YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Vjerujete li da cemo osvojiti titulu u tekucoj sezoni?

Vjerujem
11 (18%)
Ne vjerujem
51 (82%)

Ukupno glasova: 62

NEZALAGANJE
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 09, 2019 2:47 pm

Svima mora biti jasno da ozbiljnog pomaka ne moze biti kroz najmanje 5 god,s obzirom na to u kakvu situaciju smo se doveli.Znaci,umjesto da nadogradimo,mi smo ponovo poravnali sve do temelja i sad odatle treba i poceti.Svako ko misli drugacije,NE ZNA kako se nesto kvalitetno pravi ili je jednostavno naivan.
Dobri rezultati,ako ih bude u tom periodu mogu pomoci,ali nece znaciti da smo sve rijesili.

Ono cega je mene najvise strah je cinjenica da su u klub dosli ljudi koji nemaju apsolutno nikakave vizije,a to je osnovni preduslov da uopste udjes u nekakav plan 5godisnje izgradnje sistema.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!

AsharaK
Administrator
Kontakt:
Status: Online

čet maj 09, 2019 2:48 pm

Fakat @Curva nigdje veze, isto si dijete brate. Covjek ti kaze da ne pises velikim slovima jer je zabranjeno, ti se naso uvrijedjen. Nigdje veze fakat.
Željezničar ante portas !

storm_raider
Kontakt:

čet maj 09, 2019 3:43 pm

CURVA je napisao/la:
čet maj 09, 2019 1:46 pm
storm_raider je napisao/la:
čet maj 09, 2019 1:35 pm
CURVA je napisao/la:
čet maj 09, 2019 11:09 am
Ovdje svaki dan treba ponavljati jedno te isto pa ce ljudi mozda nesto i skontati .U nasoj drzavi to sto si sin najvece legende Ivice Osima nije nikakva prednost vec bas suprotno sve ti je puno teze i sve te vise raja osporava ,ZNACI AMAR NISTA NIJE DOBIO NITI MU JE IKO ISTA DAO NAKON SVIH USPIJEHA OTJERAN ISTO KAO I OVI STO NISU IMALI NIKAKAV USPIJEH . PA SE MUCILI 7 GODINA COVJEK SE VRATIO PREKUCAO I ZASLUZIO SVO NASE POVJERENJE 5 TITULA 4 KUP-A 5 GODINA BEZ PORAZA U KUP-U PA STA JOS TREBA DA URADI DA NEKO OD VAS KAZE OKEY EVO MU GODINA DANA NEKA POKUSA
Nemoj vise pisati velikim slovima molim te!
Necu brate nista vise ni pisati pozdrav
Pisi, samo nemoj velikim slovima, jer izgleda kao "GALAMA".
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

BrUDA
Kontakt:

čet maj 09, 2019 5:09 pm

a smije li se zagalamit ZELJOOOO :D
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!

nikson
Kontakt:

čet maj 09, 2019 5:14 pm

Elegant je napisao/la:
čet maj 09, 2019 2:24 pm
Svi vi sto najvljujete tu blistavu budcnost vec od ljeta jer imate neke iformacije, daj Boze da bude, ja cu prvi da kazem bravo svaka cast upravi i Amaru.

Preko noci iz ovog ambisa da cemo isplivati ne vjerujem ali eto blizu je ljeto pa cemo vidjeti.
Nase je da podrzimo Zelju, za pocetak bi prvi ti trebao doci na Grbavicu bar jednom...da podrzis a ne da seres preko foruma...a previse vas je takvih!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

ž'21
Kontakt:

čet maj 09, 2019 6:35 pm

storm_raider
Kontakt:

čet maj 09, 2019 7:16 pm

Ne bude li licence vanredna skupstina je pod moranje.

1921.ba
Kontakt:

čet maj 09, 2019 7:19 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

sahmat

čet maj 09, 2019 7:21 pm

Ne bude li licence nek odmah idu, ne mora da bude vandredne skupstine
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !

storm_raider
Kontakt:

čet maj 09, 2019 7:25 pm

sahmat je napisao/la:
Ne bi se smjelo dovesti do vakuma, to je najgora opcija.

rodrigo87
Kontakt:

čet maj 09, 2019 7:43 pm

Blo bi lijepo kada bismo idući vikend, ne gledajući rezultat iz Bijeljine, došli na Grbavicu završiti ovu čemernu sezonu, pokazati još jednom da smo tu i kada nema nijednog jedinog razloga da dodjes, a ipak si tu, jer pripadaš nečemu. Iduća sezona ce biti siguran sam bolja, jer gore od ove ne može.
Željo mi te volimo, kako god završio!
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

plavi kanarinac
Kontakt:

sahmat je napisao/la:
Nek nas preuzme onda Dino Mehmeda Mujkic... pa nema 3000 ljudi u redu da cekaju preuzimanje kluba, cak sta vise mene brine taj ishod, sta se desava onda...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Omar500
Moderator
Kontakt:

čet maj 09, 2019 7:51 pm

rodrigo87 je napisao/la:
Blo bi lijepo kada bismo idući vikend, ne gledajući rezultat iz Bijeljine, došli na Grbavicu završiti ovu čemernu sezonu, pokazati još jednom da smo tu i kada nema nijednog jedinog razloga da dodjes, a ipak si tu, jer pripadaš nečemu. Iduća sezona ce biti siguran sam bolja, jer gore od ove ne može.
Željo mi te volimo, kako god završio!
Ona domaca utakmica protiv Celika u prvom dijelu sezone je bila nevjerovatno iskustvo. Ne prevelika posjeta, ali publika uz Zelju i sa igracem manje se doslo do preokreta. Tako da je red da jos jednom dobijemo Celik, ovaj put uz manji stres nadam se, ali vjerovatno i vise dosade :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

SIMA_SIMAU
Kontakt:

čet maj 09, 2019 8:38 pm

Vraca se E. Sadikovic :) da napadnemo duplu

Plava Porodica
Kontakt:

čet maj 09, 2019 9:04 pm

DANAN je napisao/la:
čet maj 09, 2019 12:04 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet maj 09, 2019 10:34 am
mirzoni1921 je napisao/la:
čet maj 09, 2019 10:06 am
https://www.transfermarkt.co.uk/premije ... on_id/2019

da bilo koji trener ima ovakve rezultate bio bi bivši
https://www.transfermarkt.com/amar-osim ... ainer/4419

Da bilo koji trener ima ovoliko ćupova makar na gibraltaru ili san marinu ovdje bi mu se davalo tri četiri godine kontinuiteta..
Pa davalo mu se.
Kako nije davalo....al jbg ode covjek u Antaliju na odmor...
Jah zbog plaže i pički ćemo zanemariti šta je uradio u godinama prije..
A, usput, fino čovjek reče da ne ode na godišnji nego van svoje pozicije.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Glas Razuma
Kontakt:

čet maj 09, 2019 9:34 pm

DANAN je napisao/la:
čet maj 09, 2019 10:34 am

https://www.transfermarkt.com/amar-osim ... ainer/4419

Da bilo koji trener ima ovoliko ćupova makar na gibraltaru ili san marinu ovdje bi mu se davalo tri četiri godine kontinuiteta..
Pa davalo mu se.
To je jednostavno bezocna laz sa kojom Amarovi idolopoklonici pokusavaju da opstruiraju jasno misljenje javnog mnjenja. Necete uspjeti, jer je istina u ovom slucaju odista univerzalna i kristalna, a ona kaze sljedece:
Bivši predsjednik sarajevskog Željezničara Sabahudin Žujo oktrio je zašto je menadžer plavih Amar Osim iznenadio sve i otišao na odmor na početku sezonu. Menadžer aktuelnog prvaka Bosne i Hercegovine Amar Osim šokirao je bh. sportsku javnost nakon što je dan uoči početka Premijer lige Bosne i Hercegovine odlučio uzeti deset dana odmora. Za sada se ne znaju pravi razlozi odlaska Osima na odmor, a malo ko iskreno vjeruje u službeno objašnjenje da "mu je bio potreban odmor". Nekadašnji predsjednik Željezničara Sabahudin Žujo izjavio je za Avazov Sport kako "nije normalno da Osim ode na odmor", te je dodao: "Osimu je teško jer u klubu nema para", kazao je Žujo za Avazov Sport, objašnjavajući odlazak Osim na odmor.
Pozdrav. Dugo vas citam i sada sam odlucio da se registrujem na ovaj fini Zeljin forum. Cestitke na akcijama, pratio sam sve.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!

Plava Porodica
Kontakt:

čet maj 09, 2019 9:38 pm

Glas Razuma je napisao/la:
DANAN je napisao/la:

Pa davalo mu se.
To je jednostavno bezocna laz sa kojom Amarovi idolopoklonici pokusavaju da opstruiraju jasno misljenje javnog mnjenja. Necete uspjeti, jer je istina u ovom slucaju odista univerzalna i kristalna, a ona kaze sljedece:
Bivši predsjednik sarajevskog Željezničara Sabahudin Žujo oktrio je zašto je menadžer plavih Amar Osim iznenadio sve i otišao na odmor na početku sezonu. Menadžer aktuelnog prvaka Bosne i Hercegovine Amar Osim šokirao je bh. sportsku javnost nakon što je dan uoči početka Premijer lige Bosne i Hercegovine odlučio uzeti deset dana odmora. Za sada se ne znaju pravi razlozi odlaska Osima na odmor, a malo ko iskreno vjeruje u službeno objašnjenje da "mu je bio potreban odmor". Nekadašnji predsjednik Željezničara Sabahudin Žujo izjavio je za Avazov Sport kako "nije normalno da Osim ode na odmor", te je dodao: "Osimu je teško jer u klubu nema para", kazao je Žujo za Avazov Sport, objašnjavajući odlazak Osim na odmor.
Pozdrav. Dugo vas citam i sada sam odlucio da se registrujem na ovaj fini Zeljin forum. Cestitke na akcijama, pratio sam sve.
Ti ćeš mi reći hoću li uspjet ili neću.. Cccc
Ja Amaru vjerujem.
A zašto i ne bih?!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Glas Razuma
Kontakt:

čet maj 09, 2019 9:42 pm

čet maj 09, 2019 9:38 pm
Glas Razuma je napisao/la:

Ti ćeš mi reći hoću li uspjet ili neću.. Cccc
Ja Amaru vjerujem.
A zašto i ne bih?!
Sa prvom recenicom se samo potvrdjuje teza koju sam naveo o opstruiranju javnog mnjenja. Nepotrebna potvrda sa Vase strane.
Na dalje, (ne)vjerovati nekome je naposljetku licni izbor i pravo svakog pojedinca, ali to zaista nikakve veze nema sa tim da ste mladi gospodine @PP slagali da Amar nije otisao na odmor. Zato Vas molim, dio po dio. Jeste, slagali ste. Jeste, otisao je na odmor.
Vjerujem i ja Amaru da je otisao na odmor, zasto i ne bih?

Nisam se zato registrovao, vec iskljucivo da budem tu kao jedan od jednakih. Dok se ne uhodam vjerujem da cu vise citati, a nesto manje pisati.
Lijep pozdrav.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!

Plava Porodica
Kontakt:

čet maj 09, 2019 9:44 pm

Nije otišao na odmor.
Kraj priče.
Pozdrav od mladog gospodina, čitaj i ne piši. Ha ya
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

DobojskiManijak
Kontakt:

čet maj 09, 2019 9:45 pm

sahmat je napisao/la:
Prije nego ponovo napišeš ovako nešto iii slično dva puta razmisli jer očigledno ne poznaješ zakon odnosno kako funkcionira jedan klub. Skupština je najviši organ i ta ista štiti klub . Najgora opcija je da ostanemo bez upravljačkih struktura jer onda smo tek gotovi.
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...

Trenutno korisnika/ca: AsharaK, Bing [Bot], gavran, Google [Bot], Majestic-12 [Bot], mamba21 i 60 gostiju.

Prijava  •  Registracija