YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 30, 2019 10:25 am

Bio bi da imaju sta konkretno iznijeti.

Bolje im je neka ne talasaju, ionako im je raja dosta zamjerila zbog Saopštenja iz prosle sedmice. Prosla Uprava kakva god da je bila, da je ostavila i jednu marku duga, uvjeren sam da su imali nacine i metode kako to rjesavati.

Iza njih je ostala prelijepa Grbavica sa novom tribinom, sa novim travnjakom , sa novim zapadom i mnostvom pozitivnih stvari sto njihovi prethodnici u nazad 20 godina nisu bili u mogucnosti ostvariti.

Od nove Uprave trazimo samo rezultate a vrijeme ce pokazati da li ce biti bolji ili gori od prethodnika. Nama je bitan samo interes Zelje i samo Zeljo, sve ostalo nas ne interesuje
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

plavi kanarinac
Kontakt:

uto apr 30, 2019 10:37 am

Sad se ovdje prica u kontekstu poređenje da napravim, Hrvati su u dugu 100 puta većem nego Bosna ali oni imaju 1300 kilometara autoputa više, autoput vraća dugove... isto ko i kod nas, zaduzili se, napravili, to je trebalo vraćati dug, imali plan .. prekinuta ta vizija, to je ko da Hrvati prebace njihov dug nama ali bez autoputa, pa snalazi se jebiga...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

zuka
Kontakt:

uto apr 30, 2019 10:46 am

storm_raider je napisao/la:
uto apr 30, 2019 9:46 am
Hoce li biti taj press sto je Selimovic obecao?
Zar ti ne bi to trebao znati,do sada si imao informacije.?

storm_raider
Kontakt:

uto apr 30, 2019 10:50 am

Naravno da ne znam, ako vec pitam.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

zuka
Kontakt:

uto apr 30, 2019 10:54 am

Pa znam da si znao informacije o kreditu,pa kontao sam da znas i ovo.

ponosannavas
Kontakt:

kokoška je napisao/la:
uto apr 30, 2019 1:00 am
Sudije su krive da nas nisu ostetile u zadnjih 12 utakmica ni bi sad bili prvi i bjezali bi trecem 20 bodova a to sto ne mozemo da se sastavimo s loptom i sto ne mozemo akciju odigrati za 90 minuta i sto nemamo ozbiljnijeg suta prema golu i tu su sudije krive pa klosari nam moraju odmah dva penala i crveni u prvih 15 minuta svirati da mozemo rastereceno igrati a ne ovako da se svi patimo...
Po ko zna koji put moram reći da jedno drugo ne isključuje, To da smo loši stoji ali isto tako da nismo samo dva puta oštećeni protiv Širokog sad bi bili ispred njih i imali bi siguran put u Europu, a da ne govorim dalje. Da imamo na kontu 7 dodatnih bodova sad bi mogao gurnuti neku djecu da vidiš mogu li. DAo bi Zubanu par tekmi i još nekoj djeci da ih vidiš. TO mnogo znači. Isto je i sa titulom. Jesmo mi ko pice odigrali ali da nije sviran penal mi bi bili prvaci i niko ne bi spominjao te tekme.

storm_raider
Kontakt:

uto apr 30, 2019 10:56 am

zuka je napisao/la:
Ma to su price koje je pola sarajevske mahale znalo, to je tako kod nas, znas i sam.
Ne znam naravno, cekam da vidim hoce li biti to i da se jednom svi ti racuni svedu i podvuce crta. Velike su podjele, valjda ce nakon toga biti bolje.

ponosannavas
Kontakt:

uto apr 30, 2019 11:00 am

zuka je napisao/la:
uto apr 30, 2019 10:46 am
uto apr 30, 2019 9:46 am
Hoce li biti taj press sto je Selimovic obecao?
Zar ti ne bi to trebao znati,do sada si imao informacije.?
A ima li negdje to gostovanje Selimovića od neki dan negdje? Rekao sam to u startu i sad stojim iaza toga. Najveća zamjerka prilikom izbora nove uprave je predsjednik. Kao član ok ali on nije smio biti predsjednik. Mnogo razloga ima. O ostalom ću suditi nakon određenog vremena. Ono što mogu suditi je da Selimović ne zna prema medijima reći šta treba da kaže.Već je par putaa uhaćen u pogrešnim informacijama. Nije ovo Spars da niko ne prati šta si rekao.

south side
Kontakt:

uto apr 30, 2019 11:00 am

Bosanac1993 je napisao/la:
pon apr 29, 2019 9:39 pm
Odakle Vama ideja da se zbog krova Istoka ne reaguje na sudijsko masakriranje FK Zeljeznicara?

Zasto pojedini manipulisu masom i na forumu provlace tu informaciju da se zbog istog šuti NSBIH?

I kad nije bilo krova i projekata bili smo redovna musterija delegata,sudija i kompletnog kadra NSBIH kako na terenu tako i na tribinama..ja ne znam kako to vec nije normalnoj osobi nije jasno
Treba napraviti jedan video klip svih utakmica koje smo debelo osteceni ove sezone i zbog kojih se danas grcevito borimo za izlazak u europu
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

zuka
Kontakt:

uto apr 30, 2019 11:01 am

uto apr 30, 2019 10:56 am
zuka je napisao/la:
Ma to su price koje je pola sarajevske mahale znalo, to je tako kod nas, znas i sam.
Ne znam naravno, cekam da vidim hoce li biti to i da se jednom svi ti racuni svedu i podvuce crta. Velike su podjele, valjda ce nakon toga biti bolje.
Ja sam napisao da je to trenutno najbolje nesto sto se moze desiti,da vidimo napokon sve,svi.Ovi nek iznesu,drugi nek odbrane ako ovi budu nesto slagali i obrnuto.Ako budu i jedna i druga strana nesto mutile,lagale nabiti ih nogom za sva vremene iz kluba.

storm_raider
Kontakt:

uto apr 30, 2019 11:04 am

zuka je napisao/la:
uto apr 30, 2019 11:01 am

Ja sam napisao da je to trenutno najbolje nesto sto se moze desiti,da vidimo napokon sve,svi.Ovi nek iznesu,drugi nek odbrane ako ovi budu nesto slagali i obrnuto.Ako budu i jedna i druga strana nesto mutile,lagale nabiti ih nogom za sva vremene iz kluba.
Tako je najbolje, jer taj neki status quo nikome ne odgovara. Treba to vec jednom okoncati i ko god da je i marku uzeo od Zelje ilegalno ili na bilo koji nacin otudjio klub neka odgovara. Nebitno, bili to prvi, drugi, ili neki treci.

kokoška
Kontakt:

uto apr 30, 2019 11:08 am

ponosannavas je napisao/la:
kokoška je napisao/la:
uto apr 30, 2019 1:00 am
Sudije su krive da nas nisu ostetile u zadnjih 12 utakmica ni bi sad bili prvi i bjezali bi trecem 20 bodova a to sto ne mozemo da se sastavimo s loptom i sto ne mozemo akciju odigrati za 90 minuta i sto nemamo ozbiljnijeg suta prema golu i tu su sudije krive pa klosari nam moraju odmah dva penala i crveni u prvih 15 minuta svirati da mozemo rastereceno igrati a ne ovako da se svi patimo...
Po ko zna koji put moram reći da jedno drugo ne isključuje, To da smo loši stoji ali isto tako da nismo samo dva puta oštećeni protiv Širokog sad bi bili ispred njih i imali bi siguran put u Europu, a da ne govorim dalje. Da imamo na kontu 7 dodatnih bodova sad bi mogao gurnuti neku djecu da vidiš mogu li. DAo bi Zubanu par tekmi i još nekoj djeci da ih vidiš. TO mnogo znači. Isto je i sa titulom. Jesmo mi ko pice odigrali ali da nije sviran penal mi bi bili prvaci i niko ne bi spominjao te tekme.
Taj tvoj nacin razmisljanja je pogresan i zbog toga ne vidis sustinu, ti si prosle godine imao 3 mec lopte i nisi iskoristio znaci do tebe je da je Zrinjskom jos 100 penala dosudio dzaba im, ovdje se prica o sudijama kako su nas ostetile al na nacin da smo mi zbog sudija losi a istina je da se ovdje prizivao Amar spasitelj i govorilo se kako cemo karati sve redom pa kad smo u najmanju ruku isti ako ne i gori sa igrom nego prije pocela se lopta prebacivati na neke druge stvari.Neka pocnu igrati futbol dosta je vise pametovanja imali su vremena da se primijeti napredak a sta mi vidimo?NISTA...popisali nam se pitari usta, sramota za citav zivot a ovdje se trazi krivac u drugima, fino Amar nek se pozabavi igrom a ovi njegovi jazavicari nek stvore pare za iducu sezonu inace ide noga.

Kospa
Kontakt:

uto apr 30, 2019 11:11 am

Ja sam generalno protiv tih konferencija i prljavog vesa, ali ako ce se trenutna uprava stalno pozivati i prozivati prethodnu, onda predlazem da se pobiju tim konferencijama.
Ko se vrati ziv neka vlada i neka zacepi vise jednom za svagda
... Godine života svoga tebi dao sam...

Brkoo
Kontakt:

uto apr 30, 2019 11:27 am

plavi kanarinac je napisao/la:
uto apr 30, 2019 10:37 am
Sad se ovdje prica u kontekstu poređenje da napravim, Hrvati su u dugu 100 puta većem nego Bosna ali oni imaju 1300 kilometara autoputa više, autoput vraća dugove... isto ko i kod nas, zaduzili se, napravili, to je trebalo vraćati dug, imali plan .. prekinuta ta vizija, to je ko da Hrvati prebace njihov dug nama ali bez autoputa, pa snalazi se jebiga...
Pogresno poredjenje. Mi se ne mozemo porediti sa Hrvatima. Cak i ako su se zaduzili za autoput on ce im im donositi profit kroz xy godina.. Hrvati zive i od turizma i to im je jedan od najvecih izvora prihoda, ako ne i najveci..

Da se vratimo nasem Zelji. Kad se dize kredit da bi se kupile led reklame to je dobra stvar jer ce se led reklame isplatiti i jako brzo donijeti profit klubu i u blizoj i u daljoj buducnosti. To je ulaganje za bolju buducnost. To je ispravno. Kad citav novac od jednog transfera igraca(Sabanadzovic) iskoristis za vracanje kredita(za koji nisi obavijestio ni navijace ni skupstinu, nikoga zivog) to je lose i to nije odrzivo poslovanje. Takav nacin poslovanja vodi u propast. Da smo novac od Sabanadzovica ulozili u nesto iz cega bi imali profit to bi bilo ok ,a ovako je novac otisao samo na vracanje kredita..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Leon_Professional
Kontakt:

uto apr 30, 2019 11:43 am

Il kad kredit uzimas za plate.
I to dva.

Ne valja.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Brkoo
Kontakt:

uto apr 30, 2019 11:48 am

Normalno da i to ne valja. I to je put koji nije ispravan i koji ce nas odvesti u provaliju ako nastavimo tako raditi..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Leon_Professional
Kontakt:

uto apr 30, 2019 11:50 am

cipiripi je napisao/la:
uto apr 30, 2019 10:25 am
Bio bi da imaju sta konkretno iznijeti.

Bolje im je neka ne talasaju, ionako im je raja dosta zamjerila zbog Saopštenja iz prosle sedmice. Prosla Uprava kakva god da je bila, da je ostavila i jednu marku duga, uvjeren sam da su imali nacine i metode kako to rjesavati.

Iza njih je ostala prelijepa Grbavica sa novom tribinom, sa novim travnjakom , sa novim zapadom i mnostvom pozitivnih stvari sto njihovi prethodnici u nazad 20 godina nisu bili u mogucnosti ostvariti.

Od nove Uprave trazimo samo rezultate a vrijeme ce pokazati da li ce biti bolji ili gori od prethodnika. Nama je bitan samo interes Zelje i samo Zeljo, sve ostalo nas ne interesuje
Ma oni salju prijavu za transfer Lendrica. Kad karina. Bezuspjesno.
Ovaj javno nekog oblati i misli proci se fino. Ja eto sad se vadi glupane.
Raspituju se ko je iza kojeg nika. Eto neko njih rusi na forumu.

Et cime se oni bave, a fotbal u kurcu.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Leon_Professional
Kontakt:

uto apr 30, 2019 11:51 am

Brkoo je napisao/la:
uto apr 30, 2019 11:48 am
Normalno da i to ne valja. I to je put koji nije ispravan i koji ce nas odvesti u provaliju ako nastavimo tako raditi..
Dobro je sto je prvi vec vracen.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

cikazubo
Kontakt:

uto apr 30, 2019 12:30 pm

Cuj 7 miliona, nema sanse.
Sve i da je istina, mene zanima hoce li se opet provuci direktor kao jedan od najodgovornijih za poslovanje i finansijske tokove.
Lik hladno ucestvuje u svemu i onda se nasere po ljudima kojim je sluzio, tako ce bit i sa Amarom ako ne uspije u onome sto je naumio.
U svakom slucaju sut karta, prije nego Selimovicu, ali jbg..

Leon_Professional
Kontakt:

uto apr 30, 2019 12:33 pm

Ja eto sto miliona.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], neroazzuro i 68 gostiju.

Prijava  •  Registracija