Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 12:19 am

dell21 je napisao/la:
čet maj 16, 2019 12:09 am
Od kad se to u seheru slavi kup. Ovi pitari ko djeca , kad smo mi to prestali slaviti pff.
Kako smo nisko pali još neki i dan danas to pravdaju.
Ja ba **** kup.. to je nebitan trofej.. uopšte ne ulazi u historiju kluba...
U PIČKU MATERNIU VIŠE pa sami smo sebi krivi za sve! Nismo slavili kup, sa stidom podigli trofej na Grbavici a ljudi paradiraju gradom, u 11 navečer ih se skupi 3 hiljade.. KAKO I TREBA! Mi smo sebi krivi što nećemo licencu dobit! Jer nismo uplatili na vrijeme KAKO TREBA! Mi smo krivi! MI I NIKO VIŠE :zid: :zid: :zid:
Tek kad to shvatimo, saberemo se, pokupimo ono što valja odbacimo što ne valja, tek onda možemo krenut naprijed! Ovako ne može!
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2993
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 12:36 am

Dvije najjace emocije na nasem stadionu u posljednjih godinu dana su Grbavica na pocetku utakmice i Sanja pocetkom drugog.
Lijepo se je prisjetiti starijih navijackih pjesama i tu se vidi nasa snaga i jedinstvo.

Idemo u sto vecem broju doci na nasu Grbavicu i pokazati sta je vjernost, odanost i ljubav prema klubu
Alea iacta est!
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 12:38 am

Svi na Grbavicu!

VOLIM te ŽELJO!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 12:39 am

Zaka je napisao/la:
čet maj 16, 2019 12:13 am
Jedna je razlika vrlo bitna, koja se u zadnje vrijeme smanjuje i to zbog nas, a to je mentalitet. Do večerašnje proslave i utakmice u subotu nije se moglo osjetiti na njihovim utakmicama da su u borbi za duplu, čak smo mi imali bolji prosjek iako igramo najgoru sezonu u zadnjih 7,8 godina sigurno. Nemaju tu Grbavicu, Sanju, pjesmu Manijaka, huk sa našeg sjevera, onu pravu emociju prema Klubu, a ne prema rezultatu.
Mi moramo to njegovati i čuvati, uvijek nas je to krasilo i već sada u subotu imam priliku to pokazati. Bez obzira na njihovu duplu, na naše 4. mjesto, ja jedva čekam subotu i 17 sati da budem na svom mjestu u Dolini.
Mi smo Željini, Željo je naš!
Identitet.
Kako su nastali tako se i ponasaju tokom svog postojanja.
Mogu mi uzet sve u zivotu, ali tebe Zeljo ne dam nikada ;)
phpBB [video]
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 12:43 am

Ja sam siguran da smo mi osvajaci duple, da bi se nama ovaj isti propust desio.. I da jos bi portali pisali kako je liga slabija nego ikad + rezultst istrazivanja utakmice Leotar Zeljo.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 12:46 am

Svi na Grbavicu subota 17:00, pokazimo koliko volimo Želju i zavrsimo vise ovu mukotrpnu sezonu. Mi smo Željini, Željo je nas
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 12:48 am

SVI NA GRBAVICU !

Željezničar za život cijeli !
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 1:04 am

Citirat cu jednog covjek, cije sam postove sa velikim uzivanjem citao. Nadam se da nece zamjeriti, i da ce cesce pisati.

sergejevic je napisao/la:
Plava lokomotiva ide naprijed jedno stoljece. Ovaj klub je stariji od svih politickih partija, mnogo stariji od ove drzave, od one prije, pa i one prije te. Jedan sasvim obican klub, onako nastao iz ljubavi prema fudbalu, iz srca naroda, a rastao iz prkosa ovim "velikanima." Ovaj klub nije nastao da osvaja titule, da kupuje igrace, da odgaja neke "zvijezde." Nastao je da cuva prave vrijednosti, da odgaja velike ljude, a ti ljudi danas imaju svoje mjesto u svijetu. Ivica Osim je legenda u nekom tamo Japanu, kazu zemlja gdje sunce izlazi. Mesa je selektor reprezentacije, covjek postovan u Francuskoj, Josip Katalinski je igrao za reprezentaciju svijeta uz nekog Euzebija i Pelea, Edin Dzeko jedan od najboljih napadaca u posljednjih desetak godina, Refik Sabanadzovic osvojio Ligu Prvaka cime se ne mogu pohvaliti Toti, Ibrahimovic i mnogi drugi o kojima sve znamo. Sve te ljude veze samo Zeljo, a svi oni se kontantno vracaju tamo gdje pripadaju, gdje svi mi pripadamo, u "Dolinu cupova." Kazu neko mjesto gdje su se vodile najzesce borbe, u nekom Vijetnamu o kojem znamo samo ponesto iz filmova Marlon Branda.

Oduvijek sam mislio da to nema veze s ratom, da je nasa "dolina" mjesto gdje se vode borbe za tu loptu, za cast, za ponos, za narod, za djecaka koji drhti slusajuci huk lokomotive dok plavi momci, odrasli na sljaci Grbavice, dovedeni iz provincija, iz malih klubova oko Sarajeva, tuku "velikane." Onda cijeli zivot prodje pred ocima, osjetis onu srecu kada stari kaze: "Idemo." Naravno misleci da idemo na utakmicu. Onda, kao ukopan cekas da ti stara obuce gotovo svaku majicu iz ormara, dvoje-troje carape, kaze: "Zna i u Maju zapuhati." Vidis rijeku ljudi kako se slijeva prema stadionu, guzva na ulazu, vidis komadic neba iz one mase jer si najmanji, onda vidis jednog debelog ciku kako razgrce narod oko tebe. "Pazi malo," vice on dok ti oslobadja prolaz. " Nek mali udje."

Znas samo da je Zeljo najveci klub na svijetu, da to vise nigdje neces naci, a pomislis na Real samo kada sanjas nesudjeno finale Kupa Uefa osamedeset pete. Sreca njihova pa nisu udarili na Zelju, a plamen ti gori u ocima. Nije to neka romantika, stih Puskina, ili metafora, to je plamen na zapadu Grbavice devedest i druge. Onaj Maj u kojem zna zapuhati, isti Maj u kojem je trebao pasti Real Madrid sedam godina prije, ali spasise "kraljevski klub" od "klase radnicke." Tako mi Maj osta najmrzi mjesec, kazu: proljece, cvijeta cvijece, zelenilo kao iz bajke, a ja svakog Maja obucem pola stvari iz ormara, dvoje-troje carape i zaputim se prema "dolini." Tako prolaze godine, a nista se ne mjenja, pjeva se Tifina pjesma sa suzama u ocima. Jos uvijek ti se cini da sve oko tebe gori, ona drvena tribina, oronuli istok i suma iznad juga. Niko vise ne masta o finalu s Realom, o titulama i pobjedama, samo jedan san smo imali: da gledamo Evropu na nasoj Grbavici. To ce biti pobjeda veca i od one nad Dinamom iz Minska, veca od one na JNA sedamdeset druge, to ce biti jos jedna pobjeda klase radnicke nad "velikanima."

"Neki ljudi opasni, opasni ko zmaj, srusili bi taj "plavi" mali raj..." grmi sa Juga, s Dzildine tribine. "No nece, nece bome moc..." poruka za sve oni koje misle zaustaviti plavu lokomotivu. Mi sanjamo svoje snove, stolica po stolica za Evropsku Grbavicu, cigla po cigla, kamen po kamen, ali mi cemo je napraviti. Cekamo godinama, nije problem, imamo mi vremena, ali vi nemate. Moj stari je ucestvovao jednom u gradnji naseg hrama, uvijek je u mojim mislima, pokazao mi je naljepse mjesto, "nase mjesto." Ja cu ucestvovati u obnavljanju, dugujem mu toliko, a moj sin ce ako Bog da gledati Zelju kako igra Kup Uefa u "dolini." Uvijek ce se pamtiti, a vama koji serete s druge strane pitanje: Ko ce se vas sjecati? Ko ce na vas misliti kada dodje na Grbavicu? Da li te pare koje mislite uzeti vrijede obraza i casti? Je li vas stid svih zivota koji su ugaseni da bi mi danas slobodno hodali svojim gradom? Je li vam tesko kad sa Bristola na "nju" gledate?

Da se razjasni jos jedna stvar.
Boli nas neka stvar za titule, za to sto necemo igrati Evropu ove godine, boli nas sto su neki "mali" klubovi ispred nas. Ne volimo mi Zelju zbog rezultata. Mi volimo Zelju jer smo naucili, jer pripadamo tamo, a porodica je najvaznija. Nama je bitno sto je prvak drzave prije mjesec dosao u "dolinu" i igrao na bod, branio se do zadnje minute, sjevale su precke i stative, a mi kao peti na tabeli. Bas kao nekada. Prvak svijeta primi tri komada od Zeljinih djecaka i Nikole Nikica. Klasa radnicka.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 1:43 am

E moj Zeljo na sta smo spali da nas neki raspali polufudbaler Tatar podjebava al nadam se da ce i nama svanuti da osvojimo tu prokletu titulu nakon dugo godina :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 1:55 am

Koga boli ***** za kup, totalno nebitan trofej.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 2:34 am

CURVA je napisao/la:
sri maj 15, 2019 11:52 pm
rodrigo87 je napisao/la:
sri maj 15, 2019 11:38 pm
ZeljoDoGroba je napisao/la:
sri maj 15, 2019 11:31 pm


Ma ljudi su 10 milja ispred nas u svemu

Nas trener tuzi jbt kralj
Pa idi navijaj za njih yebali te oni u usta, ako vec i nisi njihov navijac ;)
Hoce li administracija zaustaviti najezdu ovih botova, preplavili su forum i samo seru.
Kakvih picica ima na ovom forumu pa to nije normalno.U prosjeku ih nema na utakmici ni 2000 milje i vi im nesto zavidite . Svaka cast! najbolji su ove sezone bez obzira na sve i to je to.Nikad ja necu biti kao oni dusmani ,kunem ti se da pored duple njih vise zanima nasa licenca .
A nas nebi zanimala njihova nikako jel de.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 2:44 am

Evo ja tek sad ne mogu vjerovati da mi nismo slavili kup. Tek sad mi dolazi u glavu
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 2:44 am

CURVA je napisao/la:
sri maj 15, 2019 1:45 pm
DANAN je napisao/la:
sri maj 15, 2019 1:30 pm
CURVA je napisao/la:
sri maj 15, 2019 10:09 am


Zato pomozi ako mozes i ako hoces ,ako neces razligu :placeodsmijeha: salim se nemoj zamjeriti .Nego kad ces sa pticurinom na fuka da naletim
Kako ti ono CURVA volis kazati,ako nam se poklope neke stvari,zvat cemo te.... :11:
brate nemoj zaboraviti sta si napisao, evo neka ostane ovo upisano ABD ,ABD,ABD doci ce tih mojih pet minuta .
vise puta sam sve demantovao samo malo vrijeme prodje i pokaze se tacnim pa ce i ovo .Nije Kamp to je zavrseno
Opet budalastinje valjas.
Ovi ne mogu licencu zavrsiti a da zavrse kamp.....
Ne budali.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 8:07 am

MrkiMedo je napisao/la:
čet maj 16, 2019 2:44 am
Evo ja tek sad ne mogu vjerovati da mi nismo slavili kup. Tek sad mi dolazi u glavu
Ma kakvi ba mi i slavlje...pa titulu na proslavu doslo 2.000
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 8:16 am

Zapitajte se u drugom pravcu..
Kakva je to atmosfera vladala da nas u finalu bude 1500? Kakva je to atmosfera da se onakve parole dižu?
Taj stav možda nema baš tih 1500.. Oni su tu non stop, cijene i slave svaki gol, pobjedu, a kamoli trofej.
Ali šta je sa ostalima? Kako bi klub mogao dalje napredovati u takvoj atmosferi?
Promjena se morala desiti. To shvatite. Da li je na bolje, pa u sportskom dijelu sigurno da. Da li i u upravnom dijelu, sad za sad i ne izgleda tako.
Sve opet zavisi od licence.
Da li će nam se vratiti šmek stari, kako na terenu tako i na tribinama.. Pa trebalo bi. Ako sve bude OK sa finansijama.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 8:26 am

cikazubo je napisao/la:
čet maj 16, 2019 12:48 am
SVI NA GRBAVICU !

Željezničar za život cijeli !
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 8:30 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet maj 16, 2019 1:04 am
Citirat cu jednog covjek, cije sam postove sa velikim uzivanjem citao. Nadam se da nece zamjeriti, i da ce cesce pisati.

sergejevic je napisao/la:
Plava lokomotiva ide naprijed jedno stoljece. Ovaj klub je stariji od svih politickih partija, mnogo stariji od ove drzave, od one prije, pa i one prije te. Jedan sasvim obican klub, onako nastao iz ljubavi prema fudbalu, iz srca naroda, a rastao iz prkosa ovim "velikanima." Ovaj klub nije nastao da osvaja titule, da kupuje igrace, da odgaja neke "zvijezde." Nastao je da cuva prave vrijednosti, da odgaja velike ljude, a ti ljudi danas imaju svoje mjesto u svijetu. Ivica Osim je legenda u nekom tamo Japanu, kazu zemlja gdje sunce izlazi. Mesa je selektor reprezentacije, covjek postovan u Francuskoj, Josip Katalinski je igrao za reprezentaciju svijeta uz nekog Euzebija i Pelea, Edin Dzeko jedan od najboljih napadaca u posljednjih desetak godina, Refik Sabanadzovic osvojio Ligu Prvaka cime se ne mogu pohvaliti Toti, Ibrahimovic i mnogi drugi o kojima sve znamo. Sve te ljude veze samo Zeljo, a svi oni se kontantno vracaju tamo gdje pripadaju, gdje svi mi pripadamo, u "Dolinu cupova." Kazu neko mjesto gdje su se vodile najzesce borbe, u nekom Vijetnamu o kojem znamo samo ponesto iz filmova Marlon Branda.

Oduvijek sam mislio da to nema veze s ratom, da je nasa "dolina" mjesto gdje se vode borbe za tu loptu, za cast, za ponos, za narod, za djecaka koji drhti slusajuci huk lokomotive dok plavi momci, odrasli na sljaci Grbavice, dovedeni iz provincija, iz malih klubova oko Sarajeva, tuku "velikane." Onda cijeli zivot prodje pred ocima, osjetis onu srecu kada stari kaze: "Idemo." Naravno misleci da idemo na utakmicu. Onda, kao ukopan cekas da ti stara obuce gotovo svaku majicu iz ormara, dvoje-troje carape, kaze: "Zna i u Maju zapuhati." Vidis rijeku ljudi kako se slijeva prema stadionu, guzva na ulazu, vidis komadic neba iz one mase jer si najmanji, onda vidis jednog debelog ciku kako razgrce narod oko tebe. "Pazi malo," vice on dok ti oslobadja prolaz. " Nek mali udje."

Znas samo da je Zeljo najveci klub na svijetu, da to vise nigdje neces naci, a pomislis na Real samo kada sanjas nesudjeno finale Kupa Uefa osamedeset pete. Sreca njihova pa nisu udarili na Zelju, a plamen ti gori u ocima. Nije to neka romantika, stih Puskina, ili metafora, to je plamen na zapadu Grbavice devedest i druge. Onaj Maj u kojem zna zapuhati, isti Maj u kojem je trebao pasti Real Madrid sedam godina prije, ali spasise "kraljevski klub" od "klase radnicke." Tako mi Maj osta najmrzi mjesec, kazu: proljece, cvijeta cvijece, zelenilo kao iz bajke, a ja svakog Maja obucem pola stvari iz ormara, dvoje-troje carape i zaputim se prema "dolini." Tako prolaze godine, a nista se ne mjenja, pjeva se Tifina pjesma sa suzama u ocima. Jos uvijek ti se cini da sve oko tebe gori, ona drvena tribina, oronuli istok i suma iznad juga. Niko vise ne masta o finalu s Realom, o titulama i pobjedama, samo jedan san smo imali: da gledamo Evropu na nasoj Grbavici. To ce biti pobjeda veca i od one nad Dinamom iz Minska, veca od one na JNA sedamdeset druge, to ce biti jos jedna pobjeda klase radnicke nad "velikanima."

"Neki ljudi opasni, opasni ko zmaj, srusili bi taj "plavi" mali raj..." grmi sa Juga, s Dzildine tribine. "No nece, nece bome moc..." poruka za sve oni koje misle zaustaviti plavu lokomotivu. Mi sanjamo svoje snove, stolica po stolica za Evropsku Grbavicu, cigla po cigla, kamen po kamen, ali mi cemo je napraviti. Cekamo godinama, nije problem, imamo mi vremena, ali vi nemate. Moj stari je ucestvovao jednom u gradnji naseg hrama, uvijek je u mojim mislima, pokazao mi je naljepse mjesto, "nase mjesto." Ja cu ucestvovati u obnavljanju, dugujem mu toliko, a moj sin ce ako Bog da gledati Zelju kako igra Kup Uefa u "dolini." Uvijek ce se pamtiti, a vama koji serete s druge strane pitanje: Ko ce se vas sjecati? Ko ce na vas misliti kada dodje na Grbavicu? Da li te pare koje mislite uzeti vrijede obraza i casti? Je li vas stid svih zivota koji su ugaseni da bi mi danas slobodno hodali svojim gradom? Je li vam tesko kad sa Bristola na "nju" gledate?

Da se razjasni jos jedna stvar.
Boli nas neka stvar za titule, za to sto necemo igrati Evropu ove godine, boli nas sto su neki "mali" klubovi ispred nas. Ne volimo mi Zelju zbog rezultata. Mi volimo Zelju jer smo naucili, jer pripadamo tamo, a porodica je najvaznija. Nama je bitno sto je prvak drzave prije mjesec dosao u "dolinu" i igrao na bod, branio se do zadnje minute, sjevale su precke i stative, a mi kao peti na tabeli. Bas kao nekada. Prvak svijeta primi tri komada od Zeljinih djecaka i Nikole Nikica. Klasa radnicka.
Nevjerovatan post. Dusom ga citas, a ocima upijas.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
mula
Postovi: 929
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 8:51 am

Vraća nam se sva nepravda koju smo uradili prošlim trenerima.
Zbog Mulalića kojem su otkaz uručili bez ikakvog osnova i na onakav način.
Zbog Petrovića kojem je postavljen zadatak da izbori Evropu, a on zamalo i prvak ne postade(da nije Svinjski kupovo utakmice).
Zbog Adžema koji je 3 puta pobjedio ovo isto Sarajevo, osvojio Kup i drugo mjesto.
Nama je sve to bilo malo, a sad nek nam je puno što smo četvrto mjesto. Dobili smo što smo i tražili. Bolje i ne zaslužujemo.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
BlueMagic
Postovi: 47
Pridružen/a: pon dec 24, 2018 12:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 8:55 am

Kad se sjetim da je Zeljo bio prvi na tabeli do 9-og kola ove sezone, pobjedili u gostima siroki 0-3 i zrinjski 0-1 i da je nakon toga krenuo "drzavni udar" i odjednom kao nemamo kvaliteta da pobjedimo seoske klubove na grbavici, smuci mi se. Kada su dosli kaoboji na vlast, tad je vec bilo kasno...
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 9:17 am

BlueMagic je napisao/la:
čet maj 16, 2019 8:55 am
Kad se sjetim da je Zeljo bio prvi na tabeli do 9-og kola ove sezone, pobjedili u gostima siroki 0-3 i zrinjski 0-1 i da je nakon toga krenuo "drzavni udar" i odjednom kao nemamo kvaliteta da pobjedimo seoske klubove na grbavici, smuci mi se. Kada su dosli kaoboji na vlast, tad je vec bilo kasno...
Potpis.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 34 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija