Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 9:44 am

Kako je licemjerno pozivati na UNUTRAŠNJE JEDINSTVO, a ti isti su radili na širenju netrpeljivosti i laži u cilju dolaska u klub.

Od tog lažnog jedinstva nema ništa u skorije vrijeme i to im mora biti jasno !
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 9:47 am

Qooler je napisao/la:
pon apr 08, 2019 10:49 pm
Dominic je napisao/la:
pon apr 08, 2019 4:30 pm
Mozemo li vratiti Blagojevica, bar na posudbu? Ozbiljan sam. Nova uprava nema konflikt s njim vec bivsa a osim toga covjek nije bio ni u zapisniku ni jednom za Osmanlispor od kako je otisao Turcima a s njim bi puno toga bilo lakse u sredini. Ne vjerujem ni da je bio skup. Ko Vranjes garant nije.
Mislim da je ovo prvi korak u sklapanju ekipe. Izvinuti se čovjeku i vratiti ga ako je ikako moguće.
Ne znam sta je sa Graovcem.
Rodina aktivirati.
Stevanović je dobar
Pavić OK.
Uz Blagojevića još Osmanovića afirmirat.
E. Zeca utegnut
Ramović OK
Zajmovića ako ne počne bit koristan i u obrani i ono malo što probije, otpisat
Desno krilo Mujezinović, zahvalit ss Veselom ili A. Zecu.
Na lijevo krilo nabavit nekog ako Zajmović ne postane odgovoran.
Zaboravih, jedno dva golmana kupit. Ovaj sada naš Kjosevski nije ni za klupe. Nek se ubije kad mu lopta iz kornera u po peterca ispred njega padne.
Dobro je, vec nas je trojica koji bi vratili Blagojevica. ;) Glavu bih dao da bismo s njim glatko osigurali Evropu prije posljednjeg kola. Ili u Evropi puno lakse prosli prvo kolo.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 10:27 am

AdmirA je napisao/la:
uto apr 09, 2019 9:09 am
Prema nekim informacijama, na ljetnoj pauzi nam ulazi kapital u klub, e sad na koji način i odakle stvarno ne znam, i to će tek biti momenat da vidimo Amarov kapacitet i kapacitet ove Uprave. Samo da je do ljeta izgurati.
Mozda prodaja Edina Dzeke :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 10:42 am

Dominic je napisao/la:
uto apr 09, 2019 9:47 am
Qooler je napisao/la:
pon apr 08, 2019 10:49 pm
Dominic je napisao/la:
pon apr 08, 2019 4:30 pm
Mozemo li vratiti Blagojevica, bar na posudbu? Ozbiljan sam. Nova uprava nema konflikt s njim vec bivsa a osim toga covjek nije bio ni u zapisniku ni jednom za Osmanlispor od kako je otisao Turcima a s njim bi puno toga bilo lakse u sredini. Ne vjerujem ni da je bio skup. Ko Vranjes garant nije.
Mislim da je ovo prvi korak u sklapanju ekipe. Izvinuti se čovjeku i vratiti ga ako je ikako moguće.
Ne znam sta je sa Graovcem.
Rodina aktivirati.
Stevanović je dobar
Pavić OK.
Uz Blagojevića još Osmanovića afirmirat.
E. Zeca utegnut
Ramović OK
Zajmovića ako ne počne bit koristan i u obrani i ono malo što probije, otpisat
Desno krilo Mujezinović, zahvalit ss Veselom ili A. Zecu.
Na lijevo krilo nabavit nekog ako Zajmović ne postane odgovoran.
Zaboravih, jedno dva golmana kupit. Ovaj sada naš Kjosevski nije ni za klupe. Nek se ubije kad mu lopta iz kornera u po peterca ispred njega padne.
Dobro je, vec nas je trojica koji bi vratili Blagojevica. ;) Glavu bih dao da bismo s njim glatko osigurali Evropu prije posljednjeg kola. Ili u Evropi puno lakse prosli prvo kolo.
Koliko puta pisah da ćemo ga od blata praviti.. Budala jeste. Nekonstantan jeste. Ali je majstorčina samo takva kad igra.. E tad i mi izgledamo ko Barsa. A inače smo zvijezda 09..
Ne mora se on vraćati, samo nek nađu igrača njegovog kalibra.. A on je imao muda da povuče loptu, probije jednu liniju odbrane i da završni pas.
Imao je sve osim čiste glave nažalost... ali eto i kao takvog vidite gdje smo sad a gdje smo sa njim donekle i bili..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 10:42 am

http://indikator.ba/Vijest.aspx?p=1&id= ... miliona+KM

toliko o našem bivšem Generalnom sponzoru
 
Avatar
south side
Postovi: 470
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 11:12 am

Plava Porodica je napisao/la:
uto apr 09, 2019 10:42 am
Dominic je napisao/la:
uto apr 09, 2019 9:47 am
Qooler je napisao/la:
pon apr 08, 2019 10:49 pm


Mislim da je ovo prvi korak u sklapanju ekipe. Izvinuti se čovjeku i vratiti ga ako je ikako moguće.
Ne znam sta je sa Graovcem.
Rodina aktivirati.
Stevanović je dobar
Pavić OK.
Uz Blagojevića još Osmanovića afirmirat.
E. Zeca utegnut
Ramović OK
Zajmovića ako ne počne bit koristan i u obrani i ono malo što probije, otpisat
Desno krilo Mujezinović, zahvalit ss Veselom ili A. Zecu.
Na lijevo krilo nabavit nekog ako Zajmović ne postane odgovoran.
Zaboravih, jedno dva golmana kupit. Ovaj sada naš Kjosevski nije ni za klupe. Nek se ubije kad mu lopta iz kornera u po peterca ispred njega padne.
Dobro je, vec nas je trojica koji bi vratili Blagojevica. ;) Glavu bih dao da bismo s njim glatko osigurali Evropu prije posljednjeg kola. Ili u Evropi puno lakse prosli prvo kolo.
Koliko puta pisah da ćemo ga od blata praviti.. Budala jeste. Nekonstantan jeste. Ali je majstorčina samo takva kad igra.. E tad i mi izgledamo ko Barsa. A inače smo zvijezda 09..
Ne mora se on vraćati, samo nek nađu igrača njegovog kalibra.. A on je imao muda da povuče loptu, probije jednu liniju odbrane i da završni pas.
Imao je sve osim čiste glave nažalost... ali eto i kao takvog vidite gdje smo sad a gdje smo sa njim donekle i bili..
Jedno je istina od kako je blagojevic otisao mi nemamo sredine terena a nismo doveli njegovu zamjenu jer se vidjelo da saban i hajdar ne mogu drzati sredinu.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Norsborg
Postovi: 298
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 12:04 pm

storm_raider je napisao/la:
pon apr 08, 2019 11:21 pm
Nemam pojma iskreno. Ja zaista ne biram strane, osim Zeljine. Mislim da se o tome i u decembru pricalo, tako da pretpostavljam da je bilo u izvjestaju, zajedno sa dinamikom otplate. Jebi ga, ljudi vjerovatno nisu planirali ici iz kluba tada. Nikada Zeljo nije imao nesto novca, mi smo sirotinjski, radnicki klub, ali je bitno kako i na koji nacin novac kola kroz klub. Tu se ogleda kvalitet i sposobnost. Ova ekipa moze dohvatiti Europu, jos uvijek je sve u nasim nogama i jos uvijek se mi pitamo. Ne sumnjam u to.
Svi smo mi, ili gotovo svi na jednoj strani, Zeljo. Ako lose stvari kritikujemo a dobre hvalimo ne znaci da biramo stranu. Ja sam., zahvaljujuci onome sta je stara uprava sve uradila, na strani te uprave Kada se ovi dokazu onda cu naravno biti na njihovoj strani. A na strani ZELJO uvijek i bez uslovno. A dotle ni MILIMETAR.
 
GOAT
Postovi: 13
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 2:16 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 12:04 pm

Cane je napisao/la:
uto apr 09, 2019 6:57 am
Najbolje kombinacija za nas bi bila Miske + Amar za sportski dio ali obzirom da se to nije dogodilo treba i ovoj upravi dati sansu.

Amar nas je zaduzio i to se ne smije zaboraviti!

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Ne bi
Premier league BIH
AMAR OSIM 5X Champion (2001,2002,2010,2012,2013)

fk sarajevo,nk celik,fk sloboda,,fk velez,fk borac, 3X Champion (2007,2011,2015)
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 12:08 pm

GOAT je napisao/la:
uto apr 09, 2019 12:04 pm
Cane je napisao/la:
uto apr 09, 2019 6:57 am
Najbolje kombinacija za nas bi bila Miske + Amar za sportski dio ali obzirom da se to nije dogodilo treba i ovoj upravi dati sansu.

Amar nas je zaduzio i to se ne smije zaboraviti!

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Ne bi
A ti to znaš po???...Naravno, to nikada nećemo ni saznati, niti se treba s tim zamarati, ali takvo etiketiranje i svrstavanje na jednu stranu (kako ovo samo glupo zvuči) nas je i dovelo do ovolike podijeljenosti...A ona je veće nego ikada...Nažalost...
 
GOAT
Postovi: 13
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 2:16 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 12:42 pm

Znam jer senad tesko podnosi da bude druga violina.
Premier league BIH
AMAR OSIM 5X Champion (2001,2002,2010,2012,2013)

fk sarajevo,nk celik,fk sloboda,,fk velez,fk borac, 3X Champion (2007,2011,2015)
 
Avatar
salle86
Postovi: 5091
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 12:42 pm

Nema Amar ni sad podršku, bar koliko se očekivalo, trebalo...
Umjesto u glas nekih 5-6 hiljada jedva stotinjak da se prodere Amar Amar - Osim Osim.
Raja je skeptična, čeka "nešto" za šta se može zakačiti sem onog od prije...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
GOAT
Postovi: 13
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 2:16 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 12:45 pm

salle86 je napisao/la:
uto apr 09, 2019 12:42 pm
Nema Amar ni sad podršku, bar koliko se očekivalo, trebalo...
Umjesto u glas nekih 5-6 hiljada jedva stotinjak da se prodere Amar Amar - Osim Osim
bgm ja sam na jugu bio i dobro se sjever cuo
Premier league BIH
AMAR OSIM 5X Champion (2001,2002,2010,2012,2013)

fk sarajevo,nk celik,fk sloboda,,fk velez,fk borac, 3X Champion (2007,2011,2015)
 
Nebulae
Postovi: 56
Pridružen/a: pon maj 07, 2018 8:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 1:13 pm

salle86 je napisao/la:
uto apr 09, 2019 12:42 pm
Nema Amar ni sad podršku, bar koliko se očekivalo, trebalo...
Umjesto u glas nekih 5-6 hiljada jedva stotinjak da se prodere Amar Amar - Osim Osim.
Raja je skeptična, čeka "nešto" za šta se može zakačiti sem onog od prije...
Ma i ta podrska, od jedva stotinjak likova, mu je previse.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 1:14 pm

Amar i ova njegova uprava (to su njegovi ljudi on je njih doveo to su cinjenice) za sada nisu nista uradili, neka Bog mole da se Dzeko proda jer ako ne izbore europu bas me zanima kako ce i od kojih klikera na ljeto da sastavlja ekipu za narednu sezonu.

Ali eto vi pojedini se idalje lozite da ce sve doci samo od sebe samo sto je Amar tu.

"Sad se bavimo fudbalom", hajde da vidimo kako ces se baviti i od kojih klikera, ne treba nam hrpa betona koja treba da generise stotine hiljiada KM za klub. Zaboravite krov a pogotovo prostorije istoka, da ne napisem neke nove fasade sjevera a kamoli nove tiribne juga.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u uto apr 09, 2019 1:16 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 1:16 pm

Pa hoće, rekoše da će sami igrači dolazit kod nas jer je Amar tu, čak i za mnogo manje para. Samo ne rekoše da su to sadikovići, stanići i slični.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 1:25 pm

nama fali taj box to box igrac tipa blagojevica, jer nema ko da povuce loptu, kreira napade.
npr. hajdar bi mogao igrati u paru sa nekim blagojevicem ili ordagicem. ali kada on mora igrati sa loptom, kreirat eh tu dolazi do problema. jer ne zna.

za evropu, aBd, i sledecu sezonu nam treba golman, desni bek, stoper, vezni box to box, krilo i napadac.

sto se tice nastavka ove sezone treba rodina ubacit, mujezinovic u paru sa hajdarom ili sabanom. nikako njih dva zajedno.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 1:36 pm

ISB87 je napisao/la:
uto apr 09, 2019 1:25 pm
nama fali taj box to box igrac tipa blagojevica, jer nema ko da povuce loptu, kreira napade.
npr. hajdar bi mogao igrati u paru sa nekim blagojevicem ili ordagicem. ali kada on mora igrati sa loptom, kreirat eh tu dolazi do problema. jer ne zna.

za evropu, aBd, i sledecu sezonu nam treba golman, desni bek, stoper, vezni box to box, krilo i napadac.

sto se tice nastavka ove sezone treba rodina ubacit, mujezinovic u paru sa hajdarom ili sabanom. nikako njih dva zajedno.
ma burazeru nama sve treba. treba nam najmanje 14 igraca na svakoj poziciji. a od ovih što ostanu i ako ostanu klupu popunjavati :(
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 1:37 pm

GOAT je napisao/la:
uto apr 09, 2019 12:42 pm
Znam jer senad tesko podnosi da bude druga violina.
Ja mislim da je bas kontra......
Da burdus ne trpi da je neko ispred njega
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 1:46 pm

Samo nek plaćaju kredit na vrijeme da ne ostanemo bez pomoćnog za siću
イビチャ・オシム
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 1:51 pm

Bas dokle se stiglo sa placanjem onih rata i cega sve ne radi nemara predhodnih struktura ? Bio im klub bankomat a gdje su sada za klub ?

Finalni izvjestaj porezne uprave, sta se događa ?

Iskreno se nadam da Misimovic i bisa uprava prati sta se desava oko ovoga jer su previse truda ulozili da bi se neko zajebavao ili pokusao ovo da prikrije a ovaj izvjestaj nam kroji budunost kluba obzirom sta ce isiti da poakze o kakvim se iznisima radi a pogotvo o kojim se imenima i prezimenima radi !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 72 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija