YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Podrzavate li prodaju pomocnog terena?

Da
10 (12%)
Ne
64 (79%)
Ne znam
7 (9%)

Ukupno glasova: 81

Qooler
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 04, 2019 4:33 am

Ovo ne može na dobro, niti se može preći preko ovoga, ni da osvojimo ligu prvaka.

Još kada vidim ovog Stanića, jeza me obuzme.

Sve sam više mišljenja, da je stara uprava bila nešto najbolje što se Želji moglo desiti. Dokaz su sve ove stvari koje su isplivale poslije njih. Sve se samo kazuje, ko je radio opstrukciju na svim poljima, protiv našeg Želje.
Ja ne mogu se radovati uspjesima tih ljudi. Jednostavno ne mogu, čak i ta titula...imam osjećaj da bi samo izašao sa stadiona. Moj karakter mi ne da, da podržavam te licemijere koji su radili protiv Želje, a sada "vode" Želju.
Toliko mi se smučilo da sam imao veliku želju da kupim ovaj historijski dres za novu. Odustao sam.

Qooler
Kontakt:

pet jan 04, 2019 4:52 am

Ovo mi dodje kao da bi Valter sada odjednom trebao da slavi uspjeh nacista, jer onaj ko te rušio sada vlada.

Mislim da to ovaj grad, a pogotovo ovaj klub, ne trpi.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u pet jan 04, 2019 4:54 am, ukupno mijenjano 1 put.

kvalitet
Kontakt:

pet jan 04, 2019 8:03 am

Volim Amara što je, između ostalog, i mangupčina. Niko drugi se ne bi usudio ni pomisliti da vrati Srđana zbog navijača. Šta god da Amar odluči, ja ga podržavam, jer znam da zna, za razliku od neznalica koji su nas vodili u prethodnom periodu, a često se išlo niz dlaku navijačima. I vi se probudite, mi smo jedan mali evropski klub i nemamo luksuz odbijati kvalitetne igrače, ma kako se zvao i ma šta da je radio. Bitno je samo da nam na terenu donese neki kvalitet. A taj Srđan sigurno ima određene kvalitete.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

teteac8684
Kontakt:

pet jan 04, 2019 8:08 am

Eh još da i Bekrić dođe, pa da s Amarom taktiku razradi :skoljka:

teteac8684
Kontakt:

pet jan 04, 2019 8:09 am

avlami97 je napisao/la:
čet jan 03, 2019 11:06 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
čet jan 03, 2019 10:50 pm
FKZ1921 je napisao/la:
čet jan 03, 2019 10:47 pm

Može...
Za iznos isplacene kamate ce se umanjiti dug kluba prema g.Amaru Osimu.
koji dug?
Onih 600000,00 KM što je Amar uzeo od Bekrićevog transfera. :D
Šiljak i Amar od dvije sestre djeca. Neće svoj na svoga. Lični i familijarni interes je za njih dvojicu ispred interesa Kluba. Marš iz svetinje.
Samo ono njegovo kafansko izlaganje na Skupštini je za noge, a još i ovo...ali dobro, znamo da nema ništa od toga...

vopla
Kontakt:

pet jan 04, 2019 8:19 am

znaš šta bi reko doktor Arsla ?!

Mi smo prinuđeni ovo gledati !

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

Leon_Professional
Kontakt:

pet jan 04, 2019 9:03 am

Ipak, iz FK Željezničar za gg.ba je potvrđeno da do jutros nikakve ponude za Krpića nisu stigle u klub,

Ono što je tačno jeste da je ranije bilo telefonskih upita o statusu Krpića, međutim sve se na tome i završilo.

Ljudi sve znaju, imaju prave informacije. Sinan propao.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

sejo
Kontakt:

pet jan 04, 2019 9:21 am

A kakve to kvalitete ima ker Stanić, dovodimo igraca koji je odigro jedva tri utakmice u sezoni, jos samo fali da dovedu Bekrica i Turkovica

ublehas
Kontakt:

pet jan 04, 2019 9:22 am

kvalitet je napisao/la:
Volim Amara što je, između ostalog, i mangupčina. Niko drugi se ne bi usudio ni pomisliti da vrati Srđana zbog navijača. Šta god da Amar odluči, ja ga podržavam, jer znam da zna, za razliku od neznalica koji su nas vodili u prethodnom periodu, a često se išlo niz dlaku navijačima. I vi se probudite, mi smo jedan mali evropski klub i nemamo luksuz odbijati kvalitetne igrače, ma kako se zvao i ma šta da je radio. Bitno je samo da nam na terenu donese neki kvalitet. A taj Srđan sigurno ima određene kvalitete.
Zato je u Zrinjskom odigrao 4 utakmice i nabili ga nogom. Da ne pominjem da mu je koljeno otišlo u *****. Al' dobro. Bitno je sve opravdati, a ovim predhodnim se sralo za svaki promašaj.

PratimsamoPlave

pet jan 04, 2019 9:27 am

Koji su nam argumenti za dovodjenje ovog propalog univerzalca?
O njegovoj ljubavi prema Zelji je suvisno pricati. Pokazao je kako se to radi.
Igracki najgori od svih nasih krila, kao lijevi bek jedino da bude zamjena Pavicu ili umjesto Sinise ako je problem sto je stranac. Kao back up uzima mjesto Aldinu.
Zalosno je sto su oni koji su jebavali upravu jer je dosao Kajkut, Stojanovic. Oni su bili otpad ne valjaju Zrinskom pa nama. Sta je sa Srdjanom?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Leon_Professional
Kontakt:

pet jan 04, 2019 9:28 am

ublehas je napisao/la:
pet jan 04, 2019 9:22 am
kvalitet je napisao/la:
Zato je u Zrinjskom odigrao 4 utakmice i nabili ga nogom. Da ne pominjem da mu je koljeno otišlo u *****. Al' dobro. Bitno je sve opravdati, a ovim predhodnim se sralo za svaki promašaj.
Da bar oni imaju 4 bolja igraca od Stanica na bekovskim pozicijama pa hajd ono otpustili ga. Ali sigurno je koljeno otislo a fino je imao opciju kad god ne mogne da ode u OP kao trener.
Doduse evo opet ima :D
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Budi Željo
Kontakt:

pet jan 04, 2019 9:31 am

Amar vjerovatno zeli pojacati ekipu sa par njemu lojalnih igraca, a Stana je jedan od takvih. Povraticu ako ga opet vidim u nasem dresu, ali sef je odgovoran za rezultat, nek pravi ekipu kako misli, svakako nikad nije obracao paznju na zelje navijaca.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

ublehas
Kontakt:

pet jan 04, 2019 9:38 am

Budi Željo je napisao/la:
Amar vjerovatno zeli pojacati ekipu sa par njemu lojalnih igraca, a Stana je jedan od takvih. Povraticu ako ga opet vidim u nasem dresu, ali sef je odgovoran za rezultat, nek pravi ekipu kako misli, svakako nikad nije obracao paznju na zelje navijaca.
I ne treba. Meni je to ok. Ono što me nervira su dvostruki aršini. Kada su se dovodili igrači koji s nekom nisu sviđali, pisalo se kako se uprava mješa u posao, kako se preko you tube dovode igrači, kako su ovakvi-onakvi...a sada je ok da se dovede jedan igrač koji skoro da nikako nije igrao godinu dana, koji je upitnog zdravstvenog stanja i koji je povrh svega ispao šupak prema Želji.

Leon_Professional
Kontakt:

pet jan 04, 2019 9:40 am

Ako si poslusan onda te veliki sef nagradi.
Stana je bio i bit ce nagradjen.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Budi Željo
Kontakt:

pet jan 04, 2019 9:45 am

ublehas je napisao/la:
I ne treba. Meni je to ok. Ono što me nervira su dvostruki aršini. Kada su se dovodili igrači koji s nekom nisu sviđali, pisalo se kako se uprava mješa u posao, kako se preko you tube dovode igrači, kako su ovakvi-onakvi...a sada je ok da se dovede jedan igrač koji skoro da nikako nije igrao godinu dana, koji je upitnog zdravstvenog stanja i koji je povrh svega ispao šupak prema Želji.
Ma slazem se sto posto, ali mislim da Stana ne dolazi zbog igrackih kvaliteta. Ako zatreba da pokrpi koji put par pozicija zbog kartona i povreda i to je to. I da poslije ostane u klubu. Dolazi jer je odan i poslusan. Bas kako Leon rece u postu iznad.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

Choks
Kontakt:

pet jan 04, 2019 9:49 am

Stana mašina.

Timscho
Kontakt:

pet jan 04, 2019 9:51 am

LARSSON je napisao/la:
čet jan 03, 2019 9:28 pm
Vranješ želi napustiti Grbavicu, Osim koči odlazak

http://spo-rtske.ba/vranjes-zeli-napust ... i-odlazak/
Kolika je odšteta za Stojana Vranješa?
svojim snagama na svojoj zemlji

kvalitet
Kontakt:

pet jan 04, 2019 9:51 am

ublehas je napisao/la:
Neuporedivo. Igrače preko youtubea je dovodio Dejo Nikolić, kasnije se ispostavilo da smo bili upravu što smo kritikovali, jer ih je očito nestručna osoba dovodila. Srđana će (ako bude došao) vratiti Amar, koji je nebrojeno puta dokazao da zna. Isto tako, Uprava se JESTE miješala u dovođenje igrača (sam Misimović je to govorio), Amaru se niko ne miješa. Jedino ako je tebi isto kad igrača dovede Dejo s jedne ili Amar s druge strane. Meni nije...

LARSSON
Tema Autor/ica
Kontakt:

pet jan 04, 2019 9:54 am

Znači voliš Amara jer je mangupčina i što će vratiti stanića kada niko ne bi smio, al ti se yebe to što nema pola noge, što je više povrijeđen nego zdrav, što nije igrao

Estagfirullah
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

kvalitet
Kontakt:

pet jan 04, 2019 9:58 am

LARSSON je napisao/la:
pet jan 04, 2019 9:54 am
Znači voliš Amara jer je mangupčina i što će vratiti stanića kada niko ne bi smio, al ti se yebe to što nema pola noge, što je više povrijeđen nego zdrav, što nije igrao

Estagfirullah
Poštujem te jer radiš puno korektnih stvari za forum, za Željovce (dakle, nemam namjeru da ti se obraćam na način na koji si se ti sad obratio meni), ali, da te pitam, šta misliš ko je relevantniji i stručniji da daje ocjene o kvalitetima Stanića, mi svi kolektivno na forumu ili Amar?

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot] i 36 gostiju.

Prijava  •  Registracija