:00 pm
sastrane je napisao/la:

AMAR AMAR OSIM OSIM !
Tako je, niko amar nije doveo, sve mu uvalili klošari iz prošle uprave.

AMAR AMAR OSIM OSIM !
Pa igrace koje je doveo najmanje su da kazem odmogli. Najvise Sipovic igrao ostali manje vise. I da, ispunio je cilj Evropa !

AMAR AMAR OSIM OSIM !

fcz
Kontakt:

sub maj 18, 2019 10:06 pm

Eh super, glavni krivac je vec otjeran. Sad ce nam sve krenuti uzbrdo... :palacdole: :palacdole: :palacdole:

Da smo mi normalan klub i da se radi dobronamjerno, ostali bi Mujezinovic, Ramovic, E. Zec (ako se procijeni da se moze fizicki srediti) i vec pomenuti Sinisa - ne mozda sto je najkvalitetniji igrac vec zato sto je jedan od par momaka koji kontaju sta znaci Zeljeznicar, zato sto je osjetio barem djelic emocije koju mi osjecamo. Ostali - NOGA!!! U upravi bi ostao samo Badzak jer i ptice na grani znaju da voli Zeljeznicar i da je sposoban. Ostali - NOGA!!!

Ali posto su klub preuzeli ljudi koji nemaju za cilj napredak vec, ocigledno, unistavanje, ostace nam Stanic, Bogicevic, Zajmovic i Asim, ostace Siljak, Selimovic i kompanija a na kraju ce od kluba ostati samo uspomena.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

AMARE ODLAZI!!!! AMARE ODLAZI!!!! AMARE ODLAZI!!!! AMARE ODLAZI!!!! AMARE ODLAZI!!!!

BHDragons
Kontakt:

sub maj 18, 2019 10:08 pm

Šta nas briga za klub imamo Amara Osima
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

SamoJAKO
Kontakt:

sub maj 18, 2019 10:09 pm

Sramota kako ljudi lažu, još će ispasti da je laž tužba od 400.000 od strane trenera. Stvarno sramota.
Za Željezničar sve, od Željezničara ništa!

sastrane

sub maj 18, 2019 10:12 pm

Kad se kolektivno pricalo treba Amaru vratiti pare svi ste lajkali. Svi ste +1 davalu. Kad covjek hoce da vrati SVOJE pare na neki od nacina odma kamatar vaki naki. Kontradiktorni ste da valja.

SIMA_SIMAU
Kontakt:

sub maj 18, 2019 10:13 pm

cikazubo je napisao/la:

Otjerao najzdraviju i najperspetivniji grupu ljudi iz kluba, steta je sto cemo toga postajati vremenom sve svjesniji, nazalost..
Od prvog dana tj skupstine do danas nas prave budalama svakim nastupom, mi i dalje gledamo i ispadamo glupi.

Doveo sljedece igrace :
Bajic - decko uz duzno postovanje ne zna trcati, ima tunelski vid, ma katastrofa.
E.Zec - doktor koji ne moze ozbiljno pomoci klubu, svaka njemu cast na strasti i zelji za igrom, ali ne moze vise. On kaze da nije bio spreman za vise od 20 minuta i sefu pripisuje odgovornost za obnovu povrede.
Sipovic - solidan.
Mujezinovic - solidan.

Otjera Curjurica koji je Zidane za sve nase igrace, otjera Sinisu koji ima mentalitet željezničara, tjera i Pavića koji je prvi bek nakon Kvese koji zna centrirati.

Druze ovo za Curjurica ok kao igraca ali brate imao je jeben ugovor zato ga se Amar odrekao.

Omar500
Moderator
Kontakt:

sub maj 18, 2019 10:14 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub maj 18, 2019 10:13 pm
cikazubo je napisao/la:

Doveo sljedece igrace :
Sipovic - solidan.
Mujezinovic - solidan.

Druze ovo za Curjurica ok kao igraca ali brate imao je jeben ugovor zato ga se Amar odrekao.
Eto Ermin Zec nema :D
I neka ima, ali nidje veze je inace prica za pare. Po meni za igrace treba biti i veci budzet, ako je akcenat na prici o fudbalu, a ne infrastrukturi.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

SIMA_SIMAU
Kontakt:

sub maj 18, 2019 10:16 pm

Jel moguce da nismo pitarima cestitali na zvanicnoj?

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 32 gosta.

Prijava  •  Registracija