Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 12:39 pm

Amaru jedino zamjeram što nije pristao da vodi ekipu sa prethodnom Upravom. Ostala bi ekipa na okupu (jer plate ne bi došle u pitanje), a možda bi i doveli nekoga po Amarovom ukusu (našle bi se pare). Mogao je raditi bez pritiska do kraja sezone, jer mu nitko ne bi imao šta reći, pošto je sezona već izgubljena što se tiče titule i Kupa. Mogao je vidjeti tko mu može poslužiti za narednu sezonu, a tko nije za Želju. I još dosta stvari je mogao uraditi bez neke nervoze oko para, i ostalog što ide uz klub, a tiče se para. Ovako je samo stvorio nervozu, pritisak i podjele među nama. Ali možda On i ne zna drugačije.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 12:40 pm

barbarez je napisao/la:
ned mar 10, 2019 12:26 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned mar 10, 2019 11:58 am
Primjer ti nije na mjestu. Ti to moras kupiti, isto ko sto kupujes i sebi pa poderes. Sta kao ne bi trebo kupiti jer poderes. I klub mora imati 18 igraca, imali smo ih i prije, imali ih i s juniorima, a doveo je neke igrace koji pojma nemaju, koji nisu ni u 18. Pri tome prica neku suplju da je grehota dovoditi nekog ako bas nije kvalitet pa dovede Dadu, a u 3 meca Dzene nidje a Dado mu uzima mjesto.

Ako ih otpusti onda oni nisu "jeftina" rjesenja. Ako ih ne ubaci onda su trosak, a imao si juniore za nesto takvo.
Dje je bolan logika dovodjenja igraca koji nece minutu uci, koji nisu sposobni da udju u ovoj tekmi pa lik uradi jednu izmjenu. Cuj nema povjerenje u njih. A sto ih je doveo? Mogli su ovako i Sehici i Dzeno i Dacic.
Gdje je logika dovoditi ublehe i pricati da su tu da pomognu pa kazes ne vjeruje im.
Sto je najgore, prica se o tome da su jeftini a ako se budu otpustali onda nisu jeftini. Da ne mjerimo njihovu isplativost na terenu jer da je petaka plata puno je za nekog ko nije u 18 i nekog ko nikako ne ulazi iako ima jos 2 izmjene.

Za crtani govori ovim sto su tako najavljivali dolazak babuka. Nisam ja ni pricao o mega napredku vec o nekom minimalnom a nema ga.
Ne trebaju meni moj barbarez predavanja o tome, ja to vrlo dobro znam, ali minimalni napredak je morao se vidjeti i u pojacanjima i u igri. Njeg nema. A ovo predavanje usmjeri na ostale koji su prijasnji period predstavljali kao najmracniji u historiji Zelje a da ce sada doci Bog i promjeniti sve pa ce zavladati raj na zemlji, sve ce ici lijepo, jer hej toboze Babuka se vratio.

Ti vjeruj u to, ja necu jer znam Amara i znam da bi doveo odmah dobre igrace. Ovakva patnja ne ide u prilog njegovom renomeu, a bajke da on od losijih pravi zvijezde padaju. Nije ni on toliki madjionicar, a mozda je malo i bajat postao tokom ovih godina.
Pa po tvom ispade da je Amar sad ustvari nista drugo do prosjecan trener ,kao i ovi prije njega.
Da igras sa juniorima,znas gdje bi zavrsio. Kazes ja kupim jer moram,on ne mora. Kako ne mora,imas par najtalentovanijih juniora,koji evo igraju ,pa im jebu majku svaku drugu utakmicu. Oni kao takvi jos uvijek se ne namecu ,odigraju 1 od 5 da valja. A hoces da izboris Europu. Kako mislis da bi ostali to iznjeli. Trosak moras imati kako god okrenes. Veci ili manji. U nasem slucaju bolje manji,jer ne mozes puno naprijed. A oni sto su ti donosili veci trosak,izgledali su jednako losi kao i ovi sto manje trose. Samim tim napravio si dobar posao.
Polako bolan leoone letite pred rudu.
Eto kazes da poznajes Amara. Pa sto mu ne vjerujes. Slazem se sa tobom da nije svemoguc i da samo budala moze misliti da on pravi cuda samo sto stoji tu. Smijesno je da su vise podrske dobijale one ublehe od njega.
Samo ti kazem prebrzo ga se napada. Ne mogu sad na svaku stvar detaljisati koju napises,jer ne pratim bas detaljno sve,imam dosta obaveza,ali pokusavam ti sustinu objasniti. Nemam ja sta tebi drzati predavanje. Inace vi mladji ste pametniji od bilo koga. I jezik vam je brzi od pameti.
Isto kao sto si me nedavno trebao napraviti od lopte i bio si tako siguran u to. Ja ti nista nisam odgovorio na to. Neki ljudi su ti sami rekli sta su ti rekli.
Mozda si ti i u pravu a mi nismo. Ali vjeruj mi da u zivotu mozes od predavanja nekad i naucit nesto. A ne da sve shvatas ko atak na sebe
Vi kao mnozina vidio sam par forumasa ( Brko, Kvalitet mozda jos neki da se slaze s tobom ) a nisam ja jedini koji ovo govori pa da bude da sam samo ja upravu. Ovakvo misljenje ima vise ljudi.

Moglo je i bez toga troska ako vec rezemo troskove. Ja ne znam ko ce jebavat majku juniorima jer da su uzeli njihove uloge ne bi ni igrali. Klepac ne igra, Bajica nidje, Dado usao dvije tekme nesto malo. Znaci nepotrebni su i ovi. Znaci trosak su. Znaci mogao sam i ja i ti ovo isto raditi sto rade Klepac i Bajic. Za Dadu treba malo da trcim pa cu i to moci.
O cemu pricamo. Cemu sva opravdanja.

Meni jezik brzi od pameti? A jesi li ti prvi meni rekao da ja nemam pojma o fudbalu, da sam ikad igrao fudbal znao bi to i to? I kome je tu brzi jezik od pameti.
Ja sam ti na to odgovorio onako kako sam odgovorio. I sad ispade ja brzi a ti prvi mene bez ikakvog znanja tako nazvao a nisi upravu. Sigurno tvoj komentar nema smisla, nema ni moj ako je vjerovati drugim, a ako si i bolji nisi toliko da kazes ono. I ko je prvi poletio i rekao?

Predavanja koja su na mjestu primam i ucim. Ovo nije na mjestu, pricas mi nesto sto i ja znam i sto govorim. To pricaj drugima koji su najavljivali dolazak svevisnjeg.

Ja Amaru vjerujem i misljenje je da ako s njim ne mozemo uzeti titulu onda smo najebali. Ali necu da sutim na njegove greske a ima ih. Necu da sutim na nesposobnu upravu koju je ON stavio, niko drugi. Sam je kriv ako mu ne budu obezbijedili novac za igrace. Kazes rezu se troskovi a oni ni za ovo srezano ne mogu da ispalete platu.
Niko nije rekao da je Amar ubleha i da nema podrsku.
To sto se kritikuje los potez nema veze s podrskom. Podrska se tako ne daje, tapkanjem po ramenu i kad je lose. Bas kako kazes, treba poslusati predavanja i nauciti iz njega, a opravdanje svega to nije nikako dobro.
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 12:57 pm

Samo ću reći barbarez jedan od normalnijih forumaša i milina citat njegove postove,realnost se odavno izgubila. Forumi su zlo danasnjice
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 1:10 pm

Kad smo se to mi naigrali u Tz i sa boljom ekipom?
Ne znam sta ste pojedini ocekivali zaista, pa i protivnik se nesto pita majka mu stara, teren los protivnik ratoboran isli su u kost mesarski kad god su mogli i definitivno nije se moglo bolje ni odigrati.
Ono sto mene raduje jeste sto smo se napokon potukli i mogu reci odigrali sa mudima. Mi bez Ramovica smo skroz druga ekipa, bodom skroz zadovoljan a poznavajuci i Amara i on je.
Druga je stvar sto su pojedini mislili da cemo njegovim dolaskom sve mljeti pred sobom.
Saban i Hajdar be nogu zajedbo igrati, nadam se da ce sljedecu probati sa Mujezinovicem u paru sa jednim od njih dvojice.
Manijaci kapa dole.
E moj hase skode ti se gase...
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 1:26 pm

Mislim da su nasi zadovoljni rezultatom i da se islo na to da se obezbijedi 1 bod, a ako se ukaze prilika, onda 3. Nije se to desilo, i 1 bod na strani protiv Slobode je sasvim ok. Sto se tice igre, nije je ni bilo, nismo nista stvorili. Nesto slicna utakmica ko protiv Borca sa Adzemom kad smo postigli taj jedan gol, a juce nam se jednostavno nije ukazala ta prilika. Mislim da se namjerno igralo na duge lopte bez rizika jer jedna tehnicka greska na sredini terena na onakvom terenu, moze te konstati gol. Desilo se to jednom kad je Hajdarevic pokusao da dribla pa zamalo nije bila opasna kontra Slobode. U tom slucaju bi te Sloboda presla, i to dodatno komplicira situaciju za borbu za 3 mjesto koje omogucava te evropske utakmice. Ako primis jedan gol na onako terenu dosta se tesko vratiti. Mi moramo shvatiti sta je glavni cilj u ovom momentu. Svi smo mi ocekivala bolje, ali ocigledno je to jedan proces. Imali smo toliko poraza protiv slabijih ekipa, i sad si ipak imao dva teska gostovanja, gdje smo protiv Radnika zasluzili vise da je sudjenje bilo korektno, i evo uzeli i bod protiv Slobode. Tesko je komentarisati nove igrace kad neki jos nisu ni zaigrali. Sipovic mi izgleda dosta dobro, Mujezinovic juce nije napravio razliku na onoj poziciji sto bi inace Ramovic uradio. Mislim da se generalno ima neka strategija kad i kome dati odredjenu minutazu. Moram reci da su mi najdosadniji oni koji nemaju neki argument i samo napisu gdje je Osmanovic. Momak nije igrao 80% u pripremama zbog povrede, i ono malo sto je igrao je dosta neodgovorno izgledao nazad. Treba njemu vremena, i sigurno ce dobiti priliku. Sadikovic je izgledao sasvim solidno ono malo sto je odigrao protiv Mladost.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 1:32 pm

slusam sad ovo urlanje dok Amar daje izjavu za 1921, gledam juce i onaj transparent i ne mogu da vjerujem kolike je Amar komplekse nabio sirom BiH, yebace vas Željo sve opet
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 1:44 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned mar 10, 2019 12:40 pm
barbarez je napisao/la:
ned mar 10, 2019 12:26 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned mar 10, 2019 11:58 am
Primjer ti nije na mjestu. Ti to moras kupiti, isto ko sto kupujes i sebi pa poderes. Sta kao ne bi trebo kupiti jer poderes. I klub mora imati 18 igraca, imali smo ih i prije, imali ih i s juniorima, a doveo je neke igrace koji pojma nemaju, koji nisu ni u 18. Pri tome prica neku suplju da je grehota dovoditi nekog ako bas nije kvalitet pa dovede Dadu, a u 3 meca Dzene nidje a Dado mu uzima mjesto.

Ako ih otpusti onda oni nisu "jeftina" rjesenja. Ako ih ne ubaci onda su trosak, a imao si juniore za nesto takvo.
Dje je bolan logika dovodjenja igraca koji nece minutu uci, koji nisu sposobni da udju u ovoj tekmi pa lik uradi jednu izmjenu. Cuj nema povjerenje u njih. A sto ih je doveo? Mogli su ovako i Sehici i Dzeno i Dacic.
Gdje je logika dovoditi ublehe i pricati da su tu da pomognu pa kazes ne vjeruje im.
Sto je najgore, prica se o tome da su jeftini a ako se budu otpustali onda nisu jeftini. Da ne mjerimo njihovu isplativost na terenu jer da je petaka plata puno je za nekog ko nije u 18 i nekog ko nikako ne ulazi iako ima jos 2 izmjene.

Za crtani govori ovim sto su tako najavljivali dolazak babuka. Nisam ja ni pricao o mega napredku vec o nekom minimalnom a nema ga.
Ne trebaju meni moj barbarez predavanja o tome, ja to vrlo dobro znam, ali minimalni napredak je morao se vidjeti i u pojacanjima i u igri. Njeg nema. A ovo predavanje usmjeri na ostale koji su prijasnji period predstavljali kao najmracniji u historiji Zelje a da ce sada doci Bog i promjeniti sve pa ce zavladati raj na zemlji, sve ce ici lijepo, jer hej toboze Babuka se vratio.

Ti vjeruj u to, ja necu jer znam Amara i znam da bi doveo odmah dobre igrace. Ovakva patnja ne ide u prilog njegovom renomeu, a bajke da on od losijih pravi zvijezde padaju. Nije ni on toliki madjionicar, a mozda je malo i bajat postao tokom ovih godina.
Pa po tvom ispade da je Amar sad ustvari nista drugo do prosjecan trener ,kao i ovi prije njega.
Da igras sa juniorima,znas gdje bi zavrsio. Kazes ja kupim jer moram,on ne mora. Kako ne mora,imas par najtalentovanijih juniora,koji evo igraju ,pa im jebu majku svaku drugu utakmicu. Oni kao takvi jos uvijek se ne namecu ,odigraju 1 od 5 da valja. A hoces da izboris Europu. Kako mislis da bi ostali to iznjeli. Trosak moras imati kako god okrenes. Veci ili manji. U nasem slucaju bolje manji,jer ne mozes puno naprijed. A oni sto su ti donosili veci trosak,izgledali su jednako losi kao i ovi sto manje trose. Samim tim napravio si dobar posao.
Polako bolan leoone letite pred rudu.
Eto kazes da poznajes Amara. Pa sto mu ne vjerujes. Slazem se sa tobom da nije svemoguc i da samo budala moze misliti da on pravi cuda samo sto stoji tu. Smijesno je da su vise podrske dobijale one ublehe od njega.
Samo ti kazem prebrzo ga se napada. Ne mogu sad na svaku stvar detaljisati koju napises,jer ne pratim bas detaljno sve,imam dosta obaveza,ali pokusavam ti sustinu objasniti. Nemam ja sta tebi drzati predavanje. Inace vi mladji ste pametniji od bilo koga. I jezik vam je brzi od pameti.
Isto kao sto si me nedavno trebao napraviti od lopte i bio si tako siguran u to. Ja ti nista nisam odgovorio na to. Neki ljudi su ti sami rekli sta su ti rekli.
Mozda si ti i u pravu a mi nismo. Ali vjeruj mi da u zivotu mozes od predavanja nekad i naucit nesto. A ne da sve shvatas ko atak na sebe
Vi kao mnozina vidio sam par forumasa ( Brko, Kvalitet mozda jos neki da se slaze s tobom ) a nisam ja jedini koji ovo govori pa da bude da sam samo ja upravu. Ovakvo misljenje ima vise ljudi.

Moglo je i bez toga troska ako vec rezemo troskove. Ja ne znam ko ce jebavat majku juniorima jer da su uzeli njihove uloge ne bi ni igrali. Klepac ne igra, Bajica nidje, Dado usao dvije tekme nesto malo. Znaci nepotrebni su i ovi. Znaci trosak su. Znaci mogao sam i ja i ti ovo isto raditi sto rade Klepac i Bajic. Za Dadu treba malo da trcim pa cu i to moci.
O cemu pricamo. Cemu sva opravdanja.

Meni jezik brzi od pameti? A jesi li ti prvi meni rekao da ja nemam pojma o fudbalu, da sam ikad igrao fudbal znao bi to i to? I kome je tu brzi jezik od pameti.
Ja sam ti na to odgovorio onako kako sam odgovorio. I sad ispade ja brzi a ti prvi mene bez ikakvog znanja tako nazvao a nisi upravu. Sigurno tvoj komentar nema smisla, nema ni moj ako je vjerovati drugim, a ako si i bolji nisi toliko da kazes ono. I ko je prvi poletio i rekao?

Predavanja koja su na mjestu primam i ucim. Ovo nije na mjestu, pricas mi nesto sto i ja znam i sto govorim. To pricaj drugima koji su najavljivali dolazak svevisnjeg.

Ja Amaru vjerujem i misljenje je da ako s njim ne mozemo uzeti titulu onda smo najebali. Ali necu da sutim na njegove greske a ima ih. Necu da sutim na nesposobnu upravu koju je ON stavio, niko drugi. Sam je kriv ako mu ne budu obezbijedili novac za igrace. Kazes rezu se troskovi a oni ni za ovo srezano ne mogu da ispalete platu.
Niko nije rekao da je Amar ubleha i da nema podrsku.
To sto se kritikuje los potez nema veze s podrskom. Podrska se tako ne daje, tapkanjem po ramenu i kad je lose. Bas kako kazes, treba poslusati predavanja i nauciti iz njega, a opravdanje svega to nije nikako dobro.
Ja ti nisam rekao da nemas pojma o fudbalu. Nego sam ti rekao da si ikad ili ako si ikad u zivotu igrao ozbiljan fudbal ne bi tako govorio. Dalje mi kazes ako moj komentar nema smisla ,nema ni tvoj ako cemo vjerovati drugima.
Leone pricas sujetno .Pokusavam ti na svaki moguci nacin dokazati da ti se gubi malo realan pogled na neke stvari. Na stranu sad Zeljo i ta prica. Prelazimo na privatnu raspravu sto mi nije cilj. Ali i tako nije problem da ti objasnim da grijesis u nekim stvarima.
Ponovicu ti. Ja ti rekao ako si izgrao ozbiljan fudbal znao bi sta ti pricam.
Ti meni kazes da ja nemam pojma ko si ti i da mi ne zamjeras to jer da znam ko si ne bi tako pricao,a da inace trebam doci da me ti napravis od lopte.Jer si ti neko ko jede loptu i pravi druge kako ono rece komplet od lopte.
Ja ti nista nisam rekao na to. Drugi forumasi su ti rekli sta su ti vec rekli za to pravljenje od lopte.
Tvoj rezon je da tvoja rijec vrijedi jer si je ti izgovorio i tu nema dileme. A sa moje strane su drugi rekli za mene a ti na to kazes ako je vjerovati njima.
Tebi je brate 24 godine ,meni je 37. Po svim fudbalski rezonima ti bi mene trbao pojesti sada. Ako ce ti biti lakse.Nije bitno kako sam ja igrao ili igram. Necu govoriti o hipotetskim stvarima ti 24 ja 24, i ko je bolji jer nema smisla ,niti sam ti se ja obratio sa tom tvrdnjom. Ali ako ti neko na nevidjeno kaze da ne pricas bezveze. Nije ti sigurno rekao bez razloga. Ako ti imas potrebu sam sebe hvaliti onda ok.
Zbog toga i slicni stvari ti kazem jezik ti brzi od pameti. Jednostavno me nisi slusao nego si poletio da mi spustis.
Ja ti najiskrenije kazem da volim citati sta pises. I za nekog mladog dosta dobrih stvari pises. Ja sam bio na tvojoj strani puno puta kada si se ljutio i nisi pisao po forumu.
Ja sam ti tada rekao da nije uredu da se Amaru rugas,a rugao si se Leone. Amaw i slicne stvari koje si pisao.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u ned mar 10, 2019 2:22 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 1:56 pm

Raja derbi na Grbavici, podrzite omladince
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 1:57 pm

 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 2:05 pm

Amar daje izjavu ko da nije on trener nego neko deseti, previse on pametuje kad treba nekog drugog komentarisati samo kad se sjetim njegovog lupetanja za vrijeme svjetskog prvenstva kad je rekao ko da gledam vratnik-vrbanjusa da igraju a on vodio dvije ekipe u zivotu i ima tu kompetenciju da kaze da Argentina igra ko vratnik, znaci fino ako nastavi sa ovim rezultatima i ovakvom igrom nek se pakuje dosta je nama pravljenja ekipa i cekanja...da Bog da on sad zaredo sve pobjede eto ja mu zelim da sad sve redom dobije sa 3 razlike da ne bi ovi navijaci fk Amar sta pogresno shvatili.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 2:15 pm

1:0 Zubanović :baklja: :baklja:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 2:16 pm

Glavom 1.0
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 2:19 pm

Bravo Zubane!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 2:22 pm

:baklja: :baklja: :baklja: :baklja:
...kad padne,da plane...
...i trpajte levate...
...i dalje,i dalje...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 2:35 pm

barbarez je napisao/la:
ned mar 10, 2019 1:44 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned mar 10, 2019 12:40 pm
barbarez je napisao/la:
ned mar 10, 2019 12:26 pm

Pa po tvom ispade da je Amar sad ustvari nista drugo do prosjecan trener ,kao i ovi prije njega.
Da igras sa juniorima,znas gdje bi zavrsio. Kazes ja kupim jer moram,on ne mora. Kako ne mora,imas par najtalentovanijih juniora,koji evo igraju ,pa im jebu majku svaku drugu utakmicu. Oni kao takvi jos uvijek se ne namecu ,odigraju 1 od 5 da valja. A hoces da izboris Europu. Kako mislis da bi ostali to iznjeli. Trosak moras imati kako god okrenes. Veci ili manji. U nasem slucaju bolje manji,jer ne mozes puno naprijed. A oni sto su ti donosili veci trosak,izgledali su jednako losi kao i ovi sto manje trose. Samim tim napravio si dobar posao.
Polako bolan leoone letite pred rudu.
Eto kazes da poznajes Amara. Pa sto mu ne vjerujes. Slazem se sa tobom da nije svemoguc i da samo budala moze misliti da on pravi cuda samo sto stoji tu. Smijesno je da su vise podrske dobijale one ublehe od njega.
Samo ti kazem prebrzo ga se napada. Ne mogu sad na svaku stvar detaljisati koju napises,jer ne pratim bas detaljno sve,imam dosta obaveza,ali pokusavam ti sustinu objasniti. Nemam ja sta tebi drzati predavanje. Inace vi mladji ste pametniji od bilo koga. I jezik vam je brzi od pameti.
Isto kao sto si me nedavno trebao napraviti od lopte i bio si tako siguran u to. Ja ti nista nisam odgovorio na to. Neki ljudi su ti sami rekli sta su ti rekli.
Mozda si ti i u pravu a mi nismo. Ali vjeruj mi da u zivotu mozes od predavanja nekad i naucit nesto. A ne da sve shvatas ko atak na sebe
Vi kao mnozina vidio sam par forumasa ( Brko, Kvalitet mozda jos neki da se slaze s tobom ) a nisam ja jedini koji ovo govori pa da bude da sam samo ja upravu. Ovakvo misljenje ima vise ljudi.

Moglo je i bez toga troska ako vec rezemo troskove. Ja ne znam ko ce jebavat majku juniorima jer da su uzeli njihove uloge ne bi ni igrali. Klepac ne igra, Bajica nidje, Dado usao dvije tekme nesto malo. Znaci nepotrebni su i ovi. Znaci trosak su. Znaci mogao sam i ja i ti ovo isto raditi sto rade Klepac i Bajic. Za Dadu treba malo da trcim pa cu i to moci.
O cemu pricamo. Cemu sva opravdanja.

Meni jezik brzi od pameti? A jesi li ti prvi meni rekao da ja nemam pojma o fudbalu, da sam ikad igrao fudbal znao bi to i to? I kome je tu brzi jezik od pameti.
Ja sam ti na to odgovorio onako kako sam odgovorio. I sad ispade ja brzi a ti prvi mene bez ikakvog znanja tako nazvao a nisi upravu. Sigurno tvoj komentar nema smisla, nema ni moj ako je vjerovati drugim, a ako si i bolji nisi toliko da kazes ono. I ko je prvi poletio i rekao?

Predavanja koja su na mjestu primam i ucim. Ovo nije na mjestu, pricas mi nesto sto i ja znam i sto govorim. To pricaj drugima koji su najavljivali dolazak svevisnjeg.

Ja Amaru vjerujem i misljenje je da ako s njim ne mozemo uzeti titulu onda smo najebali. Ali necu da sutim na njegove greske a ima ih. Necu da sutim na nesposobnu upravu koju je ON stavio, niko drugi. Sam je kriv ako mu ne budu obezbijedili novac za igrace. Kazes rezu se troskovi a oni ni za ovo srezano ne mogu da ispalete platu.
Niko nije rekao da je Amar ubleha i da nema podrsku.
To sto se kritikuje los potez nema veze s podrskom. Podrska se tako ne daje, tapkanjem po ramenu i kad je lose. Bas kako kazes, treba poslusati predavanja i nauciti iz njega, a opravdanje svega to nije nikako dobro.
Ja ti nisam rekao da nemas pojma o fudbalu. Nego sam ti rekao da si ikad ili ako si ikad u zivotu igrao ozbiljan fudbal ne bi tako govorio. Dalje mi kazes ako moj komentar nema smisla ,nema ni tvoj ako cemo vjerovati drugima.
Leone pricas sujetno .Pokusavam ti na svaki moguci nacin dokazati da ti se gubi malo realan pogled na neke stvari. Na stranu sad Zeljo i ta prica. Prelazimo na privatnu raspravu sto mi nije cilj. Ali i tako nije problem da ti objasnim da grijesis u nekim stvarima.
Ponovicu ti. Ja ti rekao ako si izgrao ozbiljan fudbal znao bi sta ti pricam.
Ti meni kazes da ja nemam pojma ko si ti i da mi ne zamjeras,a inace trrbam doci da me napravis od lopte.
Ja ti nista nisam rekao na to. Drugi forumasi su ti rekli sta su ti vec rekli za to pravljenje od lopte.
Tvoj rezon je da tvoja rijec vrijedi jer si je ti izgovorio i tu nema dileme. A sa moje strane su drugi rekli za mene a ti na to kazes ako je vjerovati njima.
Tebi je brate 24 godine ,meni je 37. Po svim fudbalski rezonima ti bi mene trbao pojesti sada. Ako ce ti biti lakse.Nije bitno kako sam ja igrao ili igram. Necu govoriti o hipotetskim stvarima ti 24 ja 24, i ko je bolji jer nema smisla ,niti sam ti se ja obratio sa tom tvrdnjom. Ali ako ti neko na nevidjeno kaze da ne pricas bezveze. Nije ti sigurno rekao bez razloga. Ako ti imas potrebu sam sebe hvaliti onda ok.
Zbog toga i slicni stvari ti kazem jezik ti brzi od pameti. Jednostavno me nisi slusao nego si poletio da mi spustis.
Ja ti najiskrenije kazem da volim citati sta pises. I za nekog mladog dosta dobrih stvari pises. Ja sam bio na tvojoj strani puno puta kada si se ljutio i nisi pisao po forumu.
Ja sam ti tada rekao da nije uredu da se Amaru rugas,a rugao si se Leone. Amaw i slicne stvari koje si pisao.
Mozda zato sto nisam igrao fudbal s pojedinim forumasima s kojim si ti igrao. Nisam prijatelj s njima kao ti. Mozda zato.
Ali kazem, moja reakcija je bila na tvoj post, Ja cu priznati da sam u neznanju napisao to i na kraju po rijecima drugim nije istina. Ali je pogresno to sto si i ti rekao za mene. Ako meni ne vjerujes pitaj moje drugove, nisu ovdje na forumu kao tvoji pa da po tome gledamo.

Nemam potrebu hvaliti, nego braniti od tvojih rijeci " da imalo znam fudbal i da sam ikad igrao ne bi pisao to sto pisem" . Opet kazem, nisu tu moji poznanici kao tvoji pa da pricaju o mom kvalitetu. Ali ocito si pogrijesio, ja ne lazem da bi sebe hvalio a valjda se nekad uvjeris.

Govorio sam Amaw jer se on rugao. Na skupstini on nesto glumi, fotbal klab. Onda ovo Brr Brr zima. Kao treba se potruditi i izgubiti a on izgubi.
Dosta mi je bolan tog bahacenja i spustanja nekom. Hranjenje Ega.
Jos Sir Amar.

Ne mogu to organski. Ne mogu puhanja i licnog dizanja a Zeljo ispasta radi te sujete, radi tog Ega.

Nece sigurno moja sujeta donijeti lose Zelji koliko njihova sujeta. Glume nesto, a mi u corsokaku.

Isto tako mi se mjesecima pricala bajka o babuki. Ne mogu ni tog.

Ja nista izmislio nisam. Ja nista svjesno ne svaljujem i ne lazem za Amara. Lose igramo, sportski segment koji je trebalo dici sad za sad nije dignut. Nije ni malo.
E za to ga kritikujem.
Ali isto tako se nadam i ocekujem da ce biti bolje.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 3:06 pm

Šehić i Dacić od prve za TOŠK.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 3:11 pm

Po tekstualnom ih ubismo nogama ko prošli put, valjda neće isti ishod sada biti.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 3:21 pm

Manje vise. Lopta kod njih sanse nase. Fuli nas nemoguce. I onda nas golman spasi iz slobodnjaka.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 3:23 pm

Gol Zubanovića, sa FBa iz komentara video

phpBB [video]
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 3:24 pm

danas sjedim sa Adzemom (Sloboda), reko sto ga ne zabi saam sebi brate, kaze da je teren bio bolji otvorila bi se utakmica ovako cuvali se i mi i oni..

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 61 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija