Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koju opciju podrzavate?

Nastavak lige pred praznim tribinama
15 (21%)
Playoff (8 timova)
1 (1%)
Playoff (4 tima)
9 (13%)
Nastavak lige nakon kraja pandemije (preko ljeta)
46 (65%)

Ukupno glasova: 71

teteac8684
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 9:31 am

LARSSON je napisao/la:
pon maj 13, 2019 9:25 am
rodrigo87 je napisao/la:
pon maj 13, 2019 9:14 am
teatrale36 je napisao/la:
pon maj 13, 2019 9:07 am

Mozda da odes nekad na utakmicu uzivo to ipak malo drugačije izgleda?!
A sta se to uzivo moze vidjeti? Leon je potpuno upravu, ako bismo mogli sve otjerati to bi bilo idealno. Ako ne, onda sto vise je moguce.
Vece picke nisu nosile plavi dres!
Vjeruj mi da je upravu čovjek, kad Zec fuli loptu, na tvu to izgleda katastrofa, dok sa tribine to izgleda kao umjetnost.
Krampa obična, kao i Zajim i još brdo njih...Što veći remont, to bolje...

teatrale36
Kontakt:

pon maj 13, 2019 9:31 am

rodrigo87 je napisao/la:
pon maj 13, 2019 9:14 am
teatrale36 je napisao/la:
pon maj 13, 2019 9:07 am
Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 13, 2019 3:09 am
Napravit ce kc.
Nemoj da se zavaravamo. Ovi su nesposobni. Noga vecini treba.
Do ove tekme mi protiv prvih 6 ekipa nismo gol dali, evo sad tek jedan. Gledamo katastrofalnu igru. Ni blizu fotbala. Mucimo se s dva igraca vise. Akciju ne znamo sastaviti. Spori smo.
Da ne nabrajam vise.

Sto vise igraca promjeniti bilo bi pozeljno.
Mozda da odes nekad na utakmicu uzivo to ipak malo drugačije izgleda?!
A sta se to uzivo moze vidjeti? Leon je potpuno upravu, ako bismo mogli sve otjerati to bi bilo idealno. Ako ne, onda sto vise je moguce.
Vece picke nisu nosile plavi dres!
To govorimo evo nekoliko sezona , mislim da ce iduće sezone to morati biti bolje, ako bi se riješili bar
50% ovih igrača. Kad Amar napravi ekipu po svom ukusu bice to puno bolje i sad sa ovakvom limitiranom ekipom imamo rezultat.
Samo da ovi iz Uprave to mogu pratiti.

neroazzuro
Kontakt:

pon maj 13, 2019 10:00 am

Koji je tačno broj novih, a koliki je broj sponzora koji su od Vašeg dolaska prekinuli saradnju sa klubom?
Eto, od mene.

Hare79
Kontakt:

pon maj 13, 2019 10:01 am

Još jedno pitanje za članove Uprave:
Da li se teren vrijedan više od miliona maraka održava na odgovarajući način te da li je istina da je raskinut ugovor s Albom (Ako jeste, ko se sada brine o terenu?)

Brkoo
Kontakt:

pon maj 13, 2019 10:10 am

Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 13, 2019 8:46 am
Zaista je tu par pitanja na koje bih volio odgovor kao dugogodisnji navijac Zeljeznicara, kao neko ko pamti trofejnu generaciju iz stare (nikad prezaljene) Jugoslavije, te ko i danas ode podzahkad na gostujucu utakmicu:

- Gospodine Selimovic, da li je istina da ste trenirali u Kosarkaskom Klubu Sarajevo?
- Gospodine Dzindo, zasto je prihvacen novi saziv Upravnog Odbora bez ikakvog plana i programa?
- Gospodine Selimovic, mozete li potvrditi ili poreci (pitanje iznad) da je Amar Osim tuzio FK Zeljeznicar za pozajmnicu od 400 000 BAM?
- Gospodo, da li je istina da su odredjeni ljudi iz Nadzornog Odbora ponudili ostavke (gospoda Almir Hodzic i Midhat Terzic)?
- Gospodine Ustamujic, sta ste konkretno Vi uradili da doprinesete radu FK Zeljeznicar za ovo vrijeme koliko ste tu?
- Gospodo, da li je istina da ste usli u Zeljeznicar na nagovor gospodina Amara Osima i zasto?
Zao mi je sto nemamo tu mogucnost pa da mozemo postaviti pitanja i bivsoj upravi tipa zasto ste pobjegli ko picke iz kluba? Zasto je klub dizao kredite u bankama i ako je receno i jasno naglaseno da se to nece raditi? Zasto je klub bio generalni sponzor tzb umjesto da bude obratno? Zasto ste povukli svoje (privatne )sponzore iz kluba, jel to ta vasa ljubav prema Zelji?
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u pon maj 13, 2019 10:13 am, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

mamba21
Kontakt:

pon maj 13, 2019 10:12 am

Hare79 je napisao/la:
pon maj 13, 2019 10:01 am
Još jedno pitanje za članove Uprave:
Da li se teren vrijedan više od miliona maraka održava na odgovarajući način te da li je istina da je raskinut ugovor s Albom (Ako jeste, ko se sada brine o terenu?)
Da li je istina da dio ledova nosite u salu kada igraju Sparsi? Da li se to naplati?
Forza 1921!

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

pon maj 13, 2019 10:14 am

Brkoo je napisao/la:

Zao mi je sto nemamo tu mogucnost pa da mozemo postaviti pitanja i bivsoj upravi tipa zasto ste pobjegli ko picke iz kluba? Zasto je klub dizao kredite u bankama i ako je receno i jasno naglaseno da se to nece raditi? Zasto je klub bio generalni sponzor tzb umjesto da bude obratno? Zasto ste povukli svoje (privatne )sponzore iz kluba, jel to ta vasa ljubav prema Zelji?
Klub nije bio generalni sponzor TZBu, nego TZB klubu. Koji sponzori su povučeni iz kluba ? Zažto ovi trenutni dižu kredite ?
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Glas Razuma
Kontakt:

pon maj 13, 2019 10:29 am

Brkoo je napisao/la:
Glas Razuma je napisao/la:
pon maj 13, 2019 8:46 am
Zaista je tu par pitanja na koje bih volio odgovor kao dugogodisnji navijac Zeljeznicara, kao neko ko pamti trofejnu generaciju iz stare (nikad prezaljene) Jugoslavije, te ko i danas ode podzahkad na gostujucu utakmicu:

- Gospodine Selimovic, da li je istina da ste trenirali u Kosarkaskom Klubu Sarajevo?
- Gospodine Dzindo, zasto je prihvacen novi saziv Upravnog Odbora bez ikakvog plana i programa?
- Gospodine Selimovic, mozete li potvrditi ili poreci (pitanje iznad) da je Amar Osim tuzio FK Zeljeznicar za pozajmnicu od 400 000 BAM?
- Gospodo, da li je istina da su odredjeni ljudi iz Nadzornog Odbora ponudili ostavke (gospoda Almir Hodzic i Midhat Terzic)?
- Gospodine Ustamujic, sta ste konkretno Vi uradili da doprinesete radu FK Zeljeznicar za ovo vrijeme koliko ste tu?
- Gospodo, da li je istina da ste usli u Zeljeznicar na nagovor gospodina Amara Osima i zasto?
Slazem se da bismo trebali i bivsem sazivu Upravnog Odbora postaviti pitanja. Trenutno sute, akademski sute, vjerovatno da ne bi naskodili Zeljeznicaru.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!

SirAlexFerguson
Kontakt:

pon maj 13, 2019 10:35 am

Samo se nadam da ce danasnji press biti konkretan, da nece biti govora o bivsim upravama, prebacivanja krivice na drugog nego onako muški, prihvatili smo se posla , uradit cemo to , to i to, ovo cemo do ovog datuma, ovo cemo do tog datuma..
Zadužili smo se u banci iz razloga sto planiramo ovo uraditi, to i to ce nam kroz određeni period vratiti kredit i klub će imati prihod.
Roster smo skratili da bi ustedili novac za sljedecu sezonu...
Moje pitanje glasi, koliko smo novca ustedili ovim skračivanjem rostera ?
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:

pon maj 13, 2019 10:45 am

Jel vi stvarno mislite da ce se oni udostojiti pa odgovoriti na ova nasa pitanja.

Press konferencija ce teci slijedecim tokom.

-Selimovic ce voditi monolog kako je zatekao par miliona duga, kako su oni spasioci kluba, kako da nije njih Željo bi bankrotirao, kako je prosla Uprava samo pravila zaduzenja bla bla bla....
Džubur ce pricati malo ono sto navijaci zele cuti kako ce uskoro izaci IDEJNI projekat za uredjenje sjevera, kako ce to biti jedinstveno na balkanu, ali nece reci da ce sve ostati samo na tom idejnom projektu jer nece spomenuti kada ce biti gotovo i dalje bla bla bla.....
Ustamujic ce pricati kako imamo DOBRU saradnju sa Opcinom i kako im pomoza u svim naporima, kao i sa Kantonom I NSBiH. Dotaci ce se i licence i reci ce kako su SVI uslovi ispunjeni i da se NADAJU kako cemo istu dobiti na drugostepenoj bla bla bla.

Dakle danas ce biti presipanje iz supljeg u prazno samo da bi malo smirili raju.

Nikakvih rijeci o novim i starim sponzorima nece biti jer se nemaju sa cim pohvaliti, vec ce samo pricati sto vecina nas zna. O viziji i strategiji kluba u narednom periodu daj Boze da se sta prozbori.
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

PlaviVlak
Kontakt:

pon maj 13, 2019 10:52 am

Koliko smo izgubili sponzora? Koliko su novih sponzora doveli članovi nove uprave?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Plava Porodica
Kontakt:

pon maj 13, 2019 11:05 am

Hoće li ko streamat?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

zuka
Kontakt:

pon maj 13, 2019 11:17 am

-Koliko je isplaceno na ime kamata Senadu Misimovicu ?
-Koliko je i u kome periodu poslije isplate gospodinu Misimovic ako je bilo,Misimovic uplatio na ime sponzorstva klubu
-Koliko je isplaceno Krcmarevicu za raskid saradnje,a koliko njegovom pomocniku
-Koliko je isplaceno menadzerima za raskid ugovora s igracima,menadzerima znaci ne igracima
-U periodu 16-18 jeli klub ima vanjske saradnike,savjetnike i ako jest koliko je njima novca uplaceno
-Koji je odg se dobio na zahtjev za gradevinsku za istok
-Koliko je Amaru isplaceno na ime kamata
-Zna li se tacno vrijeme kada ce biti krov i poslovni zavrseni
-Uredenje sjevera,hoce biti gotovo do kraja 19 godine

ed087

pon maj 13, 2019 11:21 am

Pozdrav bracoo

Glas Razuma
Kontakt:

pon maj 13, 2019 11:22 am

zuka je napisao/la:
pon maj 13, 2019 11:17 am
-Koliko je isplaceno na ime kamata Senadu Misimovicu ?
-Koliko je i u kome periodu poslije isplate gospodinu Misimovic ako je bilo,Misimovic uplatio na ime sponzorstva klubu
-Koliko je isplaceno Krcmarevicu za raskid saradnje,a koliko njegovom pomocniku
-Koliko je isplaceno menadzerima za raskid ugovora s igracima,menadzerima znaci ne igracima
-U periodu 16-18 jeli klub ima vanjske saradnike,savjetnike i ako jest koliko je njima novca uplaceno
-Koji je odg se dobio na zahtjev za gradevinsku za istok
-Koliko je Amaru isplaceno na ime kamata
-Zna li se tacno vrijeme kada ce biti krov i poslovni zavrseni
-Uredenje sjevera,hoce biti gotovo do kraja 19 godine
Sve validna pitanja i nadam se da ce neko ovo pitati. Ja bih jos dodao i pitanje da nam se objasni to sponzorstvo za Ziraat bankom i generalno taj revolving koji smo tamo ocito digli.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!

kokoška
Kontakt:

pon maj 13, 2019 11:25 am

Vanredna sjednica da se zamazu oci ali druga su vremena, sada se malo stvari moze sakriti i vjerujem da ce se ovom mahalskom vodjenju kluba sto prije stati u kraj.

ed087

pon maj 13, 2019 11:28 am

kokoška je napisao/la:
pon maj 13, 2019 11:25 am
Vanredna sjednica da se zamazu oci ali druga su vremena, sada se malo stvari moze sakriti i vjerujem da ce se ovom mahalskom vodjenju kluba sto prije stati u kraj.
od cega da zamazu oci?

LeBlue
Kontakt:

pon maj 13, 2019 11:39 am

Ne mogu da razumim sto se ljudi toliko prepucavaju, podyebavaju, isto ko da je neka trka ko ce koga vise isprovocirati. I to vracanje u proslost nam nista ne pomaze. Sluziti se razmisljanjem kad moze ovaj da podyebaje trebam i ja, nije pravi nacin. Bivsa uprava je uradila vise pozitivnih stvari, prije svega na infrastrukturi i hvala im na tome. To iskreno mislim. Isto tako sam smatrao da poslije serije losih rezultata, i generalno negativne atmosfere da je vrijeme doslo za promjene, za nove ljude. Tako da mi drago da je dosla ova promjena pa neka i oni pokusaju nesto da naprave. Obezbijedili smo Evropu 2 kola prije kraja, i poslije utakmice protiv Radnika sam osjecao veliko olaksanje. Nije to uopste neki velik uspjeh za klub ko Zeljeznicar, ali u momentu gdje smo se nalazili znaci puno da se ispunio zacrtani cilj. Sto se tice same igre, nazad smo se poprilicno popravili, naprijed smo losiji nego ranije. Ali kad se branis solidno, kad imas normalnog golmana, onda se i bodovi prikupljaju i dodjes do cilja. Komentirati pojedine igrace koji su dosli u zadnje vrijeme treba kroz to koju ulogu igraju u ekipi.

Plava Porodica
Kontakt:

pon maj 13, 2019 11:41 am

E jesu i našli termin za press, taman popustili bili nakon pobjede u Bijeljini :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

cikazubo
Kontakt:

pon maj 13, 2019 11:50 am

Kad bi se neko usudio pitati samo stvari vezane za odrzavanje terena, krov na istoku, broj sponzora, cirkusa oko licence (zasto je Siljak suspendovan ako je sve uredno) itd..

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 11 gostiju.

Prijava  •  Registracija