Moderator/ica: storm_raider

 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 9:04 pm

slika
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 9:06 pm

Ode kratki izgleda. Sretno Sinisa!

Ide remont ekipe na ljeto ocito, morace.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 9:09 pm

storm_raider je napisao/la:
sub maj 18, 2019 9:06 pm
Ode kratki izgleda. Sretno Sinisa!

Ide remont ekipe na ljeto ocito, morace.
Ma Storme kakav ba remont ovo sve treba otjerati. Treba sto bi rekli veliki servis.

Vjerujes da mi je danas tokom tekme bilo neugodno gledati onakvu nemoc. Pa mi smo totalno bezopasni.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 9:12 pm

LARSSON je napisao/la:
sub maj 18, 2019 9:04 pm
slika
Sretno majstore jbg kad si los i kad je Stanic bolji od tebe a tek kad dodje Dusan Hodzic kojeg danas Veseli provoza 5-6 puta na lingispiru.
 
Bosanski lonac
Postovi: 524
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 9:12 pm

storm_raider je napisao/la:
sub maj 18, 2019 6:59 pm
Moj Zeljo. Katastrofa!
Drhte mi usne. Grlo mi se steže. Teško mi je to da kažem.

Bio si zvijezda sjajna,
Sada si mjesec hladni.
Gorio si kao vulkanska lava,
Sada si miran kao okamenjena stijena.

Nada, spas, vizija...
Gdje je nestalo sve?

Da li je to bio san ili nikad nismo sanjali?
Ako je buđenje ovako bolno,
Dajte mi valerijane.

Tamo se vraćam.
Tamo si vjetar silni. Uragan pred kojim se sve sklanja.
Miriše tamo sve na pobjedu.

Ali otkud strah onda?
Možda je sve ovo bila nesanica u kojoj smo samo ponekad drijemali!

Drhte mi usne. Grlo mi se steže. Teško mi je to da kažem.

Bio si ime,
Sada si samo sjena velikog prezimena.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 9:17 pm

T u g a. Rastejraj ovo Amare.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 9:19 pm

Rumeni jesi li spreman ?
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 9:19 pm

Obzirom na skoro izvijesno nedobijanje licence volio bih da čujem šta očekuju od iduće sezone ovi koji su bili najglasniji krajem prošle godine.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 9:21 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub maj 18, 2019 9:01 pm
storm_raider je napisao/la:
sub maj 18, 2019 8:57 pm
Bosanac, Kospa, postovi su vam obrisani. Manite se takvih glupih prozivanja.

Istina je da je dosta igraca i "naslijedjeno", to se ne smije sporiti. I po meni (laik sam, nisam trener), ni ovi sto su dosli pod Amarom, a ni ovi sto su bili prije njega, a poceli sezonu nisu neki igraci. Skoro nikakve razlike nema. Jedino Ramovica mogu izdvojiti i eto Sinisu jer se bori, mada je i on van forme totalno.
Izvuci ce se Zeljo iz ovoga, treba nam zajednistva. Svi smo mi prolazni, bitno je da Zelju ostavimo boljeg od onoga kakvog smo ga zatekli.
Boli ovo sve, ne mogu ni da otvaram portale da mi ne izleti proslava titule anamo onih.
Bice bolje, moramo u to vjerovati.
Ma to da su krivi bi vazilo da je on dosao na ekipu i nije imao prelazni i da ova ekipa nije bila prva i da ova ekipa nije dobila Siroki i da ova ekipa nije dobila Zrinjski i da ova ekipa nije protiv Sarajeva pokradena i da novi igraci nisu losiji od tih bivsih i i i i ...

Znaci apsolutno su ovi od bivsih igraci najbolji u nasoj ekipi a imao je priliku da pojaca tim. Doveo je sta je htio i dao im ugovore tolike kolike je dao.
Mogao je izvesti i ekipu bez golmana pa kad zijani 20 :0 kaze jbg nisam ja dovodio igrace. Sta ce biti izgovor na zimi ili ljeto? Kratak period da se uigra ekipa?
Meni je frajer otvorio oci svojim komentarima i odnosom prema klubu, dodje mi da uskocim u klip da ga zadavim. Lika boli qrac jer ima opravdanje da nije dovodio igrace.

Prosli su nas ranili, ali ovaj nas je sahranio, one man sou, egomanijak i dzelat FK Zeljeznicar
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 9:22 pm

Amare odlazi!
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 9:22 pm

Mujezinović je igracina, a dosao iz federalne lige. Pored njega ostaviti Ramovica, Veselog, Krpica i Zeca starijeg, ostalo je ispod prosjeka. Napraviti plan, podmladiti ekipu, dovesti ratnike.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 9:23 pm

Odakle vam to za Dusana Hodzica??samo se nadam da Bogicevica vise necu vidjeti u nasem dresu
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 9:25 pm

E cuj ode Sinisa a ostaje Stanic :placeodsmijeha:

Jos ako ostane Bogi, a ode Rodin... :roll:
Dozvolit ponizenje od sarajeva u derbiju i da izgubis od Celika, da kroz polusezonu ne vidis nikakvu naznaku poboljsanja igre, da neke ekipe dobijes samo zato sto imaju crveni do dva...ne znam, neko napisa da je sreca sto se nije igrala liga 6, ali i sreca sto su ofalili Radnik i Krupa u odnosu na prosle sezone, i to dobro ofalili.

Za mene je sezona zavrsena, ne znam hocu li imati snage da gledam zadnju tekmu. Ceka se ta odluka o licenci, ali ako je ne dobijemo, jadni mi :r
Boli briga pojedine u upravi, isparit ce se i sta onda :doktor: :zid:
Amare, znam da si htio u upravu, a ne da budes trener, i da se ubi od trazenja silnih investitora, ali ovako ne ide. Treba zasuci rukave, dovesti pojacanja i uigrati ekipu, bez toga da se kuka da nema para, pogotovo ako se ne izbori europa. Vec se psihicki spremam na te izvlakuse.

Zadnjih godina se bar nismo brinuli za europu, izborila se svaki put, i nismo se brukali u istoj. Za titule se borili. Iza nas je tezak period, svasta se izdesavalo i nisu se mogla cuda desiti ove polusezone, ali sve sto se desava je krajnje neozbiljno. Od 'pojacanja' na zimu, brukanja sa licencom, ravnodusnosti trenera nakon utakmica...a naravno svaka prica o infrastrukturnim radovima je naucna fantastika.

I jos jednom, Sinisa ode, a Stanic ostaje :r
Sinisa se mogao pripremati za igraca koji bi igrao 30% utakmica u sezoni, a dovesti nekog jaceg na poziciju.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 9:29 pm

Nadam se da će Osim da napravi kako treba tim, ovo vise pod kozu ne moze. Fuj!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 9:30 pm

I neka Amar obrati paznju na pojedine momke koji su na posudbama i neka im da sansu i usmjeri ih da budu kalibar za prvog tima. Ako dodje j.ebeni samir aka rumeni i uzme mjesto Dacicu, propucat cu si oba koljena.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 9:35 pm

Omar500 je napisao/la:
sub maj 18, 2019 9:25 pm
E cuj ode Sinisa a ostaje Stanic :placeodsmijeha:

Jos ako ostane Bogi, a ode Rodin... :roll:
Dozvolit ponizenje od sarajeva u derbiju i da izgubis od Celika, da kroz polusezonu ne vidis nikakvu naznaku poboljsanja igre, da neke ekipe dobijes samo zato sto imaju crveni do dva...ne znam, neko napisa da je sreca sto se nije igrala liga 6, ali i sreca sto su ofalili Radnik i Krupa u odnosu na prosle sezone, i to dobro ofalili.

Za mene je sezona zavrsena, ne znam hocu li imati snage da gledam zadnju tekmu. Ceka se ta odluka o licenci, ali ako je ne dobijemo, jadni mi :r
Boli briga pojedine u upravi, isparit ce se i sta onda :doktor: :zid:
Amare, znam da si htio u upravu, a ne da budes trener, i da se ubi od trazenja silnih investitora, ali ovako ne ide. Treba zasuci rukave, dovesti pojacanja i uigrati ekipu, bez toga da se kuka da nema para, pogotovo ako se ne izbori europa. Vec se psihicki spremam na te izvlakuse.

Zadnjih godina se bar nismo brinuli za europu, izborila se svaki put, i nismo se brukali u istoj. Za titule se borili. Iza nas je tezak period, svasta se izdesavalo i nisu se mogla cuda desiti ove polusezone, ali sve sto se desava je krajnje neozbiljno. Od 'pojacanja' na zimu, brukanja sa licencom, ravnodusnosti trenera nakon utakmica...a naravno svaka prica o infrastrukturnim radovima je naucna fantastika.

I jos jednom, Sinisa ode, a Stanic ostaje :r
Sinisa se mogao pripremati za igraca koji bi igrao 30% utakmica u sezoni, a dovesti nekog jaceg na poziciju.
Ma vec su se ispalili, vecina nije ni bila na tekmi.

Kakvi oni, pojma nemaju sta je Zeljo uopce.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 9:37 pm

Moje skromo vidjenje čitave druge polusezone:
1.Igramo gore nego prvi dio sezone.
2. Bodova skoro isto rasipamo
3. Vizije mnogo manje u drugom dijelu
4. Sve je zamrlo, oko infrastrukture.

Dakle nije krajnja ocjena, ali nisam optimista. Sve se dodatno unazadilo u ovoj polusezoni, od publike do igre.

Nadam se promjeni. Ako ne budemo proigrali i bodovno ispred ostalih na polovini sledece sezone, volio bih se zahvaliti kompet ekipi koja je od decembra tu.

Kada smo izgubili 6 zaredom imali smo bolju igru. Ovo je jadno. Ne bi nikoga izdvajao, osim sto onaj Zajmović stvarno pretjeruje u soliranju i stvarno je u ovoj katastrofi daleko najlosiji. Momak ima potencijala ali i zestok psihicki problem. On misli sam rjesavat utakmice nekim vanzemaljskim potezima koji nikako da se pojave.
Ovo nam je kazna za Adžema. Njega nije trebalo tjerati. Pod njegovom palicom Željo je izgeldao najbolje u zadnje tri godine.

Amare, želim ti svu sreću ovog svijeta i želim ti svu fudbalsku pamet ovog svijeta i budžet koji bi imao sa si radio sa Misketom.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 9:37 pm

Sinisa objavio sliku danasnjeg juga...steta sto ide
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 9:38 pm

U11 ekipa na turniru Darko Tironi prvu grupnu fazu završila na prvom mjestu sa gol razlikom 18:2. Sutra druga grupna faza protiv Sofije i Ponikve.
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 9:41 pm

Ova današnja igra nije uopšte pokazatelj kvaliteta ni igrača pojedinačno, a ni kvaliteta tima u cjelosti. Ovo je loše izgledalo jer su oni danas igrali bez ikakve želje i cilja. A to je krivica trenera što ih nije pripremio za utakmicu, nije im dao zadatke, nije ih motivisao. I to je po mom mišljenju jako loše. Treneru svejedno kako će proći utakmica. Plasman u Evropu obezbijeđen i sad kao svejedno hoćeš pobijediti ili izgubiti. A šta je sa pobjedničkim duhom? Šta je sa nama navijačima? A šta je sa imenom Željezničar? Šta je sa uigravanjem za sljedeću sezonu? Većina ovih će igrati i sljedeću sezonu. Nemamo mi love ni za raskide ni za neke skuplje igrače. Sad je vrijeme da se unapređuje igra. Ja se nadam da naš trener ne vjeruje i sam u tu bajku da će na ljeto dovesti deset odličnih igrača i da će on to za 4 sedmice sve uštimati i početi da hara ovom ligom.
svojim snagama na svojoj zemlji

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 56 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija