Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 9:14 am

Molim da se organizuje nagrada za najluđe poslove jer PP nema konkurenciju :lol:
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 9:15 am

Zeljo je napisao/la:
sub apr 27, 2019 6:59 am
Sad na osnovu klipa od tri minute je Pavic odličan. Pa ima klip od 5 minuta na kojem Asim Zec izgleda ko Ronaldo licno. Mislim glupost, al et. Razumijem da su nekima neki igraci drazi od ostalih, ali to ne umanjuje cinjenicu da je Pavic sad ovu polusezonu jedan od najlosijih igraca u ekipi. Momak je dobar bek i nista vise, takvih kao on ima hiljade.
Sto se tice Sinise, velika steta, nisam ga nikad gotivio kao igraca, ali radi ljudskih kvaliteta covjek zasluzuje postovanje svakog navijaca Zelje i zasluzio je da mu se ponudi novi ugovor.
Napisao sam vec, moramo znati u kojem ga kontekstu poredimo, a valjda ga poredimo u kontekstu nase ligee. Za nasu ligu je dobar, za bilo koju jacu ligu nije toliko dobar, a vjerovatno da moze biti, jer neke predispozicije ima. Vjerujem da ce ga Amar drzati u ekipi sljedece sezone, ako ne nadje boljeg. Opet, na treneru je, on je odgovoran, kao i svaki prije njega.

Kada je saopstenje u pitanju - nemam neki komentar. I da se malo dodvorimo Savezu, i malo da se ne zamjerimo navijacima. A ni tamo, ni vamo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 9:25 am

https://fkzeljeznicar.ba/saopstenje-fk- ... jeg/36928/

Prvo naruzise Bimbu nedavno a u stvari kroz Bimbu poruka upucena ....

A sad ovo saopstenje

Sta je sljedece. Ko bude lajo na nesto ide brisanje iz clanstva i dozivotna zabrana prisustva na Grbavici

A da li je lajanje "na nesto" primjereno ili ne odlucivace Komisija na celu sa .... hebote zaboravh mu ime, znao je i ovdje baciti koji post
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 9:25 am

Pitanje za ove sto tvrde da Pavic i Sinisa i nisu nesto, koji bekovi u ovoj ligi su bolji od njih dvojice? Koliko na trzistu ima bekova nama dostupnih boljih od ove dvojice?

Ako ce se dovesti Kimmich i Alba, sretno Sinisi i Pavicu gdje god otisli. Ali nece, nego cemo opet biti prisiljeni gledati stanu, bogija, Dadu i slicne. Zbog toga negodujemo. Uz to, Sinisa je odnosom prema klubu zasluzio da bude tu cak i da kvalitetom ne zaslujuje biti tu, a zasluzuje. Barem jos sezonu - dvije.

Istina je da nemamo puno kvalitetnih igraca, zbog toga i izgledamo kako izgledamo na terenu. Problem je sto i ono malo igraca sto je pokazalo kvalitet se namjerava otjerati, i to zbog stvari koje nemaju veze sa terenom. Sinisa, Pavic, Rodin, Ramovic, i Krpic su na toj listi za odstrel. Igraci koju su bili nosioci igre u prvih desetak kola kad smo bili prvi. Dakle pokazali su kvalitet.

Trenutno izgledamo losije nego prije zimske pauze. Razlog? Dado, bogi, stana, Asim, Mujezinovic u prvoj postavi. 5 igraca koji kvalitetom nisu za Zelju. Zanimljivo od njih 5 se nijedan ne spominje u kontekstu odlaska iz kluba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 10:04 am

storm_raider je napisao/la:
sub apr 27, 2019 9:15 am
Zeljo je napisao/la:
sub apr 27, 2019 6:59 am
Sad na osnovu klipa od tri minute je Pavic odličan. Pa ima klip od 5 minuta na kojem Asim Zec izgleda ko Ronaldo licno. Mislim glupost, al et. Razumijem da su nekima neki igraci drazi od ostalih, ali to ne umanjuje cinjenicu da je Pavic sad ovu polusezonu jedan od najlosijih igraca u ekipi. Momak je dobar bek i nista vise, takvih kao on ima hiljade.
Sto se tice Sinise, velika steta, nisam ga nikad gotivio kao igraca, ali radi ljudskih kvaliteta covjek zasluzuje postovanje svakog navijaca Zelje i zasluzio je da mu se ponudi novi ugovor.
Napisao sam vec, moramo znati u kojem ga kontekstu poredimo, a valjda ga poredimo u kontekstu nase ligee. Za nasu ligu je dobar, za bilo koju jacu ligu nije toliko dobar, a vjerovatno da moze biti, jer neke predispozicije ima. Vjerujem da ce ga Amar drzati u ekipi sljedece sezone, ako ne nadje boljeg. Opet, na treneru je, on je odgovoran, kao i svaki prije njega.

Kada je saopstenje u pitanju - nemam neki komentar. I da se malo dodvorimo Savezu, i malo da se ne zamjerimo navijacima. A ni tamo, ni vamo.
Pa ja i kazem da je on ok bek za nasu ligu.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 10:20 am

Zeljo je napisao/la:
sub apr 27, 2019 10:04 am
storm_raider je napisao/la:
sub apr 27, 2019 9:15 am
Zeljo je napisao/la:
sub apr 27, 2019 6:59 am
Sad na osnovu klipa od tri minute je Pavic odličan. Pa ima klip od 5 minuta na kojem Asim Zec izgleda ko Ronaldo licno. Mislim glupost, al et. Razumijem da su nekima neki igraci drazi od ostalih, ali to ne umanjuje cinjenicu da je Pavic sad ovu polusezonu jedan od najlosijih igraca u ekipi. Momak je dobar bek i nista vise, takvih kao on ima hiljade.
Sto se tice Sinise, velika steta, nisam ga nikad gotivio kao igraca, ali radi ljudskih kvaliteta covjek zasluzuje postovanje svakog navijaca Zelje i zasluzio je da mu se ponudi novi ugovor.
Napisao sam vec, moramo znati u kojem ga kontekstu poredimo, a valjda ga poredimo u kontekstu nase ligee. Za nasu ligu je dobar, za bilo koju jacu ligu nije toliko dobar, a vjerovatno da moze biti, jer neke predispozicije ima. Vjerujem da ce ga Amar drzati u ekipi sljedece sezone, ako ne nadje boljeg. Opet, na treneru je, on je odgovoran, kao i svaki prije njega.

Kada je saopstenje u pitanju - nemam neki komentar. I da se malo dodvorimo Savezu, i malo da se ne zamjerimo navijacima. A ni tamo, ni vamo.
Pa ja i kazem da je on ok bek za nasu ligu.
Pa niko nije ni napisao da je odličan.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 10:39 am

Zaka je napisao/la:
sub apr 27, 2019 10:20 am
Zeljo je napisao/la:
sub apr 27, 2019 10:04 am
storm_raider je napisao/la:
sub apr 27, 2019 9:15 am


Napisao sam vec, moramo znati u kojem ga kontekstu poredimo, a valjda ga poredimo u kontekstu nase ligee. Za nasu ligu je dobar, za bilo koju jacu ligu nije toliko dobar, a vjerovatno da moze biti, jer neke predispozicije ima. Vjerujem da ce ga Amar drzati u ekipi sljedece sezone, ako ne nadje boljeg. Opet, na treneru je, on je odgovoran, kao i svaki prije njega.

Kada je saopstenje u pitanju - nemam neki komentar. I da se malo dodvorimo Savezu, i malo da se ne zamjerimo navijacima. A ni tamo, ni vamo.
Pa ja i kazem da je on ok bek za nasu ligu.
Pa niko nije ni napisao da je odličan.
Bas tako. Mi sve nesto okolo-kole, a na isto dodjemo. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 10:55 am

Kakvo je ovo saopstenje? Pa sprdaju se s nama.. Gonite se iz kluba neznalice, pi.cka vam materina bezobrazna
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 11:09 am

CURVA je napisao/la:
sub apr 27, 2019 10:42 am
blueboy je napisao/la:
sub apr 27, 2019 7:27 am
CURVA je napisao/la:
sub apr 27, 2019 12:05 am

Pa zadnja utakmica je pokazala da su to klocevi i da tu tito ne moze pomoci .Dali su 300 posto od sebe ali djaba kad ne znas
Uloga trenera je da igrače koje ima na raspolaganju napravi barem malo boljim. Ovi sad ako nisu lošiji u odnosu na period od prije nekoliko mjeseci nisu ni bolji sigurno. Dobre igrače mogu i ja voditi bez problema u ovoj našoj ligi, onda nam ne treba skup trener.
E pa ne mozes to je i kostalo proslu upravu nema kvalitetnih strucnjaka .Zamisli da je Amar imao Lendrica ,Stevanovica ,Zakarica pa pojeo bi obu ligu sigurno.
Hahaha e špekulacije ***** mu život... ima li kraja...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 11:10 am

A meni se čini da su ovo isti igrači što Siroki ubise nogama u gostima, Zrinjski i na Grbavici i u gostima, udarali nogama sve redom... i onda, odjednom sve stade.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2622
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 11:52 am

Suludo mi je reći da je bilo koji od ovih igrača odličan, a Željo na -20 u odnosu na prvog na tabeli. Možda možemo govoriti o igračima koji su solidni i koji su u nekoj mjeri zaslužili da nose naš dres i na jesen. Ja tu vidim i Pavića, iako je npr. jedan Kvesić u onoj formi za njega igračina i volio bih kad bismo opet imali takvog igrača. Iz cijele ekipe ja bih ostavio nekih 7 igrača, ostalo rastjerao. Od ovih 7, max. 4 igrača bi igrala u prvih 11.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 11:54 am

Plava Porodica je napisao/la:
sub apr 27, 2019 1:32 am
Taj isti Stanić prije odlaska u Zrinjski je bio igračina za Sinišu..
Ko ne vjeruje, neka pogleda snimke mečeva iz Adžemovog niza na kraju polusezone.
A ovo sad da je bolji, to je u stvari prikaz samo kratkotrajne forme ili bljeska jednog ili drugog, a mi ga oplakujemo ko da smo Alveša izgubili. Mladen Zeljković je bek i po za obojicu. A da ne govorim o Čoli, Radovanoviću, Peđi..
Sad mi kao gledamo kroz neke mane igračima jer da je top igrao bi u Mančesteru, a Boga mi u šampionskim ekipama bilo je svega. Od borbe, želje, timskog nadopunjavanja i individualne kvalitete. Pa nije bilo Bogičević spor, dok nam ne dođe Maribor, pa Kerla kikser, a zabio more i more golova, ko beton bio..
A sad svaku falinku na ovim vidiš. A glavna falinka je, ne znaju.
Što sam Dadu ostavio u ovima što mogu proći.. Jer zna lopte, koliko god nekonstantno igrao, niko mu ne može reći ti si zalutao. Koliko će na kraju pokazati, ne znamo. Ali nešto zna i kad uđe s klupe svi očekujemo bar mrvu da bi mogao nešto razdrmati. Šta očekujemo kad Hajdar uđe s klupe? Još veću mrljavinu po terenu.
Šta očekujem od prvog tima? Dva od jedanaest od trenutnih. Devet od jedanaest boljih od trenutnih. Pa bar da su fudbaleri i da ako su krilo, znaju proći igrača, i znaju se kretati.
Stanić ne zna ni trčati, a da je bolji od Siniše. Smiješno.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 12:03 pm

stanic je legenda! molim vas pripazite na rijecnik kada ga opisujete!
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 12:03 pm

Omar500 je napisao/la:
sub apr 27, 2019 12:29 am
Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 27, 2019 12:09 am
Pogrijesili sport, mi se spremali za boks.
:ganja:

Ovo za saopstenje presmijesno :zid:
Sto se igrackog kadra tice, Pavic je veoma dobar bek. Zanimljivo je kako Amar u trecem mandatu ni priblizno ne izvlaci maksimum iz igraca, cak neki i gore igraju nego pod Odovicem. Krpicevo najjace oruzje uopste ne koristi, nego ga trosi izvan sesnaesterca. Ne dopada mi se ovo nikako, svi vide da ovo radi preko one stvari, a i cini se da je debelo potcijenio ligu i protivnike. Kakva god da je nasa liga, razlikuje se mnogo u odnosu na ligu 16 koja se igrala.
Ovo sa Stevanovicem je isto presmijesna situacija. Forum zna da ga ja jedno vrijeme nisam gotivio jer je uzimao mjesto Memiji. I sad, uzimao njemu mjesto, tada velikom potencijalu, a sad da ga mrtvi Stanic izbacuje iz prve postave, za bogu plakati, vrijedjanje inteligencije. I njegovo samo dovodjenje je samar navijacima, ali eto, to su ti neki jaranski odnosi, mahalaski, a toliko smo se trudili izbaciti istu iz kluba. Nek nam konjska glava objasni sta znaci igrati za Zeljeznicar, 250+ utakmica, nema veze sta je radio u svlacionici Zrinjskog i kako se radovao svakom golu u nasoj mrezi...Sreca njegova pa je posjeta slaba, inace bi ga raja izvizdala svaku tekmu kao Tomica kad smo Zrinjskog dobili 2-1.

Srecom, i dalje se ne brinem za cetvrto mjesto jer je konkurencija tragikomicna, bukvalno niko (ukljucujuci i nas) ne zeli ili ne moze da pobjedjuje. Ali brinem se sta ce biti na ljeto i sta ce se raditi sa klubom. Hmmmm....
Bas tako da ne dodajem nista.

A usput da napisem ovim sto im je argument " ne bi igrao u sampionskoj generaciji".
Ljudi, sam Amar je rekao da je fudbal prije bio kvalitetniji da su bili bolji igraci. Zasto poredite nesto takvo. Ako Sinisa i Pavic ne bi igrali u sampionskoj generaciji eto bi igrali Asim Zec pored Beslije, Visce. Eto bi Dado ovakav igrao gdje ga ne vidis na terenu, eto bi ovakav Stanic igrao, eto bi Bogicevic igrao za kojeg Amar u taj vakat iznese sta iznese a dobro znamo sta je rekao. I kako taj Amar sad gura Bogicevica a onda mu nije valjao.

Fudbal je losiji nego je bio tada. Ako je argument da ovi ne bi igrali u sampionskim generacijama onda ne bi ni ovi ostali sigurno.
I kad to kazete, onda malo po ligi prosaltajte i vidite je li iz lige neko dobar da igra u sampionskoj generaciji.

Nije problem ljudi otjerati Sinisu,Pavica ako ce doci bolji i ako ce i ostali biti otjerani jer Pavic, Sinisa, Rodin, Krpa, Sinan su zadnju u redu za tjeranje.
Problem je sto ce oni biti otjerani a ublehe ce ostati a ko zna ko ce doci.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 12:08 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub apr 27, 2019 12:16 am
Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 27, 2019 12:00 am
Nego ko ce sutra na lijevog beka. Ima li kakvih informacija.

**** ove, sami sebe potkopavaju, ne trebaju kampanje kao sto su bile za ove prije, ovi se sami unistavaju.
Rodin
Nisam vidio je li Bogicevic otputovao, mislim da nije jer nije planirano da igra 3 meca u 7-8 dana. Ko ce onda drugog stopera igrati?

Nek ledzend ide na beka nije valjda da je potpisao da samo desnog moze igrati.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 12:09 pm

CURVA je napisao/la:
sub apr 27, 2019 12:16 am
Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 27, 2019 12:09 am
Pogrijesili sport, mi se spremali za boks.
Lako je bruda ismijavati ali onda umjesto FK Zeljeznicar staviti forum FK sprdnja
Moze bruda.
Ionako se sef sprda s klubom na presu i skupstini.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 12:09 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub apr 27, 2019 12:40 am
Molim vas nemojte nas tjerati da budemo jebeni lobotomci. To trazite od nas?
Sta treba da podrzavam sto se tjeraju bolji igraci zbog menadzerskih igraca. Da da menadzerskih,Mujezinovic je menadzerski igrac.
Trebamo da podrzavamo to sto nas Sarajevo namlati za sve okrivimo Stevanovica?
Jer njega je doveo Misimovic.. Automatizmom ne valja..
Treba da podrzim da trener skace i trazi sponzore?
Treba podrzati sto nam jebu i dalje zivce Gosk, Radnik, Sloboda, Siroki?
Treba podrzati sto dodjem na Grbavicu i Boga molim da ubacimo bar jedan gol?
Treba podrzati to sto smo nazvani pojedincima? Itekako savez nijedan navijac Zeljeznicara ne smatra prijateljem!
Treba podrzati jer Ermin Zec jebe mater navijacima, Lendric kao najbolji igrav je lincovan. Cak je osudjen da mu je Senad rekao da to uradi, kako bi papire dobio...
Trebam stati na stranu ovih istih sto su mi zivce jebavali kako nista ne valja, a sad sve valja jrr gubimo 3:0 pisljivi vjeciti remi?
I slag na tortu da podrzimo gg i jebemo 1921 ekipu jer ko jebe njih, lobotomci i jos su na platnom spisku Megamixa.

Izvinite, vecina to NE MOZE!
:palacgore:
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 12:21 pm

Ovaj PP stvarno nije normalan. Njegove komentare iskljucujem jer forum gubi smisao, frajer Amaru ne izlazi iz šupka.
Dosta te ba više!!!!!🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃
Zadnja izmjena: Zvaka72, dana/u sub apr 27, 2019 12:29 pm, ukupno mijenjano 3 puta.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 12:27 pm

CURVA je napisao/la:
sub apr 27, 2019 11:37 am
Bosanac1993 je napisao/la:
sub apr 27, 2019 3:33 am
Kospa je napisao/la:
sub apr 27, 2019 3:11 am


Brate tebi neko opasno mrak na oci navlaci, eto neko ovde protiv kampova, novih boljih pojacanja. Neke konstrukcije se prave, proziva raja da zbog Misimovica ne podnosi Amara a nidje veze buraz. Ima i tih Senadovih bolesnika tipa ovaj Guvo, ponekad Elegant i onaj Bosanac, ali isti klinac sa druge strane trunis ti i Kvalitet i jos par forumasa i sa jedne i sa druge strane.
Ali to je par nickova koji mozda postovima dominiraju ali ne predstavljaju ni 2% navijackog tijela.

Prava je istina da raja ne trpi ublehe, to sto trpi Amarova sranja i njegova pisanja sa stanicem,losom igrom, sinisom, bogicevicem bla bla je zato sto trenutno nema boljeg rjesenja.

Ali ta podrska nije bezuslovna, niti je on moze imati vise kao nekad zbog svega sta je bilo i sto jos uvijek radi. Ako je nesto lose onda je lose, nece biti dobro samo zato sto Amar to radi

Tvoj je problem sto ne vidis dalje od Amara, ali nemoj drugima srati da nisu navijaci samo zato sto ne gledaju ko ti.

Sto se mene konkretno tice ja mislim da je Amar zavrsio sa titulama, iz ovog prilozenog se vidi da tu nema nikakvog umijeca a iskreno ni volje ni zelje... njegovo je proslo.
Ja jedino gajim nadu da ce on svojim poznanstvima i uticajem u naredne 2-3 godine biti razlog da se pokrene neki kamp, ili dovedu kvalitetni investitori, ili juzna tribina i to je to.
Kospa brate nisam ja nikakav Misketovac...ja samo kako ti kazes ovdje raja ne trpi ublehe ...a sa druge strane licnosam vjecno zahvalan za urađene projekte na ime kluba FK Željezničar od strane tih ljudi kako god se oni zvali. Stvarno nista nemam ni od jednih ni od drugih, ni iz dzepa ni u dzep ali jasna je razlika i mora se znati iskazati postovanje ka ljudima koji su ga opravdano zasluzili. Ovi nikada nece ga ni zasluziti na nacin kojim trenutno vode klub i tu sve zavrsava!

Svako dobro ti zelim!
Kospa brate samo mi nadji jedan moj post gdje sam ja napisao da cemo uzeti Titulu cak naprotiv .100 puta sam napisao pitari ce dobiti ogromnu lovu za prvi tim biti ce jako tesko se nositi sa njima to pisem ima pola godine ali niko mi ne vjeruje a ljeto ce vam sve pokazati . Ako iko moze nesto napraviti to je Amar to sve cemu se ti nadas tome se i ja nadam. Radi se na tome od prvog dana kako su usli u klub ,pa ako si gledao prvi njegov press mogao si odmah skontati covjek je jasno i glasno rekao da hoce da digne klub na veci nivo on je osvojio sve sto se moglo osvojiti sad drugacije razmislja .Ja nikom slijepo ne vjerujem igrom slucaja znam sta je pokusavao evo i BudiZeljo vam je to govorio ali dosta raje samo negativu siri i pogrdnim imenima naziva bez potrebe. Amar nije papak da ide kod nacelnika bez ikakvog plana za kamp ako ste vi izgubili povjerenje u covjeka koji je osvojio 5 titula i 4 kupa ja nisam KAMP CE BITI .20 godina smo pokusali bez njega pa nam nije islo ,ne znam koja je gora sezona bila .Sve sto hocu da kazem zasluzio je nasu podrsku bez obzira na sve .
CURVA, Amar je trener, nije posao trenera da ugovara projekte za Klub. Trener treba biti ukljucen u vizije Kluba, naravno pogotovo u sportski segment, ali nije posao trenera da sjedi sa nacelnikom i ugovara takve stvari. Zamisli da je Murinjo ispred Celzija hodao po Londonu tako. Naravno da me raduje prica o kampu, ali treba znati sta je ciji posao. Pa nije Zeljo niciji privatni klub. Ja bolan zelim vidjeti trenera na terenu, a clana Upravnog Odbora kako ugovara investicije. Valjda ne trazim mnogo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 27, 2019 12:53 pm

Dzaba, ja u klin, ti u plocu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija