Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 9:23 am

Svima koji slave, zelim sretan Uskrs.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 9:33 am

reks1 je napisao/la:
ned apr 21, 2019 9:08 am
storm_raider je napisao/la:
ned apr 21, 2019 7:47 am
Nema vise prica - "Koliko E. Zec kosta?", kako ovi dodjose. Jako sam razocaran u nasu pamet. Nije to za nas.
Suti, sjedi s' mirom. Nemoj se smijati, oplakaces. Pokvarices ako budes cackao.
Suti, samo nek' ne puca, dobro je.
Jednom rijecju u raljama menadjera, raznoraznih sujeta i kokuzluka
Igramo sezonu u kojoj nemamo svoje JA
Fali nam toliko toga moj reks. Nikako da shvatimo da je evolucija nama trebala, ne revolucija.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 10:13 am

Jedino što mi je sinoć probudilo emocije su ona djeca koju smo ugostiti. U toj mrvici sreće ostala je nada. Nada da ćemo se vratiti.

Zapravo, možda je ovo samo košmaru iz kojeg ćemo se probuditi na krcatom novom jugu koji u transu pjeva bodreći 11 plavih heroja.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 10:28 am

Svaka čast svima koji su bili sinoć, bez djece koju smo ugostili nekih 2000 ljudi, mi smo Željo i već sada jedva čekam meč u srijedu i pobjedu za Evropu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 10:31 am


kvalitet je napisao/la:
CURVA je napisao/la:
sub apr 20, 2019 11:42 pm
kvalitet je napisao/la:
sub apr 20, 2019 10:51 pm
Kao što rekoh danas - lagana pobjeda. Idemo dalje!
Znas da te brat voli I podrzava ali ovo je dno dna .Jedini igrac koji je nesto vrijedio Sinan nekako mi se I on uklopio u ovo sivilo.
Ma brate vidiš da i ne komentarišem igru, znamo svi da ne valja. Čak mislim da je ovo večeras bilo simpatično, ali ova ekipa, s ovim pojedincima, teško da može više. Lagana pobjeda prvenstveno zbog loše Krupe i katastrofalnog njihovog golmana. Hvala mu.

Samo ću kratko nešto napisati. Mnogi ne mogu damu svoja pojesti i neće da priznaju neke stvari. Naprimjer, Pavić ništa bolje od Stanića nije odigrao, Dado je bio jedan od najboljih igrača na terenu... Ali, ne mogu dalje, majke mi, nemam šta ovo da komentarišem, odavno Željo nije bio lošiji, baš odavno...
Ocigledno ne gledamo fudbal istim ocima kad su ti Pavic i Stanic isto odigrali, kad je Dado bio jedan od najboljih.
Hrkljus, eksperimentisanje, igra 0, ali eto, dva gola koja vise nikad neces tako zabiti i dobijes to sto dobijes.
Komotno je utakmica mogla otici i u drugom smijeru. Komotno u prvih 25 minuta.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 11:11 am

Grbavica je napisao/la:
ned apr 21, 2019 10:31 am
kvalitet je napisao/la:
CURVA je napisao/la:
sub apr 20, 2019 11:42 pm


Znas da te brat voli I podrzava ali ovo je dno dna .Jedini igrac koji je nesto vrijedio Sinan nekako mi se I on uklopio u ovo sivilo.
Ma brate vidiš da i ne komentarišem igru, znamo svi da ne valja. Čak mislim da je ovo večeras bilo simpatično, ali ova ekipa, s ovim pojedincima, teško da može više. Lagana pobjeda prvenstveno zbog loše Krupe i katastrofalnog njihovog golmana. Hvala mu.

Samo ću kratko nešto napisati. Mnogi ne mogu damu svoja pojesti i neće da priznaju neke stvari. Naprimjer, Pavić ništa bolje od Stanića nije odigrao, Dado je bio jedan od najboljih igrača na terenu... Ali, ne mogu dalje, majke mi, nemam šta ovo da komentarišem, odavno Željo nije bio lošiji, baš odavno...
Ocigledno ne gledamo fudbal istim ocima kad su ti Pavic i Stanic isto odigrali, kad je Dado bio jedan od najboljih.
Hrkljus, eksperimentisanje, igra 0, ali eto, dva gola koja vise nikad neces tako zabiti i dobijes to sto dobijes.
Komotno je utakmica mogla otici i u drugom smijeru. Komotno u prvih 25 minuta.
Meni je prvom Pavic dobar bek za nase lige, ali eto de mi reci sta je to sinoc uradio? Da li je imao jedan centaršut, da li je uspio proc igraca? Cak su ga i u defanzivi par puta budalom pravili.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 11:15 am

Zaka je napisao/la:
ned apr 21, 2019 10:28 am
Svaka čast svima koji su bili sinoć, bez djece koju smo ugostili nekih 2000 ljudi, mi smo Željo i već sada jedva čekam meč u srijedu i pobjedu za Evropu.
Daleko od tog da ce ta utakmica odluciti... tek poslije se odlucuje: sloboda, radnik, celik, pa i mladost dk... imamo mi jos znoja proliti da stignemo europu.
Zadnje kolo je pokazalo da su sve ekipe iz vrha u 5 deka...
Država Željo
 
Avatar
Valter
Postovi: 1318
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 11:17 am

Kod prva dva gola puno je reci da je skočilo 20-ak navijača, ostali onako sa mjesta. Kod spominjanja imena strelaca od strane oficijelnog spikera 10 ljudi se oglasi. I navijači su svejsni da smo prva dva gola dali ni iz čega, ne možeš ih isfolirati.

Svaki samomisleći navijač vidi da sad za sad ovo ne valja osim onih koji zbog Amara ne žele da vide ono što velika večina vidi. Iskreno se nadam da barem Amar ovo vidi. Ali što če mu onda Stanić, Sadiković, Bogičević. Ko da gledam eto u proljeće Svrake.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 11:18 am

Kako se lagano preskoci prihod od karata sa derbija, fuj
Željezničar ante portas !
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 11:23 am

AsharaK je napisao/la:
ned apr 21, 2019 11:18 am
Kako se lagano preskoci prihod od karata sa derbija, fuj
https://fkzeljeznicar.ba/ukupan-prihod- ... -km/36713/
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 11:29 am

Valter je napisao/la:
ned apr 21, 2019 11:17 am
Kod prva dva gola puno je reci da je skočilo 20-ak navijača, ostali onako sa mjesta. Kod spominjanja imena strelaca od strane oficijelnog spikera 10 ljudi se oglasi. I navijači su svejsni da smo prva dva gola dali ni iz čega, ne možeš ih isfolirati.

Svaki samomisleći navijač vidi da sad za sad ovo ne valja osim onih koji zbog Amara ne žele da vide ono što velika večina vidi. Iskreno se nadam da barem Amar ovo vidi. Ali što če mu onda Stanić, Sadiković, Bogičević. Ko da gledam eto u proljeće Svrake.
Ma i Amar je rekao da smo mrljavi i losi bili, samo eto ovi se nasli pametovati "fotbal fotbal".
Nepotrebni komentari koji samo kontra efekt mogu izazvati.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 11:34 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
ned apr 21, 2019 11:23 am
AsharaK je napisao/la:
ned apr 21, 2019 11:18 am
Kako se lagano preskoci prihod od karata sa derbija, fuj
https://fkzeljeznicar.ba/ukupan-prihod- ... -km/36713/
Kako ja ovo nisam vidio? Jel ovo bilo odma ili?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 11:35 am

Zeljo je napisao/la:
ned apr 21, 2019 11:11 am
Grbavica je napisao/la:
ned apr 21, 2019 10:31 am
kvalitet je napisao/la:
Ma brate vidiš da i ne komentarišem igru, znamo svi da ne valja. Čak mislim da je ovo večeras bilo simpatično, ali ova ekipa, s ovim pojedincima, teško da može više. Lagana pobjeda prvenstveno zbog loše Krupe i katastrofalnog njihovog golmana. Hvala mu.

Samo ću kratko nešto napisati. Mnogi ne mogu damu svoja pojesti i neće da priznaju neke stvari. Naprimjer, Pavić ništa bolje od Stanića nije odigrao, Dado je bio jedan od najboljih igrača na terenu... Ali, ne mogu dalje, majke mi, nemam šta ovo da komentarišem, odavno Željo nije bio lošiji, baš odavno...
Ocigledno ne gledamo fudbal istim ocima kad su ti Pavic i Stanic isto odigrali, kad je Dado bio jedan od najboljih.
Hrkljus, eksperimentisanje, igra 0, ali eto, dva gola koja vise nikad neces tako zabiti i dobijes to sto dobijes.
Komotno je utakmica mogla otici i u drugom smijeru. Komotno u prvih 25 minuta.
Meni je prvom Pavic dobar bek za nase lige, ali eto de mi reci sta je to sinoc uradio? Da li je imao jedan centaršut, da li je uspio proc igraca? Cak su ga i u defanzivi par puta budalom pravili.
Ja sam stekao dojam da Pavic nije napravio ni jednu gresku sinoc. U defanzivi.
Nisam ga pojedinacno posmatrao i na njemu imao **** ali nije me ni jednom iznervirao i nisam strocao zbog njegove greske ili cega vec.

Mislim da je u 90+ dole izigrali njega i stopera i to je opet blokirano nije bilo opasno.

Naprijed nije imao asistenciju, ali mislim da to nije ni potrebno da bi se reklo da je bek dobro odigrao.
Nasi napadi su prvenstveno isli po lijevoj strani gdje su on i Veseli fino kombinovali. Znaci i dole ga je bilo.

Ne da mi se gledati ponovno tj. premotavati, vidjet cu na izvjestaju da li ima "tih par puta kad su ga budalom napravili" jer opet ponavljam ja nisam takav dojam stekao.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 11:43 am

AsharaK je napisao/la:
ned apr 21, 2019 11:34 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
ned apr 21, 2019 11:23 am
AsharaK je napisao/la:
ned apr 21, 2019 11:18 am
Kako se lagano preskoci prihod od karata sa derbija, fuj
https://fkzeljeznicar.ba/ukupan-prihod- ... -km/36713/
Kako ja ovo nisam vidio? Jel ovo bilo odma ili?
Jeste, bilo je odmah.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 11:49 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned apr 21, 2019 11:35 am
Zeljo je napisao/la:
ned apr 21, 2019 11:11 am
Grbavica je napisao/la:
ned apr 21, 2019 10:31 am


Ocigledno ne gledamo fudbal istim ocima kad su ti Pavic i Stanic isto odigrali, kad je Dado bio jedan od najboljih.
Hrkljus, eksperimentisanje, igra 0, ali eto, dva gola koja vise nikad neces tako zabiti i dobijes to sto dobijes.
Komotno je utakmica mogla otici i u drugom smijeru. Komotno u prvih 25 minuta.
Meni je prvom Pavic dobar bek za nase lige, ali eto de mi reci sta je to sinoc uradio? Da li je imao jedan centaršut, da li je uspio proc igraca? Cak su ga i u defanzivi par puta budalom pravili.
Ja sam stekao dojam da Pavic nije napravio ni jednu gresku sinoc. U defanzivi.
Nisam ga pojedinacno posmatrao i na njemu imao **** ali nije me ni jednom iznervirao i nisam strocao zbog njegove greske ili cega vec.

Mislim da je u 90+ dole izigrali njega i stopera i to je opet blokirano nije bilo opasno.

Naprijed nije imao asistenciju, ali mislim da to nije ni potrebno da bi se reklo da je bek dobro odigrao.
Nasi napadi su prvenstveno isli po lijevoj strani gdje su on i Veseli fino kombinovali. Znaci i dole ga je bilo.

Ne da mi se gledati ponovno tj. premotavati, vidjet cu na izvjestaju da li ima "tih par puta kad su ga budalom napravili" jer opet ponavljam ja nisam takav dojam stekao.
Ma svako na svoj nacin vidi utakmicu. Al zajednicko svima nama je to da nam je Stanic isao na neku stvar. Stvarno je glup.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 12:00 pm

blueheart je napisao/la:
ned apr 21, 2019 11:15 am
Zaka je napisao/la:
ned apr 21, 2019 10:28 am
Svaka čast svima koji su bili sinoć, bez djece koju smo ugostili nekih 2000 ljudi, mi smo Željo i već sada jedva čekam meč u srijedu i pobjedu za Evropu.
Daleko od tog da ce ta utakmica odluciti... tek poslije se odlucuje: sloboda, radnik, celik, pa i mladost dk... imamo mi jos znoja proliti da stignemo europu.
Zadnje kolo je pokazalo da su sve ekipe iz vrha u 5 deka...
Neće odlučiti, ali sloboda igra u mostaru, radnik i čelik gostuju također, ako oni ne bi ostvarili pobjede mi bi imali +5 u odnosu na njih pred zadnjih 5 kola što je solidna prednost. I onda bi ti za evropu vjerovatno 9 bodova bilo dovoljno.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 12:01 pm

posto sam se prikljucio prenosu utakmice tek u 5.minuti... jel se iko sjetio iz kluba da cestita amara DVA jubileja?
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 12:04 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
ned apr 21, 2019 12:01 pm
posto sam se prikljucio prenosu utakmice tek u 5.minuti... jel se iko sjetio iz kluba da cestita amara DVA jubileja?
Bila je čestitka oficijelnog spikera prije početka utakmice čini mi se, ali nisam fino čuo.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 12:08 pm

Zeljo je napisao/la:
ned apr 21, 2019 11:49 am
Leon_Professional je napisao/la:
ned apr 21, 2019 11:35 am
Zeljo je napisao/la:
ned apr 21, 2019 11:11 am

Meni je prvom Pavic dobar bek za nase lige, ali eto de mi reci sta je to sinoc uradio? Da li je imao jedan centaršut, da li je uspio proc igraca? Cak su ga i u defanzivi par puta budalom pravili.
Ja sam stekao dojam da Pavic nije napravio ni jednu gresku sinoc. U defanzivi.
Nisam ga pojedinacno posmatrao i na njemu imao **** ali nije me ni jednom iznervirao i nisam strocao zbog njegove greske ili cega vec.

Mislim da je u 90+ dole izigrali njega i stopera i to je opet blokirano nije bilo opasno.

Naprijed nije imao asistenciju, ali mislim da to nije ni potrebno da bi se reklo da je bek dobro odigrao.
Nasi napadi su prvenstveno isli po lijevoj strani gdje su on i Veseli fino kombinovali. Znaci i dole ga je bilo.

Ne da mi se gledati ponovno tj. premotavati, vidjet cu na izvjestaju da li ima "tih par puta kad su ga budalom napravili" jer opet ponavljam ja nisam takav dojam stekao.
Ma svako na svoj nacin vidi utakmicu. Al zajednicko svima nama je to da nam je Stanic isao na neku stvar. Stvarno je glup.
To sigurno.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2019 12:12 pm

nikad necemo znat koji je maksimum ovih igraca. mozda pava i nije los bek, rama je solidan i u ovom sivilu. rodin je mozda do sada i mogao napredovat. mujezin takodje.

al dzaba kad su svi pod pritiskom. u nekakvom grcu i to nas jebe. nadam se da cemo zaredat dvije-tri pobjede da se igraci malo opuste.

Volim te Zeljo!

Sretan uskrs svima koji slave.
MIRZA RASCIC

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 215 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija