Moderator/ica: storm_raider

 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 1:59 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned maj 12, 2019 1:33 pm
Kad smo kod Anela i Hajdara, nasa igra je u prvom poluvremenu na nesto licila. Dok su njih dvojca imali snage mi smo na nesto licili.
I proslim utakmicama nista bolji nismo bili cak sta vise, a nisu igrali.
Hajdarevic eto dobija ponudu za vani, Anel igrac AEK-a, a mi dizemo polovnjake iz Veleza i MDK,Slobode..
Cim su usli Sadikovic i ko Sadikovic da malo unesu svjezine, mi smo pali.
Ma jok, bitno je reći da je Sadiković trenutno naš najbolji veznjak jer je zabio gol iz slobodnjaka i jer ima zadnji pas koji ćemo vidjeti jednom u sto godina, a to što mu je radijus kretanja ko šestar i što se krije iza igrača, to ćemo zanemariti. Popljuvali bismo ga više i od Stanića da ga Amar nije doveo, to garantujem.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 2:28 pm

Haklapuc je napisao/la:
ned maj 12, 2019 1:59 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned maj 12, 2019 1:33 pm
Kad smo kod Anela i Hajdara, nasa igra je u prvom poluvremenu na nesto licila. Dok su njih dvojca imali snage mi smo na nesto licili.
I proslim utakmicama nista bolji nismo bili cak sta vise, a nisu igrali.
Hajdarevic eto dobija ponudu za vani, Anel igrac AEK-a, a mi dizemo polovnjake iz Veleza i MDK,Slobode..
Cim su usli Sadikovic i ko Sadikovic da malo unesu svjezine, mi smo pali.
Ma jok, bitno je reći da je Sadiković trenutno naš najbolji veznjak jer je zabio gol iz slobodnjaka i jer ima zadnji pas koji ćemo vidjeti jednom u sto godina, a to što mu je radijus kretanja ko šestar i što se krije iza igrača, to ćemo zanemariti. Popljuvali bismo ga više i od Stanića da ga Amar nije doveo, to garantujem.
Sadikovica sam branio dok je bio mladji. Nazalost on je smijesan sad, raja ili ne vidi ili nece da vidi. On i nekako na poziciji gdje igra Ramovic, a na poziciji zadnjeg/centralnog veznog je smijesan.
Bjezi od duela, ne trci, pas je prvom do sebe, kretnja kao kretnja je smijesnam. Sadikovic ne moze promasiti kao Anel jer nikad i ne dodje u tu situaciju.
On i Mujezinovic se i dalje teretiraju kao mladi talenti, dok se od Anela i Hajdara trazi da nose igru jer to radi De Ligt u Ajaaxu sa 18 godina.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 2:57 pm

Hajmo biti bar malo realni. Hajdarevic za par mjeseci puni 21 godinu. Kakav kvalitet ima? Za federalnu ligu ako cemo biti iskreni. Pustite pricu nase dijete. Koliko ima utakmica u nasem dresu? Preko 50. Na koliko je utakmica pokazao da je kvalitet za Zelju? Nije ni na pet.
To sto smo doveli mrtvog Dadu Sadikovica ne znaci da je Hajdarevic igracina. To znaci da nam je sredina katastrofalna. Najlosija u povijesti kluba.
Ne postoji ekipa u ligi protiv koje mozemo da se nametnemo na sredini. Valjda to sve dovoljno govori o nasoj sredini. Amir Hadziahmetovic bio najmladji u rosteru a jedan od najboljih dok je igrao kod nas. Kvalitet je samo bitan. Ako si i pored kvaliteta nase dijete to je samo dodatni plus..

Ako se desi cudo i prodamo Hajdarevica, i onda dovesti Hadzanovica jedino ima logike ako se dovodi igrac koji je isti kao Hajdarevic i koji ce biti tu da popuni roster, da uleti kad treba zatvoriti tekmu itd, a mimo njega treba dovesti minimalno bar 2 centralna veznjaka(kapitalca) za prvih 11..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 3:28 pm

Upakovati ga u mašnicu taman da su nam tri + jedan gratis korner zastavice ponudili..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 3:33 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 12, 2019 12:39 pm
kvalitet je napisao/la:
ned maj 12, 2019 10:37 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned maj 12, 2019 10:16 am


Ko je on?

Do mene, ovo je onaj iz Slobode. Ma nista posebno ne igra barem meni.
Pisao sam već, ja mislim da je baš koristan igrač. Isprofilirao se kao klasični defanzivni vezni i baš se dobro snašao. Puno trči, oduzima lopte, udara... fali nama toga. Uz to, zna igrati dovoljno dobro, pogotovo za našu ligu, zna iznijeti loptu do ofanzivnog dijela. Prema mom mišljenju, jedan od najboljih Slobodinih igrača ove sezone.
Hajd iskreno koliko si ga puta gledao?

Prvo sumnjam da je ko gledao Slobodu na TV - u kad igra s nekim. Jos i nema prenosa za njihove meceve cesti.
Drugu protiv nas kad je igrao 90% ljudi i ne zna da je igrao. Nicim nije pokazao tada ni skrenuo paznju na sebe. Sumnjam da je iko i napisao ovdje "E onaj jedan iz Slobode dobar".

Ja nisam dovoljno puta gledao da bih mogao dati neki opsiran komentar. Njegova karijera, na nasoj tekmi nista posebno nije pokazao, stil igre Slobode. Em jos znamo prigovarati kako Saban nema asistenciju, gol a nema ni ovaj. Ne kazem da mora imati ali eto i to je jedna referenca.

Moje misljenje je da nam trebaju veznjaci koji znaju lopte jer je to pozicija koja je najbitnija. Imamo mi Hajdara razbijaca.
Znam za njega otkad je bio omladinac. Puno se tad o njemu pričalo i tad nije bio ovakav igrač, bio je nešto ofanzivniji i, ono što se sjećam, uvijek je znao igrati. Napisao sam da se isprofilirao kao defanzivni vezni i u 4 utakmice u kojima sam ga gledao ove sezone bio je dobar. Tvrdim da puno više "zna lopte" nego što pokazuje. Ja bih ga uporedio sa Zolotićem. I ja bih volio da opet imamo Nyemu ili da dovedemo nekog još kvalitetnijeg, ali mislim da nam ovaj može valjati, pogotovo u našoj ligi.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 3:58 pm

kvalitet je napisao/la:
ned maj 12, 2019 3:33 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 12, 2019 12:39 pm
kvalitet je napisao/la:
ned maj 12, 2019 10:37 am


Pisao sam već, ja mislim da je baš koristan igrač. Isprofilirao se kao klasični defanzivni vezni i baš se dobro snašao. Puno trči, oduzima lopte, udara... fali nama toga. Uz to, zna igrati dovoljno dobro, pogotovo za našu ligu, zna iznijeti loptu do ofanzivnog dijela. Prema mom mišljenju, jedan od najboljih Slobodinih igrača ove sezone.
Hajd iskreno koliko si ga puta gledao?

Prvo sumnjam da je ko gledao Slobodu na TV - u kad igra s nekim. Jos i nema prenosa za njihove meceve cesti.
Drugu protiv nas kad je igrao 90% ljudi i ne zna da je igrao. Nicim nije pokazao tada ni skrenuo paznju na sebe. Sumnjam da je iko i napisao ovdje "E onaj jedan iz Slobode dobar".

Ja nisam dovoljno puta gledao da bih mogao dati neki opsiran komentar. Njegova karijera, na nasoj tekmi nista posebno nije pokazao, stil igre Slobode. Em jos znamo prigovarati kako Saban nema asistenciju, gol a nema ni ovaj. Ne kazem da mora imati ali eto i to je jedna referenca.

Moje misljenje je da nam trebaju veznjaci koji znaju lopte jer je to pozicija koja je najbitnija. Imamo mi Hajdara razbijaca.
Znam za njega otkad je bio omladinac. Puno se tad o njemu pričalo i tad nije bio ovakav igrač, bio je nešto ofanzivniji i, ono što se sjećam, uvijek je znao igrati. Napisao sam da se isprofilirao kao defanzivni vezni i u 4 utakmice u kojima sam ga gledao ove sezone bio je dobar. Tvrdim da puno više "zna lopte" nego što pokazuje. Ja bih ga uporedio sa Zolotićem. I ja bih volio da opet imamo Nyemu ili da dovedemo nekog još kvalitetnijeg, ali mislim da nam ovaj može valjati, pogotovo u našoj ligi.
Posteno.
Ali ja bi prvo da dovedemo kvalitet i ono sto nam prijeko treba pa tek onda ove sto mogu valjati.
Puna nam je ekipa ovih sto mogu valjati.

Daj brzine i kreacije u sredinu. To nam prijeko treba.
Ako je njegova osobina i kvalitet ( kako vecina kaze, ti kazes zna i lopte ) to sto zna udarati onda smo pogrijesili. Nismo Boks klab vec fotbal klab.
Da ne igramo kao Sloboda.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 4:33 pm

Link za brighton-city?
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 4:35 pm

 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 4:40 pm

ž'21 je napisao/la:
ned maj 12, 2019 4:35 pm
https://sport1.oslobodjenje.ba/hrvatska ... ama/154800
:klanjase2:
Gorica inace najvece iznenadjenje HNL-a ove sezone. U ekipi igra i Jovicic koji je svojevremeno igrao u Borcu, Rudaru, a bio zanimljiv polovini foruma :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 4:57 pm

Juniori na poluvremenu vode Borac sa 2:1. Golove dali Zilić i Ramić.
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 4:57 pm

Sutra u 13:00 sati press konferencija, teme su poslovanje kluba, infrastruktura i licenca
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 4:59 pm

Kospicar je napisao/la:
ned maj 12, 2019 4:33 pm
Link za brighton-city?
https://www.soccerstreams100.com/bright ... ve-stream/

exprestream preporucujem
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 4:59 pm

Mislim da smo dvije titule izgubili dolaskom rumenog umjesto Ibričića, isti a jeftiniji bio Rumeni :r

Čovjek prekucava slovenačku ligu evo već dvije godine.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 5:00 pm

Mi imamo ekipu, koja se sadrzi od pojedinaca istog kvaliteta. Svi bi oni bili od koristi, da mi imamo par igraca koji odskacu kvalitetom. Prosle godine Zec i Zajmovic nisu izgledali ovako uzasno.
Razlog je Zakaric, koji je vrtio sa desne strane i bio zasluzan za skoro 30 golova.
U trenutnoj ekipi mozda zamjenu za Ramovica, Krpica nemamo. Ali apsolutno je svejedno ko ce igrati Rodim/Sipovic, Stanic/Sinisa, Zec/Zajmovic/Veselinovic/Klepac, do jucer sam mislio da je Veca nezamjenljiv, ali Fejzic ispade puno bolji golman.
Moramo dovesti kvalitetne igrace, ne znam koliko nam Hadzanovic moze pomoci, vidjet cemo sve.
Nama trebaju igraci koji zele pomoci prvo sebi, tako cemo mi imati najvecu korist. Takvi su bili i Stevanovic, Zakaric, Lendric..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 5:07 pm

Znaci sutra press, jedva cekam da cujemo sta imaju reci vezano za sve.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 5:37 pm

Nimalo ne cudi za Hajdarevica, dapace on je moderan razbijac, ako mogu tako da se izrazim. Smatram da psiholoski mora poraditi na sebi, ali kapacitet pluca koji on ima prelazi daleko okvire nase lige, pa cak i nesto jacih liga. On je igrac zadatka i ako se tako bude upotrebljavao, tako ce se i razvijati.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 5:51 pm

Juniori dobili 3:1 golovima Zilića, Ramića i Salanovića.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 6:08 pm

Takodjer, nadam se da ce na ovoj najavljenoj konferenciji za novinare da se dotaknu i izjava gospodina Nihada Selimovica prije mjesec dana. Srecom pa postoji jedno ovakvo mjesto kao ovaj forum, a koje je zasluzno za onaj ofarbani reflektor na jugo-zapadu i natpis "1921".

Ono sto ce se morati onda desiti je da se, makar i na kratko, prekine akademska sutnja od bivsih saziva Upravnih Odbora i da im odgovore. Istina ce morati, pa kakva god da je, da bude izrecena, iako ce za neke biti bolna.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 6:35 pm

CURVA je napisao/la:
ned maj 12, 2019 6:29 pm
Glas Razuma je napisao/la:
ned maj 12, 2019 6:08 pm
Takodjer, nadam se da ce na ovoj najavljenoj konferenciji za novinare da se dotaknu i izjava gospodina Nihada Selimovica prije mjesec dana. Srecom pa postoji jedno ovakvo mjesto kao ovaj forum, a koje je zasluzno za onaj ofarbani reflektor na jugo-zapadu i natpis "1921".

Ono sto ce se morati onda desiti je da se, makar i na kratko, prekine akademska sutnja od bivsih saziva Upravnih Odbora i da im odgovore. Istina ce morati, pa kakva god da je, da bude izrecena, iako ce za neke biti bolna.
Nemoj molim te da nas dijelis svaka losa informacija valjda je svima losa koji zive Zeljeznicar.Neko me je pitao za igrace jedino sto znam da je onaj Ovcina iz Veleza nas a 5_6 su ih vec dogovorili.
Ako je istina za Ovcinu, to je super, dobar igrac, koji su ostali?
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 12, 2019 6:37 pm

CURVA je napisao/la:
ned maj 12, 2019 6:29 pm
Glas Razuma je napisao/la:
ned maj 12, 2019 6:08 pm
Takodjer, nadam se da ce na ovoj najavljenoj konferenciji za novinare da se dotaknu i izjava gospodina Nihada Selimovica prije mjesec dana. Srecom pa postoji jedno ovakvo mjesto kao ovaj forum, a koje je zasluzno za onaj ofarbani reflektor na jugo-zapadu i natpis "1921".

Ono sto ce se morati onda desiti je da se, makar i na kratko, prekine akademska sutnja od bivsih saziva Upravnih Odbora i da im odgovore. Istina ce morati, pa kakva god da je, da bude izrecena, iako ce za neke biti bolna.
Nemoj molim te da nas dijelis svaka losa informacija valjda je svima losa koji zive Zeljeznicar.Neko me je pitao za igrace jedino sto znam da je onaj Ovcina iz Veleza nas a 5_6 su ih vec dogovorili.
Daj jos koje ime :D
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, svabo i 51 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija