Moderator/ica: storm_raider

 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 10:16 pm

avlami97 je napisao/la:
sub mar 09, 2019 9:01 pm
Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 8:46 pm
U sezonu smo usli sa jednim lijevim bekom. Bajic je doveden da bude zamjena za Pavica jer nismo imali zamjenu za lijevog beka. Kad se povrijedi Pavic ili bude suspendovan da ga moze zamijeniti lijevi bek a ne stoper kako je to bilo u blizoj proslosti. Stana je zamjena za Sinisu. Sto bi to ubacio u ovoj utakmici Stanu umjesto Sinise ili Bajica umjesto Pavica i pravio izmjene samo eto da bi neko rekao da je trebao da napravi izmjene?

Ne opravdavam dovodjenje Klepaca jer nam fakat takvi igraci nisu potrebni a pogotovo ne da ga dovodimo na posudbu. Rijetkost je da se na zimu moze dovesti neki dobar igrac jer skoro svi imaju ugovore makar do ljeta.

Jedino sto je imalo rezona u utakmici sa Slobodom je da ubaci Ermina Zeca u zadnjih 10-15 minuta ali pitanje je kako bi se Zec nosio sa onim jablanima u odbrani Slobode, ne bi mogao nijedan zracni duel uzeti..

Na utakmici reprezentacije treba paliti baklje jer je to jedini nacin za obracun sa ljudima u savezu kojima je bitna samo reprezentacija. Sudijama poput ovog Petrovica zabraniti da sude. Danas 2 crvena kartona za Slobodu. Njihov golman hvata za glavu naseg igraca i onda ga udara svojom glavom i dobije samo zuti karton za takav seljakluk. U drugom poluvremenu stoper Slobode raznosi Pavica a vec je imao zuti karton, to bi bio drugi zuti i crveni ali se sudija napravio slijep..
Stalno sam pisao kada su nas sudije krale, a onda su mnogi govorili, hebo suđenje, budi dobar, pa im uvali gol više. Kada je Amar došao, krenula je priča...eh, da sada vidimo smiju li nas sudije karati. Odgovor je potvrdan. Amar 3 tekme na klupi, sudije nas dva puta zaklale. Nema više one priče, eh kada dođe Amar... :D

Amar je otjerao bolje, a doveo lošije igrače. Napravio autobusku stanicu (kao i prethodnici) u Klubu. Zašto? Obećao je da će mladima dati šansu. Ja to ne vidim. Nema Osmanovića, Osmankovića, Rodina...Dacića, Žeru i Šehiće poslao na posudbu, a ostvaio malog Zubanovića i Zilića. Ne daje im šansu. Zašto nas folira, da ne kažem laže?

Hoću da budem čoban, a ne ovca. Moj rezon.
PO meni je to u par deka ovi što su došli i otišli. Sipović je bolji od Bakrača(meni je danas bio jedan od boljih i nije mi jasno kako ljudi ovdje spominju da je bio loš). Jedini onako hendikep su Blagoje i Ćurjurić ali njih nije on otjerao nego ljudi htjeli da idu. Pa i sam Ivan je to izjavio. Tu imamo Ramu i nikako nije mogao igrati prije Rame. Danas bi nam Ćurke valjao i možda još jednu tekmu ali šta ćeš. Sve kad sabereš došli otišli meni je kvalitetom u par deka. Sa druge strane dajem malu prednost došljama jer su popunili rupe. Ekipa nije bila izbalansirana. Sad imaš izmjene na svim pozicijama. Prije nismo imali desnog beka tj imali smo Šehu ali ti igrali Kemo i Rodin tu. Lijevi bek bio Eldar i zasrao šta je mogao. Nama treba iskustvo sada da osiguramo Evropu. Jedan kiks mladića tih na bekovima bi doveo sve u pitanje. PO meni je dobro što su posuđeni jer će odigrati 15 seljačkih tekmi. Ovdje bi odigrali dvije tri max isto seljačke kad kartone dobiju Siniša ili Pavić. Osmanović je tu i igrat će kad ne bude nekog od dvojca Šaban Hajdar. Sadiković je na klupi jer može mijenjati više pozicija. Isto i Stana jer može igrati oba beka. Kad bude kartoniran Pavić prije će igrati Bajić ali na klupi možeš imati samo 6 igrača i morsš imsti one koji pokrivaju više pozicija. Isto je i sa Dacom, Žerom i Ćemanom (ja sam cijelu prošlu polusezone trubio da treba biti na posudbi). Daca je možda imao nsjviše šanse u prvom dijelu sezone ali i to je malo jer mu treba da stalno igra. Gledao sam TOšk i igraju lijepo. I u Igamnu je Nedim trener. ODličsn trener za naše uslove. I igraju. Zuban i Zilić su ostali zbog juniora. PO meni sve logično jer djeca igraju redovno ne sjede na klupi, a na klupi sjede iskusni igrači za koje me zaboli. Jedino što se ne slažem su KLepač, Bogi i Stana. Bogi ok kao četvrti stoper. Stana ok zbog gore navedenog ali i mene nervira njegovo ponašanje od prije. Mislim da se mogao naći neko drugi istih karakteristika a on kao igrač sa tim karakteristikama nam treba. Imene nervira što nismo doveli neko veliko pojačanje al eto ovo jemoje mišljenje.
EDIT: i da nije doveo nepoznate igrače nego one koji su već bili tu ugalvnom i dobro se poznaju sa ostlaima. Znači nije nova ekipa pogotovo jer ne igraju u prvih 11.
Zadnja izmjena: ponosannavas, dana/u sub mar 09, 2019 10:22 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 10:19 pm

U ligi zadnih deset godina postoje dva kluba, a sto su Zeljeznicar i ostali. Nemoc klubova iz manjih sredina da nas poraze i nas okrive za vlasitite neuspjehe ( Sloboda i Velez) ih je natjerala da se ujedine sa Sarajevom.
Gdje god dodjemo svi jedva cekaju da izgubimo. Proslo kolo buka se stvara oko crvenog kartona Velbeka koji je cist kao suza.
Na te "*****" dodas Zrinski, Radnik, Krupu.
Namjerno sam preskocio Borac, Celik, Siroki nekako su oni bar po meni uvijek posteno igrali sa nasim konkurentima.
Kako nas nece mrziti?
Kad se svi njihovi simpatizeri saberu, nije ih bilo koliko je nas proslo kolo na Grbavici. A proslim sezonama da i ne govorim. Manijaci posjete vani ekstra, ismijavaju okrenut trans.. A kao ne vide brojku.
Zalosno je sto smo dobili i dva mova neprijatelja ljude koji bozanstvom smatraju Senada ili Amara.
Za mene obojca legende ovog kluba. Previse dobrih stvari su uradili.
Vi ste neprijatelji. Svi vi koji nazivate Amara ili Senada kamatarima, ublehasima, da neprijatelji ste. Koliko god vam to glupo zvucalo, ali ne doprinosite Zelji.
Pored svih neprijatelja, jos ste nam vi falili. Muka nam sto su pitari prvi, sto je pisljivi Zrinski dvaes sezona ispred nas i vi nam dosli prisjedat na muku.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
jug21
Postovi: 32
Pridružen/a: sri jan 23, 2019 7:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 10:24 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
sub mar 09, 2019 10:13 pm
Na Grbavici patnja oni "dominantniji", na Tušnju ista patnja mi "dominantniji"
Tačno tako,a mi duplo jeftiniji,a što je najsmijesnije,tek treća utakmica gdje nam je protivnik ukupno napravio šansu i pol za 3 utakmice,forumasi žele napredak za mjesec i pol,kakva smijurija od likova.
Kakvi ćemo tek biti za nekih 5-6 mjeseci,ne mogu ni zamisliti.
Živio nam Osim dragi.......
Najljepša drogo ovoga svijeta
Tvoj sam ovisnik
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 10:27 pm

jok eto ako uzmes kamatu onda nisi kamatar . to sto necemo da nazivamo pravim imenom stvari i jeste najveci problem . neka suti ne govori da je kamatar , suti samo nek nepuca.
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 10:29 pm

Jel ima neko s foruma da je isao svojim prevozom ? Jel sve okej ?
 
Bosanski lonac
Postovi: 521
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 10:29 pm

Volio bih da griješim, ali mi u svemu postajemo amaterski klub. Imali smo viziju i konačno krenuli naprijed. Ovo što nam se dešava u posljednje vrijeme meni ne ulijeva nimalo nade.
E, moj Željo!
Oni žive od tebe, mi živimo za tebe!
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 10:29 pm

Guvo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 10:27 pm
jok eto ako uzmes kamatu onda nisi kamatar . to sto necemo da nazivamo pravim imenom stvari i jeste najveci problem . neka suti ne govori da je kamatar , suti samo nek nepuca.
Da li je Misimovic neznalica?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 10:30 pm

Inace, na Tusnju smo se naigrali uvijek kada bi dosli.. Koliko ljudi idu iz krajnosti u krajnost ovdje samo ne bi li svoje misljenje dokazali ispravnim.

SAVEZE STIDI SE, SLUGA SI POLITIKE!
1987
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 10:34 pm

shzna je napisao/la:
sub mar 09, 2019 10:30 pm
Inace, na Tusnju smo se naigrali uvijek kada bi dosli.. Koliko ljudi idu iz krajnosti u krajnost ovdje samo ne bi li svoje misljenje dokazali ispravnim.

SAVEZE STIDI SE, SLUGA SI POLITIKE!
Slazem se. Inace je do decembra bilo sve idealno, pa sad lose pa se upalili.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 10:36 pm

Odron za onu parolu, dno dna. Naravno, proci ce bez kazne od strane saveza.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 10:37 pm

PlaviIzSarajeva je napisao/la:
sub mar 09, 2019 10:34 pm
shzna je napisao/la:
sub mar 09, 2019 10:30 pm
Inace, na Tusnju smo se naigrali uvijek kada bi dosli.. Koliko ljudi idu iz krajnosti u krajnost ovdje samo ne bi li svoje misljenje dokazali ispravnim.

SAVEZE STIDI SE, SLUGA SI POLITIKE!
Slazem se. Inace je do decembra bilo sve idealno, pa sad lose pa se upalili.
Pa u kakvom sranju smo bili, da smo normalni slavili bi ovaj remi kao titulu. To je cak jedan bod vise nego sto nam ostavise misketovici u posljednjih 5 utakmica prije nego odose.
1987
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 10:37 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub mar 09, 2019 10:29 pm
Guvo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 10:27 pm
jok eto ako uzmes kamatu onda nisi kamatar . to sto necemo da nazivamo pravim imenom stvari i jeste najveci problem . neka suti ne govori da je kamatar , suti samo nek nepuca.
Da li je Misimovic neznalica?
u sportskom dijelu je misimovic velika neznalica i to mu zamjeram jako . kada je novac u pitanju i sve oko biznisa onda je veliki znalac . A nama treba neko takav ko moze novac uvijek napraviti
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 10:40 pm

Ma je*es kaznu, ono normalnom covjeku moral ne bi dozvolio da podigne
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 10:46 pm

shzna je napisao/la:
sub mar 09, 2019 10:37 pm
PlaviIzSarajeva je napisao/la:
sub mar 09, 2019 10:34 pm
shzna je napisao/la:
sub mar 09, 2019 10:30 pm
Inace, na Tusnju smo se naigrali uvijek kada bi dosli.. Koliko ljudi idu iz krajnosti u krajnost ovdje samo ne bi li svoje misljenje dokazali ispravnim.

SAVEZE STIDI SE, SLUGA SI POLITIKE!
Slazem se. Inace je do decembra bilo sve idealno, pa sad lose pa se upalili.
Pa u kakvom sranju smo bili, da smo normalni slavili bi ovaj remi kao titulu. To je cak jedan bod vise nego sto nam ostavise misketovici u posljednjih 5 utakmica prije nego odose.
A što to Misketovići? Jebote branite ovakvu igru koja je ista preslikana kao u prošloj polusezoni, nevjerovatno. Kao da ja nisam svjestan da Amar nije bolji od svih trenera koji su nas trenirali, ali govorio je da ćemo igrati bolje, da neće dovesti igrača tipa Dade koji će zauzeti mjesto Osmanoviću... Nismo se nadali da će napraviti 1 izmjenu za 90 minuta utakmice na Tušnju i to 5 minuta prije kraja. Šta je ovdje zlobno, misketovski, nenavijački...
A ljudi iz uprave se već sad moraju oglasiti i zbog suđenja i zbog ovih maloumnika iz Tuzle, do kad ćemo trpiti pišanje po Želji i njegovim legendama?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 10:46 pm

PlaviIzSarajeva je napisao/la:
sub mar 09, 2019 10:34 pm
shzna je napisao/la:
sub mar 09, 2019 10:30 pm
Inace, na Tusnju smo se naigrali uvijek kada bi dosli.. Koliko ljudi idu iz krajnosti u krajnost ovdje samo ne bi li svoje misljenje dokazali ispravnim.

SAVEZE STIDI SE, SLUGA SI POLITIKE!
Slazem se. Inace je do decembra bilo sve idealno, pa sad lose pa se upalili.
Raja je jebavala mater na stadionu odma poslije nerijesenog u kaknju, a kolo kasnije svi smo prizivali Amara... nemoj sviju ti
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 10:49 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
sub mar 09, 2019 10:40 pm
Ma je*es kaznu, ono normalnom covjeku moral ne bi dozvolio da podigne
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 10:53 pm

Bosanski lonac je napisao/la:
sub mar 09, 2019 10:29 pm
Volio bih da griješim, ali mi u svemu postajemo amaterski klub. Imali smo viziju i konačno krenuli naprijed. Ovo što nam se dešava u posljednje vrijeme meni ne ulijeva nimalo nade.
E, moj Željo!
Oni žive od tebe, mi živimo za tebe!
valjda neće opet doći do toga da jedan čovjek (Amar) misli na sve i obnaša sve funkcije u klubu (od trenera do čistačice) jer očigledno je da to jedna osoba ne može sama ma koliko bila sposobna
uz to još situacija nije ni približna kao tad...u ligi, državi...svemu
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 11:01 pm

Nisam zadovoljan igrackim kadrom,ostavljanjem Bogija,dovodjenje Stanica ,igrom...al da Amar nema nasu podrsku to ne mogu da shvatim..nista se nije preko noci promijenilo nije i ne mogu da vjerujem da nema podrsku ...podrska nam je sada najpotrebnija ...da se ujedinjimo i da pokazemo zasto smo najbolji
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2993
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 11:04 pm

Treba od.jebat tuzlake u svakom smislu i pritisnuti savez za parolu.

Pa ni c.etnici, ni u.stase nisu do sada uvrijedili porodicu Osim i nas klub vec ljubomorne i iskompleksirane b.alije
Alea iacta est!
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 11:10 pm

storm_raider je napisao/la:
sub mar 09, 2019 9:12 pm
BEZ VRIJEDJANJA!

@on topic, lose je bilo. Lose, bezidejno. Treci tesko da cemo biti, a imamo onda dosta zeznut raspored. Idemo dalje.
Kako dragi @Storme?
Mjesecima se prosipala analiticnost ,serioznost o tome kako Oda pojma nema,kako Krcma pojma nema,kako Slavko pojma nema.Ma sve mogu halaliti ali Odu onako reziliti,napadati e to ipak ne moze proci bas tako .Doci ce spasitelj.Samo jedan zna.Samo jedan moze.I to odmah.Sad.Moze al u kyrcu.
Ne kontam tu zaludjenost.Sta JE PROBLEM PRIZNATI DA NEMA SVEMOGUCIH.Sta je problem priznati da ne mozes kao jucer.
Ovo veceras je sve samo nije footbool ili kako se vec cita ili pise
Salto mortale
Nije lose ko moze da popusi
Zadnja izmjena: reks1, dana/u sub mar 09, 2019 11:13 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Google [Bot], milanribar i 118 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija