Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 10:54 am

Ja rekoh..ne do Bog da sam na terenu uz njih.. Puko bih još u krupi pred derbi za titulu, a ne do sad.. Svaka im čast što su i do sad se susdržali da ne yebu majke svima redom.
Glavu gore Gorane, sad fino na zapad i s merakom im yebi majke.. To je najmanje što su zaslužili.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 10:55 am

Zato protiv Krupe ce im biti 1.500 ljudi na stadionu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 11:04 am

Plava Porodica je napisao/la:
čet apr 11, 2019 10:54 am
Ja rekoh..ne do Bog da sam na terenu uz njih.. Puko bih još u krupi pred derbi za titulu, a ne do sad.. Svaka im čast što su i do sad se susdržali da ne yebu majke svima redom.
Glavu gore Gorane, sad fino na zapad i s merakom im yebi majke.. To je najmanje što su zaslužili.
To je to. Ako se ne može suzdržati, onda na tribine i neka govori šta god mu je na srcu. Ima pravo na to. Ne ide da se s akreditacijom ovako ponašaš, fakat ne ide.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 11:16 am

Mene samo interesuje ima li neko da demantuje ovo sto je covjek napisao ili samo seremo, pljujemo a nista to dobrog nece donijeti.
Napisao je par dobrih stvari, prvenstveno za gradjevinsku i krov a to niko nije komentarisao a svi se uhvatili na braniku otadzbine za 1921 tv.
Dzaba bolan da je mahatma gandi ima neki red koji se mora postovati, nismo na ulici
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 11:18 am

Neka nama Beganovica i duplog govneta sve akreditovani profesionalci.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 11:19 am

Kospa je napisao/la:
čet apr 11, 2019 11:16 am
Mene samo interesuje ima li neko da demantuje ovo sto je covjek napisao ili samo seremo, pljujemo a nista to dobrog nece donijeti.
Napisao je par dobrih stvari, prvenstveno za gradjevinsku i krov a to niko nije komentarisao a svi se uhvatili na braniku otadzbine za 1921 tv.
Dzaba bolan da je mahatma gandi ima neki red koji se mora postovati, nismo na ulici
Dok ne dodju masine na stadion ja nikom ne vjerujem.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 11:24 am

Kospa je napisao/la:
čet apr 11, 2019 11:16 am
Mene samo interesuje ima li neko da demantuje ovo sto je covjek napisao ili samo seremo, pljujemo a nista to dobrog nece donijeti.
Napisao je par dobrih stvari, prvenstveno za gradjevinsku i krov a to niko nije komentarisao a svi se uhvatili na braniku otadzbine za 1921 tv.
Dzaba bolan da je mahatma gandi ima neki red koji se mora postovati, nismo na ulici
Ja se sjecam da kad bi neko prije spomenuo nesto slicno sto je danas spomenuo @Zeljeznicar1921, tipa krov, kamp, sjever i istok fasada, potencijalni investitori, ovdje bi se boomalo, okretala jagnjad, bacale granate. Ali eto valjda ovo vise nije Zeljo, nego nesto drugo.
Situacija sa momkom iz 1921tv se treba rijesiti na opste dobro. Realno nije njegovo da sa akreditacijom se tako ponasa, ali opet neki stisak ruke uz par rijeci bi rijesio sve, kao sto je mogao rijesiti i prije neke ozbiljnije situacije, ali dzaba, izgleda svima ego do plafona, od predsjednika do forumasa.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 11:30 am

To je sve rekla kazala, necemo se valjda na to primati.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 11:32 am

Arezina je od vas imao podrsku, Goran je nema.
Jebala vas uprava!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 11:34 am

Igraci koji ce napustiti klub na ljeto:Stevanovic, Pavic, Rodin, Krpic, Zajmovic.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 11:35 am

mirzoni1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 8:34 am
i laž je da je svima psovao. uopšte nije psovao svima, već je samo Pešti rekao da je bezm... pič..
Nije nimalo pogriješio.😂😂😂😂😂😂
Drago mi je da je raja ovdje i dalje racionalna i da visi sadašnjoj upravi nad glavom i da nema lelemudanja.
Treba im visiti nad glavom i non stop govoriti šta nisu uradili a trebali su.
Momci iz 1921 imaju kredita kod navijača jer su se pokazali i dokazali da srcem rade za Želju i odvajaju i svoje vrijeme i novac da bi doprinjeli omiljenom klubu, za razliku od Pešte koji je se već dokazao kao ublehaš. Svaka čast Džindi i ostalima al ne može budžetlija ( birokrata) voditi klub jer on sve zakomplikuje.
Nama treba menadžer sa vezama i poznanstvima, jer je klub firma, kada to shvatimo možda ćemo i napredovati.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 11:37 am

Sabahajrula, sta se desava radni narode. :D

Pesto de mi objasni brate, moze i u PP. Svakako nista drugo i ne radis osim pisanja po forumu.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 11:38 am

Podrska 1921 ekipi od plave administracije i moderacije ovog foruma!

Volimo te Zeljeznicare!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 11:38 am

mirzoni1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 10:49 am
Zaka je napisao/la:
mirzoni1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 10:19 am


ko ga je suspendovo?
Savez :D
Mislim da je dobio treći žuti na derbiju.
Najtuznije je što smo dobili samo 1 karton i to ga Anel dobio

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
Ja bih se zakleo da sam sa sjevera vidio da je i Pavić dobio žuti, ali službeno nije...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 11:41 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet apr 11, 2019 11:34 am
Igraci koji ce napustiti klub na ljeto:Stevanovic, Pavic, Rodin, Krpic, Zajmovic.
Jedino sto donekle i valja u Zelji
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 11:46 am

Je** vas pešto u pakaš i sve vas što branite smrada, Bimbo nije udario na našeg Želju nego na ovu pičketinu. Veze blage nemate ni šta mu je rekao a vi ga kao napadate jer se tako "novinari" ne ponašaju. E pa drugovi Bimbo nije novinar, Bimbo je prvenstveno Željovac do srži. Pa moje prvo sjećanje u životu za Želju je bilo kad mi je on 2004-5 poklonio slike naše doline, a ja tad balavac od 10tak godina. Nek vam ovaj lazni medijski partner ili govnovod trče po selima Bosne da gledate izvještaje, nek vam oni od svojih para odvajaju za puteve, smještaje, kamere, opremu. Jel se Pešto sjetio Bruceu da pokloni Željin dres il je to Bimbo ispred 1921 uradio. Sjećatel se da se prije 1921 zvao manijaci.ba gdje se skoro desetljeći prati, komentariše i voli Željo. Pa vi niste svjesni ni 1% kolko ti momci žive Željezničar i našu filozofiju, fuj majke mi osjećaj kad pročitam njemu da je oduzeta akreditacija i još ove pičketine s foruma da odobravaju. Ja da sam na njihovom mjestu nastavio bih sve snimati ali ništa ne objavljivat, jer ovi snimci što oni prave će biti zlata vrijedni u budućnosti, a smrada Pešte se niko neće sjećati, A VAMA ŠTO ODOBROVATE ŽELIM DA VAM SVO NASLIJEDSTVO BUDE KARAKTERNIH OSOBINA KO PEŠTO I DA VAS VOLI BEZ INTERESA KO PEŠTO ŽELJU ;)
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 11:46 am

Kospa je napisao/la:
čet apr 11, 2019 11:16 am
Mene samo interesuje ima li neko da demantuje ovo sto je covjek napisao ili samo seremo, pljujemo a nista to dobrog nece donijeti.
Napisao je par dobrih stvari, prvenstveno za gradjevinsku i krov a to niko nije komentarisao a svi se uhvatili na braniku otadzbine za 1921 tv.
Dzaba bolan da je mahatma gandi ima neki red koji se mora postovati, nismo na ulici
Tačno. Red se mora poštovati, ali niko da prokomentariše 600 milja na Amarovom računu od Bekrićevog transfera. potvrđrno sudskom presudom. Red je da se poštuje zakon. Zašto ga "babuka" ne poštuje? Gdje je lova završila? "Babuka" vlasnik Kluba? Šta li već? To niko ne komentariše.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 11:47 am

kvalitet je napisao/la:Svako djelovanje ima neke posljedice. Ovaj put XXXXX je pogriješio. Ne može i ne smije se neko s akreditacijom ovako ponašati. Bez obzira na to ko si i šta si. Kad već pogriješiš, budeš gospodin i javno se izviniš. Kažeš ok, jesam pogriješio, izvinite, snosit ću posljedice, pa onda klub odluči šta će raditi. Budi muško i stani iza svog djelovanja. Ako ne možeš zadržati emocije, onda tvoje mjesto nije na terenu, onda ti ne možeš biti novinar. Fino sjedni na zapad, kupi kartu i psuj koliko hoćeš. Raditi to na ovaj način je, iskreno, bezobrazluk.
Nemoj ba lupati gluposti
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 11:57 am

Tanka je linija izmedju vrijedjanja pojedinca i koristenje kluba kako bi se uvrijedio pojedinac. Ko god gazi ovom stazom treba da bude posebno pazljiv.
Ne treba biti glupan ko siljak i interpretirati finansijski izvjestaj na nacin da se prikaze da smo pred bankrotom. Jbt kompanije trose pare i pare na marketing da dokazu da dobro posluju i da izgrade taj imidz, a ovaj nas mazlum od direktora trudi se da "pokopa" nekog Senada preko Zelje.

Slicna prica sa clanom1921tv, ne mozes dopustiti da ti novinari vrijedjaju strukture kluba na taj nacin, i to pred predstavnicima grada, mozda i buducim investitorima.

Razlika je u tome sto je momak kaznjen... s pravom, a siljak je nekim cudom i sada predsjednik.

Klub je postao poligon za prepucavanje i potkusurivanje pojedinaca a mi kao navijaci smo preuzeli tu istu igru i na tribinama i na forumu.

To se mora promijeniti vise...moramo biti u stanju razluciti sta je dobro za Zelju, i gurati to i spominjati bez obzira od koga dolazi. Osuditi ono sto je lose a pozdraviti ono dobro i graditi dobru atmosferu jer samo u njoj ovakav Zeljo moze do evrope, a to je za sad jedino bitno.
Zadnja izmjena: Kospa, dana/u čet apr 11, 2019 12:31 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 11:57 am

Za navijače Željezničara šokantno je odjeknula informacija kako klub s Grbavice neće dobiti licencu za Evropu.

Premda Željo ima dobre izglede da izbori Evropu, još uvijek je sve pod velikim znakom pitanja. Nova Uprava suočava(la) se svakodnevno s problemima i opstrukcijama razne vrste. Zatekli su blokiran račun, nikad nije izvršena primopredaja, a morali su čak promijeniti računovodstvenu agenciju. “Šlag na tortu” bila su svakodnevna potraživanja koja su stizala na naplatu. Dovedena je u pitanje egzistencija kluba.

O svemu tome je jasno i glasno progovorio Nihad Selimović, predsjednik kluba. Sadašnja Uprava Želje nije željela u startu tražiti alibi, niti opterećivati navijače. Naprotiv, dali su se na posao, zasukali rukave i danonoćno radili na sređivanje stanja u klubu. Prava bura se očekuje narednih dana kada klub izađe u javnost sa svim papirima, o milionskom dugu koji su zatekli, te svim opstrukcijama sa kojim se suočavaju.

Znajući kako transparentno radi Selimović, moglo se očekivati da će insistirati na transparentnosti, na legalnosti u radu.
– Mi kao Upravni odbor smo zatečeni informacijom oko licence. Za proces licenciranja su zaduženi direktor i administracija kluba. Za sve što su tražili od Upravnog odbora mi smo im obezbijedili. Informaciju koju smo mi odbili od njih je da je sve uredno plaćano, da nema nikakvih problema, da su svi papiri uredu i da je sve kako treba. To je informacija koju ja imam. Nisam revizor, kada dođu ljudi koji to rade i vide i pregledaju reći će da li je napravljen neki propust. Ja vjerujem da nema nikakvih problema jer mi je tako rečeno. Sve što je traženo od Upravog odbora, podrška, novac, mi smo sve ispunili. Ne vidim razlog da ne dobijemo licencu. Ipak kada se oglasi revizija vidjet ćemo šta će biti – kaže na početku razgovora za Sportske.ba predsjednik Željezničara Nihad Selimović.

Prvi čovjek Plavih demantovao je i informacije da Željo nema novca na računu.

– Od kako smo mi u klubu novac je stalno bio na računu. Nije istina da nije bilo novca i da neko nekome nešto nije platio. Do kraja mjeseca ćemo izaći u javnost sa informacijama o novčanim tokovima, izvodima iz banaka… Mnogi će se zapitati šta se dešavalo i radilo. Do kraja mjeseca izlazimo sa kompletnim stanjem šta je bilo u klubu, kako se radilo, kakvo je stanje sada – dodaje Selimović.

RAČUNI ZA NAPLATU PRISTIŽU SVAKOG DANA

Selimović kaže kako je bivša Uprava ostavila milonske dugove, a računi za naplatu pristižu svakog dana.

– To nam je najveći problem. Ostavljena su milionska dugovanja. Svaki dan nam pristižu novi računi za naplatu.To je najveći problem. Uskoro ćemo, ponavljam, izaći u javnost sa kompletnom dokumentacijom i svim papirima, koji će pokazati koliko je Željo dužan.

Željo nema nikakve informacije iz Saveza po pitanju licence.

– Nema informacija iz Saveza. Nama proces licenciranja vode diektor i administracija kluba i od njih imamo informaciju da je sve uredu. Ovo što se pojavilo u javnosti je samo iz medija, dakle zvaničnog stava o tome iz Saveza nema, tako da dok ne bude zvanično to ne mogu komentarisati. Savez ima eksperte koji će da vide da li je ili nije sve urađeno kako treba. Odgovorno tvrdim da je novac uvijek prisutan na računima i da nije bilo problema sa te strane da se dug isplati. I da nije bilo novca na računu mi bi donijeli svoj novac da se to isplati – ističe Selimović.

Predsjednik Plavih kaže da nema velikih potraživanja od igrača, ali da su dugovanja prema dobavljačima milionska.

– Prema igračima nema nikakvog duga. Naša dugovanja su prema dobavljačima i drugim stvarima. Dugovanja prema igračima koje smo zatekli da li sadašnjim, da li bivšim smo izmirili. Potraživanja dobavljača su višemilionska. Mi ćemo na press konferenciji iznijeti tačno koliki smo dug zatekli u klubu – kaže Selimović, a zatim otkriva kako nova Uprava ima stalne opstrukcije u radu od strane bivše vladajuće strukture na Grbavici, koja se hvalila za vrijeme svog mandata kako sve radi transparentno i kako je Željo klub na stabilnim nogama.

– Imamo stalne opstrukcije. Nismo mogli doći do papira, do računa. Morali

smo i računovodstvenu agenciju promijeniti kako bi dobili uvid u stanje u kakvom se stanju klub nalazi. Tri mjeseca se borimo da ovo ispravimo, da nešto uradimo, ali imamo opstrukcije sa svih strana. To su strašne sabotaže šta nam ljudi rade. Mislim da su i ove stvari oko licence, neke, namjerno urađene.

NEMAM NITI JEDAN ZAPISNIK BIVEG UPRAVNOG ODBORA

Na pitanje da li je bilo kontakta sa bivšim predsjednikom ili nekom od članova bivše Uprave kaže da nije.

– Nažalost nikada nam nisu izvršili predaju dokumentacije, nikada se nisu oglasili. Od Skupštine više puta smo ih pozivali na razgovor, da nam predaju dokumentaciju, ali nisu se javljali. Mi nemamo niiti jedan zapisnik sa sastanaka bivšeg Upravnog odbora. Nikada ovo nisam doživio. Ponavljam, do kraja mjeseca javno izlazimo sa stanjem duga, načinom na koji se radilo – istakao je Selimović.

Predsjednik Plavih ističe da su morali platiti ogromna dugovanja prema igračima i Poreznoj upravi.

– Ova uprava je isplatila doprinose za oktobar, plaće i doprinose za novembar i decembar. I uredno plaćamo tekće obaveze. Mi smo zatekli blokiran račun, 300 hiljada revolvinga, neplaćene doprinose za oktobar, neplaćene plaće i doprinose za novembar i decembar. To je iznosilo oko 700 hiljada mraka. Na samom startu u radu smo, na sve dugove prema dobavljačima, imali i milion duga za doprinose, plaće i revolving. Uz sve to smo platili i pripreme u Turskoj, avionske karte. Ali nije samo to dug. Imaju još milionska dugovanja. Nijedna marka nije uplaćena za teren. I za teren ima dug oko 700 hiljada maraka. Platili smo do sada nekih 150 hiljada KM dugovanja za teren. Klub je bio na ivici gašenja kada smo ga preuzeli. Kada se u javnosti pojavi iznos duga ljudima će se zamantati – kaže nam Selimović.

Najavljuje da će biti podnijete krivične prijave.

– Kada skupimo svu dokumentaciju izaći ćemo u javnost i reći, u fening, koliko je Željo dužan. Naravno da ćemo kontaktirati i pravosudne organe da i oni ispitaju ko je šta i kako radio – jasan je Selimović.

PRESTANITE NAM PODMETATI

Selimović je poslao i jasnu poruku.

– Poručujem svima onima koji pričaju da vole Želju da prestanu da ruše klub i da podmeću. Nego da se svi udružimo i da izvedemo klub na pravi klub, a ne da se lažno predstavljaju, a pokušavaju na sve načine uništiti klub.

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921, Refa1921, salle86 i 74 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija